REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Xe-None - Faceless
468 1 0 Zene Izé
 Legjobb fenékformáló gyakorlatok
552 0 0 Pink Izé
A megcsonkított férfi
414 0 0 Pink Izé
Dr. Kazánházy Snoopy vagyok, maholnap kilencéves, komoly, házőrző eb. Igaz, a pedigrém nem valami fényes – anyukám németjuhász, apukám erdélyi kopó, de egyik testvérem például foxira sikeredett –, mégis azt kérem, legyenek szívesek meghallgatni a történetem, és vele a véleményem egy igen fontos politikai kérdésben!
515 0 0 Pink Izé
Téli vitaminszükségleteink
269 0 0 Pink Izé
Ajakfeltöltés
429 0 5 Pink Izé
Tooni: Mértékletesség - csalásból, van olyan? :D
Purple: hát jah... de amíg valaki ismeri a mértékletesség fogalmát, addig nincs baj :D
CRaPtRaSH: Ja, csak sajna sokan elkezdik, aztán abba se bírják hagyni :D
Mind a 5 komment
Fehérre meszelt fejű vámpírok, elcseszett számítógépes grafika miatt fura pofájú farkasok, komédiába torkolló rémálom és hatodikosoknak szánt biológiai oktatófilmbe illő sejtmozgolódás. Ez a Hajnalhasadás első része, amiről még jelen pillanatban sem tudom, megér-e egy cikket.
589 0 0 Pink Izé
Tippek a haj szépségéért
394 0 0 Pink Izé
Egy újabb zene tőlem.

Fl Studio-val készült ez is. 
710 0 5 Zene Izé
JoinR: 2:00-ig sztem az max egy külön intrónak jó (ha fele olyan hosszú) 2:00-tól kb 3:40-ig jó, bá [...]
james001: Igen az intró kicsit hosszú lett,meg az a baj hogy fl studio-val még sok mindenre nem jöttem rá [...]
MStipee: -Az intronál a visszhangzós háttér és az ütem nincs ritmusban. -A dob alap jó, de dnb-nél so [...]
Mind a 5 komment
"Betiltott magyar reklám, senkinek nem célja a magyar gazdaság újráéledése."

(Ezzel a szöveggel jött, de nem tudom, mennyi a szöveg igazságtartalma, mármint hogy tényleg betiltották... Hol, kik? b.)
9113 2 41 Izé
bungle: http://magyar-termekek.blog.hu/2011/12/02/brutalis_adatok_igy_terjeszkedik_a_lidl_es_aldi_magyarorsz [...]
ivivan: "akkor inkább lemegyek a piacra és nem sokkal drágábban vagy azonos áron megveszem a termelőt [...]
Grandao: Én így tanultam anno: "A klasszikus értelmezés szerint az agribizinisz fogalma három meghatár [...]
Mind a 41 komment
Nehéz napok könnyedén
382 0 0 Pink Izé
"Nem is tudom, hogy hol kezdjem a sztorimat de nánáné dobok egy hátast."
Hétvégi bünti egy kisváros dalosmadarával, aki egyébként a helyi keresztapának képzeli magát.

"Barabás Róbert alias Verszi ,egy gyerekkori álmát váltja valóra azzal,hogy énekelhet.Dalai a szerelemröl,a jóhangulatról,a párkapcsolatok ügyes bajos dolgairol szólnak.Saját dalokat is hallgathatunk,melyeket MC Badi irt,és hangszerelt."
4258 0 15 Izé
Tomi Demo: Fásy elvtárs mindig örül az ilyen bohócoknak. Fellépteti őket a primitív kis "koncertjein" z [...]
Oci: Húha :) Egy ujjab előadó akit szeretnék elfelejteni. A klippnek "komoly" költségvetése lehete [...]
lösi: fos
Mind a 15 komment
A tetováló művész bosszúja a barátnőjén
8624 0 15 Izé
Oci: Strandon biztos nagy sikere van XD. Neki nem kell szarba lépnie, hogy szerencséje legyen. :)
Randal Graves: tudod én tisztelem a barátnőmet annyira, hogy előbb szakítok vele, és csak utána kavarok egy [...]
godzsy: szerintem is kamu sztori. nem értek annyira a tetkókhoz, de egy egész hátas tetoválást nem egy [...]
Mind a 15 komment
Ideális nő - avagy mi kell a férfinak?
648 0 3 Pink Izé
Tooni: A robotizáltság foka teszi fejlettebbé a háztartást...
Errtu: Plusz lehet, hogy ódivatúnak hangzik, de ott van még a konyha...
zeiksz: Ugyan nem tartozok a megkérdezett 1500 (???) amerikai férfi (???) közé, de szerintem azért két [...]
Gumikacsa Project presents:

Anatha

Cosmic Mantra with Supernatural Melodies!
876 0 0 Zene Izé
Betáraztatok már az esti partikra a vodkás tamponokból? ;)

