REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Romain Langlois szobrai olyanok mintha egy másik világról származnának

Az már csak a hab a tortán, hogy a művész mindezt önképzés során sajátította el.
1142 2 0 Art Izé
Festőien gyönyörű ruhák

Svetlana Lyalina ruhatervező és Marina Danilova fotóművész közös munkája
625 1 0 Pink Izé
Ha nem tudnátok mivel üssétek el az időtöket, íme egy oldal, ahol azt nézhetitek élőben, ahogy mások esznek
1699 1 0 Izé
A kanadai vadon egy éve

A készítő egy évig kempingezett a vadonban, ezalatt 47298 fotót készített, összetört egy drónt, és egy medvével találkozott.
1776 1 1 Izé
hawkeye: Ez így nem PC. A medve posztja hol van???
Savval öntötte le a 34 éves kecskeméti nő a ballagó diákokat és tanárukat, mert túl hangosak voltak a pizzázónál

A lakóközösség a savazó nő pártját fogja.
2778 1 16 Izé
Philo: Ha érintett szülő lennék, akkor a lakóközösséget és a büdös kurvát és megnyúznám a .. [...]
daveman: Jól van, semmi gond, rájöttem: te valójában egy internet troll vagy! Ugyanis ki van zárva, hog [...]
Mataccs: Továbbra is ragaszkodom hozzá, hogyha együtt élsz valakikkel akkor azoknak a rigolyáit is el ke [...]
Mind a 16 komment
Mai cukizé: a hátizsákot átvizsgáló orangután
2098 1 2 Izé
defty: 240p pls
Tóth József: Jobban csinálja, mint a fináncok. :)
A NASA új járműve

Igaz alig 70 km/h-val megy, de azt bármelyik irányba.
1720 0 3 Izé
K214: Női hölgyek? :D Akarod mondani sofőrök?
hawkeye: Ezzel tán megoldódna a női hölgyek parkolási fóbiája is.... :)
vadonka: Fedett és nagyobb csomagteres változata ideális lenne városi közlekedésre. Egyébként is vár [...]
Te kiállnál a melegek mellett, ha azt látod zaklatják őket?
1514 0 11 Izé
Ravennë: Ha egymás seggében nyúlkálnak a metrón, akkor segítenék a zaklatónak kilökni őket a sínek [...]
hawkeye: Jaj, de rossz vagy.... :)
Traveller_x: Lehet alaptalan a gyanúd, nem is homo. Lehet szimplán csak pedó, úgyhogy nyugi, nem kell mindjá [...]
Mind a 11 komment
Házilag gyártott lézer bazooka
2324 0 0 Izé
Szerintem ha a tahóságot lehet művészi szinten csinálni, hát akkor Ibrahimovic egy művész!
542 2 0 Sport Izé
Az amcsi rendőrökkel nem jó ötlet szórakozni
5646 1 5 Izé
Jaca: Hallod, majdnem nyomtam egy rebootot, hogy kifagyott a hangkártyám.
hawkeye: Te mondtad...! :)
vadonka: Nekem csak egy kérdésem van. Miért ez a hangsáv bele? Ettől az is jobb lett volna ha nincs hang [...]
Mind a 5 komment
Wolfie's Just Fine - A New Beginning

Jon Lajoie videóklippje, ami nem olyan, mint amit tőle várnánk.
532 4 0 Zene Izé
Romantikus festői környezet, pont alkalmas egy drón felvételhez, és egy gyors izéléshez
3547 4 3 Izé
Mataccs: Imádom az álszent, konzervatív, prűd és frigid majmok mínuszait:-)))
hawkeye: Így van! A hátizsákos meg úr volt! Úgy tett, mintha nem látott volna semmit... :)
Mataccs: Az vessen rájok követ, aki nem csinált már ilyet nyilvános helyen más leányával.:-)
Ezért kell megfelelő öltözékben motorozni
4919 4 8 Izé
Élien: Hmm... De a videon- n nem te motorozol... Egyszer kell elesni és nincs mit keresni. Amúgy üdv, [...]
eMTé: Valószínűleg ügyes lehetek .... 53 évesen, és még élek. Egy 97 LE-s Hornet nyergében. Hidd [...]
eMTé: Ez jól hangzik, de tutira ne motorozzatok, ha élni akartok :) Ezt csak az érti, aki TÉNYLEG mot [...]
Mind a 8 komment
Íme a jövő!

