REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Cristiano Ronaldo top 10 gólja a 2007-08-as szezonból
504 0 6 Sport Izé
nipper: én is utálom! :) de el kell ismerni, hogy eszméletlen jó játékos.
KoinZ: Én nem bírom végignézni egy meccsét sem mert ránézek és elkap az ideg hogy, hogy lehet valak [...]
Maccoyi: Nem hiszem, hogy valakit megsértenél. ;) Az biztos, hogy elég nagy az arca ( M.U. fanatikusként [...]
Mind a 6 komment
Pennywise - Knocked Down

Society

Stand By Me

God Save The USA

Waiting

Something To Change

Falling Down
423 1 0 Zene Izé
Divine Heresy - Bleed The Fifth

Royal Blood Heresy

Closure

This Threat I Real

Savior Self

False Gospel

Impossible Is Nothing

Rise Of The Scorned

 
375 2 0 Zene Izé
Mit lehet csinálni egy bezárt víziparkban? Hát görkorizni jól! :)

második rész
452 0 0 Sport Izé
Büntetés következik XD... nem tudtam kihagyni....: D ÍME:

David Essex - Gonna make you a star

há azé legyünk igényesek gyerekek:
Honlap

Wikipedia

A Gonna make you a star 2008-ban egy TV-műsorban
382 0 1 Zene Izé
Ganja Master: akik idegbajt kaptak kérem jelentkezzenek! : D bocs emberek tényleg, de ezen majd meghaltuk amikor [...]
Tiger Woods,  minden idők legnagyszerűbb golfozójának csodálatos ütései
382 1 0 Sport Izé
Saját kölykei közé befogadott egy vörös pandát (más néven vörös macskamedvét) az amszterdami állatkert egyik gondozójának házi cicája, miután a bébi vörös pandát születése után ikertestvérével magára hagyta anyja.
2637 2 5 Izé
anon: http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=5185 megfulladt szegény :(
Racionalista: Ez azt bizonyítja hogy a macskák is jobban szeretik a "Firefox-ot" :D
.::JunKieEQ::.: Szívás a szoptatás....
Mind a 5 komment
Marta, a Brazil női válogatott csatára és az ő csodálatos gólja
702 1 0 Sport Izé
Septic Flesh - The Eldest Cosmonaut

1990-ben alakult görög death metal banda.
14 év zenélés után 2003 októberében feloszlottak, majd 2007-ben ismét újjáalakult a zenekar a görög Metal Healing Festival alkalmából.
A zenéjükben egyszerre jelennek meg a melodic death, gothic, industrial, továbbá a gyors illetve technikás death metal elemek.

Tartarus

Sangreal

 
373 0 0 Zene Izé
Mázlisták.
(részben macskás post, bungle visszatérésének örömére)
7090 2 11 Izé
Bécike79: Ejj de lennék cicus :)
grmindenyssa: Mennék én is oda cicának, de sajnos engem Süninek becéznek...
Balázs: királyy:)
Mind a 11 komment
Scar Symmetry - Abstracted

Tudnivalók

The Kaleidoscopic God

Obscure Alliance

Reborn
346 1 0 Zene Izé
Spyke
2532 0 4 Game Izé
[conejillo]: jajjhát ez ilyen nékem való.. :D
Zé: Ez de tré... (Most nézem, ott a címkék között a "dedós". Hát tényleg, nekik talán még van [...]
Errtu: a helpdesk miatt ;)
Mind a 4 komment
egy kis csocsó trükkparádé
748 1 0 Sport Izé
parkbéli görkorcsolyázás
858 0 0 Sport Izé
Golfoktatás egy picit másképpen. :D
12193 0 1 Sport Izé
anon: bébz a sportizén is :D a végefelé már sejtettem, hogy kandikamera :D
Idén nálunk volt a "dakar" rali,és remélem mindenki ismeri Robby Gordont!

Ja,és a postkép saját fotó!
636 0 0 Sport Izé
Big Diamond
2756 4 2 Game Izé
Szamooca: nekem is tetszik...de level:2.7-ig jutottam csak...és már meg is untam.:))..engem nem tud sokáig [...]
Bero: Na ez napokig a kedvenc kummantós időtöltésem lesz! :) teccik :)
Goulash Exotica - A Zöldmartzi nótája

Jutasi okossága, óriási!
402 0 1 Zene Izé
Purple: jóó
A Panathinaikos kosárlabdacsapat szurkolótábora. HATTTALMAS!! amit produkálnak
1095 1 0 Sport Izé
a jósnők ideje lejárt.... Daniel Negreanu megmondja még azt is, hogy mire gondolsz.
850 1 2 Sport Izé
spiritmonger: hát nem hiába kedvencem a srác... :) rajta kívül még nagy mágus Gus Hansen és Phil Ivey is. [...]
Makkász: Bakker, néha pókerezünk hobbiszinten, de ezt hogy csinálja?
VILÁGREKORD!

a legtovább pörgő golyó
1203 0 0 Sport Izé
Földes Vilmos kihasználja a 3 foul szabályt Luong Chi Dung ellen
1766 0 1 Sport Izé
madMate: HAJRÁ VILI !!!
Béláim! Gondolkodjunk!!!!! ;)

Egy KULTFILM!!!!!!!!!!!!!!!!!
Még egy kis ízelítő belőle.
Na Béláim, minden jót... és a kedves feleségüknek is! :D

üdv: Béla
4715 0 29 Film Izé
lolka42: fent van az egesz film: http://www.youtube.com/view_play_list?p=B887280B43EEBEC1
gvereb1: meg a kedves feleségét is:)
lompos: az isten áldja meg minden jóval a film feltöltőjét h a végét csak nem linkelte........
Mind a 29 komment
Béláim! Gondolkodjunk!!!!! ;)

