REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ramzy Masri igazán színesben látja a világot
668 0 0 Art Izé
Itt szavazhatsz az év legmeghatóbb sporteseményére
933 0 0 Sport Izé
Lemerült túrázás közben a telód?

Segáz! Itt a tábortűz, ami feltölti.
1310 0 0 Izé
Icarus

A Netflix új dokuja az olimpikonok és a doppingszerek szoros kapcsolatát tárja elénk.
2342 0 0 Film Izé
Letartóztatták a zsarolóvírust semlegesítő brit informatikust
1117 0 0 Tech Izé
Loving Vincent

A világ első egészestés olajfestményes animációs filmje természetesen a híres festőről szól.
708 0 0 Izé
Fogalmam sincs mit szívnak a Marvelnél

De nagyon kemény cucc lehet
2588 0 0 Izé
Ettől az órától egy ideig még rémálmaim lesznek
1856 0 0 Izé
Alakváltó lebegő folyékony szoborizé

Ennél jobban nem igazán lehet leírni, hogy mi is ez.
2945 0 0 Izé
Ha Indiában egy elefánt nassolni akar az árudból, akkor nassolni is fog
2345 0 0 Izé
Valósággá vált a Harry Potterből ismert mozgó fotó technológia
3051 0 6 Izé
mun: ezt a varázslatos, új technológiát úgy hívják, hogy videó
VanZant: Ebben viszont neked van igazad! :)
ájmbekk: Láttál Harrynél okostelefont a filmben? Rajtad kívül még 218 000 ember debil? Több milliárd [...]
Mind a 6 komment
Így néz ki belülről egy japán szerelem hotel

Igen, ez egy olyan hely, ahol csak egy-két órára béreltek szobát a vendégek.
1343 0 1 Izé
Ravennë: Ha ezek a falak beszélni tudnának... :D
A Narcos harmadik évada az előzetes alapján legalább olyan jó lesz, mint az előző kettő
449 0 0 Film Izé
Naná, hogy egy orosz csávó készített sugárhajtású bringát
2347 0 3 Izé
sapkabarna: Kár, hogy Colin Furze-n kívül már a Top Gearben is csináltak ilyet, évekkel ezelőtt.
VanZant: És még lombfúvóként is működtethető! ;) :D
PuppZ: Что это? Эта ракета.
A RED Hydrogen Prototype igazán pöpec lett

Kevlár borítás, holografikus kijelző, és valami istenkirály kamera a fő jellemzői az új telónak.
1362 0 0 Tech Izé
Így változtak a Trónok harca karakterei az első évad óta
572 0 0 Film Izé
A lufik és a magasfeszültségű vezetékek nem barátkoznak

Mert ha igen, akkor ez lesz belőle.
2313 0 2 Izé
Erunder: http://www.e-nyelv.hu/2011-08-27/magas-frekvenciaju/ https://hu.wiktionary.org/wiki/magasfesz%C3%BCl [...]
pumpa: A "magasfeszültség" az milyen? Magasan van?
Death Wish (Bosszúvágy)

A '74-es Charles Bronson film remakejében úgy tűnik Bruce Willis pár borzalmas akciófilm után végre visszatalált önmagához.
1533 0 0 Film Izé
Az autóversenyzés forgalomban nem igazán úgy néz ki, mint a filmeken

És ezt most, ez a két idióta is megtanulta.
4036 0 3 Izé
LociKA: A furgonos nem igazán áll, ha jól megnézed mozgásban van és próbál parkolni. Csak lomha és [...]
twitteringbeard: Hát a furgonos is megállni tilosban állt így egy pici juthat rá a felelősségből, de igazáb [...]
Csádi: Sajnos az idiótáknak nem szokásuk a tanulás. Majd a furgonosra kenik és újrapróbálják.
Az Oats Studios egy újabb beteg kisfilmmel lepte meg a jónépet
2246 0 1 Izé
KarbFace: A film cselekménye kitalált történeten alapul. A történet szereplői kitalált alakok, mindenn [...]
Egyre esik a kereslet a táblagépek iránt
1333 0 0 Tech Izé
A NASA meghirdetett egy igen érdekes állást

