REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
David Elsewhere, a "rongyember".
Érdekes és sajátos mozgáskultúrával rendelkezik, ismerős lehet: Golf GTI, Heineken, vagy iPod reklámokból.
9841 9 38 Izé
ricsi176: trüpptrüpp háááj róóólerz big kóóóklerz nekünk van kess meg dólerz abban is van hasonl [...]
Warrior11: :) http://www.youtube.com/watch?v=EcUF3vGgwNc&feature=related
Warrior11: Srácot láttam még egy korábbi videón valahol a weben amikor még kisrác volt ...mwuhahahhahaa [...]
Mind a 38 komment
A híres fejlesztő, American McGee hivatalos webnaplójában jelentette be, hogy újabb remekművön ügyködik.
628 0 0 Tech Izé
A randi :)
10453 12 23 Izé
i: Ez nagyon rossz!
Máln@: hjujj....MOrbid,az elején NAGYON picit romantikus,és ijesztőőőő :)
bia999: ijesztő
Mind a 23 komment
A 3DRealms elnöke, Scott Miller a Dallas Business Journalnak nyilatkozva elhintette, hogy biztosan idén érkezik a a Duke Nukem Forever.
607 0 0 Tech Izé
Domino Day a szupermarketben. :)
(Kár, hogy a bútorboltosok még nem ilyen kreatívak :D)
2966 0 9 Izé
bungle: Csolt, legalább te figyelhetnél, ha én nem... ;)
r3clbull: Kiváncsi vaok mennyi idejükbe telt ezt összerakni??..amugy az ajtós rész nekem is bejön
Zé: Mindig is irigyeltem a finn gondolkodásmódot. De azért a karácsonyi szünet alatt egy áruházba [...]
Mind a 9 komment
Na ez elég hülye extrém sport. :)
15640 4 62 Izé
exac64: Azért megnéztem volna a srác arcát ha megcsúszik az egyik keze... Visított volna mint az újé [...]
bungle: Átraktam funvidre, mert youtube-ról már törölték...
steve1435: Errtu valamit félreértettél, vagy nem nekem akartál írni, nézd meg a korábbi hozzászólásom [...]
Mind a 62 komment
Pari and Harvin: Crank Dat Curry Sauce
3176 1 8 Izé
drake226: azoknak akik még a magyar zászlót sem ismernék, ez nem az, indiai http://www.flags-flags-flags. [...]
Balázs: ó de nagyon hülye vagy XDXDXD
csicsilla: itt utàna olvashatsz : http://hu.wikipedia.org/wiki/Magyarorsz%C3%A1g_z%C3%A1szlaja XD
Mind a 8 komment
Így is lehet karaokezni: Schwartz Dávid - We are the world
8990 13 29 Izé
livy: Nincs lelkierőm végig olvasni a kommenteket, de szerintem nagyon tehetséges a srác :)
Schabee: az igaz h karaoki helyeken előfordulnak jó hangu egyének de ez sem volt rossz
bungle: http://www.rtlklub.hu/videotar/?vkatid=7&videoid=080225585&adasid=4077
Mind a 29 komment
A Garmin ötvözte a GPS és a  GSM technológiát egy darab a cégtől már  megszokott minőségű készülékben. 
734 0 0 Tech Izé
Több, mint 200 helyes megfejtés érkezett a Cukrosnéni nyereményjátékra és szinte mindenki 2 jegyet kért, így ki kellett sorsolnunk a 30 szerencsést. Szóval...
Kedves arnold19, Bagoly, Balpar, Balu 28, bearney, beni, Conscripter, Dawe, Dopamine, Fery alias Teszta, Jetko, Kolbi, kulika, kundakker, Leone 510, lime, Luflee, nemtombaje, PETTJ, petyamester, puting, soibegin, solberci, Spálya, Stellus, Tierno, Tyto, Vince Carter, xtatka, Yoki!

