REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A játék lényege, hogy különböző feladványokon jussunk tovább... Néhány egészen egyszerű, de van olyan amin fél órát ültem én is (a játék során a megfejtéseket, az előre kijelölt helyre, vagy az urelbe kell beírni, pl: ...../riddles/apple.htm, és ha az a megoldás hogy bear, akkor ..../riddles/bear.html).
Persze nem olyan egyszerű, mint az az elején tűnik... Összesen 74 kemény pálya, én hat napot szenvedtem vele... A játék közben mindig legyen kéznél egy jó fotómódósító program például egy Photoshop, de egy Paint is megteszi. :)
11248 9 149 Izé
rotatorrepesz: Tud valaki segíteni a 21 esben? Nem nagyon értem mit kellene csinálni.
éndzsöl: izé.. én csak tegnap találtam rá :$ :D
éndzsöl: uhh... nekem is megvan végre^^ hát hajrá mindenkinek! :DD
Mind a 149 komment
Lichtenberg-féle ábrák

(elektromos porábrák) keletkeznek, ha a szigetelő lemezre, p. gyánta- v. ebonitlapra vezetőn át elektromosságot bocsátunk s a lapot azután korpafűmag-liszttel, kénvirággal, v. miniumporral behintjük. Ha alapra vezetett elektromosság pozitiv, a keletkező ábra csillagos szerkezetü, elágazó sugarakkal, mig a negativ elektromosság esetében kisebb területü, köralaku foltok keletkeznek. Lichtenberg, ki az ábrákat először észlelte, kis fémcsövet helyezett a gyántalapra s azon keresztül engedte az elektromos szikrát a lapra. Az ábra láthatósága onnan van, hogy a por, melyet a lapra hintünk, a rázás folytán elektromos lesz és a gyántalap azon részeire rakódik, melyek vele ellenkező elektromosságuka. A kénpor vászonzacskóból kizárva, negativ, a minium pozitiv elektromosságuvá lesz s ha a két anyag keverékét hintjük a lapra, sárga és vörös árnyalatu rajzok keletkeznek. A L.-féle ábrák előállítását Antolik Károly nagy tökéletességre vitte az által, hogy az egyik oldalon ónlemezzel bevont üveglapra két fémcsúcson át lejdai palackot sütött ki s a lapra azután kénminiumpor keverékét hintette. Gothard Jenő fotográfiai száraz lemezeken idézett elő igen szép rajzokat. (V. o. Természettudományi Közlöny 1882. és 1888-ik évfolyamát.) Az ábrák keletkezését a vezeték körüli levegő sajátságos mozgásából magyarázzák. (Pallas Nagylexikon)
6046 2 1 Izé
janO: enyit nincs szivem olvasni!
Olyan légpárnás rolleres motoros lebegős nemistudommi.
2587 0 3 Autó Izé
Balázs: ühüm:)))hát hogyne:)))
janóóóó: az az !ize e rakéta
bungle: Izé? ;)
Olyan légpárnás rolleres motoros lebegős nemistudommi.
3400 0 3 Izé
Balázs: ühüm:)))hát hogyne:)))
janóóóó: az az !ize e rakéta
bungle: Izé? ;)
Azért szeretem az e-bayt, mert ott mindent lehet kapni, olcsón. Még ilyen láthatatlan gyémántgyűrűt is!
2508 0 7 Izé
Balázs: ezt nem vágom:)
izébigyó: Na, már levették... Mindegy, itt a kép, azt árulták, meg a benne levő láthatatlan gyémántgy [...]
Pajtás: Tök jó, ilyen láthatatlan e-mail címet hol lehet regisztrálni? :)
Mind a 7 komment
Plen - a görkorizó, gördeszkázó robot.
A videó már nincs kinn az oldalon, de olyan jó fej vagyok, hogy kerestem nektek másikat. ;)
Video 1
Video 2 (itt gördeszkázik)
2214 0 5 Izé
Balázs: még viszonylag kezdetlegesnek nevezhető de faja és még királyabb lesz........
Su: főleg, hogy az nem szerepel a filmben, mikor 100-ból 99x felborul
Opra: Tetszik, de soha nem voltam oda a robotokért. Arra viszont kiváncsi lennék, mikor érnek el oda, [...]
Mind a 5 komment
Egy kis összehasonlítás: hány embert ölt meg Isten és Sátán a Bibliában?
6463 1 30 Izé
he: új link http://pixdaus.com/?sort=tag&tag=religion
Pajtás: Jól van, akkor te is vak vagy. Különben láthatnád a hozzászólásom alján az előzményt (hog [...]
szellike: Kedves PAJTAS! Nem vagyok vak äs hülllllye sem,csak szämok terän magamban bizok! Än is +taläl [...]
Mind a 30 komment
iBot - a kerekes székek Rolls-Royce-a?

