REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
"Ohhh Roni! Inkább csak dobd fel magad, mert a műesésedet jobban bírjuk!" :D

A reklám, amiért "dalra fakadt" Ronaldo.
4885 1 21 Izé
Nusihusi: A műesés is elég ciki szerintem, de amikor énekel:S:P
pepeti: Hát ő is jó úton van a celebség felé :)
Gyurci: hát a magyar foci az = futni a labda után sok pénzért cserébe... :D
Mind a 21 komment
"Ohhh Roni... Inkább csak dobd fel magad, mert a műesésedet jobban bírjuk!" :D

A reklám, amiért "dalra fakadt" Ronaldo.
4508 0 0 Sport Izé
A Remedy mára méltán legendás sötét hőse, immáron a Rockstar égisze alatt ismét visszatér. Az elsőként nyilvánosságra került képek alapján nem sokan ismernének rá kedvenc hősükre, aki jelentős mennyiségű izmot szedett magára, tekintélyes pocakot eresztett, s általánosságban sokkal jobban emlékeztet egy hobóra, mint régi önmagára.

Max Payne 3 - Előzetes
3795 3 0 Game Izé
A francia filmkészítés egyik fellegvára a Supinfocom Arles iskola, melynek négy tanulója – Romain Jouandeau, Adrien Chartie, Gilles Mazières and Fabien Thareau – 2008-ban egy igencsak érdekes, látványos és izgalmas 3D-s rövidfilmmel, az Oceansize-zal vettek búcsút a sulitól.
1225 1 0 Film Izé
Flashforward

Új sorozatra kattantam rá. Nem véletlenül. Eddig 3 részt lehet megnézni belőle, és ezek alapján nagyon izgalmas.

Az alapsztori annyi, (és ezzel nem fogok nagyon spoilerezni, merthogy az előzetesek is elárulnak ennyit) hogy a világon mindenki elájul 2 perc 17 másodpercre. Ez már magában elég cinkes, ha belegondoltok, hogy MINDENKI 2 percig nem ura önmagának, de ez még nem elég, ugyanis ezalatt az idő alatt az emberek a fél évvel későbbi jövőjükbe tekinthetnek bele.

Ti mit tennétek ha ismernétek a jövőtöket?

Imdb | Wiki
515 1 6 Film Izé
Erunder: Két tipp: (én egy zárt körű oldalról szerzem) http://isohunt.com/ http://thepiratebay.org/ És [...]
Erunder: Ha esetleg valaki elkezdte nézni... Az negyedik részben, azaz a legutóbbiban, szerepel egy magyar [...]
redline001: valaki tudna adni linket h honnan lehet az 1.évadot beszerezni? feliratot már találtam dögivel. [...]
Mind a 6 komment
Beastly

Újabb romantikus horror. Tudjátok mint a Twilight. Ez is egy regény alapján készült, csak ebbe a csajszi nem egy vámpírba szeret bele, hanem egy számomra eddig meghatározhatatlan izébe.

A film Alex Flinn (Akiről eddig nem is hallottam, és amikor megláttam a nevét azt hittem hogy férfi, egészen addig amíg rá nem találtam a honlapjára :)) ifjúsági regényén alapul. A Beastly a klasszikus Szépség és a Szörnyeteg mesét hozza, megcsavarva és egy modern manhattani gimnáziumi környezetbe átültetve.

Imdb

Előzetes még nem jött ki, csak ezt a videót lehet megtalálni a fimről.
1129 1 2 Film Izé
Purple: tipikusan irritáló felkapott szar, csupa jóképű és szupercsini szereplővel... blee gyomorforg [...]
snake6: kár hogy a szőke olsen csajt utálom
Mire jók a döglött legyek?

Magnus Muhr fotói
5864 8 12 Izé
Timi21: gusztustalan
varazs: Ilyeneket kellett volna megetetni a csigàs posztnàl a csàvòval, tàn nem h&# [...]
RokkantTroll: Óriási!! Ha még svédül is tudnék a szöveg is ütne.
Mind a 12 komment
Mire jók a döglött legyek?