Nagy boldogság számomra, hogy ünnepélyes keretek közepette elsőként tudathatom veletek, hogy ti vagytok azon szerencsés 30, akik másodmagukkal meghívást nyertek a Cukrosnéni c. vígjáték premier előtti bemutatójára. (február 5., kedd 20 óra - Palace Lurdy Ház, 9. terem).

Figyeljétek a regisztrációnál megadott e-mail címeteket, oda továbbítjuk a bejutáshoz szükséges titkos térképeket és egyéb instrukciókat.

Minden nyertesnek gratulálunk és jó mozizást kívánunk!
2850 3 79 Izé
Vince Carter: Igen ott fent a váróban ott jöttetek be ahol mi ültünk :D Azért nem volt nehéz kiszúrni Tég [...]
<-{st.one}->: adná az ég!!!! ;D
Luflee: Vigyazz, ezzel az orok halaval meg visszaelhetek ;) :)))
Mind a 79 komment
Küldjetek kaját Iránba, mert különben mindenkit felfal!
10709 2 37 Izé
bungle: Szinte gurul a 7 éves, 100 kilós gyerek http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=1665
Schabee: basszus ez nagyon dúrva
satöbbi: jesszus...naigen,az ilyen embernek nem való gyerek...de még állat se. ha sűrgősen nem fogják v [...]
Mind a 37 komment
Egy darabig tünődtem, hogy ez most közlekedés vagy Zene, végül az Egyéb kategóriát fogja gyarapítani ez a zenekar akik egy Ford Focus elemeit fehasználva készítették el hangszereiket. A dolgo apropóját az új Focushoz készülő  reklámfilm adta.
904 1 0 Tech Izé
A Jawbone nem egy mai darab  a bluetooth headset piacon, de egy postot megér. Ez pedig itt a demo ami remekul demonstrálja a headset valódi erősségét.
989 0 0 Tech Izé
A Gran Turismo 5 előszeleként érkező Prologue hivatalos megjelenési dátumot és árcédulát is kapott
515 0 1 Tech Izé
bandee1219: Nagyon komoly, az előzőek nagy kedvencek, de az a videókból látszik, hogy nem kell erőltetni a [...]
Aztán majd csodálkozik, ha kap egy vízilófaszt a seggébe...

2977 0 7 Izé
Makrrlaja: Ace Ventura?
bandee1219: Mindenkinek, de kívácsi lettem volna egy vizilóharcra,nem tudom, mi maradt volna a csávóbol.... [...]
Schabee: wáháhá amúgy télleg nem semmi a krokis
Mind a 7 komment
A múltkori technikai bemutató után a Gametrailers csapata összeollózta a legfrissebb gameplay jeleneteket, melyeket egy csokorba összegyűjtve tálaltak most. A látvány magáért beszél!
914 0 1 Tech Izé
Menyet: WÁOW , NAGYON JÓ
A Bon-Bon együttes kompromisszumok nélküli életigenlést sugárzó, vadonatúj videoklipje. Maga a mondanivaló nem hatol túl mélyre, de a kétségkívül releváns, társadalmi szintű jelenséget megtestesítő alaptémát lelkiismeretesen körüljárják, és az ún. abszolút rímekkel párosuló, nívós dallamvilág szintén nem hagyhat kívánnivalót még a legvájtabb fülűek szemében sem.
Ja: próbálják meg kikapcsolni! Nekünk mindezidáig nem volt szívünk hozzá.
6024 8 47 Izé
koocos: 5 másodperc után kikapcs...
bandee1219: Hát, ebből nem kell sok, hogy tényleg úgy nézzen ki az ember. XD
bandee1219: Nemá'! Nekem az tényleg tetszik, ahogy sok régi magyar dal (nem a magyar nóták!!!).
Mind a 47 komment
Egy jól edzett kabalafigura mindig jól jön egy csapatnál... avagy megcsípte egy óriás darázs a mutogatós bácsit. ;)
6839 2 14 Izé
bandee1219: Jól fördre tette: :) De ilyet minek csinálnak az emberek (mármint a meztelen rohangálást, a f [...]
