REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Tron: Legacy

A kultikus Tron című film második részének egyes lehetőségeit hivatott bemutatni Joseph Kosinski három perces videója a Disney számára.
(A kép a Comic-Con 09-en készűlt)

Rendező:
Joseph Kosinski
Szereplők:
Jeff Bridges, Garrett Hedlund, Bruce Boxleitner, Olivia Wilde, Beau Garrett, John Hurt

Hivatalos honlap
931 3 3 Film Izé
kasy: Trailer: http://bit.ly/9osBnA
nagydee: nekem így felturbózva már nem tetszik
snake6: ha nem menne a video::: WMV:: http://wdmp-8.vo.llnwd.net/d1/wdsmp/TRON/VFXConcept/Grid_VFX_Con [...]
The Book of Eli  (2010. január 15.)

 Albert és Allen Hughes (A pokolból) készítik a The Book of Eli filmet, melynek főszereplője Denzel Washington, Gary Oldman, Ray Stevenson és Mila Kunis. A sztori a jövőben játszódik, a posztapokaliptikus világban egy Eli nevezetű fickó (Washington) Amerikán vág keresztül, birtokában van egy olyan könyv, ami megmentheti az emberiséget.
Rendező:
Albert & Allen Hughes (Menace II Society, Dead Presidents, From Hell)
Főszereplők:
Denzel Washington, Gary Oldman, Michael Gambon, Mila Kunis, Ray Stevenson, Jennifer Beals, Tom Waits, Frances de la Tour
Trailer
1095 4 2 Film Izé
skad: Nagyon jó film!
Vigyori: Na ez tuti király lesz! Imádom a poszt-apokaliptikus dolgokat! :-)
Alice in Wonderland

biztos nem kell bemutatnom a történetet :-)

Rendező: Tim Burton

Szereplők: Mia Wasikowska, Johnny Depp, Anne Hathaway, Helena Bonham Carter

Amerikai premier 2010.március 5.

 Imdb | Előzetes | Újabb előzetes
1224 1 19 Film Izé
Purple: megnéztük. tökéletes :D
Erunder: Egész jók lettek a számok egy párat leszámítva. http://almostalicemusic.com/
Purple: jujj ez mi? :D nem rossz, de inkább Helena :D
Mind a 19 komment
Lehet eső, szél vagy hó a Shweeb minden időben hajtható. :)

Nem mellesleg a Shweeb megalkotói úgy gondolják, hogy ez a jármű megfelelő alternatíva lenne majd a jövő nagyvárosainak közlekedésében.
5438 3 19 Izé
kócimbóc: dik, háde' miénk lesz a mennyek országa :D vagy az 5ik elem :D
Párna: fő a kényelem...xD nagyon jó lehet fekve "vezetni". ez kb olyan mint az a kapszula hotel japánba [...]
1nessa: klausztrofobiasokkal mi lesz??:D jovoben mar nem is lesznek??:D rajuk mar nem is gondoltak
Mind a 19 komment
Lehet eső, szél vagy hó a Shweeb minden időben hajtható. :)

Nem mellesleg a Shweeb megalkotói úgy gondolják, hogy ez a jármű megfelelő alternatíva lenne majd a jövő nagyvárosainak közlekedésében.
4437 0 0 Sport Izé
Meredith érdekes képei,vizsgáld meg őket nagyítóval jól és fedezz fel olyan dolgokat, amit mások nem !
1322 0 0 Art Izé
Egy UFC harcos, így jön (ugrik) ki a medencéből. ;)
1894 0 3 Sport Izé
Rukitarin Moari: Érdekes de..... Szerintem is fellép valamire..
kisadria: Szerintem is...O.o
Balázs: lehetetlen geccc:O
Francia graffiti-adatbázis jól.