A 103EX a Rolls Royce önvezető autója.
1318 5 0 Autó Izé
A Mesterek egyike örökre elment...
2965 4 6 Izé
bungle: Kalóz Strandbisztró , Balatonudvari-Fövenyes: http://i.imgur.com/8MsKqSP.jpg Jó hogy nem Bud wei [...]
hawkeye: Valami troll ivadék minden posztban mindent lemínuszol. Netán vége a tanévnek a gyogyós isko [...]
kakucsi: ... és nincs kettő Bud Spencer nélkül. Most egy kicsit elszomorodtam.
Mind a 6 komment
Gratulálunk az MTVA-nak a hagyományőrzés tökéletes bemutatásáért!
4117 4 8 Izé
hawkeye: Legalábbis neked ennyi jött le belőle. Vagy csak vicceltél...? Akkor nem szóltam....
Jaca: Szörnyűség! Remélem a Bakterházat se adják le többet, ami nem szól másról, mint gyerekbán [...]
pootyca: Na de a betyár papucsa is betyárosan autentikus.
Mind a 8 komment
Napi tippelős

Mikor adták ki ezt a játékfegyvert?
1986 0 3 Izé
khristian: https://www.youtube.com/watch?v=1Pb1Voc85ac
lilaflexninja: 50-es évek?
Hojó: Erről a fegyverről először a "Hull a pelyhes" c. filmben hallottam először. Nekem is elférne [...]
Segélyhívó okosgyűrű nem csak bajba jutott nőknek
1672 0 0 Izé
Nimb

Okosgyűrű, ami biztonságosabbá teszi az életed.
451 4 0 Tech Izé
Olcsó iPhone valakinek?

A kedvenc részem a címkézés.
5169 0 3 Izé
Erunder: Ja nem, félreértettem. A Taobao, ami a videó címében szerepel, az egy kíniai webshop, ez meg a [...]
Erunder: Annyit tudtam a krikszkrakszokból kiszedni, hogy ez valami kínai kis bolt, és full hamis telefono [...]
Csádi: Háttérsztori nincs? Honnan jönnek, és hová mennek ezek a telefonok?
Csak óvatosan a pénzfelvétellel!
804 4 0 Tech Izé
Ilyen a novoszibirszki telihold
5466 1 5 Izé
hawkeye: Erről a formuláról lehetne bővebben...? Vízipisztollyal még nem csináltam..... :)
lo'ko''to'': Ha egy vízipisztoly lenne a kezemben, biztos hogy kísértésbe esnék.
bungle: http://funpic.hu/p/52634 http://funpic.hu/p/17207
Mind a 5 komment
Zore

Egy rendkívül egyszerű, de mégis nagyon haszno, és sajnos szükséges eszköz, amivel biztonságosan lehet otthon fegyvert tárolni.
515 4 0 Tech Izé
Stadiumx, Baha & Markquis feat. Delaney Jane / Another Life - Official Balaton Sound Anthem 2016

Az idei Balaton Sound himnusza.
793 4 0 Zene Izé
Ezt még nézni is fáj
4033 0 11 Izé
SilAsh: Sehogy, szerintem egyik sem az övé, csak afféle "testvér". Mert a barátot megválogathatja az e [...]
Hoagie: Évek óta foglalkoztat a gondolat, hogy hogyan lehet láthatóan alacsony értelmi színvonallal il [...]
cila: "Apu, hogy megy be aza nagyelefánt az ojoszlán bajlangjába?" még ejveszti a kipufogóját :D
Mind a 11 komment
David Guetta ft. Zara Larsson - This One's For You Hungary

David Guetta készített nekünk is egy klippet az Eb himnuszával.
751 4 0 Zene Izé
Jack Reacher: Never Go Back

