REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Az egri kukások a leglazábbak az országban

Sajnos a helyi önkormányzat már nem így gondolja, mert szerintük veszélyes, amit csinálnak.
3888 0 0 Izé
Sör álló csuka az Oktoberfestre

A piszoárnál azért vigyázz vele, az ellen nem véd. :)
865 0 1 Izé
akicker: Pont annyira véd ellene, mint a sör ellen. Még ragadni is ugyan úgy fog utána ;) Viszont kicsit [...]
Brawl in Cell Block 99

Vince Vaughn már nem hülyéskedik nyomorék vígjátékokban. Ezúttal egy kőkemény börtönös akciófilmben csap szét mindent.
1080 0 0 Film Izé
Nézz szét a világ legnagyobb bitcoin bányájában!
2412 0 0 Izé
Az idei Burning Man sem szűkölködik fura installációkban
1608 0 0 Izé
Egy normál kocsi, de még néhány terepjáró is itt simán lezúgna, de nem úgy az Agility Customs autója
2410 0 7 Izé
Parafadugó: Amikor Peter Parker felhagy a fotózással és autógyártásba kezd.
sexdealer: Itt olvashatsz az összkerék kormányzásról: http://www.mogi.bme.hu/TAMOP/futomu_rendszerek_mecha [...]
Dmckayals: 0:23-nál tűnik úgy, mintha azt is kormányozná, de nem tartom kizártnak, hogy tényleg a terept [...]
Mind a 7 komment
Ezekbe a nagyikba senki se kössön bele!

Még azt se merném nekik mondani, hogy nem kérek több sütit. :)
1243 0 0 Izé
Tüntetés volt Izraelben a Jóbarátok Rachelje ellen

És nem késtem el a poszttal több, mint egy évtizedet, mert most hétvégén volt. :)
3105 0 1 Izé
Parafadugó: Internet Explorerben nézik online a sorozatot?
A Slow Mo Guys megint valami jó kis vizuállatságot filmezett le

Szóval, ha agyaltál már azon, hogyan néz ki mikor két paintball golyó találkozik, hát íme a válasz.
1533 0 0 Izé
Okádtál már ma reggel?

Ha nem, akkor nézd meg Bear Grylls és Shaquille O'Neal közös kalandját egy placentával.
2959 0 1 Izé
pumpa: Gryllus Medve barátunktól nem idegen az undorítóskodás. Láttam olyan részt amikor kiszedte a [...]
Fura humora van ennek a német fotóbót mesternek
2133 0 0 Izé
Nem is tudom hirtelen mi itt a legmeglepőbb

A bőrnadrágos népviselet népszerűsége, hogy ez a verseny idén már 58 éves, vagy az, hogy az ujjbirkózás, mint olyan, egyáltalán létezik.
1466 0 1 Izé
akicker: A bajor népviselet nem meglepő. Nekem még tetszik is. Szinte minden népnek van valamilyen visele [...]
Azért azt lehetett sejteni, hogy ennek nem lesz jó vége
2693 0 0 Izé
A magyar gagyi vizkalifa klón nem érti a nőket.
Ezért inkább a félpucér haverjaival bólogat a hátsó udvaron, és panaszkodik.
3505 0 1 Izé
dns87: Milyen fura, hogy a valóságot fedő kommentek eltűnnek a videjó alól...
"Csak add ide a kaját ember, és senkinek nem esik bántódása!"
3487 0 0 Izé
Úgy tűnik a kínaiaknak az angol pólófelirat olyan, mint nekünk az ő nyelvükön varratott tetkók
2104 0 0 Izé
Basztolna, Gecidfalva, Fasztoros,

Csak néhány a vicces magyar falunevekből, amiket egy neurális hálózat generált.
1258 0 1 Izé
vadonka: Annó mikor ikariamoztam ilyen városneveim voltak mint Fosomhalma, Picsakeszi, Anyádnyaktája :) S [...]
Így néz ki, mikor 4 millió köbméternyi szikla leomlik egy hegyről

Az eset következtében egyébként 14 ember eltűnt.
3333 0 0 Izé
Napi büntizénket az orosz Little Big-nek köszönhetjük
1487 0 0 Izé
Föld és bambusz