Akár egy betű alapján kereshetsz alkotásokat.
1774 3 0 Art Izé
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a vigyorgó vízicoca Helicocranchia pfefferi nevű ritka tintahal. Akkora, mint egy pici labda, a világ minden tengerében megtalálható, de igencsak eldugva, általában száz méternél nagyobb mélységekben. Ha teleszívja magát vízzel, a bőrelszíneződései miatt úgy néz ki, mint egy mosolygó, jóllakott napközis. :)
6345 2 13 Izé
kócimbóc: erről eszembejutott amikor kiskoromban a rokonok halat pucoltak és a hólyagot odaadták jáccani [...]
Purple: mer nem mindegy mekkora számban :D (nem, nem az én számban :D)
Valerius: te, ha a világ minden tengerében megtalálható, akkor mitől ritka?
Mind a 13 komment
Nos. Egy poszt Szatmári Orsinak, aki sokkal több hanggal és tehetséggel rendelkezik, mint ahogyan azt eddigi életútja elénk tárja. Bár a legendák szerint  az egykori Carpe Diem Fannyjának (Úristen! És ezt még valakik komolyan vették, sőt, rajongtak érte! :DD) magyar hangja Kersztes Ildikó, de nekem erősebn úgy tűnik, hogy ott is Orsi működött közre. Később az Irigy Hónaljmirigy állandó női hangja lett, majd próbálkozott szólóban és kvartettben is, de valahogy az áttörés mégsem jött össze. Pedig mai viszonylatban, és a popsztárokhoz képest nagyon is jó hangja van, ráadásul tök normális nő és jó bőrben. ;-) Na ennyi.

Bújj hozzám

Emlékszem

Jé! Eurovizilós dal? Biztos ez se nyert...
820 2 0 Zene Izé
2Arc - A menny kapujában

A társadalomkritikában nem szűkölködő számok hol nyers megfogalmazásukkal, hol pedig mélyről jövő emberi érzelmek megjelenítésével váltanak ki valamit a hallgatóból.
949 3 0 Zene Izé
Blank & Jones - Lazy Life

Martin Roth Summer Vibe Remix
1469 1 1 Zene Izé
deeprecen: ez valami nagyon gagyi izé
Találós kérdés. Hogyan növeszthet a kopasz virsli hajat? ;)

(A kommentekhez jöhetnek az ötletek.)
12602 6 32 Izé
Sün13: PENÉSZ-től kiszőrösödik
Nusihusi: Virsliknek készült hajnövesztő-szerrel:)
Sissi: Mint a Jóbarátok egyik részében amikor Rachel elrontja a sütit és az egyik fele marhahúsos a [...]
Mind a 32 komment
Cloudy with a Chance of Meatballs (Derült égből fasírt)

Az élet feleannyit sem ér néhány jó falat nélkül. Flint gyerekkora óta feltalálónak készül és kalandra éhezik. És mert a kis szigeten, ahol felcseperedik, többnyire unalmas halacskákból áll a menü, elhatározza, hogy olyan gépet készít, amely az esőt is ínycsiklandozó fogásokká változtatja. Az első próba a hamburgerzápor és makarónizivatar még jól sikerül, de a találmány sajnos nem tökéletes, és igen nehéz irányítani: a környéket hamarosan elönti a puding-áradás, a forgalmat ketchup-tornádó nehezíti, és a környéken népbetegséggé válik a gyomorrontás. Flint izgulni akart egy jó ízűt – ezúttal alaposan jóllakhat az izgalommal.

Imdb
977 0 3 Film Izé
Erunder: Néha meséket is nézek, mert a sok horror után az se árt, és most erre esett a választás. Err [...]
Mr.T.: Köszi az infót. :)
Erunder: Most néztem meg az HBO-n a Felvétel indul egyik részét amiből kiderült, hogy ez is egyfajta re [...]
009 Sound System - Dreamscape
 
Hosszabb verzió (Szerintem jobb)
1327 0 0 Zene Izé
G.I. Joe katonaként delta hatos gyosítóruhában, könnyű trükközgetni a deszkával. ;)
1462 1 1 Sport Izé
dani0001414: Tiszta Crisys.
VASE BREAKER

