REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Nikola Sarcevic- Lovetrap
És még egy egy nem hivatalos videó, Roll Roll & Flee
Hogy ki is ő...
237 0 0 Zene Izé
Peter Bjorn & John- Young Folks
(Tudom, hogy hallható volt valamilyen reklámban ez a dal, de eddig nem sikerült rájönnöm, hogy melyikben. Segítséget kérek! :D)
wikipédia,
és az oldaluk
539 2 8 Zene Izé
Thaddeus: this song is from fifa 08 :) ezt írták jutúbon
blablapff: téééényleg :D köszi a kutatómunkát, meg a segítséget :)
Buda: ez volt az: http://www.youtube.com/watch?v=Uemfi57OdVc&feature=related na ennyi:D:D
Mind a 8 komment
RAMONES - Rock'n'Roll High School
391 4 1 Zene Izé
calipunkszabus: a legjobbak!!!
Több mint 1500 piercing 4 óra alatt.
6122 2 29 Izé
Lacpas: nemtudom, en asszem maradok a hagyomanyos tuparnanal. :(
wnw: kihúzás után egy laza mozdulattal és egy marok sóval meghintettem volna az inas testét :)
anon: És itt a jó megfejtés :D
Mind a 29 komment
Laurent Wolf - No Stress
honlap
myspace
377 0 0 Zene Izé
Black Violin - Két floridai illetőségű fiatalember, hegedűvel, hip-hop alapra... mi kell még? :)
509 1 1 Zene Izé
Purple: Fatsoe, nem voltak jók a linkek, ha gondolod írd meg ide, aztán kiírom.
Hip-hop hullahopp. :)

Hopp, a csajoknak is van itt valami! ;)
15894 4 19 Izé
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=nTR5uFVtgnw
bungle: thebeast küldte: Fiúknak már volt, most kedveskedünk egy kicsit a lányoknak is! http://www.yout [...]
mekszamnojz: latom a ez a "wii faszsag" is mar egesz elerheto aron van :D
Mind a 19 komment
Worldwar2 Snipper
1767 1 3 Game Izé
MMIKI: Szeretem az ilyen sniperes játékokat de mindegyik rövid és könnyű -_-
MVS: elég jó, kár h ilyen rövid...:P
wowbagger: jó kis játék de nagyon rövid és könnyű...kb 2perc volt
Sentenced to Death - Wave 1
3477 1 0 Game Izé
Fisher Sam
3017 2 0 Game Izé
Archie
1206 4 4 Game Izé
MVS: de csak 50 pálya van....:(
Bakeyoo: Ennek sose lesz vége?!
MVS: nagyon ari! köszi!
Mind a 4 komment
Ez most nem a foci eb, hanem a foci kecske. ;) De nevezik ulak tartisnak, kuk parinak, kök berünek, kökbörünek és buzkashinak is Afganisztán nemzeti sportját. A lényeg hogy a csapatok napokon át hajigálnak egy döglött kecskét. Nem árt, ha a buzkashi játékos remek állképességgel rendelkezik, hiszen a játék akár több napon keresztül is elhúzódhat. Biztos jó móka. ;)
3279 1 12 Izé
Lacpas: A foci is valhonnan azsiabol ered allitolag, ha belegondolunk a labdajatekok is innen szarmaznak. Eg [...]
Thufir: Ha belegondolunk a foci sem egy kulturált sport, csak jó a reklámja.
Belkar: ez már benne volt a rambo-ban is :) lehet hogy nem túl értelmes de talán ez a legősibb még ma [...]
Mind a 12 komment
Palio - Sienaban. Kicsit karcosabb, mint a mi "Nemzeti" Vágtánk. Ott megengedett a sarkantyú, nincs nyereg, és tényleg egész Siena megmozdul. Kb ilyen, amikor valami nemzeti. Az már más kérdés, hogy a bikaviadallal együtt ezt már az állatkínzással határosnak tartom, de van vér a pucájukban, az biztos.
1866 1 6 Izé
Lacpas: Ez a tipikus mediterran mentalitas, vannak elonyei es hatranyai, ott ez termeszetes... A lelkesedes [...]
jackherer: Mit bizonyítani? Vagy nem értem. NEkünk magyaroknak ehhez semmi közünk...
Valerius: ...Ez elég nyakatekerten hangzik.. bocs, hogy belekötök, de tudod bizonyítani? vagy ez is olyan, [...]
Mind a 6 komment
Biztos hasznos a 220-at bevezetni mindenhova, de szerintem ez érintésvédelemből nem üti meg a kettest...
4494 2 9 Izé
mcclaud: A lényeg az, hogy ha szabványosan (és ellenőrzötten) kettős szigeteléssel van ellátva a bere [...]
rókakoma: akkor van hogy bizserget a fürdés :D
olcsibacsi: egészen pontosan nem lesz lefoldelve a cucc, nem egészségtelen :) pl a magnó dugóját simán du [...]
Mind a 9 komment
Maximo Park - Our Velocity

