REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ha sűrűn elakad a papír nyomtatóban, akkor minél előbb szerezz be egy macskát! :D

Ő a másik legjobb a szakmában. :)))
5580 1 4 Izé
mekszamnojz: meg pruuu meg blua blua plam plamm. :D
mekszamnojz: a macsekok a kiralyak! :D macsekok forever! :D macsek a legjobb :D macsekot mindenkinek! :D
bandee1219: De ez hogy lehetséges? Nincs is hüvelykujjuk... Oo
Mind a 4 komment
Absolut Machines: Absolut Quartet

2097 1 3 Izé
Lui-G: Nekem is tetszik, de kíváncsi lennék melyik NI-os kolléga vállalná a karbantartását és menn [...]
Veraa: tudtam hogy valaki megcsinálja. nem is olyan rég láttam egy animációs videót amin ugyanez van. [...]
ori74: Egyeseknek mikre nincs idejük....azért jó, tetszik. :-)
Bon Jovi - It's My Life
Ezt karaokéztam a hétvégén, hatalmas sikerrel. Bár a " ...like Frankie said..." résznél elfogyott a hangom. :)
432 2 2 Zene Izé
halacska: nagyon fasza zene!
fül: opel corsa easytronic :)
Japán gasztronómiai bemutató. :D
2497 2 2 Izé
anon: Dá dá dá dá dádá dádádá dádá :D
bandee1219: Ooooooooaaaa... Hát ez elvetemült! XD
M-Beat feat. General Levy - Incredible
Egy ütős szám Ali G in da house albumáról... kötelező darab kocsikázás közben! :)
965 3 3 Zene Izé
Bakeyoo: Jaj, hát a Vaskabátok hatalmas! :D
MStipee: Dehogy nézünk, remek filmek :) :D Ajánlom figyelmedbe a Hot Fuzz és a Shaun of the Dead c. filme [...]
csicsilla: most ne nézzetek hülyének de ez a film meg a scarry movie 3 amin még mindig fuldoklom a nevetés [...]
Tube - Personality
Az egész albumot ajánlom mindenki figyelmébe!
665 0 2 Zene Izé
Monsy: Tetszik! paparapapa... Bejövős, pörgős, hm. Megyek bulizni. :D
Denial: GOA yeeeeeeeeee
Sex Action - A szerelem kell
Honlap
412 2 0 Zene Izé
Bloose Broavaz
Magyar hip-hop underground, a legnagyobb közösség.
Kerüljétek a Salátákat!
( Aki otthon van a témában az levágja és lehet polgárháborút indít:') )
Tkyd rap 1
Tkyd rap 2
Tkyd rap 3

Tkyd rap 4
Dreamerz rap
Phat San Tkyd rap
Rydu és Tibbah - Közhely
Connections + Lb27 - Oroszlán Live
Connections + Lb27 - Mindenütt jó live
Connections + Lb27 - Az élet más remix Live
Tkyd + TM - K.H.E.V. Live pécs
Deego + Cof - Főzés
Siskaszett
Siskafinuccsi - Guminő Live acapella
San rap
Tibbah Freestyle 2006
Dsp - Mindent vagy semmit live győr
Siskafinuccsi 1 repp
Siskafinuccsi 2 repp
Tibbah közr. Deego - Az életem
Tibbah közr. Rydu - Rekviem
Tibbah - Álom / Magyargyerek közr. Dsp, Siskafinuccsi
TIbbah - Méreg
Tibbah közr. Dreamerz - Szabadon
Tibbah közr. Tkyd - Város
Phat Deego Duffchy Free
Bigmek - Panel Majom
Bigmek - Freestyle
Tibbah - Monotown
Connections - Örökké
Connections - Jamaica Homoka Live
Connections - Mindenütt Jó Live
Connections - 22
Tibbah - Intermezzo
Barbárfivérek Trailer's 1
Barbárfivérek Trailer's 2
Barbárfivérek Trailer's 3
Barbárfivérek Trailer's 4
Barbárfivérek Trailer's 5
934 1 11 Zene Izé
karaj: Siskanak a régebbi lemezein voltak jó számai, most már nem az igazi, ugyanúgy ahogy Tibbah és [...]
«Edyson®»: Amugy Siska is tud néha normális lenni . "vesszen a saláta" .. ezzel együtt gondolom az NC is. P [...]
Fatsoe: "siska összes albuma" xD ezen de jót röhögtem :D mintha olyan sok lenne neki :D amugy bloose cum [...]
Mind a 11 komment
Lens - Beyond the Shadows
Igényes elektronikus zene.
670 0 1 Zene Izé
Niccoyi: NAGYON NAGY!!!!
Dino Run

