REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Hotel Everland
3338 1 1 Izé
bungle: Paris museum installs one-room hotel on roof http://www.reuters.com/article/lifestyleMolt/idUSL16273 [...]
Ezzel a programmal kb. 50 ország vezetékes telefonhálózatát teljesen ingyen lehet hívni, köztük Magyarországot is.
5070 12 10 Izé
dohi: http://www.voipwise.com/en/index.html én itt letöltve tudtam telózni több mint 1 percen kereszt [...]
steve.stevenson: Nemrossz a progi Amúgy 7 napra jut 300 ingyen perc (azaz 1 hét alatt 300 percet beszélhetsz el) p [...]
Rammsteinfan: Kéne valamit hackelni rajta, mert sajna 1 perc (alapból) ami ingyen... DE megnéztem az ini fájlt [...]
Mind a 10 komment
Aki esetleg lemaradt volna ezekről az óriásplakátokról...

A hivatalos oldalon csak kis méretben találtam meg (sokszor még a szöveg se olvasható)
3501 0 2 Art Izé
laca: Hát sajnos már ez van!
cumo: Az alsó sor a lényeges!!GYEREKEKET A POLITIKÁBA??
Aki esetleg lemaradt volna ezekről az óriásplakátokról...

A hivatalos oldalon csak kis méretben találtam meg (sokszor még a szöveg se olvasható)
3615 5 2 Izé
laca: Hát sajnos már ez van!
cumo: Az alsó sor a lényeges!!GYEREKEKET A POLITIKÁBA??
Erkélyre

Fúrsz

Lebbencs

Fejezdabba
4973 7 8 Izé
SexyBaby18: obszcén, de jó xD
safetyqueen: de a folyamatosan kussolva játszódjál se rossz
safetyqueen: Fúrsz rulez
Mind a 8 komment
Budapest Turisztikai Honlapja

Eseménynaptár, Gyógyfürdők, Barlangok, Múzeumok, stb... Igazi aranybánya.
2438 3 0 Izé
"Ha siet, megtudhatja róla, hogy az adott állomáson a metrószerelvény melyik ajtaja lesz a legközelebb a kijárathoz, s így értékes időt takaríthat meg.
Például a 2.4 azt jelenti, hogy az adott állomásnál a második kocsi negyedik ajtaja van a legközelebb a kijárathoz. A menetirányt a nyilak jelzik."
4351 3 1 Izé
Austin: Hali! Egész jónak tűnik csak épp a M3 metró tele van hibákkal! : )) Népligetnél Újpest ir [...]
I.C.C. - Komplex szakorvosi szűrés.

"Az I.C.C. célja: az évenkénti komplex szűrésekkel a betegségek minél korábbi stádiumban történő diagnosztizálása, hogy ezzel növeljük a gyógyulási esélyt!"
1800 2 0 Izé
Hipochondereknek és ténylegbetegeknek.

Egészségforrás - hasznos linkekkel...
1841 1 0 Izé
HÁT ezt még Győzike sem látta!
2919 1 2 Izé
bigogugi: Hát nemtudok én sem mit hozzá szólni ehhez.Valami lenyűgöző.
oli-design: nah ehhez no comment, nem csak hogy fantasztikus, de lenyűgöző is, végignéztem a videót, és h [...]
Az első fapados étterem Magyarországon