A hivatalos oldal.
1429 0 3 Autó Izé
Spoke: Aztakurva, ilyet akarok közgyógyra!!!! /Lehetőleg 2050 előtt :P/
mtzolee: :DDDDDDDD Viszont a kütyü nekem tetszik. Bár a lépcsőzés még nem tökéletes, elég ügyes k [...]
Su: elképzelem amint a tb ilyen székekhez ad támogatást. de szép is lesz az.....................
iBot - a kerekes székek Rolls-Royce-a?

A hivatalos oldal.
1575 1 3 Izé
Spoke: Aztakurva, ilyet akarok közgyógyra!!!! /Lehetőleg 2050 előtt :P/
mtzolee: :DDDDDDDD Viszont a kütyü nekem tetszik. Bár a lépcsőzés még nem tökéletes, elég ügyes k [...]
Su: elképzelem amint a tb ilyen székekhez ad támogatást. de szép is lesz az.....................
Pálcikaember harcok...
Ölj mindenkit, akit csak bírsz 8)
29051 4 6 Game Izé
csirek: xiao xiao egyik legjobb
xXxÁdámxXx: Pálcika emberek mindenek felett :D
dilidoki12: jah bocs
Mind a 6 komment
Pálcikaember harcok...
Ölj mindenkit, akit csak bírsz 8)
10034 6 4 Izé
dilidoki12: jah bocs
bungle: dilidoki12 küldte (pálcikaemberes ez is, dilidoki ha spemmelsz ki leszel tiltva): http://www.armor [...]
bungle: zippo küldte: Sift Heads 2 http://www.stickpage.com/siftheads2snipergameplay.shtml
Mind a 4 komment
Szurkolói csoportok videói. Az egyik legrészletesebb ilyen témájú szájt a neten, de a magyar oldalak közül mindenképpen.

Fociszurkolóknak kötelező.
3051 3 2 Izé
joe: Nagyon jók!
Balázs: jóóók:)
Egy jó kis oldal, MOD és XM zenék gyűjteménye.

És itt a magyar oldal.
3099 0 3 Izé
mtzolee: zenék amúgy:) a többsége valami zeneszerkesztő progival készített. pl: FT2.
Luflee: Azt írja " Egy jó kis oldal, MOD és XM zenék gyűjteménye." :)
Balázs: és ez mi?
Kakikönyv a kakiról gyerekeknek.