Magnus Muhr fotói
5268 0 0 Art Izé
Napi vitatéma: mit gondoltok Szegedi Csanád alábbi felszólalásáról?
13265 9 200 Izé
RAPTOR: Te szívtál valamit,hogy ennyire kivagy???
bond: Ez egy kicsit freudi elszólás volt - 'színpadikus' valóban inkább amit csinálnak... De abban t [...]
Cshabi: Legjobb lenne, ha kipusztulna az egész kib..ott emberiség a büdös pi..ba!!!
Mind a 200 komment
Jönnek a Red Bull telefonok!
1283 1 2 Tech Izé
Purple: jahh ne is mondd, előre látom a buszon meg az utcán kihangosított zenélő telóval feszítő cs [...]
pepeti: Előre látom hogyha betör Magyarországra ez lesz a legnagyobb divat egy ideig.
Hány logót ismersz fel a harminchatból?

Az oldalon a "webmester" kissé elbaszta a linkeket.
Ezek a jók:
http://www.sporcle.com/games/corplogos.php
http://www.sporcle.com/games/corplogos2.php
4587 6 14 Game Izé
Oláh Dóra: 12/30
Dopamine: Mindkettőből 22, de a másodikban nagyon idegesített az "MB" logó. :)
superxaba: kemény vagy!
Mind a 14 komment
Top 10 mexikói patthelyzet
817 1 4 Film Izé
Guren: szerintem is
Erunder: Szerintem te ezt egy poszttal lejjebb akartad írni. :)
Guren: 22. Shrek the Third - $799m 21. Harry Potter and the Half Blood Prince - $625.3m fail
Mind a 4 komment
Bungee Jumping ugrásnak indult, toronyugrás lett a vége.

Mivel a vízbe érkezés előtt az utolsó kombinációból nem túl szépen jött ki, így csak 9,5 pontot adok. :)
1236 0 0 Sport Izé
Úgy látszik kezdenek divatba jönni az ilyen klipek.

Előző itt és itt.
13672 5 28 Izé
Levcike: Itt: http://www.hirextra.hu/2009/09/04/plazaban-meztelenkedett-a-playmate/
Levcike: Tudja, hogy kell a nőnek járni... :->
MiniMe: fejre 5 pont, minden mas 10 pont, fekete negyzetekre meg 0 pont :/ ! :D
Mind a 28 komment
Minden idők legnagyobb bevételt hozó filmjei

Némileg eltér az IMDB listájától, de a lényeg jól látszik.
1328 2 2 Film Izé
kovacslacka: ugyanaz a lista frissítve és infók az avatar 2-ről: http://movies.sky.com/cameron-reveals-avatar [...]
bond: Ilyenkor érti meg az ember, hogy ilyen szarból pl. mint a Karib tenger kalózai, miért csinálnak [...]
Van jövője a kapcsolatunknak? Őszi mustra...
551 1 0 Pink Izé
Újabb két hetes nyereményjátékot indítottunk. Ezúttal 11 (!) játékot fogunk kisorsolni, melyek között van PC-s, X360-as PS3-as és PSP-s szoftver is.

A mostani fordulóban az AN-TEC Kft. felajánlásában két darab PC-s AION játékszoftvert, a CD Projekt Kft. jóvoltából egy darab PC-s Overlord II-öt, egy darab PS3-as Colin McRae: Dirt 2-öt, egy darab X360-as Mini Ninjas-t és egy darab PC-s G-Force: Rágcsávók, valamint egy darab, szintén PC-s FUEL-t vihettek haza. A Sony Magyarország jóvoltából egy PSP-s Motorstorm: Arctic Edge, valamint a napokban megjelent, szintén egy darab PSP-s Gran Turismo-t lehet megnyerni, illetve egy-egy PS3-as PAIN és SingStar Motown is gazdára lel majd október végén. Végezetül pedig a BSC Kft. is felajánlott egy X360-as Marvel Ultimate Alliance 2 korongot, amit hazánkban elsőként tesztelt szerkesztőségünk.
3156 2 1 Izé
Fireblade1000: mert játszani jó!!:)
Újabb két hetes nyereményjátékot indítottunk. Ezúttal 11(!) játékot fogunk kisorsolni, melyek között van PC-s, X360-as PS3-as és PSP-s szoftver is.