hivatalos oldal és wiki
249 0 0 Zene Izé
The Venetian Macao - a világ legnagyobb kaszinója Makaón (Kína).
A szórakoztató központban több mint 20 olyan épület áll, amely a világ különböző nevezetességei alapján készült. Ilyen például a római Colosseum, egy new orleansi, egy amszterdami, vagy egy velencei utcarészlet, de már a magyar Operaházat is hamisítják Kínában!

Tavaly Makaónak már több bevétele volt a szerencsejáték-iparból, mint Las Vegasnak, és 27 millió turista járt a városban.
2753 0 5 Art Izé
Re-Peet: Vajon a Hősök terét is engedéllyel copyzták le? :D ... mert elég jól sikerült..
Belkar: szívesen elmennék :)
anon: Szépnek szép de túl "mű".
Mind a 5 komment
The Venetian Macao - a világ legnagyobb kaszinója Makaón (Kína).
A szórakoztató központban több mint 20 olyan épület áll, amely a világ különböző nevezetességei alapján készült. Ilyen például a római Colosseum, egy new orleansi, egy amszterdami, vagy egy velencei utcarészlet, de már a magyar Operaházat is hamisítják Kínában!

Tavaly Makaónak már több bevétele volt a szerencsejáték-iparból, mint Las Vegasnak, és 27 millió turista járt a városban.
3080 2 5 Izé
Re-Peet: Vajon a Hősök terét is engedéllyel copyzták le? :D ... mert elég jól sikerült..
Belkar: szívesen elmennék :)
anon: Szépnek szép de túl "mű".
Mind a 5 komment
Windows XP gépház
2570 2 3 Izé
dude: Nincs, mert Vistát a kutya nem vesz (max. ha azt rakják a gépre). :D
puty18: Szerintem TE nemtudod mit jelent a stréber szó. Mindenesetre szar, az biztos. Vistás nincs?;) :P
közlegény: ez nagyon stréber
SP - HOLNAPTÓL

Félreértések elkerülése érdekében SP nem reppel, inkább POP/Hiphop.
Nem is állt szándékában reppen maradni, inkább énekel.
Ezenkívül fotózással foglalkozik.
És tessék megrendelni, nekem már itt van.

