REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Mell önvizsgálat, az-az így kell daganatot keresve markolászni ;D
2586 2 2 Izé
hawkeye: Perverz allatok - monda Kalanyos Wolfram TASZ aktivista...
lilaflexninja: Nem szép látvány, de ügyes.
Hölgy a BMW-ben: „Ha én tolatni akarok, akkor tolatni fogok!”

Állítólag még azóta is rükvercben megy, mindenen keresztül... ;)
3404 1 4 Izé
hawkeye: A BMW így műxik. Nem tudtátok...?
3m3ricus: "Béláim! Túltótuk!"
Ditpet: Biztos B-re sietett.
Mind a 4 komment
A Trónok harca 4. és 5. évadának őszinte előzetese.

Az elsőtől a harmadik évadig felölelő őszinte előzetest ITT találjátok.
592 3 0 Film Izé
Klaus a targoncavezető kollégáinak horror oktatóvideója
3439 4 2 Izé
lilaflexninja: Utolsó műszak a Halál!
rermo: Na most ugye azt gondoljuk , hogy ..... " Á ezek így nem tudnak megtörténni " ..... pedig deh [...]
Kattintás előtt tippelj, minek ment neki ez a Fiat Seicento? ;)
4808 3 9 Izé
Szancso: De tényleg, minek ment neki? ;)
nkmedve: Szerintem az egész Seicento egy gyűrődő zónának volt tervezve annak idején, vagy csak simán [...]
tjunior: Ilyen nekem is van, régi civicem volt még a szögletes, belém jött hátulról egy bádogsuzuki - [...]
Mind a 9 komment
„Aztán oda fölülre meg mönnyön a szöveg, alá meg ugyanaz angolul! Érted?”
2783 2 6 Izé
norbertvincze: http://444.hu/2016/04/28/lazar-szerint-orban-nem-is-igazan-akarna-a-budai-varba-koltozni-csak-nincs- [...]
Erunder: Nagyon nem megy az angol a srácoknak. :) http://444.hu/2016/04/27/az-istennek-sem-akarnak-osszejonn [...]
rermo: Már kirúgták a fordítót grafikust nyomdászt és minden más szakembert is a " fontos " pozíci [...]
Mind a 6 komment
Ingo, a Malinois kutya és Poldi, a baglyocska 

Phönix, a Harris-ölyv is nagy haver :) 

Tanja Brandt állatkái és fotói
1165 1 1 Izé
hawkeye: Aranyosak....
Élő kamera

Oké, de hol dugja fel a töltőre?
2444 2 0 Izé
Az ellenségem ellensége a barátom :) 

Korábbi Android reklám
1225 0 1 Izé
vadonka: Függetlenül attól, hogy android reklám vagy csak egy kis rövidfilm jó kis mondanivalója van.
Vedd meg! Most! Kell neked!

Egy őszinte világban így néznének ki a videójáték reklámok.
2862 0 0 Izé
Az angol királynő viszonya a technikához

Bár a videóban említett közösségi média menedzseri állásról már lekéstünk, de grafikusnak még lehet hozzájuk jelentkezni.
386 4 0 Tech Izé
Fotók két világ határáról 

Matty Smith fotói épp múlt héten voltak Art Izén

Itt és itt pedig 2 hasznos cikk (ill. az egész oldal az), akik ilyen fotózással szeretnék elütni az időt.
2433 1 0 Izé
Milyen lehet egy 14 éves vállalkozó anyjának lenni, akit egy milliárdos támogat? 

A 14 éves Jack vállalkozásának az oldala itt található.
1713 1 2 Izé
norbertvincze: ahogy elnézem a házat, nem kellett volna ide befektető.
Ditpet: Érdekes felállás. Én is tudok egy receptet, amire eddig mindenki csak pozitívat mondott.
A Facebook felmérése szerint a szülők közül a kisgyermekes szülők lógnak a legtöbbet az oldalon.