A mostani fordulóban az AN-TEC Kft. felajánlásában két darab PC-s AION játékszoftvert, a CD Projekt Kft. jóvoltából egy darab PC-s Overlord II-öt, egy darab PS3-as Colin McRae: Dirt 2-öt, egy darab X360-as Mini Ninjas-t és egy darab PC-s G-Force: Rágcsávók, valamint egy darab, szintén PC-s FUEL-t vihettek haza. A Sony Magyarország jóvoltából egy PSP-s Motorstorm: Arctic Edge, valamint a napokban megjelent, szintén egy darab PSP-s Gran Turismo-t lehet megnyerni, illetve egy-egy PS3-as PAIN és SingStar Motown is gazdára lel majd október végén. Végezetül pedig a BSC Kft. is felajánlott egy X360-as Marvel Ultimate Alliance 2 korongot, amit hazánkban elsőként tesztelt szerkesztőségünk.
1338 0 0 Game Izé
Jóslásokról, jósokról, TV-s jósdákról...

Volt már jó, s rossz tapasztalatom egyaránt. Összegyűjtöttem az elmúlt 15 év jósláshoz kötődő emlékeit, élményeit, nem csak a magam szórakoztatására...
375 0 0 Pink Izé
Nem sikerült túl jól a hétvégi debütálása  Sascha Burchert cserekapusnak a bundesligában. Én már becenevet is találtam neki...PechMan. :D

 
1047 0 3 Sport Izé
Skullman: Jövőhéten gyakorolnia kell a kapuból kijövetelt.XD
pepeti: Azért a Hertha odabasz mostanában rendesen :DD
Inferno: Szegény szerencsétlen kijátszotta magát ezzel a csapatból :D és még ő pofázik a többinek X [...]
Te irányítod a sorsod? Túlzásba vitt babonák!
408 0 0 Pink Izé
Egy kis macska jódli. :)

Itt van, hogy kell betanítani. :D
5645 5 5 Izé
Nusihusi: Nagyon ügyesek a macskák:)
botizé01: Nagyon nagy!
Fireblade1000: Szegény macsekok!!!
Mind a 5 komment
Roy Jones Jr.  

Amilyen KO-t nem üt, olyan nincs is. Szerintem ennyi és kész... :D
1339 2 3 Sport Izé
Maccoyi: cserewarrior küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=BfkXMFUuWm8 Szöveg: Danny Green vs. Roy [...]
kisadria: Bolond a pali..:D
cserewarrior: Jól küldi (:
John Woo elkészített egy háborús eposzt, Red Cliff címmel. A monumentális filmet két részben (part 1, part 2) mutatják be. Bár már ázsiában levetítették, amerikába még csak novemberben érkezik. Így az amerikai trailer is csak most készült el.
2813 1 0 Film Izé
14641

Ennyi darab "üdítős" palack kellett, ehhez a Michael Jordant ábrázoló alkotáshoz.
578 0 0 Sport Izé
Tooth Fairy

Dwayne Johnson (the rock) továbbra is családi filmeket vállal, ha már az akciófilmjei (mint pl. a Doom vagy Az Amazonas kincse) nem hoztak jól pénzügyileg. Ettől függetlenül azért be kéne még vállalnia egy jó durr durr, bumm bumm alkotást, remélhetőleg azért láthatjuk még ilyen szerepben.