Klippek
SP - KÉRLEK HOGY
SP - ÁLLJ MEG

Interjú
MTV-PIXEL-SP INTERJÚ

Album már rendelhető : www.spmusic.hu
www.myspace.com/spmuzik
www.ederkrisztian.com
www.shadowhand.hu
848 2 50 Zene Izé
Kiscsuri: Ugye vicc?
Máln@: rendben "anyuci"......:S ...khööhm...
konvejor: Ez a gyerek szöges ellentétben áll saját magával.
Mind a 50 komment
Electric Six - Gay Bar
Sajnos túl sok infót nem találtam, de itt a honlap  és a myspace.
281 0 7 Zene Izé
SQS: Lehet még ezt is überelni :) http://www.rathergood.com/gaybar/
CRaPtRaSH: tudok,mi?:P
Purple: jaja az is jó :)
Mind a 7 komment
Rammstein - Amerika
Itt a banda eredeti honlapja
És itt olvashattok róluk
333 4 0 Zene Izé
Eladó alig használt, megkímélt állapotban levő, keveset futott repült (csupán 300 millió intergalaktikus mérföld), meteorbecsapódásoktól mentes űrhajó első tulajdonostól, eredeti kézikönyvvel! A jármű alkalmi vétel, csupán 3500 dollár! A fluxuskondenzátor valószínűleg cserére szorul, de itt pl. könnyedén beszerezhető.
3762 1 17 Izé
papaluige: nyomjatok zenét a rádióba,mert annak is kipurcanik a fluxus-izéje! :)
jackherer: jaja nagyon - jó akkor bocs nem tudtam hogy ez ilyen oldtájmer
Purple: picsa :D
Mind a 17 komment
Gogol Bordello - Start wearing purple

Jóféle gypsy-punk! :)

Wonderlust King
MySpace
516 1 3 Zene Izé
Szmiri: http://www.youtube.com/watch?v=wJlGutqFqfg
Szmiri: és még szigeten is voltak:) kurvajók
calipunkszabus: akármit mondanak, én birom őket!
Kate Nash - Foundations
Wiki 
465 2 2 Zene Izé
vada: Én is bírom a kiejtését! Kellemes a zene is.
NuttySomeone: annyira szep a hangja..es a kiejteset ugybirom:D
Tegnap írtam egy mesterséges szigetről, amit műanyag palackok tartanak fenn a vízen. Most itt egy csónak 15.000 műanyag palackból meg egy kiszuperált Cessnaból, amivel Californiából Hawaiira hajóznak.

1723 0 11 Izé
bungle: cancer1 küldte: http://freshpics.blogspot.com/2008/10/boat-made-from-recycled-plastic-bottles.html
bungle: Elképzelhető. Azt viszont el se tudom képzelni, mekkora rekeszizom szükséges annyi rekesz sörh [...]
papaluige: akció lejárta után pedig megduplázódik? :D
Mind a 11 komment
Bizarr karám

S hogy miből? Arról a bárányok hallgatnak! :)
3348 0 1 Art Izé
dénes: kicsit olyan mint egy hatalmas ps3
Bizarr karám

S hogy miből? Arról a bárányok hallgatnak! :)
3738 3 1 Izé
dénes: kicsit olyan mint egy hatalmas ps3
Konyhatündér :)
7554 4 7 Izé
közlegény: keni vágja :)
consiglieri: a kis cica hivatalos kóstolónak tűnik :))
Re-Peet: csávónak nem szóltak, hogy az étel nem játék???
Mind a 7 komment
Nem, ez nem a mai ismeretterjesztő rovatunk. Ez (állítólag) ember.

(Máln@, csak megjegyzem, a dagi fickó Gabriel Iglesias, híres humorista... bungle).
8120 1 5 Izé
olcsibacsi: akkor ezért emlékeztem félre :)
Máln@: "Köszönöm bungle".Már azt hittem tényleg csak egy showműsor felvétele,ahol direkt a megfelel [...]
papaluige: na ezt megütném!
Mind a 5 komment
Végre itt a repülő mecha-rája a vízi verzió után.