Itten bele lehet olvasni.
7497 1 26 Izé
eNMi: " ha van 1 jó nagy ágyatok és levetkőztök meztelenre, pukielőadást is tarthattok " a pedofil [...]
csicsilla: http://dorej.livejournal.com/74128.html
Máln@: http://index.hu/kultur/klassz/kaki1218/
Mind a 26 komment
Top 11 oldal nagy fájlok küldésére
4326 12 1 Izé
bungle: Laci küldte: http://s4.transfer.ro/ "1 GB-nyi (bármilyen) fájlt küldhetsz. 100%-i biztos és biz [...]
Távgyógyítás - online vírusirtók
Itt olyan weboldalak vannak összegyűjtve, melyek képesek windowsos gépünket vagy egy fájlt távgyógyítani. A szolgáltatások ingyenesek, megbízhatóak, és különösen hasznosak, ha gyanakodóak vagyunk.
4202 4 2 Izé
zzz: "Néhány online kártevőkereső és likvidáló" c. oldalnak...
Balázs: minek kell bejönnie?
Öld meg a főnököd, 14 féle véres lehetőség.....nekem a saját ceruzájával jön be nagyon :D
27699 9 31 Game Izé
Gabi69: A vonalzó a No. 1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
missdonkarács: a szekrényajtó a legjobb, az olyan kreatív:D
dilidoki12: Az irodán kívűl az a vízadagóló se rossz!:D
Mind a 31 komment
Öld meg a főnököd, 14 féle véres lehetőség.....nekem a saját ceruzájával jön be nagyon :D
28008 14 30 Izé
Lilu__cica: dejó!
dilidoki12: Az irodán kívűl az a vízadagóló se rossz!:D
dilidoki12: nekem a szék tecciK!
Mind a 30 komment
Olcsón hülyét csinálni a gyerekből? Lehetséges megoldások itten...
4029 1 0 Izé
A bácsi szereti a csörgőkígyókat.
A bácsi weboldala.
Vide ó a National Geographic oldalán.
1933 0 11 Izé
bungle: A bácsi újabb rekordot állított fel: 87 kígyóval egy kádban. http://www.breitbart.com/article [...]
Chuby: Nem "szívózni" akarok, de lehet, hogy a kígyóknak ez jólesik :-)
Tom: Meg tudnä valaki mondani hogy mire jo hogy leszopkodja a kigyok farkät?!?
Mind a 11 komment
Egy érdekes dokumentumfilm arról, hogy Ki ölte meg az elektromos autót?
10090 0 33 Film Izé
loller: Hallottál már szélerőműről? Tudod, ilyen nagy lapátjai vannak... ;) (atomerőműről és nape [...]
sparkey: Szép dolog, csak attól még az áramot, amivel feltöltöd az autódat, még mindíg szénhidrogé [...]
Abt: És végül nézzük meg, hogy az előbbi elektromos autó, az X1-es, ami megszopatta 400 ezer dolcs [...]
Mind a 33 komment
Egy érdekes dokumentumfilm arról, hogy Ki ölte meg az elektromos autót?
10157 1 33 Izé
loller: Hallottál már szélerőműről? Tudod, ilyen nagy lapátjai vannak... ;) (atomerőműről és nape [...]
sparkey: Szép dolog, csak attól még az áramot, amivel feltöltöd az autódat, még mindíg szénhidrogé [...]
Abt: És végül nézzük meg, hogy az előbbi elektromos autó, az X1-es, ami megszopatta 400 ezer dolcs [...]
Mind a 33 komment
Ölösgyilkolós stresszoldó...
10308 2 13 Game Izé
Koncz: ez de szar
xXxÁdámxXx: Má megvan.... :D
xXxÁdámxXx: WÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!:@Köcsög játék!:@Elakadtam a 12 pályánál!:@:S 90 kis genyót köll kilö [...]
Mind a 13 komment
Ölösgyilkolós stresszoldó...
10214 6 10 Izé
Eszt: Kircsi a játék ,birom azokat a zöld... nemtudom miket!
Salty: EZ A JÁTÉK KIBASZOTTJÓÓÓÓ!!!! CSinájjatok második részt ! minden nap végignyomomvagy 2cer! [...]
Tomee: Nálam is SPACE gondoo vannak!! Pedig a multkor működött....
Mind a 10 komment
Labdaterelgetős, a végén már nem is olyan egyszerű!
10271 1 7 Game Izé
Oszi: nagyon könnyű játék, de nekem is tetszett...... túl könnyű :O
stfu: Neked szófosásos van, hülyegyerek?
Balázs: nem tom,de szentem szar
Mind a 7 komment
Labdaterelgetős, a végén már nem is olyan egyszerű!
9327 4 7 Izé
Oszi: nagyon könnyű játék, de nekem is tetszett...... túl könnyű :O
stfu: Neked szófosásos van, hülyegyerek?
Balázs: nem tom,de szentem szar
Mind a 7 komment
Dekázz virtuálisan ping-ponggal :) ( Nem olyan könnyű, mint ahogy kinéz).
7744 1 7 Game Izé
Red wings: Talán többet is tudnék ha nem mozogna ilyen nehézkesen a kezem...
twitch: 36-al és 4-el is a 71,voltam...hogy is van ez? :S
maxiclip.com: tizenvalahány... többször is. tényleg lassú, és jól meg van csinálva, trükkös... amikor fe [...]
Mind a 7 komment
Dekázz virtuálisan ping-ponggal :) ( Nem olyan könnyű, mint ahogy kinéz).
7155 0 7 Izé
Red wings: Talán többet is tudnék ha nem mozogna ilyen nehézkesen a kezem...
twitch: 36-al és 4-el is a 71,voltam...hogy is van ez? :S
maxiclip.com: tizenvalahány... többször is. tényleg lassú, és jól meg van csinálva, trükkös... amikor fe [...]
Mind a 7 komment
Koreában egyre több épületet világítanak ki LED lámpákkal. Egyrészt nagyon kevés energiát fogyaszt, másrészt a fényszennyezést is nagy mértékben csökkenti (lásd pl. a darksky.org-ot vagy a magyar Fényszennyezés oldalt a témában).
3090 1 0 Izé
Ez az oldal képes az iwiw ismerőseid listáját olyan formátumokba alakítani, amit utána egyszerűen hozzáadhatsz levelezőprogramokhoz, üzenetküldőkhöz, mobiltelefonra stb.
4638 12 3 Izé
CsendesMark: postolok, napinta olyan 4et :)
bungle: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=938 Inkább postoljál, tegyél is valamit a közösségért. [...]
CsendesMark: hát jó, akkor kölcsön veszek párat én is :)
Öltözz Halloweenkor sült krumplinak, Bic Macnek vagy shake-nek. Ehhhh...
3465 0 7 Izé
Lilu__cica: Rémisztőnek rémisztő, tehát megfelel a halloween követelményeinek. :D
after: egyetértek.
pazzo: Helloween? Hol?Az nem magyar ünnep.Max divat-ünnep. Hálaadást is ünnepelünk?
Mind a 7 komment
Papprika... izé.. Papp Rita.. bocs.. Rita Pop
Szerencsétlen osztrákok! (ennyi anim gifet utoljára talán 8 éve láttam egy oldalon).
3444 0 14 Izé
bandee1219: Nem jön be az oldal. Csak nem kommenteltétek tele csupa jóval? :D
wtf: http://www.paprita.net/csitt.html" target="_blank">http://www.paprita.net/csitt.html
wtf: Pap Rita - Nyuszi Muszi http://www.youtube.com/watch?v=t6s3MqURDWw" target="_blank">http://www.youtu [...]
Mind a 14 komment
Ha eddig nem tudtad volna letölteni a videókat a YouTube, GoogleVideo, Metacafe oldalakról...
Van már magyar próbálkozás is, amivel a Videa videóit lehet leszedni.
6723 15 5 Izé
bungle: Ezt meg Yvette küldte (köszi, de amint látod, már van pár ilyen itt): http://vixy.net/
bungle: http://tubecodes.com
bungle: http://javimoya.com/blog/youtube_en.php
Mind a 5 komment
Média konvertáló oldalacska - igen nagy haszonnal bír. (nem kell regisztrálni és tök ingyenes!)
4119 7 1 Izé
bungle: Balázs küldte: http://vixy.net/
Gondoljatok bele, ég a házatok/kocsitok/rokonotok... de mennyivel vidámabb lehet egy ilyennel oltani a lángokat! :D
2116 0 5 Izé
Petrus: De cukor!!!! Kell ilyen. A sztenderd piros olyan snassz. A rózsaszín hello kitty-s poroltó viszon [...]
Kecskebéka: hhmmm....ezen lehet hümmögni hogy ez mire jó mert a gyerekek nem hinémm hogy tûzoltásra ha [...]
mike: Fogadjunk hogy ez megint valami japcsi baromsäg
Mind a 5 komment
Milyen gazdag vagy?