(Törj vázákat az orkkal jól....)
5489 1 4 Game Izé
Grábor: szerintem meg ork :P a gyűrűk urából kiindulva :P az ogréknak nincs ilyen nagy fülük.... lsd- [...]
kisadria: szerintem is ogre inkább:D
Nóóbika: completed
Mind a 4 komment
Hogy is kell kézimunkázni!? :D
12960 4 17 Izé
Kexmester: engem földhözbasz valahányszor meglátok egy ilyen retardált mangafigurát... miért jön be val [...]
Grábor: ez is egy jelzésszerű akármi ;) mi magyarok "kedves gesztus"ként a középső ujjunkat használj [...]
Soul_Deprived: Szerintem en visitva rohognek, es ott akkor lenne vege :D
Mind a 17 komment
Így kell leamortizálni egy cliót jól. :D

 (Gyorsasági OB Orfű, Clio Kupa.) 
1242 2 1 Sport Izé
Öcsi: hát ennek nincs kint a négy kereke... :P
Szappanbubi kipukkasztása jól. ;)
1750 2 0 Art Izé
Mókus bukósisakban. ;)
4683 5 33 Izé
bungle: Vigyázat, már a sört is lopják a kis rohadékok!!! :D http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/ [...]
bandee1219: Itt is, mellette: http://www.youtube.com/watch?v=GcfWD62sbcs&feature=fvw
joovan: Nem-nem te túlbonyolítod... a süni egyszerűen teleportált! :D:D:D Egyébként meg tud lépcső [...]
Mind a 33 komment
Sade Marki játékai

Aki szereti az elvont, beteg filmeket, azoknak ajánlanám figyelmébe!
Olyan film, amire nem árt odafigyelni, de nem írom le a sztorit, mert azzal megölném a filmben lévő csattanót, valamint izgalmas sem lenne utána. :]

(Azért az est.hu cikkét így utólagos engedélyeddel én belinkelném, hogy ne legyen ennyire puritán ez a poszt. Erunder)

kritika

Imdb
784 1 1 Film Izé
CS1985: Ez tényleg egy jó film, ajánlom mindenkinek!
A Perfect Getaway

Steve Zahn és Milla Jovovich egy természetimádó kedvű fiatal pár alakítanak, akik mézeshetüket Hawai partjainál túrázgatva szeretnék eltölteni. A vadonban fantasztikusan érzik magukat, egészen addig míg összetalálkoznak egy csapat rémült turistával. A társaság egy gyilkosságról számol be nekik - egy hozzájuk hasonlóan fiatal párt öltek meg - és arra kérik őket, hogy forduljanak velük vissza. Amikor engednek a kérésnek, a dolgok elkezdnek igazán rosszra fordulni. A paradicsomból hamarosan a pokolba kerülnek, ahogy brutális küzdelemben kell helyt állniuk a túlélésért.

Bemutató: 2009. augusztus 14.

Imdb
1131 1 1 Film Izé
Erunder: Nem rég fejeztem be, haverommal közösen néztük. A végén mindketten megállapodtunk abban, hog [...]
Two Lovers (Két szerető)

A romantikus dráma New York-ban játszódik, és Leonard egy jó megjelenésű de elég depressziós férfi történetét meséli el nekünk, aki miután összetörték a szívét, hazaköltözik a családi fészekbe. Szülei mindent megtesznek, hogy egy baráti család lányávál, Sandra-val összehozzák. Csakhogy egyik éjszaka a hálószobája ablakából kitekintve Leonárd megpillant egy gyönyörű, még sosem látott lányt, Michelle-t.

Magyar bemutató: 2009. szeptember 3.

Imdb
1008 4 1 Film Izé
Balázs: akkor lényegében Phoenix rájött hogy nem neki való a rapp???:D
Görkorizz jól, könnyed ritmusra. Na igy kell ezt.:)
1239 2 5 Sport Izé
Maccoyi: Ez is jó. :DDD
bungle: Pár hete láttam ezt a vírusvideót, gondoltam is, hogy beküldöm: http://www.youtube.com/watch?v [...]
papaluige: yoooo! :D
Mind a 5 komment
Női félelmek: A nők félősebbek, mint a férfiak. Igazi macho-mondás, ami már az óvodában elhangzik: a férfiak erősebbek, jobban meg tudják védeni magukat, vagyis nem kell, hogy féljenek.