Ennyiből húztak fel ezt a sulit Thaiföldön. Mondjuk ehhez képest nem úgy néz ki, mint valami ócska viskó.
1124 0 0 Izé
Alex Mason kimaxolta az extrém napfogyatkozás nézést

Igazából nem is nagyon nézegette, mert azzal volt elfogalva, hogy ne haljon meg.
634 0 2 Izé
Dmckayals: Muszáj volt, mert nem volt szemüvege és ő biztos tudta, hogy anélkül nem szabad belenézni! :) [...]
Ravennë: *Igazából nem is nagyon nézegette, mert végig háttal állt neki. :D
Ezért nem jó ötlet élő adásba gyereket vinni

Egyébként a műsorvezető full profi és tök jó fej a gyerekkel.
2352 0 0 Izé
Ha ma csak egy rövidfilmet nézel meg, az legyen ez!

A Black Sugar egy olyan horror fantasy, amiből akár egy egész estés verziót is szívesen elnéznénk.
2205 0 2 Izé
Erunder: Akkor erről lecsúsztál. Mentsd el holnapra, nehogy túladagolásod legyen rövidfilmekből! :)
akicker: Ma már láttam egy rövid filmet :((
Foo Fighters - The Sky Is A Neighborhood
429 0 0 Zene Izé
John Cena és a rajongói találkozásától neked is könnybe lábad a szemed
1956 0 1 Izé
hawkeye: Végre valami emberi ebben a lezüllött világban....
Az életben nem sűrűn fordulhat elő, de jó tudni, hogy az új Subaru vízes banánhéjon is jól gyorsul
1786 0 0 Izé
Ezektől a retró bohócoktól meg is értem, hogy miért fél tőlük néhány ember
1571 0 1 Izé
vadonka: Néhány??!
A Jurassic World Evolution-ben neked is lehet saját dínóparkod

Meg ügyelhetsz rá, hogy ne nyírjnak ki egy rakat embert.
1252 0 0 Tech Izé
Starship Troopers 5: Traitor of Mars

Metál zene, űrlények, és pörgős akciók. Nem is kell más egy jó sci-fi animáció előzetesébe.
995 0 0 Film Izé
Nem lehetetlen ATM-et lopni

Csak egy ipari targonca kell hozzá.
2687 0 0 Izé
Nektek mi volt a legundorítóbb fesztivál élményetek?

A Szeretlek Magyarország videójában van pár durva történet.
2551 0 0 Izé
Kőkeményen rickrollolta a Foo Fighters a közönséget
1653 0 0 Izé
Nem véletlenül nevezték el a Brit speciális erők új sisakját Boba Fett-ről.
3156 0 2 Izé
Ditpet: Engem inkább Grievous tábornok fejére hasonlít. (a 4 karú, gyíkszerű sith-féleség)
negativ_kommentelo: Nagyon komolyan, és mindenféle kötekedési szándék nélkül érdekelne, h ez szerinted tényleg [...]
Melissa McCrackennek szinesztéziája van, azaz látja a dalokat

Szóval így néznek ki híres popszámok.
1241 0 1 Izé
VanZant: De jó neki, én még a rendes színekkel is hadilábon állok. :)
Így készül egy bevarrt zombi száj

Mondanám, hogy ezért kell az első randin a lányokat uszodába vinni, de így nem hiszem, hogy őt bárki megközelítené. :)
1691 0 0 Izé
A vízilovak nem csak ijesztőek, hanem cukik is tudnak lenni
1298 0 0 Izé
The Punisher

Ilyen lesz a Netflix The Punisher sorozata.
527 0 0 Film Izé
Nem kell egy 21 tonnás Sztálin-szobor?

Csak kicsivel több, mint 58 milka, és ki is szállítják.
1072 0 1 Izé
dns87: Párban nincs??
Trackman a Vágányember lett a MÁV új kabalája

A többi se kutya. :)
2400 0 0 Izé
Frédi és Béni Oroszországban csapatja

Igaz náluk nem a meghajtás, hanem a fékezés megy lábbal.
2376 0 1 Izé
Parafadugó: Megfelelő mennyiségű vodka után vajon 90-nél is kiugorna, hogy az autó elé szaladjon? :D
Régebbi postok...