"Ötven százalékig lesznek letornázhatóak az árak a budapesti Veranda Grill&Wine étteremben, ahol a hétvégékre vezetik be a fapados üzleti modellt. Az elérhető kedvezmény mértéke egyszerre függ attól, mennyivel előre foglal asztalt valaki, illetve attól, hogy az adott időpont iránt mekkorának bizonyult addig a kereslet"
3414 2 0 Izé
Pákót szivassák - szegény, már lassan sajnálom a lakodalmas rock afrikai hazai képviselőjét, vagy mit...
10616 8 10 Izé
Laci: Nem egy IQ rekorder, de azért kedves ember. Mivel naív is, meg mindenki felé nyílt bizalommal va [...]
|-=O=-|: Húú de szar volt ez tegnap: http://www.youtube.com/watch?v=I5LxDqUZyFs http://www.youtube.com/watc [...]
dfd: ej haj.szegeny pako gyereket annyit szivatjak, h. en mar elkezdtem sajnalni,de ettol engem is megmos [...]
Mind a 10 komment
Rágógumireklám - hát nem is tudom, hogy vennék-e...
4512 0 2 Izé
Niki: hát van baja
r: hát ez naon szar
Szasztok!
A hétvégén Balatonkenesén voltam, és az ottani lecsófesztiválon lettem figyelmes Dávid Hasselhoffra a tömegben... Mostanában nem forgat, de nyilván szolgálatban volt a piros gatyából ítélve...
7723 3 8 Izé
cila: Reggel Egy szép medvével álmodtam ma éjjel, az túrta így az ágyam szerteszéjjel. S az is le [...]
bungle: Van ez így 2006-os postokkal...
cila: Többször is próbáltam a "katt"-ot, nem jött be a kép. Nem és nem. Pedig, de szerettem (szeret [...]
Mind a 8 komment
Svájc - Therme Vals

Virtuális túra
5319 0 0 Art Izé
Svájc - Therme Vals

Virtuális túra
5727 0 0 Izé
Sugera Bugera
A nagyszínpadra vele!!! :)
9005 1 6 Izé
KisPal: Figyeljetek! Szerintem fasza gyerek! Sőt azért 3 percen keresztül váltogatni így a hangod...Me [...]
Csibu: Én ismerem őt személyesen, beszéltem már vele! Lehet hogy nem egy popsztár de kicsit nagy sziv [...]
pisti: Nagy az Isten állatkertje
Mind a 6 komment
János bácsi, a hatszemű srác, a lézer, és az aranymezők

Akár a nap témája is lehetne: Te hiszel az ufókban? :)
6313 1 4 Izé
bungle: Ricsi (remélem olvasod), ne töltsd már fel lécci azt a videót (pláne ne 5x), amit már szeptem [...]
xxxman: http://szexlista.funpic.hu/?page=archive&message=6752&did=6673
Marcsi: Mi az hogy, én már szexeltem is ufóval, itt vannak a képek róla: http://www.crazyrussian.com/02 [...]
Mind a 4 komment
Girls just wanna have fun :)
94232 11 9 Izé
Dizson: áááááááá Norbi ápdétos viz!!
Faber: Honnan szalajtotttak ennyi leszbi sunát...de azért tömném...;)
Laci: Ha egy ilyen buliban lehetnék 1x, nem győzném termelni az anyagot, amivel elöntöm ezeket a lán [...]
Mind a 9 komment
Hát ezek totál kész vannak! :)))
7118 5 3 Izé
Berber: Rémület hülyék ezek! Pedig nem volt kötelező elszállniuk!
LDJ: Mekkora hupákok :D :D Ezek nem tanultak fizikát? :) :)
alpha23: JUJ JUJ JUJ JUJ !!! Stupid!!!!!
Valaki írja már le a refrént, mert nem tudtam megjegyezni...

A slágergyanús szerzemény előadóinak honlapja
4989 3 5 Izé
hüjegyerek: nem mondod...
leírom: Ref: Fuck the Shit
«Edyson®»: Elmebeteeeeeg , De nagyoon cooool
Mind a 5 komment
HumanCar
3041 0 0 Autó Izé
HumanCar
2936 0 0 Izé
Kazakhstan Hit #1
8682 2 5 Izé
baba: Ezek az emberek arcformailag egytől egyig úgy néznek ki, mint a 8 éves, túletetett disznók!!
okoska: youtube-ról letölteni? ;) Hát, le lehet, de az neked bonyolult lenne (és csak flv formátumban). [...]
lekvár: A site -ról le is lehet tölteni a klippet? Mert nekem nem sikerül.
Mind a 5 komment
Szomszédriasztó panellakásokba ;)
Egyébként 1 km-re megy a hangja...
3003 1 2 Izé
szellike: Skacok!Ez lehet,hogy olyan mint az Afgän lopakodo? Teve mamuszban???!
Pipi: Jujj, de érdekes!
Egy megható videó az IGAZI apai érzésről, a törődésről...
8014 1 37 Izé
bungle: Tudom, valamelyik gagyi oldalon jelent meg mostanában. Mindegy, itt már amint látod 2006-ban szer [...]
Nínna: Nekem ismerősök küldték el linkben mellette egy történettel amit írtam is mellé!
Pubycsavo: http://www.tangle.com/view_video.php?viewkey=8cf08faca5dd9ea45513
Mind a 37 komment
The Pikasso