A Tooth Fairy filmben Johnson egy hoki játékost alakít, akinek egy hétig Fogtündérként kell tevékenykednie.  Ashley Judd, Julie Andrews és Billy Crystal lesznek láthatóak a további szerepekben. Michael Lembeck rendezte a filmet, aki korábban a Télapu második és harmadik részét és a Nők transzban produkciót dirigálta. Eredetileg novemberben lett volna a bemutató, ezt azonban januárra tolták át, ami semmi jót nem jelent.

Imdb
1063 0 0 Film Izé
The Crazies

George A. Romero 1973-as filmje, a The Crazies remakejéhez. A horrort Breck Eisner (Szahara, Gondolatbűnök, Harmadik típusú emberrablások) rendezi, az Overture Films égisze alatt. A színészgárda pedig olyan neveket foglal magába, mint Timothy Olyphant (Die Hard 4.0, Hitman – A bérgyilkos, Álomcsapda), Radha Mitchell (Hasonmás /Surrogates/; A kód; Én, Pán Péter, A fülke, Pitch Black), Danielle Panabaker (Péntek 13; Mr. Brooks; Enyém, tiéd, miénk).


A film egy látszólag tökéletes amerikai kisvárosban játszódik, ahol néhány ember egyik pillanatról a másikra megőrül, és borzalmas gyilkolászásba kezd. A maréknyi normális ember pedig csapdában reked, és nincs más választásuk mint harcolni az életükért, az őrült horda ellen.
A The Crazies várhatóan jövő év február 26-án kerül az amerikai mozikba.

IMDB

1255 6 1 Film Izé
|-=O=-|: Van magyar feliratos előzetes: http://www.youtube.com/watch?v=I4MFUcN4bKI Meg R5 verzió. ;)
A Microsoft az idei Tokyo Game Show-n jelentette be azon csapatok névsorát, akik teljes mellszélességgel a redmondiak E3-on bejelentett technológiája mellé sorakoznak fel a jövőben.
1497 0 1 Tech Izé
snake6: látom a nagyok mind oda húztak pl EA-CAPCOM-UBISOFT......
Fluxus

"A hajzselé-gyártók valószínűleg kamaszokat béreltek fel, hogy rejszoljanak egy hatalmas kádba." Tökéletes tini-retró komédia az első kamaszkori szexuális élményekről.

2004 FLUXUS-Hajfény 5min (35mm) kisjátékfilm: A Magyar Újságírók Országos Szövetsége (MUOSZ), filmkritikusi díj a legjobb rövidfilm rendezőjének.

interjú a rendezővel

Csáki László műve. Imdb
1025 0 0 Film Izé
Sütizé jól! :)

Az utolsó a kedvencem. :D
3711 3 5 Izé
Schabee: oh anyám, nem semmi
neomatsek: az egeres nagyon tuti:D nem kevés meló megcsinálni egy ilyet
Nusihusi: A legdurvább a szemgolyó:S Azért a postképen lévőt elfogadnám szülinapomra:)
Mind a 5 komment
A nők szinte kizárólag jól öltözött és jóképű férfiakkal bújnak ágyba

A férfiak nem válogatósak a szexben
692 1 2 Pink Izé
CS1985: nem lep meg amúgy érdekes, hogy mindig az angoloknak van idejük ilyeneket "kutatni" :)))
Purple: még jó. kinek kell egy slampos igénytelen pasi?
A Sony még 2006-ban egy frappáns reklámmal próbálta felvázolni, mit is vár a jövőtől, merre is tart majd a játékok jövője. Az elképzelés nem rossz, figyelembe véve, hogy van némi valóságalapja.
1913 2 1 Tech Izé
bandee1219: Már régóta nem értem, az e-papírral kapcsolatban is, hogy miért kell a kezünket használni? V [...]
Dark Country

A rendező és a főszereplő is Thomas Jane (igen, a 2004-es Punisher), és véleményem szerint nagyon is jónak néz ki a cucc. A sztori egy fiatal párt követ, akik a mézesheteiket töltik éppen, amikor hirtelen beüt a gebasz, és onnantól fogva már nem is lesz olyan mézes... Elég érdekes a képi világ, mert helyenként ilyen Sin City utánérzés, máshol meg mintha valami noir-t nézne az ember, de tisztességes egyvelegnek tűnik. Kicsit a Grindhouse-ra is emlékeztetett. Az előzetesnek a hangulatát mindenesetre sikerült maradéktalanul eltalálniuk.