Eredeti cikk.
767 4 0 Pink Izé
Kicsit steampunk, nem kicsit japcsizé, és még az időt is leírja
2086 0 0 Izé
Kicsit steampunk, nem kicsit japcsizé, és még az időt is leírja
2196 4 0 Tech Izé
Sokak örömére egy összeállítás a félresikerült átverésekről ;)
4615 0 5 Izé
Gábor-79: Csak egy megjegyzés: a "rendőr" egyenruhája egy vicc. Se rangjelzés, se előírt felszerelés. [...]
skad03: A "rendőr" mondja, mikor motozásnál megtalálja a mikroportját. Persze hogy elhiszed a feketék [...]
norbertvincze: "Ha nem lenne kamu: A "rendőr" tudja, hogy a csávó egy prankster és youtube csatornája van, vag [...]
Mind a 5 komment
Szivárványos sajt a legújabb őrület! 

Bonus videó: szivárvány bagel
1329 0 4 Izé
hawkeye: Utána a szivárványos sperma, az LMBT utódok létrehozása érdekéban.... :)
Nusihusi: Már csak 1 lépés a szivárványos rántotta:D
cila: Rijagasztó szivárgány, berlini kék, vörös eltolódás, fehér trutymó középen. Tippelek: fr [...]
Mind a 4 komment
A Facebook átállít egy gombot, és hopp, már el is dőlt a választás
1721 0 1 Izé
közlegény: ezeket a gombokat már rég átállították...
Azóta már jól van, megivott egy üveg vodkát... ;)
3676 0 20 Izé
thisisreal: Erről ez a magyar videóklip jutott eszembe: https://www.youtube.com/watch?v=X96ly9XM24c A zenét s [...]
cila: A kocsmában még ment a "hosszú lépés"... Még (óvódás) dalocska: Ess tesó ess, jó magasr [...]
közlegény: szép daru :)
Mind a 20 komment
Szakkommentátor követi az eseményeket. V-TEC lett volna kihagyni! :D
2542 0 0 Izé
Én nem ültem a kocsiban részegen, biztos úr!
2573 0 2 Izé
hawkeye: Ezek a mai fiatalok... :)
Ditpet: Lábbal hajtós kocsi? Ilyet már láttam valahol. https://www.youtube.com/watch?v=XUyOkuFOKco
A lány a vonaton

A nagy sikerű regény megfilmesített változata október elején kerül a mozikba.
461 3 0 Film Izé
Memories of Paintings
1631 0 1 Izé
Nusihusi: Jók a színei:)
Kevesebb mint 3 hónap és visszatér a legrealisztikusabb hacker sorozat

Júliás 13-án tér vissza a Mr. Robot.

A sorozat hivatalos oldala pedig még mindig iszonyat jó.
570 3 1 Film Izé
Erunder: Újabb előzetes a második évadhoz: https://www.youtube.com/watch?v=YibylhkLwGo
Egy egészen különleges erőforrás bányászata van elterjedőben...
4792 0 4 Izé
vadonka: Markolóval őzet fogni. Új sport van születőben?
nlite: Milyen kedves hogy megmenti.... miuta'n legyalulta'k a fe'l erdot a p*csaba....
Mataccs: Nagyon nagyon szeretem a ...... hasamat. Én ezalatt az 5 perc alatt inkább lekaptam volna ró [...]
Mind a 4 komment
A fiatalság öble, csak vizet kell inni! Semmi nem lehet tökéletes... :)
1620 0 2 Izé
vadonka: Azért ha kapnék egy ilyen opciót, hogy na akkor 5 éves lehetek újra, de a mostani tudásom, eml [...]
sapkabarna: Lefordítva: Ha Eviant iszol, összemegy a pöcsöd (is).
Magyarország is pályázott a 2024-es olimpiára. Tudjátok mit ábrázol a logó terv? 

Nektek melyik tetszik a négy közül?
3254 0 12 Izé
kalocsai.tamas: A zöld "domb" alatt van egy S-alakú kék vonal. Az alapján már sehogy se jön ki karika...
lilaflexninja: Végülis stadionok már vannak. Hol van megírva az, hogy a budapesti olimpiát nem lehet Felcsúto [...]
SilAsh: Szerintem a budapesti olimpia erős túlzás lesz. Lesz abból az olimpiából Orbán földjén is.. [...]
Mind a 12 komment
Ilyenek lennének a hollywoodi filmek, ha Oroszországban vették volna fel őket
480 2 0 Film Izé
Equals

A sziget, az Equilibrium, és a Beavatott csak kanos tinikkel. Igaz utóbbiban már azok is voltak, sőt hozzátehetjük még, hogy Az emlékek őre is hasonló volt, és ott is voltak kanos tinik.