Futkározz jól a kis dínóval, akár multiplayer módban is.
3133 4 5 Game Izé
süti: én ma már 3* végigvittem :) jo game :D
DeJaVu: naon zsír ez a game,de action
Airwalk: mario és sonic feeling
Mind a 5 komment
Az EA Redwood Shores műhelyében készülő Dead Space eddig közölt információit egy kalapba gyűjtve dobtunk össze egy rövid előzetest, melyből kiderül, hogy az esetleges egyedi húzások mellett miért is van olyan érzésünk, hogy a fejlesztők túl sok Alient néztek és rengeteget Doom 3-aztak
887 0 0 Tech Izé
Amnesya - Eddig még senkinek sem sikerült befejeznie a játékot... na ki lesz az, aki megfejti az összes rejtélyt/rejtvényt? :)
Sok sikert hozzá!
9832 6 321 Game Izé
Irodeak: Most már a 38-ason vagyok megvannak a koordináták megvan a forrásban az origo mégse kapok érte [...]
Irodeak: a tutorialt kell átírni az urlbem :) ha valaki még játszik ezen segíthetne mert megint neki ind [...]
Kiscsuri: Jó de ott amikor villog mit kell teni?Mikor írja h:Don't forget,this is a riddle! Find your way to [...]
Mind a 321 komment
Búvárkodós, kincskeresős
2789 2 5 Game Izé
MVS: ha mindent felszedtél csak úgy tudsz majd kijutni, ha a lángvágóval elvágod a fekete gömbön [...]
vadoc66: Mit kell csinálni a másidok pályán ahol a nagy fekete robbanó gömb van? Segítsen vki léci!
MVS: szuper volt nagyon! köszönöm!
Mind a 5 komment
A Capcom jelentése szerint a Resident Evil-sorozatban elsőként jut szerephez a kooperatív mód.
507 0 0 Tech Izé
Toy Dolls - Livin La Vida Loca
Egy Ricky Martin feldolgozás a Toy Dolls előadásában.

Ha valakit érdekel, itt a metál verzió.
549 1 2 Zene Izé
calipunkszabus: de a toy dolls-naqk köbö albumainak 80%-a ilyen jó kis punk covers-ek
xcsokix: Fasza mongyuk a metál verzió durvább :D!!
Alig pár órája jelentettük, hogy az angol PSW egyik munkatársa lehetőséget kapott végigtolni a június elején debütáló MGS4-et és a zsurnaliszta kolléga állítása szerint egyes átvezető filmek akár 90 perc hosszúak is lehetnek. A GamePro munkatársa cáfol...
541 0 0 Tech Izé
Pár vicces játékos toll.Ha már szétuntad magad meló/suli közben ;]
5166 0 5 Tech Izé
CRaPtRaSH: http://www.uberreview.com/wp-content/uploads/starwarspens.JPG
CRaPtRaSH: http://blog.wired.com/gadgets/2007/09/crazy-sci-fi-pe.html
roland66: jó de a kérdés az hogy hol és menniért? mer pl nekem mind a 3 toll kéne :D olyan jók!
Mind a 5 komment
Az Omega több tekintetben is úttörőnek számít a magyar könnyűzene történetében. 1968-ban elsőként jelent meg önálló albuma Magyarországon, a Trombitás Frédi és a rettenetes emberek (az Illés zenekar Ezek a fiatalok című albumán más együttesek is játszottak). Az 1969es 10000 lépésé volt az első kinyitható lemezborító, az album zenei anyagából pedig elkészült az első önálló tévéshow, a Tízezer lépés – Omega Show. Az együttes elsőként jutott ki az Egyesült Királyságba, a magyar együttesek közül nekik volt a legtöbb eladott lemezük Magyarországon (az 1979-es Gammapolis, 650 ezer példánnyal) és külföldön (az 1977-es Time Robber, 1 millió példánnyal). Az Omega volt az első együttes, melyet az Állami Hangversenyzenekar kísért (az 1973-as Omega 5 című albumon), valamint a magyar együttesek közül az Omegának volt először digitális stúdiója. Elsőként jelent meg CD-je (az 1988-as Platina című válogatásalbum) és DVD-je (a 2000-ben kiadott OmegakonceRT Népstadion 1999). Az Omega tagjai léptek fel elsőként egységes színpadi ruhában és az együttes koncertjein használtak elsőször füstgépet, lézershow-t, valamint a látványelemek kiegészítésére kivetítőt.

Bolgár lány énekli

Scorpions is feldolgozta
1853 0 0 Zene Izé
Faker - This Heart Attack
Az óriás erszényes egeres szigetországból jönnek a srácok és hódítanak..
370 1 0 Zene Izé
Ugly Kid Joe - I hate everything about you
Wikipedian itt olvashatsz róluk. Azt hiszem a Funk-rock, ami a legjobban illik talán a stílusukra.
Sajnos a banda már bő 10 éve "halott".
Személyes kedvencem Tőlük pedig itt: Ugly Kid Joe - Cloudy skies
388 0 0 Zene Izé
Lila liba kutya... és egyéb színes kutyaságok.