Bero: Ríl híró of meccs! :D
Kiscica: nagyon LOL :D Maja a méhecske a hős :D
Mind a 14 komment
Dam Dagi Go - jól nyomja a srác. ;)
(De mit nyom? Én is akarok olyat. ;)) - bungle)
8762 5 45 Izé
bungle: Hearka küldte: http://www.youtube.com/watch?v=pO55cXrfh-8
CRaPtRaSH: ááádedurva,tegnap hazafele hallgattam a buszon :DDDD de nem pont ez a csávó jutott eszembe ról [...]
bandee1219: még Anima Libera akinek tetszett :): http://www.tzsoltika.extra.hu/anima_libera.gif
Mind a 45 komment
Hamarosan egy friss és üde színnel gazdagodik a PlayStation 2-es arzenál. A limitált darabszámban gyártott gyönyörűség csak Ázsiában lesz kapható.
841 0 0 Tech Izé
823 1 1 Tech Izé
Sza Sza: nekem teccik xD
"A RockStar ma hivatalosan is megerősítette a GTA IV legújabb debütálási dátumát. Ezek szerint Nico-val április 29-én - keddi nap - vehetjük be a "Nagy Almát", hogy kuzinunk hátsó felét megmentsük a maffiától."

T ovábbi friss részletek itt.
509 0 0 Tech Izé
Lányok, mindig sírtok, hogy miért csak alulöltözött csajok vannak az oldalon... Tessék, most már egy szavatok se legyen pár hónapig! :D
5675 6 55 Izé
Laci: A te hatásodra "ahhahahha :D perfekt!" végigkínlódtam a videót. Mind a több mint 3 percet. Vá [...]
[conejillo]: ahhahahha :D perfekt!
bandee1219: Mostmár tényleg sokat kaptak a lányok is, nem lehet egy szavuk sem. XD
Mind a 55 komment
Az Enterbrain jelentései szerint a Nintendo Wii népszerűsége nem kevesebb, mint 5 millió darab konzolt pakoltatott a vásárlókkal a kosarakba Japánban.
289 0 0 Tech Izé
Olimpiai játékok bemutatása lassított felvételes dizájnnal + itt van pár másik Kasou Taishou videó (talán 1-2 volt már itt is):
Ping Pong Matrix
Last Supper
Morning Musume
Beethoven
Baseball Dance
Scuba Diving
6002 8 9 Izé
bandee1219: Sztem a vacsorázós a legjobb és a "feketeruhások" csak világítótól függve látszanak, ha od [...]
kKNd: Mondjuk, írni megtanulhatnál.
Ryker: Ez kurvajó !!!!!!:D:D:D:D:D
Mind a 9 komment
Damian Walters (ugrabugrálós izé)
7256 9 14 Izé
bandee1219: Az utcai részét lehet, de ez a gyerek akkor harcművész és tornász? Mert mutat mindent, az a le [...]
JmF: Ezt inkább parkőrözésnek hívják tod yamaksi...
three.d: Kemény a pali! Amúgy ja, a breakesek sem gyengén adják elő!
Mind a 14 komment
Olcsó finn újdonságok 2G-s mobilhálózatokra. Egyikük ismét egy klasszikus darab.
665 0 0 Tech Izé
Az első "tökéletes játszma" a TV közvetítések során (darts 501, John Lowe).
9468 8 18 Izé
hahahihih: akkor én 2 cukorral kérem :)))
Kraftwerk: nem lehetett volna tripla 18, mert azzal nem lehet nyerni, mivel double.out van, azaz csak duplával [...]
hahahihih: te kis perverz :o
Mind a 18 komment
Japánban a fehér verzió múlt év novemberében jelent meg, 40 GB-os merevlemezzel és egy fehér DualShock 3 irányítóval. A Sony még a múlt év során benyújtotta igényét az amerikai felügyeleti szerveknek is, így idén már ott is megjelenhet a konzol fehér színű változata. Az árszabásról és a pontos megjelenési dátumról még nincsenek információink. (Hogy az európai megjelenést akkor még ne is említsük...)