 

(már többször kértük, hogy a képalába ne tegyétek be a post linkjét feleslegesen még egyszer! figyeljetek oda, mert nektek is felesleges macera, meg az adminnak is felesleges munka. köszi.)
510 0 3 Pink Izé
TinusSs: Nekem azt írják, hogy a július vége elég kellemetlen pillanatokat hoz majd, de hát ennél kell [...]
Purple: én pl júliusban is rettegek az idiótáktól :DDD
CRaPtRaSH: most nemazé' de hogy jön a félelemhez a júliusi horoszkóp??? :D
Mostani nyereményjátékunkban a BSC Kft. jóvoltából egy Guitar Hero: Greatest Hits X360-as játékszoftvert, egy Ice Age 3 X360-as játékszoftvert, egy Prototype PS3-as játékszoftvert, és egy Transformers 2 PSP-s játékszoftvert nyerhettek. Nem kell mást tennetek, mint a fejléc alatt található nyereményjáték menüre kattintani, regisztrálni és helyesen megválaszolni a három feltett, nagyon egyszerű kérdést.

Aktuális nyereményjátékunk július 8-tól egészen augusztus 1-ig tart és akkor vehettek részt benne, ha regisztráltok. Sok sikert kíván a JÁTÉKOK.hu csapata és a nyereményeket felajánló BSC Kft.
1497 2 1 Izé
rezso: xboxot nem lehet nyerni?mert így legfeljebb a polcra tudnám feltenni, vagy odaadni valakinek :D
Mostani nyereményjátékunkban a BSC Kft. jóvoltából egy Guitar Hero: Greatest Hits X360-as játékszoftvert, egy Ice Age 3  X360-as játékszoftvert, egy Prototype PS3-as játékszoftvert, és egy Transformers 2 PSP-s játékszoftvert nyerhettek. Nem kell mást tennetek, mint a fejléc alatt található nyereményjáték menüre kattintani, regisztrálni és helyesen megválaszolni a három feltett, nagyon egyszerű kérdést.

Aktuális nyereményjátékunk július 8-tól egészen augusztus 1-ig tart és akkor vehettek részt benne, ha regisztráltok. Sok sikert kíván a JÁTÉKOK.hu csapata és a nyereményeket felajánló BSC Kft.
1166 0 0 Game Izé
Japán csatornafedelek jól.
3250 1 7 Izé
Nusihusi: Jól néznek ki:)
Párna: Hát vannak akik ráérnek és a felesleges energiát nem discoba,kocsmába,stb. pazarolják el, han [...]
Prototípus01: ott as művészet léptem nyomon fel lelhető.
Mind a 7 komment
Megint besokallt a cseh romáktól Kanada

"Tavaly augusztusban ingyen egyirányú repülőjegyet ígértek minden csehországi romának, aki vállalja, hogy elhagyja az országot, és nem jön vissza legalább 2010-ig."
8674 2 89 Izé
Párna: Köszönöm :D
joovan: :D:D Te nagyon őrült vagy!!!!!! DE TECCCIKK :D:D:D
Párna: Alakítani kéne egy kis országot, ahol élhetnének a saját kis világukban. Vaaaaaaaaaaaaaaaaaaa [...]
Mind a 89 komment
Csináljunk egyszerű képregényt jól.
6431 16 24 Izé
Lundgren: Több nem lesz igérem:http://www.wittycomics.com/comic/57333
Purple: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ basszus ez volt régen az egyik kedvenc viccem, de már tökre [...]
Lundgren: http://www.wittycomics.com/comic/57329
Mind a 24 komment
Azok a hírek terjengnek, hogy Michael Jacksonrol készül egy film és Johnny Depp fogja alakítani.
773 0 5 Film Izé
kingicike: áá nemhiszem akk mért csintek volna neki ekkora nagy temetést meg stb... nemhiszem h élne :S
Chamy: erre én is gondoltam xD mármint h él és csak kamu az egész
Balázs: és mehet az összeesküvés elmélet hogy azért halt meg legyen belőle film abból meg pénze:D m [...]
Mind a 5 komment
Mikor születtél? Válassz színt csillagjegyed szerint!