A Jack Reacher második részében a címszereplőt vádolják meg egy olyan gyilkossággal, amit 16 éve követtek el.
979 4 0 Film Izé
Izlandi kommentátor nagyon örül :D
3682 1 14 Izé
bungle: Icelandic black metal commentator :D https://vimeo.com/171957152
Ravennë: Bunkók! Helyesen úgy szólna, hogy "Cristiano metrosexual, metrosexual!"
norbertvincze: ennyit a tahókról http://www.origo.hu/foci-eb-2016/hirek/20160624-cristiano-ronaldo-homosexual-en [...]
Mind a 14 komment
Te tompítanád orral egy gépfegyver visszarugását?
3067 2 8 Izé
Gábor-79: Nem elég hogy rossz helyre támaszt, de még fordítva is tartja a fegyvert! :-D Sokkal hatékonya [...]
SilAsh: A kérdésre válaszolva: én nem, rábízom az ilyen szakikra :D Amúgy meg nem is az a lényeg, h [...]
bungle: "perfect rifle for DINO hunting" :D
Mind a 8 komment
Mégis jól döntött az orosz bíró az izlandi tizenegyesnél?
5081 0 5 Izé
Tomi Demo: Szerintem bárhogy is van, attól még a qrva anyját...
szemantikus: Ha valaki erre fogadott, akkor jól döntött, de hogy tévesen, az biztos. Suvominál a pont. A mez [...]
bungle: M4-nél még sci-fi a lassított felvétel?
Mind a 5 komment
Ha ez az élet értelme, akkor megértem az öngyilkosokat
1269 0 1 Izé
közlegény: ez nem történhetne meg, ha húsz évvel ezelőtt nem szakadt volna ki egy másik
Dinosaur Jr. - Tiny
373 4 0 Zene Izé
A 30 legjapcsizébb japcsizé megmutatja miért nem kell egy országra kétszer is atomot dobni

Néhányuk már volt itt, de azért tartogat még meglepetéseket a videó.
4160 0 2 Izé
sapkabarna: #17: Seggfejeknek? #25: Szopómaszk? #30: Mellnagyobbítást vállalok kézrátétellel. Pénzvissza [...]
sergi: Aggasztóan sok cuccról gondoltam,hogy ez hasznos.Most akkor japán vagyok?Hogyan kerültem ilyen m [...]
Ludovico Einaudi játéka, ami a globális felmelegedésre kívánja meg felhívni a figyelmet

Nem semmi látvány, és nem trükkfelvétel!
831 4 0 Zene Izé
„Hegyek között völgyek között zakatol a vonat,
Brüsszel le akarja járatni a Miniszterelnök Urat”

Napi 30 utas a beígért 2500-7000 helyett.

Bár a kisvasút bukta, a környékbe újabb milliárdokat tolnak
2571 1 6 Izé
lilaflexninja: Bezzeg, ha a Tel-Aviv - Brüsszel - New York vasútról lenne szó, akkor kussolnának!
szemantikus: A hanyatló nyugatot és a "tudjukkiket" ki ne felejtsd. Összeesküdött a világ orbanescu ellen.
lilaflexninja: Üzenjük Brüsszelnek, hogy nem adjuk a kisvasútunkat!
Mind a 6 komment
Mai tippelős

Űrlény, természeti jelenség, mutáns? Jöhet minden agyament konteós ötlet.
3887 1 13 Izé
közlegény: szennycsatorna kürtő
nemtudokregisztralnihelo: ...de attól még ez egy ufó.
nemtudokregisztralnihelo: Aha, így érthető... kösz!
Mind a 13 komment
Íme a játékfejlesztő Barbie

A Mattel cég az esélyegyenlőség jegyében már olyan babákat is gyárt, mint pilóta és filmrendező Barbie
985 4 0 Pink Izé
Hogyan ne öntsd magad nyakon, ha fejjel lefelé iszol!

Csak egy vadászgép kell hozzá.
1837 2 7 Izé
lilaflexninja: Kár, hogy nem tudom lemodellezni.
nkmedve: Helyes, már elfelejtettem, hogy melyik valódi erő és melyik nem :)
ixub000: Legyen centripetális az az erő, de amúgy ok. :)
Mind a 7 komment
Harry Potter osztálytársa lehet a srác?
3706 3 0 Izé
Régebbi postok...