REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Hát ha egyszer a nagyot szereti...!
1283 0 0 Izé
Blood & Truth PSVR Teszt

  Megszületett végre a London Studios zseniális játéka és azt kell mondjam, megérte rá várni!
1827 0 0 Izé
Ha nincs min nevetni, oldjuk meg magunk
732 0 0 Izé
Annyira hülyék...
2803 0 0 Izé
Itt akarok élni! Kinek kell még? :)
2574 0 0 Izé
Blood & Truth speciális kiadvány

A PlayStation VR-ra hamarosan megjelenő Blood & Truth egy speciális kiadványát nyerhetitek meg. Ha PlayStation VR-od van, ne hagyd ki!
1401 0 0 Izé
Nem adja a barátját
1747 0 0 Izé
Szép helyszínek, nagy bakik
3110 0 0 Izé
Vajon mindenki túlélte? :O
2385 0 0 Izé
A katonák is hibáznak
3278 0 0 Izé
Jó kis edzés
2320 0 0 Izé
A nő aki lóként üget
Nem biztos hogy normális....
1988 0 0 Izé
Azonnali K.O.!
1874 0 0 Izé
Ha bankautomata-lopás, akkor viszont csak markolóval!
1748 0 0 Izé
Megint 18 kép a Bosszúállók gyerekkori formájáról
2096 0 0 Izé
Ebben a merítésben minden van
5001 0 0 Izé
A bénaság tetőfoka
2497 0 0 Izé
Éretlenségi (16)
2000 0 0 Izé
Nem én voltam... :)
2035 0 0 Izé
Igazi kutya kell az alváshoz, nem plüss
1537 0 0 Izé
Klasszikus "ez most mi?" fotók (40 kép)
2393 0 0 Izé
30 igazán necces fotó
4841 0 0 Izé
Biztos, hogy ezt így kell???
1732 0 0 Izé
Állatok befogadás előtt és után (22 kép)
1647 0 0 Izé
Supercar fail - ha már csináljuk, legalább kerüljön sokba!
2199 0 0 Izé
Nehézgépes problémák
2393 0 0 Izé
47 kép továbbgondolásra
4703 0 0 Izé
Heti merítés
1385 0 0 Izé
Bosszúállók a '90-es évek sztárjaival (8 kép)
2156 0 0 Izé
Mert a lányoknak jól áll a cosplay.. (31 kép)
3555 0 0 Izé
Így örültek a Liverpool szurkolók
943 0 1 Izé
naphtha08: Érdekesnek tartom, hogy egy sport, hogy össze tud kovácsolni tömegeket. Azt meg szánalmasnak, h [...]
Így lett Chris Hemsworth-ből Thor
2298 0 1 Izé
pumpa: Edzés + danabol-somatodrol-metadrol stb...
Így készültek a Bosszúállók Végtelen háború látványelemei (18 kép)
1938 0 0 Izé
Medencés, tengerpartos, nyaralós bénázások
2129 0 0 Izé
Sam Bailey groteszk művészete (21 kép)
1832 0 0 Izé
Frizura - változatlanul rosszul csinálod! (25 kép)
1372 0 0 Izé
Hát a nők már csak ilyenek... Ja nem :)
1633 0 2 Izé
STibi: Ennél még Bud Spencer is hitelesebben bunyózott. Ebben csak az a durva, hogy ennyi hadonászásn [...]
pumpa: Mi durva? Ez (is) egy ezerszer elpróbált showműsor. Senki nem üt- és nem rúg meg senkit.
Jöhetne a jó idő.. (29 kép)
3631 0 0 Izé
"Lassan menj kicsim!" :)
1289 0 0 Izé
Jól bánnak a fegyverrel
1192 0 1 Izé
bogoj: Jól néznek ki meg minden, de ezek, amiket eme hölgyek művelnek, inkább a tánc kategóriába es [...]
Régebbi postok...