Imdb
1192 0 0 Film Izé
Megérkezett a jövő év tavaszán bemutatkozó Rémálom az Elm utcában mozi remake-jének első kedvcsinálója.
1501 3 5 Film Izé
kovacslacka: Melyik a legjobb Freddy-film? Lehet szavazni. http://index.hu/kultur/cinematrix/ccikkek/2010/06/15/a [...]
pepeti: http://www.youtube.com/watch?v=hN5avIvylDw Csak őket tudom idézni: "Why the hell are the remakes? [...]
snake6: ne igy nézzd bazsi
Mind a 5 komment
Ha az ingyen ölelés nem jött volna be, itt az ingyen pofon! :D
7354 3 27 Izé
bungle: kikike1990 küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=cSv7CFJ2IWQ Szöveg: "Furcsa természetvéd [...]
bungle: közlegény küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=wJfYAJJYMqg Szöveg: "ingyér kontra pénz [...]
Schabee: először azt hittem ő kínálja nem h ő kapja...
Mind a 27 komment
NeoCube - unalom és stressz ellen jól. :)

(volt már Tech Izén, de annyian külditek be, hogy ide is felkerült).
12233 16 28 Izé
tibo3: Ez tök jó! Van egy hasonló táblában is nem tudjátok mi a neve?Fenn volt egyszer itt is! Ilyen [...]
AVIREX: köszi a direkt linket!
Davem: Itt a link is az mindefele Neocube kutyuhoz: http://reflexshop.hu/advanced_search_result.php?keyword [...]
Mind a 28 komment
A. Skillz - Strawberry Jam Forever

Jóféle Break ;)
1427 0 2 Zene Izé
nehgs: a legjobb féle.
focuskoma: Bejövős. ;)
Miután rongyosra játszottuk a Rocksteady és az EIDOS képregényhősös adaptációjának demonstrációs verzióját, alig vártuk, hogy végre a kezünkbe vegyük a teljes verziót, ami a hétvégén végre megtörtént

Batman: Arkham Asylum - Játékteszt
1672 0 2 Game Izé
Vigyori: fúúú nagyon állat! most ez a number 1 játék, tuti hogy eredetibe is beszerválom.
Miri Z: Már egy ideje nyúzom, nagyon jóóóóóó.... =)
A jövő diszkópatkánya 2.

(Bár a stílusa kicsit más. ;D)

Az előző rész itt.
8416 4 11 Izé
Schabee: a kiscsávó nagyon érzi :D
superxaba: nyomjad kistesvérem!
bleacher: sok patkány (sorry)
Mind a 11 komment
A rúdtánc egyre közkedveltebb sport a nőknél. Íme itt egy videó a 2009-es győztesről!

Itthon is egyre több figyelmet szentelnek a rúdtánc és a rúdfitnesz sportnak. Talán a legismertebb hazai képiselője ennek a sportágnak Pirner Alma, aki ebben a riportban elmondja, hogy és miként lehet ezt a sportot műveleni jól. :) (Macc)
18808 3 19 Izé
Maccoyi: Ez sem rossz: http://www.youtube.com/watch?v=Qwvc-RUKOSM A végén még a rudat is magáévá teszi. [...]
kiisb: Remélem, mielőbb olimpiai szám lesz belőle. Órákon át el tudnám nézni a közvetítéseket. [...]
Schabee: hát ez nem semmi
Mind a 19 komment
Régebbi postok...