Korábbi post: Vodka eyeballing
4059 0 13 Izé
7sleeper: de elős(z)ör még :. volt aztán még mindig :o, ugye? ;-DD
Oci: Szóval a buliba akkor ők nem emelgetik a poharakat, hanem egy pucsítás azt jó van? Koccintani s [...]
Tooni: Szonda kilőve, ami a vérből a lehelleteden át kijutó alkohol jelenlétét jelzi? Nem hinném. A [...]
Mind a 13 komment
Cooh - Contact 
509 0 0 Zene Izé
Dühkitörés és haragkezelés női módra
366 0 1 Pink Izé
Nas: Én ha hatagos vagyok...keresek egy helyesírási szótárat...
Bassnectar - The Matrix  
691 0 0 Zene Izé
Valami régi, valami új, valami kék, valami kölcsönkapott
482 0 0 Pink Izé
Szárazföldön sétáló polip - avagy egy lába kélt máj
4472 0 8 Izé
unumunu: és mi lett a rákkal? most kisegítette? vagy csak rendet tart a tóban? :)
BladeBoris: Evolúúúúúcióóó!
Szancso: Next generation.
Mind a 8 komment
Milyen szerető vagy?
584 0 1 Pink Izé
zeiksz: Mikor-milyen, viszont mindig Király.. Amúgy tök gáz ez a kategorizálás.. erőltetettnek tartom [...]
A Keresztapa 4 forgatása... :D
7681 0 10 Izé
TomFace: No comment..
Oci: Átdolgozták Csajkovszkij diótörőjét. Szerencsétlen.
7sleeper: remélem beül az autóba és gázolás után mindet ott hagyja az erdőben
Mind a 10 komment
Hajszínezés természetesen
320 0 0 Pink Izé
Justin Bieber vs. Slipknot - Psychosocial Baby
724 0 1 Zene Izé
kenny00: egyszerűen leírhatatlan:O A két kedvenc előadóm egyben O.O gyönyörű:) Ui.: megkéselném aki [...]
Hóditsd meg a pasikat
506 0 0 Pink Izé
Titkok és hazugságok
464 0 0 Pink Izé
Aromaterápiás fürdő
281 0 0 Pink Izé
Hermán Árpád - Büdöske
1974 0 0 Film Izé
 Katonáé lett az ország legszebb keze
473 0 0 Pink Izé
Fogyás tejjel - Hogyan működik?
408 0 0 Pink Izé
Veszélyes a hirtelen fogyás?
277 0 0 Pink Izé
The Woman in Black

Nagyon régen posztoltam már, ezért most nem is egy átlagossal kezdenék neki újra.

Radcliffe (tudjátok a hasított-fejű gyerek a gallyal) ezúttal széles vásznon bizonyítja, hogy ő bizony igenis jó színész, és nem áll meg a karrier egy annyira erős szerepsorozat után mint a Harry Potter.

A regényadaptációban főhősünk egy fiatal ügyvéd, akinek egy Istenháta mögötti faluban akad munkája egy végrendelettel, amikor feltűnik a Nő fekete ruhában. Adva van minden egy jó filmhez. Reméljük meg is kapjuk.
1658 0 0 Film Izé
  Hacktivist - Havtivist
379 0 0 Zene Izé
Méz a szépségápolásban
308 0 0 Pink Izé
Már megint felszállt pár dagadt kölyök...
8290 0 8 Izé
madmind: Hasonló volt a BKV-nál is. 2 megállóval a végállomás előtt óriási durranás és már bóli [...]
Nusihusi: Csodálkozom, hogy nem kapcsolták le a zsernyákok:D
Szancso: A jobb oldalon új felszálló! Hol? :D
Mind a 8 komment
Játszva fogyni? Igen! Válaszd a színdiétát!
258 0 0 Pink Izé
Új drog: a joghurt! :D
8146 0 16 Izé
kiisb: De a szeme tisztára, mimt az anyjáé: http://ize.hu/comments.php?post_id=18180
MPower: =))=)) Massára hasonlit tenyleg:)))))))))):))))))))) koszi himber =))=))
Himbeer: A kis srác Massára hasonlít :D http://www.f1-live.hu/UserFiles/images/falkor21/felipe_massa_8214 [...]
Mind a 16 komment
The Rock - étterem egy sziklán Zanzibár partjainál
5129 1 8 Izé
bungle: www.creativeboom.com/travel/stunning-restaurant-perched-in-the-ocean-offers-beautiful-views-and-seaf [...]
piton78: Vacsi végeztével jön Dagály és elmosogat.
Szancso: Ez meg nem az! :DD http://www.youtube.com/watch?v=tdbt-sx5MDc
Mind a 8 komment
Korn (ft. Skrillex and Kill The Noise) - Narcissistic Cannibal

éRddekes....
1132 0 0 Zene Izé
Régebbi postok...