REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Mekk Elek végre nem vallott kudarcot!

Megtalálta a neki való melót: törésteszt! :D
3795 0 4 Izé
Ravennë: Én is ezt akartam írni. Vajon mennyi pont járt ezért a törésért? :D
kredobs01: Na ezt magyarázd el a biztosítódnak videó nélkül :))))
jackherer77: Aranyos. Tükröződik a saját képe és imádja, hogy a "partner" megfelelően időzít. :D
Mind a 4 komment
The Shape of Water

Guillermo del Toro nem hazudtolja meg önmagát az új filmjével.
908 0 0 Film Izé
Ha nem tudnám, hogy komoly, azt  hinném ez a reklám egy paródia

De még így is tök szívesen megvenném ezt a retró billentyűzetet.
1608 0 5 Izé
Csádi: DPI állítás, súlyozás, makrók/programozhatóság. Ezek olyan dolgok, amiknek van felhasználá [...]
keralka: Abból amit írtál, azt hittem, hogy giccsesnek tartod és sokallod az árát. Ennyi erővel lehet [...]
Csádi: Nem mondtam, hogy nem néz ki jól, és azt sem, hogy drága. :D És nem konkrétan erre a billre é [...]
Mind a 5 komment
Hóember (The Snowman)

A hóemberes gyilkos elsőre poénnak tűnhet, de egyáltalán nem az.
1155 0 0 Film Izé
A British Airways új oktató videója nem csak röhejes

Hanem még valódi sztárparádé is.
2949 0 0 Izé
Valaki elmagyarázhatná nekem, hogy miért jó az egy autóban, ha a szélvédő a hifitől úgy hullámzik, mint a tenger
2040 0 0 Autó Izé
4300 fotót lőttek fel a netre a leghosszabb napról

A normandiai partraszállást ábrázoló képek között több híres és sok még sosem látott fotó is található.
3282 0 0 Izé
Lovas István nem rasszista, csak szegénynek még nem esett le, hogy milyen évet írunk
1917 0 3 Izé
hawkeye: Ennek rettenetesen örülök.... :)
Erunder: Nem szokásom politizálni, egy szórakoztató portálra pláne nem akarom ezt komolyan behozni. Ez [...]
hawkeye: Erunder: ez 1 politikai coming out-od volt? Akkor hajrá Momentum, meg DK, meg etc...! :)
Ez az épület lehet minden könyvmoly nedves álma
1192 0 0 Izé
A Tech Insider megkért pár gyereket, rajzolják le, hogyan képzelik el az űrlényeket

Néhányból még elég kemény horrorfilmet is lehetne forgatni.
1026 0 1 Izé
stero: Kapcsolják már be azt a rohadt palm rejection-t azon az ipad-en, szerencsétlenek nem tudnak így [...]
The Disaster Artist

James Franco bemutatja nekünk minden idők legrémesebb filmjének a történetét.
1357 0 0 Film Izé
Íme 9 törölt Trónok harca jelenet, ami valamiért nem került be a sorozatba
1445 0 0 Film Izé
A NASA egy csodálatos kis animációban mutatja be nekünk a Plutot
1922 0 0 Izé
A Bethesda egy zseniális reklámmal állt elő az új Wolfensteinhez

Ti végeztetek már a német nyelvleckétekkel?
2732 0 0 Izé
Ez a fekete zászló a Föld halála miatt lett "felhúzva"

John Gerrard, az alkotó művész szerint, nem fordítunk elég figyelmet a környezetszennyezésre.
1744 0 2 Izé
Csofina: Nem azért de ott van .hogy " virtual flag " tehát nincs környezetszennyezés :)
WeBDeeMo: Király! Környezetszennyezéssel a környezetszennyezés ellen! Erről Ford Fairlane egy jelenete j [...]
Eddig még senkinek nem sikerült egy szelfivel 53 millió forintnyi kárt okozni
4388 0 2 Izé
leha: 53M forintos kár? tegyük fel, hogy igaz. sőt, tegyük fel, hogy minden kis biz-basz, ami leesett, [...]
palinkaman: Ha olyan értékes bigyók voltak, miért állították ki ilyen láthatóan instabil, és könnyen [...]
Öreg róka nem vén raliversenyző

Rosemary Smith, a 60-as 70-es években aktív raliversenyző, a legöregebb ember, aki Forma-1-es autót vezetett.
1111 0 0 Izé
Ha az az álmod, hogy egy Jane Austen regényben élj, itt a vissza nem térő alkalom

