Képpé változik a járda az esőben!
1967
0
Izé
Az oroszoknál simán átmennek az emberen, ha nem figyel! ;)
4349
1
Izé
Jóllakott óriás elefántfókába botlott a gyanútlan horgász
3553
0
Izé
Tudathasadásos páciens szakszerű kezelése ;)
3046
0
Izé
Mai cukizé: sziámi „ikrek” :)
1574
0
Izé
Remélem kipihetnétek magatokat hétvégén és jöhet egy kis tudományos izébizé, amire most leltem:
Alcyon-Plejádok 21/1 Plejádi Fotonikus DNS Átkódolás
„Tudományos módszerekkel igazolták, hogy egy óriási hologram belsejében vagyunk, egy energetikai, védelmi rendszerben, amelyet a Galaktikus Szövetség hozott létre, hogy megvédjenek bennünket annak a hosszú helyváltoztatásnak a során, amelyet a Göncölszekér naprendszere és a Szíriusz felé teszünk meg.”
A
többi videójuk is szenzációs, pl.
Eltitkolt marsi élet és utazások a Marsra. Obama a Marson. vagy
Az RNS-DNS-ünk jobbá tétele a fény lényei által (na jó, bevallom egyiket se néztem meg, de a címük alapján korszakalkotó felfedezésekről eshet benne szó és nem szeretném, ha lemaradnátok róla!) ;D
2091
0
Izé
Milyen lenne a jövőnk, ha az atomkorszak beköszöntött volna? Avagy egy kis retrofuturisztikus-posztapokaliptikus ötletelés az 1950-es évek stílusában a Fallout 4 c. videojátékhoz.
3739
0
Izé
Pókegérke és a hét másik törpe - Edebede bácsi meséje
Részlet a hétfői Laár Andrással készült interjúból:
- Na és mi a helyzet Edebede bácsival és a beteg meséivel?
- Hát nem ciki? Jön Edebede bácsi ezzel a mézédes, behízelgő stílusával, hogy „szeeervusztok gyerekeeek”. Kiráz tőle a hideg! Nem ugyanilyen, amikor valaki elmegy egy mondvacsinált gyerekünnepségre, és azt mondja, hogy ő a mesemondó? Ugyanezt játssza el, csak önmagát komolyan véve. [...] A gyerekek körüli ilyen tutujgatásos tötyörgés sokszor teljesen hideg, és nincs is mögötte semmi. Na, hát erről szól Edebede bácsi.
Hatalmas! :DDD
2428
0
Izé
Szeretnénk megújítani az Izét így lassan 10 év után (még ha a
Best of Izé 3 éve el is indult). Ehhez várunk ötleteket, véleményeket itt a hozzászólásokban: miket szeretnétek látni az oldalon, miket nem, milyen funkciókat használnátok szívesen, milyen oldalakat látogattok még és ott mi tetszik, mobilos verziót használjátok-e, mi jelenjen meg ott, ilyesmi... :)
4629
0
Izé
A karóra már nem divat - nyilván ez is gerjeszti azt a trendet, hogy egyre menőbb és különlegesebb kütyükké alakuló karórák jelennek meg
1854
0
Izé
Mire jó a steril ételfotó?
Ha lenne az internetes szerkesztőknek valamiféle szakmai egyesülete, most jól kiraknák a szűrömet belőle. Mert én bizony azt mondom, hogy a beállított és agyonretusált kajaképeknek az égvilágon semmi értelmük nincsen.
955
1
Pink Izé
Mad Max kicsit furi volt gyerekkorában ;)
1693
0
Izé
Minden, amit a rákkeltő szalonnáról (és sonkáról, kolbászról) tudni akartál
Most akkor tényleg rákkeltő a
sonka, kolbász, szalonna, ahogy a WHO legújabb jelentéséből kiderül? Vagy csak úgy, mint a napfény? Soha többet ne együnk húst? Vegának lenni jobb? Mind meghalunk?
2019
0
Izé
Rendőri brutalitás, vagy jogos intézkedés?
3331
0
Izé
Opal Covey, a toledói polgármester-jelölt azzal kampányol, hogy ha nem választják meg, Isten el fogja pusztítani a várost. Most indul ötödszörre, szerinte 2013-ban ő nyert, de ellopták tőle a címet.
1194
0
Izé
Csubi megveszett! ;)
2094
0
Izé
Nem tudom melyik a durvább oroszlánüvöltés, Manny hangja a fenti videón vagy
a kis oroszlánkirályé... :D
1747
0
Izé
Micsoda zsákmány! :)
2061
0
Izé
Mai cukizé: motoros lány kiscicát ment :)
A cica láthatóan jól van.
3157
0
Izé
A repülőszőnyeg kora leáldozóban van :)
2822
0
Izé
Ezekkel már egy tacskó is elbánik! ;)
3228
0
Izé
Íme egy koedukált osztály iskolapéldája ;)
5670
0
Izé
Yoshimi Tsujimoto - Smooth Criminal (feldolgozás tradicionális japán hangszereken)
3678
0
Izé
Gyorsvonat érkezik a kettes vágányra... :D
4546
1
Izé
De mikor jön már a szááámííítóógééép? :D
5495
0
Izé
Néhány kreatív és igen lelkes olasz Bud Spencer és Terence Hill rajongó arra „vetemedett„, hogy készít egy videójátékot a legendás pofonosztó-páros főszereplésével
3901
2
Izé
Jó étvágyat!
3489
1
Izé
Kemény fából lehet, ha ennyi ember nem tudta elfűrészelni! :)
2131
1
Izé
József Attilát szavaló Han Solo :D
2326
2
Izé
3829
0
Izé
Élőlánc alkotás hangyáknál (Leptogenys) egy nagyméretű zsákmány (ikerszelvényes) elcipelésekor
(Türelmetlenebbek kezdjék mindjárt 2:05-től.)
Akit esetleg a jelenséget részletesen leíró tudományos (angol) cikk is érdekel,
ide kattintson!
3518
1
Izé
Kár, hogy a pick-upban nem volt kamera, akkor 3. nézőpontból is megnézhetnénk a jelenetet... ;)
5441
0
Izé
Most meg kell várja, amíg kikel... ;)
Bájos kacaj szexdecilliókilencvenhat
3351
0
Izé
Nem unjátok még a macskákat? Én se! :D
2102
1
Izé
Csacska macska kacska farka
fickándozik jobbra-balra.
Harapja a dinka cicka,
míg a gazdi meg nem unja.
(
petőfiweöresbungle klasszikus verse kicsit átírva)
2039
0
Izé
Föld, 2045 - te melyik világban élnél?
4699
0
Izé
Csak ennyi az egész! ;)
3791
1
Izé
Nem egyszerű gyereknek lenni! :D
3292
0
Izé
Jamie Hyneman fütyülni tanul... állítólag. Nincs rajta sapka. ;D
1784
0
Izé
A törölköző kicsit vizesen, -10 fok alatt törik jól ;)
4721
0
Izé