Bolygó védelmi felügyelőket keresnek.
2183 0 6 Izé
vadonka: De ha egy embert keresnek és pont akkor nyaral a bahamákon amikor leszáll egy rakéta egy akkora [...]
vadonka: Ez arra kell, hogy ha hoznak/visznek vmit az ISS-re és visszafelé valami maszat marad a rakettán [...]
hawkeye: Ne irigykedj! :)
Mind a 6 komment
First They Killed My Father

Az Angelina Jolie által rendezett film a kambodzsai borzalmakat mutatja be.
788 0 0 Film Izé
Babymetal még él, és keményebb, mint valaha
676 0 0 Zene Izé
Ki mondta, hogy meló közben nem lehet szórakozni?
1801 0 0 Izé
Ilyen lehet az, amikor valaki vezetés közben veszti el az eszét
3411 0 2 Izé
VanZant: Lehet nem adott elég gázt! Hogy tekergeti a légzsákot ;) Ááá, azért csak nekiment a másik a [...]
Jaca: Nem hiszem el, hogy senkinél nem volt egy pisztoly, aki fejbelőjje az ipsét, amiért függőleges [...]
Atypical

Az autizmus még sosem volt ennyire vicces, és ezt úgy mondom, hogy tényleg nem kell ettől rosszul éreznem magam.
795 0 0 Film Izé
Flatliners

A '90-es évek elején készült horrorfilmet az isteni Nina Dobrev-el forgatták újra.
638 0 0 Film Izé
Call Me by Your Name

André Aciman regényének megfilmesített változata biztosan kicsapja majd néhány embernél a biztosítékot, de az is tuti, hogy a következő Oscaron már foglalt helye van.
662 0 0 Film Izé
A Tinder lehet a Manchester United új szponzora

Már alig várjuk, hogy idehaza a Puncs.hu szponzorálja a Fradit. :)
1328 0 0 Sport Izé
Az új Ford Mustang kapott egy érdekes pluszt

Csendes módra is kapcsolhatsz vele, hogy a szomszédok ne kívánjanak téged a pokolba.
2483 0 0 Izé
A WNTS, akiknek a köszmédiát köszönhetjük, új számmal jelentkezett
1412 0 0 Izé
A kézimunka kabin

Nem egy igazi film, de titkon valahol mégis szeretnénk, ha az lenne. :)
2556 0 0 Izé
Pontosan az ilyen őrült felvételek miatt imádjuk Oroszországot
3333 0 0 Izé
Hobbit otthonok a valóságban

Mondjuk elég durván környezetbarát hippinek kell ahhoz lenni, hogy egy ilyenben éljen az ember.
2383 0 0 Izé
The Battleship Island

400 koreai fogoly szökésének a története egy Japán táborból, a második világháború idején. Véres, brutális történelmi film, egy agyondolgozott téma eddig nem látott részéről.
813 0 0 Film Izé
Nem ez az első lakássá alakított templom, de eddig ez a legmodernebb

Korábbiak itt, itt és itt találhatóak.
1214 0 8 Izé
akicker: "Kell az élethez pénz is, de egy csomó más fontosabb!" Ez így van!!! De ezt ne nekem mondd, ha [...]
Demente: Nem tudok azonosulni a világnézeteddel! Kb mintha egy feketére festett szemüvegre fúrnánk egy [...]
akicker: "Azoktól már elszigetelték, akikért épült! :P" Gondolom a hívők, akikért épült nem fizet [...]
Mind a 8 komment
Ilyen hangszórót akár házilag készíthetsz

Mondjuk pont ilyenhez már esélyed sincs hozzájutni, mert csak egy kanadai étteremben lehetet kapni pár óráig.
1599 0 0 Izé
Ezt a majdnem 8 méter magas szobrot 100 000 késből készítették

De nem csak azért, mert ez iszonyat menő, hanem mert üzenete is van.
830 0 0 Art Izé
Szerintem azért tud győzni mert kisebb, és így nincs olyan nagy légellenállása
1663 0 0 Izé
Régebbi postok...