Csak 3,2 milliárd forint és tied lehet a Büszkeség és balítéletből ismert Bennet-ház.
1309 0 0 Izé
Nézd meg már most a Vizes VB megnyitó műsorát
3081 0 0 Izé
45 méterről is be lehet találni egy darts tábla közepébe

Nem kell más hozzá, mint egy magas torony, meg egy rahedli nyíl.
2220 0 0 Izé
Nem mindenkinek sikerült ilyen profin bevennie ezt a kanyart a Mount Washington-i versenyen
774 0 0 Sport Izé
Ezért nem szabad egy országra kétszer is atomot dobni!
2533 0 0 Izé
Te is úgy érzed, hogy néha el kéne egy plusz ujj?

Mert akkor van egy jó hírem.
1550 0 0 Izé
Néhány kocsmában és étteremben nem csak piát és kaját kapsz

Ezeken a helyen a humor is hozzátartozik az alap szolgáltatásokhoz.
1493 0 0 Izé
Na ezért kell néha egy kis szünetet tartani a nagy tüzelések között!
2997 0 1 Izé
vadonka: Kivéve ha az ember John Rambo :)
A Washington Egyetem kutatói akku nélküli mobilt készítettek
820 0 0 Tech Izé
Így néz majd ki az első erdőváros

A dél-kínai Liujiang folyó mellé tervezett város 2020-ra készülhet majd el.
1779 0 0 Izé
Nem gondolnád, de tök jó nyaralót lehet egy helikopterből varázsolni
1810 0 0 Izé
"Menjetek a sej-haj-ripityomba!"

„A buzik miatt nem emelik a nyugdíjat!”
2217 0 2 Izé
Tomi Demo: Az okfejtések felettébb homályosak...
qpci: "Egyik sem néz ki úgy, hogy normális értékrendű társnak kellenének." - erre szokták mondani [...]
8-bit Anthem

Nem csak a 80-as évek szülötteinek!
1281 0 0 Izé
Benéznél a világ legdrágább iskolájába?

A svájci Le Rosey nem véletlenül kapta a "Királyok iskolája" elnevezést.
3220 0 0 Izé
Az M1 és a "népszopások"
2182 0 4 Izé
Parafadugó: Reggel ezt tárgyalták ki Balázsék a Reggeli show-ban. És igazuk van. Részegen komplexebb monda [...]
solution45: De szépen megfogalmaztad, hogy be van baszva, mint az állat! :D
dns87: Nem inkább az a probléma, hogy egy "kicsit" becsiccsentett? Bár én nem tudom máskor is ilyen-e [...]
Mind a 4 komment
Ha nem vagy nagy focirajongó és a Forma 1 is hidegen hagy, még nincs minden veszve

Mert akkor az Unalmas Férfiak Klubját neked találták ki.
2188 0 2 Izé
sztewe: Totál igazad van
Izsák28: Egyedül annak érdekes a sport, aki csinálja. Az átlag ember néz sportot és annál nincs unalma [...]
Na, mit nem szabad csinálni az autópályán ha gyorsan hajtasz?

Hát behúzni a kéziféket!
4504 0 2 Izé
twitteringbeard: A csajt sajnálod? Bakker a hp simán kinyírhatott volna egy csomó embert. Ennyira idióta még eg [...]
Traveller_x: Lol, a sofőr megérdemli, mert fasznak versenyzik közúton. A csajt sajnálom, mert gondolom rende [...]
A G20 ellen tüntetők pokollá változtatták Hamburgot
1878 0 0 Izé
Sétálna a franc egy elhagyatott tajvani elmegyógyintézetben

Néhány srác mégis megtette, és videót is forgattak róla.
2683 0 0 Izé
A medve nem játék, de élő videón halálian cukik, ahogy a folyóban vadásznak
1381 0 0 Izé
Nem véletlenül hívják ezt a versenyt a Pokol hegyének
2287 0 0 Izé
Ez lehet a legszínesebb község a világon

Az indonéziai falu nem mindig volt ilyen szép.
1016 0 2 Izé
Erunder: Nem minden szivárványos cucc rejti ugyanazt az üzenetet.
zed911: Gaytown? Buzifalva?
Öreg versenyautó nem vén autó

Avagy, így lehet csapatni egy 90 éves Bugattival.
2176 0 0 Izé
Régebbi postok...