Egy KULTFILM!!!!!!!!!!!!!!!!!
Még egy kis ízelítő belőle.
Na Béláim, minden jót... és a kedves feleségüknek is! :D

üdv: Béla
4730 10 29 Izé
lolka42: fent van az egesz film: http://www.youtube.com/view_play_list?p=B887280B43EEBEC1
gvereb1: meg a kedves feleségét is:)
lompos: az isten áldja meg minden jóval a film feltöltőjét h a végét csak nem linkelte........
Mind a 29 komment
Morbid Angel - Maze Of Torment

A Morbid Angel egy amerikai death metal zenekar, a stílus egyik meghatározó csapata. Az 1980-as évek elején a floridai Tampában kialakult death metal mozgalom vezető zenekara.

God Of Emptiness

Rapture

Blessed Are The Sick

 
292 0 0 Zene Izé
3 Inches Of Blood - Deadly Sinners

Ex-Trial és ex-Catharsis tagokat a soraiban tudó vancouveri metal zenekar.

Stílusok: Heavy és Power

Trial Of Champions

The Goatriders Horde

Night Marauders

Lord Of The Storm

Destroy The Orcs

 
1183 0 0 Zene Izé
Jordan Hoffart deszkás trükkjei
1019 1 0 Sport Izé
Alexander Ovechkin nem mindennapi gólja.
1378 2 0 Sport Izé
Gothminister - Angel

Stílusok: Goth, Industrial Metal
Alapítva: Norvégia, 1999

Wish

Gothic Anthem

March Of The Dead
585 1 0 Zene Izé
Warpigs - Monte Carlo

Anno felüdülés volt hallani és látni a Warpigs igencsak színvonalas videóit britni és a többiek között. A csapatnak tudtommal 3 klipje létezik (ők maguk meg már nem), ebből az elsőt az az Antal Nimród rendezte, aki a klipben felhasznált ötletét később emlékezetes és gondolkodtató játékfilmmé is varázsolta.

Hamarosan július 14. Remélem egyértelmű, de kis feladvány: miért fontos ez a dátum Monte Carloban?
384 1 5 Zene Izé
csicsilla: örülünk (szerintem nyugodtan mondhatom ezt Kotta nevében is),hogy sikerült kielégitenünk!XD
Bakeyoo: Micsoda kielégítő válaszok! :) Köszi!
csicsilla: jol tudod... és nagy muri volt , lehet hülyeséget mondok,de az összes Eu tagorszàgbol jönn [...]
Mind a 5 komment
A Google ismét valami nagyot alkotott (szerintem). Böngésző alapú Second Life klón GTalk alapokon, mindösszesen egy fél megás pluginnel.

Itt várom az érdeklődőket :)
4276 1 24 Tech Izé
s.csuli: szerinted??mert kivi vagyok hogy milyen is ez
[conejillo]: ha vírusos, akkor minek akarod, hogy beengedjen? :)
s.csuli: usernameban mit kell irni??nem enged be
Mind a 24 komment
Euro2008 - Top 10 gól
3219 0 0 Sport Izé
Az izraeli goa-guruk egy legendás opusza: Analog Pussy-Future
381 1 0 Zene Izé
The Prodigy - No Good
262 3 0 Zene Izé
Xenomorph-Killer State. Apokaliptikus halál-goa:)
321 0 1 Zene Izé
Errtu: nem rossz :) nem HoCICo, de azért kellemes
Exodus - A Good Day To Die

Children Of A Worthless God

Bonded By Blood

Piranha

Metal Command
569 0 0 Zene Izé
Asszony, ha majd ilyen frankó lesz a tálalás vacsorára, akkor talán megnyomhatod az egyik gombot. :D
3042 1 8 Izé
buddha: apukám, ma nem volt kedvem főzni,hideget eszünk vacsorára..
ceazar: ki a tököm iszik tévézés közbe jeges vizet?:D a tévé kelléke vagy sőr ,vagy kóla . vagy f [...]
Belkar: ja olyan mint a Távkapcs ban :D
Mind a 8 komment
Jamiroquai - Deeper Underground

A Godzilla zenéje. Ahogy ez is.

u.i: Volt már egy Deeper Underground feldolgozás
818 1 2 Zene Izé
Balázs: a Godzilla link sajnos nem műxik
Tuxi: Puff Dady elmehet oda .... Maradok az Eredeti Zenénél amiből l lett Nyúlva ^^
Holografikus Google Earth
1864 1 2 Tech Izé
Menyet: Az biztos :)
anon: Ezzel fel lehetne dobni a földrajzórákat :)
Clawfinger - Out to get me  

A Clawfinger egy skandináv metal együttes. Hangzásában ötvözi a rapcore, industrial és nu metal elemeket, szövege világméretű témákban kemény, kegyetlen, szembesítő kritikát tartalmaz, ideológiák követésétől tartózkodik. Frontembere Zak Tell olyanokról beszél, amiről sokak leginkább hallgatnak, vagy amin nem is gondolkodnának.
581 1 4 Zene Izé
Chino: hát ja. gondolhattak volna arra hogy van aki el akar menni mind a 2re. sztem nem voltunk egyedül a [...]
Géza bá: Én is voltam a koncertjükön. Igen jó volt. Sajna nekem is el kellet lépnem korábban az offspri [...]
wowbagger: engem az offspring annyira nem izgatott,inkább őket néztem/hallgattam:P
Mind a 4 komment
Régebbi postok...