383 0 0 Tech Izé
Mozgásérzékelővel  szerelt foglalat. 30 dollár/darab. 
430 1 0 Tech Izé
A jó öreg snake, azaz a kígyó játék
Itt egy másik verzió.
3947 1 1 Game Izé
gabesz.: ááá ebben jó vagyok, a régi 3310-esemen folyton ezt játszottam :D
3 grafikus és az ő 4 nap alatt felvett alacsony költségvetésű "partraszállásuk".
10549 12 40 Izé
bandee1219: Sokan félre értelmezik manapság aszavakat, főleg, hogy direkt több értelemben is használjuk [...]
bandee1219: Szerintem is, legyen az ember bármilyen beállítottságú, egyszer ráunhat a sok baromságra és [...]
bandee1219: Csak egy kis helyesbítés ;) : -blue/green boxban nem a kék/zöld színen kívül látszik minden [...]
Mind a 40 komment
Szegény kutya olyan kövér, hogy már csak álmában tud futni. ;)
4264 2 9 Izé
bandee1219: én nem ismertem fel,hogy ez nyimtató, azt hittem csak zajos a felvétel. Egyszter egy osztálytá [...]
Revanor: Az én kutyám meg az egyik lábával néha rúg párat meg nyüszög mintha álmodna valamit. :D
Bazsee: Jaaajjj szegény kutya, fut álmában...hát szörnyű!!! Az enyém még ugatni is szokott, jöhet a [...]
Mind a 9 komment
Juss le a földre jól!
2130 0 3 Game Izé
roland66: nekem a kép alapján tetszett de aztán amikor betöltött rájöttem h nem is olyan jó :D
ketch: Nekem nem is tetszik. Nem ragadott meg.
Szamooca: teccik............Csak meguntam azalatt a 3 perc alatt,ami alatt féligkijáccottam :)
Északi szomszédaink mókás kis dala, 1978-ból.
8412 7 37 Izé
MatyiZeg: Köszi! Meg nincs mit!
bungle: Ok, beírtam a bazint is.
MatyiZeg: Nem is értem, pedig beírtam keresőbe... Mondjuk a "blazin" az "bazin", lehet ezért nem találta [...]
Mind a 37 komment
The white day - újabb Gotmail-es kijutós játék
3223 4 19 Game Izé
Amanda: mivel nyitom ki a zongorát?
Móni: Játékonként változik, hogy mi van a bambuszszerűségben, van, amikor fülbevaló, van, amikor e [...]
Mo: ezt még én is megtudtam csinálni. tök jó :) najó, 1 pici segítséget kellett használnom, de [...]
Mind a 19 komment
Sewer Escape - kattintgatós dagadt hörcsögös menekülős
3791 0 0 Game Izé
Azt hiszem a birodalom visszavág! :D

Youtube videók
4059 2 1 Izé
Vikoo: Azért egy 10-12 millio fényképezőgép ezt is megörökítette, biztos ami biztos alapon... :)
A jól ismert Bloons 3. része.
2039 2 2 Game Izé
Szamooca: már az 5. pályán felhúztam magam :)
Szamooca: Áh............DE JOOOOOOOOOOOO :)
David O'Mer, kádakrobata. ;) A berlini La Clique tagja.
4658 3 13 Izé
bandee1219: De a macskáknak is csak a faszi tetszik, a mutatvány nem nagy szám. A közönség pl. olyankor is [...]
Enechuel: szerintem ő a "hogyan tudunk többféleképpen kiszállni egy kádból két madzag segítségével" [...]
csicsilla: ejha! hmm...jofèle mondanàk a kedves baràtaim...az èn kàdam felett is pör [...]
Mind a 13 komment
Régebbi postok...