Hollywoodba tényleg csak halni jár az eredetiség és a kreativitás. Kristen Stewart viszont megtalálta a faarcához tökéletesen illő szerepet.
1101 2 1 Film Izé
bungle: Stewartnak amúgyis jól megy ez a tiltott szerelem dolog, ha már a Snow White and the Huntsman nő [...]
Így legóznak a biomérnökök 

Nyugi, nem jött el a horror jövő. Oscar, a moduláris test igazából egy sci-fi websorozathoz készült. 

Érdemes megnézni a sorozat hivatalos oldalát is.
1894 0 8 Izé
norbertvincze: minden esetre jó kis growth hack a seriusfilm.nl-től
norbertvincze: pf :D na ez van, amikor felületesen közlekedik az ember :)
bungle: A szövegből nem jött le? "...egy sci-fi websorozathoz készült."
Mind a 8 komment
Hány éves kortól legális a szex a világ különböző országaiban? 

Jemenben például már 9 éves kortól lehet törvényesen szeretkezni, míg Tunéziában ugyanehhez már 20 évesnek kell lennünk.
4575 0 7 Izé
bungle: Két 18 évesre bármikor! ;)
Dmckayals: Annak, akinek van négy 9 éves lánya! :D
bungle: Kinek kell egy 36 éves öregasszony? ;D
Mind a 7 komment
Nem tudom mire gondolt a sofőr, talán hogy kétéltűben ül? :D
2898 0 7 Izé
Mimis: Szólni kéne neki, hogy maximum hybrid, de nem hydroplán....semmi esetre sem kétéltű...
Dmckayals: Amikor a kamera mutatja, akkor a sofőr már csak utas az autójában, nem szándékosan megy előre [...]
Zellergumó: Nem hülye csak ott lakik és leparkolt.
Mind a 7 komment
A New York-i rendőrség felhívása olyan, mint egy retro figyelemfelkető plakátsorozat.

Azoknak akik nem tudnak angolul: az upskirting az, amikor a lányok szoknyája alá fényképeznek, anélkül, hogy ők tudnának róla.
1149 0 0 Izé
Osztálylétszám nemtom hány fő, nem hiányzik senki! Vagy ha igen, azt majd megírjátok! :)
1430 0 0 Izé
Csíkos István (nem csak) makrofotói 

Érdemes elolvasni ezt a cikket is az általa használt technikáról, a fordított objektívvel való makrofotózásról!
1281 4 2 Art Izé
bungle: www.boredpanda.com/can-you-see-the-life-behind-the-form/
neophyte: Jó kis poszt,köszi! :) Nagyon jó makro fotók és valahol jó látni, hogy nem milliós techniká [...]
Csíkos István (nem csak) makrofotói 

Érdemes elolvasni ezt a cikket is az általa használt technikáról, a fordított objektívvel való makrofotózásról!
1246 0 0 Izé
Az orvosbárókra megy el a pénz 

Mi a baj a magyar egészségüggyel? A magyar egészségügy helyzete egy magánegészségügyi intézmény vezetője szerint.
1807 0 3 Izé
izébigyó: 2. rész: A balekok tartják el a potyautasokat http://index.hu/gazdasag/penzbeszel/2016/05/02/korha [...]
Stickhorse: Nagyon sok értelmes gondolat van benne, szerintem is a külföldi jó gyakorlatok átvételével le [...]
Szancso: Az hogy nincs. De ha van, akkor nem csinálnak belőle ügyet.
Outcast

Démonos, ördögűzős sorozat, ami a képregény adaptációk menőségét lovagolja meg, mert igen, bizony ez is egy képregényből készült.
415 0 0 Film Izé
Öntöltő vizes palack

A levegő páratartalmát hasznosító rendszert egy bécsi tervező fejleszti, és az Indiegogón közösségi finanszírozásból gyűjtenek a gyártására.
690 4 0 Tech Izé
Régebbi postok...