912 0 4 Tech Izé
yoman3d: ez akkor onalloan mukodik? nincs felfuggesztve vmi zsinorral?
Purple: húúú de állat :OO tátott szájjal nézem és tök jóó :) mint a medúza, izé.hu-n az is ilye [...]
anon: Ez olyan, mintha egy távirányítható lufi lenne :) Szerintem ezt is árulni fogják, mint a távi [...]
Mind a 4 komment
Extertec Spykster - megy mint állat! :) (230 km/h)

1830 0 1 Autó Izé
kiflee: Egy kavics megdob és mész mint állat!!xD
Extertec Spykster - megy mint állat! :) (230 km/h)

1764 1 1 Izé
kiflee: Egy kavics megdob és mész mint állat!!xD
fing.hu - Magyarország legnagyobb fing gyűjteménye!?

Minden ember átlagosan 200 - 2000 ml gázt / nap (az átlag 600 ml) enged ki magából. Ez naponta 13-14 fingást jelent.

Vannak tehetséggel megáldott emberek, akik a megfelelő izomzattal különböző dallamokat képesek eljátszani (elfingani). Ilyen volt a legendás fingművész Joseph Pujol aki 22 éven keresztül (1892 -től, meghalt 1945-ben) a Párizsi Varieté Moulin Rouge - ban (Vörös Malom) hatalmas sikereket ért el. Többek között utánozta a zivatart, ágyukat és több tucat nemzeti himnuszt.

Legyen a gáz veletek!
9988 9 30 Izé
Mec: "Kattincs a lejátszóra!".... oké, kattincsok :D
Máln@: no hajrá...már szombat van ;)
papaluige: b....szd meg! 2 napig nem vagy a barátom! grrrrrrrrrrrrrrrrrrr.... :D
Mind a 30 komment
Scale Trial pálya Tatabányán. Modellezőknek kötelező! :)
6102 0 9 Autó Izé
telzsol: Ne aggódj Dawe megvannak a módszereink a vízállóvá tételhez :) Alább láthatsz egy szépen [...]
mcclaud: Nem rossz amit csinálnak, de én inkább maradok az RC Drift-nél... Az jobban bejön.
pityaa: Nekem egy BMW f1 es gépem van, amit Hp nyomtatóhoz kaptam akció keretében. A nyomtató volt 3000 [...]
Mind a 9 komment
Scale Trial pálya Tatabányán. Modellezőknek kötelező! :)
6234 4 9 Izé
telzsol: Ne aggódj Dawe megvannak a módszereink a vízállóvá tételhez :) Alább láthatsz egy szépen [...]
mcclaud: Nem rossz amit csinálnak, de én inkább maradok az RC Drift-nél... Az jobban bejön.
pityaa: Nekem egy BMW f1 es gépem van, amit Hp nyomtatóhoz kaptam akció keretében. A nyomtató volt 3000 [...]
Mind a 9 komment
Pierpoljak - Pierpoljak

Naggyonnaggyonnaggyon jóóó reggae!

Másik jó száma:

Pierpoljak - je sais pas jouer...
767 0 0 Zene Izé
Tracy Chapman - Baby Can I Hold You Tonight

Fast Car
Talkin' 'bout A Revolution

Wikipédia (angol)
430 0 0 Zene Izé
Ostrich Underground
Egyél tojásokat, ügyelve arra, hogy ne álld el a saját utad!
3895 5 5 Game Izé
Máln@: amióta megcsinálták ezt a játékot. :)
DJ Öcsike: A strucc mióta eszik tojásokat ?
Máln@: már 2.pályánál beszívtam :) De tényleg klassz.KÖSZI:)
Mind a 5 komment
Keresd meg a kakukktojást jól és gyorsan.
6373 5 11 Game Izé
csakén: 107087 wííí =) Ez nagyon jóó játék =) :D
MVS: nekem tetszik, csak kicsit rövid...:D
adi226: ez aazz:D 274536 :D:D
Mind a 11 komment
Opeth - Coil
Watershed album kritika 
325 1 1 Zene Izé
RokkantTroll: Egy újabb mestermű Akerfeldt mestertől. Köszönet érte. Azért lenne egy csípős megjegyzésem [...]
Régebbi postok...