Minden csillagjegynek megvan a maga kedvező és kedvezőtlen színe. Ha jól választasz magadnak, akkor energikusabb, szebb és elégedettebb lehetsz!
1186 0 9 Pink Izé
tian: :) szintén piros/fekete...szóval ezt benézte a szerző :D
TinusSs: Nekem kéket írt, eddig utáltam azt a színt de mióta megnéztem a Small vill-t már kezdem szere [...]
Nala: hmm vérnarancs!szeressem... :D
Mind a 9 komment
Új sorozat bukkant fel az egyik magyar adón.

ez pedig a Lie to me azaz a Hazudj ha tudsz.

A szerda esti programba érkező Hazudj, ha tudsz, Tim Roth első nagy tévés munkája, és egy olyan fószerról szól, aki afféle élő hazugságvizsgálóként segíti a rendőrség melóját. A főszereplő ugyanis annyira jól olvassa az emberek arcát, mozdulatait és reakcióit, hogy észrevesz olyan piciny rezdüléseket is, melyeket az átlagember nem - ebből von le következtetéseket és segít a nyomozásban. Amiben ez a sorozat mégis több, mint egy sima nyomozós krimi, az Roth játéka és az, hogy nem a rendőrökön, hanem a kicsit House-szerű főnökön és csapatán van a hangsúly.

Imdb Interjúk: Tim Roth Monica Raymund Brendan Hines

Kedvcsináló 1 | Kedvcsináló 2
723 0 1 Film Izé
nagydee: ez tényleg jó sorozat. kár, hogy eddig csak 13 rész van belőle
Miből készül az eperfagyi? - Jobb, ha nem tudja!
14156 10 89 Izé
rubigo: http://www.penzcentrum.hu/cikk/1019181/1/ot_dolog_amelyrol_azt_hitted_rakot_okoz_pedig_nem_is_
tibor vagyok de...: Először is egy szóval nem mondtam, hogy okosabb vagyok itt bárkinél is. Lehet, hogy még egy ö [...]
Purple: nem érted? pont ezt mondom én is, hogy nem tiszta a föld. de a megtermett gyümölcs otthon még [...]
Mind a 89 komment
Íme az Orange szolár sátor, ami jövőben megváltoztathatja majd a kempingezés fogalmát.
4479 0 3 Tech Izé
nehgs: azért ez elég szarul nézhet ki lehányva az efott kempingben...
nagyonhulyevagyok: kell hozzá egy utánfutó is majd, a súlya és mérete miatt
gvereb1: Geek-camping?
Balkansky feat. Theodosii Spassov - Kuker

Dubstep

Balkáni elemekkel díszített jóféle muzsika

more info on :
www.myspace.com/kukerbalkansky
www.myspace.com/dubalkansky
www.myspace.com/kukermusic
757 1 1 Zene Izé
Szosztar: Szerintem nagy királyság :D
Ha az autósportban van Off Road kategória, akkor a fociban miért ne lehetne? Egyébként is azt mondják, hogy az iszap jót tesz a bőrnek, tehát a hölgyek is bátran űzhetik az iszapfoci sportot jól. ;)

3432 3 3 Izé
propeller456: lehet h ez lesz a DVSC-Liverpool mérkőzésből is nézzétek meg ezt: www.holahatar.hu
humanhades: penge lehet, ha nem terdig erne a sar, hanem csak bokaig.
m-a-r-i-u-s: ííííííí ez fárasztó lehet 0.o
Ha az autósportban van Off Road kategória, akkor a fociban miért ne lehetne? Egyébként is azt mondják, hogy az iszap jót tesz a bőrnek, tehát a hölgyek is bátran űzhetik az iszapfoci sportot jól. ;)
1093 0 0 Sport Izé
Teszteld gyorsaságod az egérrel jól!

VIGYÁZAT!!! függőséget is okozhat ;)
4631 4 0 Game Izé
Régebbi postok...