Ezt a videót is érdemes megnézni... ;)
3025 1 2 Izé
bungle: http://youtube.com/watch?v=GEq02XUxVOw
Pipi: Ezeket a gitárokat kiknek csinálják? Polipoknak?
Lehet, hogy anyucinak és apucinak zárva kellene tartani a hálószoba ajtaját... ;)
2768 1 4 Izé
mokus: valasztani tudni kell
Enike!!!: Nagyon aranyos :):):)!!!
Ghosty: Gyerekek! Ez a pulya tud valami :)
Mind a 4 komment
Halidomítás
4290 2 4 Izé
baba: Tényleg, mi a trükkje? én is kíváncsi vagyok :P
zizi: Miért, mi a "trükkje"?
End: Ez beszarás! Egyből beugrott a trükkje de még így is nagyon jót röhögtem :)))) És de rendes [...]
Mind a 4 komment
Hogyan kell felvenni a melltartót... ;)

Részlet a Dead or Alive c. filmből. Holly Valance kisasszony meg ismerős lehet többek között a Prison Break-ből.
27902 0 6 Film Izé
brando: azért nem ennyire körülményes felvenni egy melltartot:)
Miss: Nekem tetszik! Ez én is akarom! (Persze nem mindenkivel!)
Ijász!!!: Naaaaa azért a végén nem kellet volna pofánvágni.Hisz segitett.Nem? )))
Mind a 6 komment
Hogyan kell felvenni a melltartót... ;)

Részlet a Dead or Alive c. filmből. Holly Valance kisasszony meg ismerős lehet többek között a Prison Break-ből.
30337 2 6 Izé
brando: azért nem ennyire körülményes felvenni egy melltartot:)
Miss: Nekem tetszik! Ez én is akarom! (Persze nem mindenkivel!)
Ijász!!!: Naaaaa azért a végén nem kellet volna pofánvágni.Hisz segitett.Nem? )))
Mind a 6 komment
Superman új rucikban...
4145 1 2 Izé
PëT: Jah. Ez az igazi amcsi GAY MAN.
Stomper: GAYMAN ? :D
Nem egy hétköznapi temetés ;)
(érdemes figyelni nagypapi pizsijét, a fotelt, amiben nyugalomba helyezték, kezében a távirányító, a tv-ben gondolom kedvenc csapata...)
3035 0 1 Izé
jáózsi: Te!Ez nem szemi dévisz dzsunior?
Tom Noddy "a buborékos embör"
Videó itt.
3226 3 0 Izé
Ó, ó! Hangyajátékos okosság.
4705 1 0 Game Izé
Ó, ó! Hangyajátékos okosság.
4147 0 0 Izé
Russell Higgs önarcképei
4052 1 3 Art Izé
tat: Ugye akinek nincs gyerekszobája!
nikol: Ugye ez az ember nem szaladgäl szabadon az utcän?! Ugye be van zärva valami biztonsägos intezmen [...]
Stomper: Miért nem küldték el valamilyen foglalkoztató körbe amikor még kicsi volt ? :D érdekes ember [...]
Russell Higgs önarcképei
4257 0 3 Izé
tat: Ugye akinek nincs gyerekszobája!
nikol: Ugye ez az ember nem szaladgäl szabadon az utcän?! Ugye be van zärva valami biztonsägos intezmen [...]
Stomper: Miért nem küldték el valamilyen foglalkoztató körbe amikor még kicsi volt ? :D érdekes ember [...]
FOLYADÉKOT SOHA NE MELEGÍTSÜNK 2 PERCNÉL TOVÁBB MIKROHULLÁMÚ SÜTŐBEN