Add össze, mennyit keresel egy évben, váltsd át pl. itt (angol fontra, usa dollárra vagy euroba), írd be a fenti oldalon és tudd meg, hányadik leggazdagabb ember vagy a világon.
5550 8 0 Izé
Itt a kedvenc mesém magyar oldala, játékok, zenék, epizódok, stb...
3125 4 1 Izé
Luflee: Nekem ez jobban bejön: http://sp.hck.hu/main/?welcome=1
A TESCO titkai

"Nos, hosszú évek hallgatása után, eljött a nap, amikor a TESCO-ban töltött három évem tapasztalatait megosztom a világgal. Minden olyat leírok, ami a színfalak mögött van, és amit az átlagos vásárlók nem is sejtenének..."

"Hogy lopjunk a TESCO-ból", "Koldusmaffia Light", "TESCO karrier..." és egyéb nyalánkságok.
9016 5 6 Izé
izébigyó: Kis reklám az indexnek, most írtak a könyvről: http://index.hu/kultur/klassz/tesokonyv/
chainsaw: Szóval a Tescoban nem szabad menni,mert Sz*r?
Lőcs: Úgy látom átköltözött ide: http://tescostory.blogspot.com/
Mind a 6 komment
Helyesled a Kínában megtartott Állatok Olimpiáját?
2567 1 3 Izé
varazs: Valami àgyèkkòtòt adhattak volna arra a szerencsètlen majomra.Ha màr a [...]
bandee1219: NEM! én nem szeretem a cirkuszt, állatkertet, ahol be vannak zárva szerencsétlenek. Lehet, hogy [...]
Ficánka: Peeeersze...
"Magyar vendéglátás portálja, melynek célja egy olyan Internetes kikötő működtetése, ahol a portál látogatói minden olyan információt megkapnak a rendszerben szereplő vendéglátóipari egységekről, melyek a kiválasztási döntés meghozatalához szükségesek, legyen szó baráti összejevetel szervezéséről, nagyobb, családi rendezvény megtartásáról, akármilyen típusú vendéglátóipari egységben."
8836 0 1 Izé
Szellike: Na äs mi helyzet azzal,aki egyedül akar kajälni?Maradjon otthon??
Régebbi postok...