„Egy 26 éves fiatalembernek kedve támadt egy csésze kávéra. Elővette a csészéjét, megtöltötte vízzel és (mint már annyiszor) a mikrohullámú sütőbe tette, hogy a víz megmelegedjen. Nem emlékszem már pontosan mennyi időre állította be az órát, de arra igen, hogy azt mondta fel akarta forralni a vizet. Amikor a beállított idő lejárt, kivette a csészét a mikróból, belenézett, és csodálkozva vette észre, hogy a víz nem forrt fel. Abban a pillanatban a csésze “robbant” és egész tartalma az arcába csapódott. A csésze még épségben volt mikor eldobta, tartalmát pedig a vízben felgyülemlett energia „robbantotta fel”. Az arca tele lett hólyagokkal, arcát 1. és 2. fokú égési sebek borítják, nagy a maradandó sebhelyek valószínűsége. Bal szemén akár a látása is sérülhetett. Kórházi tartózkodása idején a kezelőorvos elmondta, hogy ez, sajnos, elég gyakori eset és figyelmeztetett, hogy soha ne melegítsünk csak vizet a mikróban. Ha vizet szeretnénk melegíteni, valamit mindig tegyünk a csészébe, fapálcikát, teafiltert stb, ami a keletkező energiát elvezeti. Sokkal biztonságosabb azonban a vizet vízforralóban melegíteni.”

A General Electric válasza:

„Köszönjük a megkeresést. Örömmel állok rendelkezésükre. Az önökhöz beérkezett e-mail tartalma megfelel a valóságnak. Mikrózott vízben és egyéb folyadékokban nem mindig keletkeznek buborékok a forráspont elérésekor. Tulajdonképpen túlhevített állapotba kerülnek, és nem keletkeznek buborékok. A túlhevített folyadék akkor fog kiforrni a csészéből, amikor megmozdítjuk, vagy például kanalat vagy teafiltert helyezünk bele. Hogy ez ne történjen meg és megelőzzük az esetleges sérüléseket, soha ne melegítsünk csészében bármilyen folyadékot két percnél hosszabb ideig. Melegítés után hagyjuk a csészét még 30 másodpercig a mikróban állni  és csak azt követően vegyük ki és tegyünk bele kanalat vagy bármi mást.”

Egy technika tanár a következő magyarázatot fűzte az esethez:

„Köszönöm a mikrohullámú sütővel kapcsolatos figyelmeztetést. Nem az első eset, amellyel találkozom. Az oka egy túlhevítésként ismert jelenség. Vízmelegítés közben bármikor előfordulhat, különösen akkor, ha az edény, amelyben a vizet melegítjük új, vagy ha csak kis mennyiségű vizet melegítünk (fél csészénél kevesebbet). Az történik, hogy a víz gyorsabban melegszik föl, még mielőtt buborékok keletkezhetnének. Ha a csésze nagyon új, akkor nincsenek még rajta kisebb felületi karcolások, repedések,  amelyek a buborékok képződését elősegítenék. A felgyülemlett hőt elvezető buborékok hiányában a folyadék nem kezd forrni, hanem tovább melegszik, jóval saját forráspontja fölé. Amikor azután ilyen állapotban a csészét megmozdítjuk, vagy a folyadékot megkeverjük, rohamosan beindul a buborékképződés és kiszorítja a csészéből a forró folyadékot.”
5804 0 7 Izé
Sünilány: Jah, bocsi, még az (azt hiszem akril alapú) festékben tehet kárt.
Sünilány: Már nem azért, azok a bogrék nem bevonva vannak anyagokkal, hanem SZAR minőségű kínai piaci m [...]
Lilu__cica: Tegnapelőtt a macskám kajáját melegítettem mikróban. Még jó, hogy csak 30 mpre tettem be, p [...]
Mind a 7 komment
Hajrá fiúk!
11842 0 4 Game Izé
Tűztigris: hát de mi is ijenek voltunk kb.
Tűztigris: hehe
mounther: ...hülye gyerekeknek :D
Mind a 4 komment
Régebbi postok...