És hogy a macskák se maradjanak ki a jóból... ;) (persze mielőtt kitörne a parasztgyalázat: ez utóbbiak nem valódiak... :))
4227 2 77 Izé
CRaPtRaSH: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=22369 ahol nem az állatból csinál hülyét a gazdi... :D
Loncsi69: Látom, akkor nem volt baj. Azért ilyen zene került alá, mert egy sztori jutott eszembe a posztr [...]
zoleecool: :)
Mind a 77 komment
Mars expedíció 2020-ból

Egyébként pedig megjöttek az első képek a Marsból.
6919 2 9 Izé
Kraftwerk: itt vannak szép színes képek is :D http://www.nasa.gov/multimedia/imagegallery/iotd.html
lokko: ez tudmányos és nem PR küldetés, ha szép színes képeket akarsz akkor böngézgess a Spirit é [...]
spiritmonger: ezen jót mosolyogtam :D jó kis animáció
Mind a 9 komment
Lazyboy - Underwear Goes Outside The Pants
Egy kis igazi amerika...
451 1 0 Zene Izé
Tito and Tarantula - After Dark
Az egyik legjobb zenekar, akik filmzenét írtak.
"Now, let's kill that fuckin' band..." - From dusk till dawn
Angry Cockroaches
Myspace
543 0 1 Zene Izé
MStipee: Desperado-ban is benne volt :) Ezis Robert Rodriguez film, van egy olyan érzésem, meg kéne nézne [...]
Candlemass - Black Dwarf
Doom metal, az igényesebb fajtából.
Honlapjuk
Wiki HUN
332 0 0 Zene Izé
Biomechanical - The awakening
Jóféle metálmuzsika l,,l
HONLAPJUK
256 0 0 Zene Izé
Anouk 1975-ben született Hágában, Hollandiában. Már gyermekkorában énekelgette saját kis dalait, de kamaszkorára az éneklés komoly érzelmi kifejezőeszközzé vált számára. '97-es első albumáról (Together Alone) a Nobody's Wife meghódította a nemzetközi slágerlistákat, azóta további 6 lemezt (+ egy koncertalbumot) adott ki.



További videók: Official Anouk Youtube Channel
488 0 3 Zene Izé
Monsy: Ezt nem hiszem, el, pont ma reggel hallgattam tőle a Nobody's Wife-ot és gondolkodtam rajta, hogy [...]
fül: köszi. jó zene, jó béb :)
dude: Hatalmas kedvenc, nagyon dögös csaj jó hanggal! Anouk - Everything http://www.youtube.com/watch?v [...]
Kinek van a legszebb háza a faluban? ;) Valahol Romániában, a két döntős... :)
8843 0 59 Art Izé
gamma21: Nínna, amiket küldtél, azokról az első asszociációm a kontrolcé-kontrolvé volt emeletenkén [...]
Nínna: én tavaly voltam kint! mi is megáltunk fényképezni a házakat, de hozzám egy kis csaj jött ki [...]
gamma21: a vicc az, hogy ezek mind egyszintes házak. ilyen magas, de nincs emelet. tudtommal a rangot mutatj [...]
Mind a 59 komment
Kinek van a legszebb háza a faluban? ;) Valahol Romániában, a két döntős... :)
10649 3 61 Izé
bungle: Képeken a 6 leghíresebb cigánypalota: ezek a legcifrábbak www.femina.hu/utazas/kepes_cikkek/kepe [...]
Alexandra: Tényleg nem valami guszták én minden nap elmegyek egy olyan mellett mint a jobboldali.
gamma21: Nínna, amiket küldtél, azokról az első asszociációm a kontrolcé-kontrolvé volt emeletenkén [...]
Mind a 61 komment
Karton szörfdeszka.

Bemutató videó.

Az elkészítése:
1901 2 1 Izé
puty18: Jóféle, elég ügyes, bár ha olyan jó lenne, mindenki ilyet használna szerintem;) Ja, s a vidi [...]
Egy briliáns nótát fogunk hallani, amint egy érctorkból felzeng. Füldugó használata érvénytelenség!
4642 0 14 Izé
MrAngelo: Ez kellett nekem! Most 'mégsokkaljobban' utálom a németeket!
Yvette: Áááááááá ez a szöveg:DDD
Lacpas: En 1:31-ig birtam, szal nem nyertel semmit... En megnyertem az albumukat!:D
Mind a 14 komment
Benjamin Verdonck fészket épített a felhőkarcolóra. :)

2895 0 9 Art Izé
buddha: ha meg bevan tépve,simán fel is repül.
sahinel: http://ize.hu/comments.php?post_id=7659 itt pedig nézel:D a srác mozgása fel sem tünt? ez is a [...]
Nem regisztrált: Csatlakozom.
Mind a 9 komment
Benjamin Verdonck fészket épített a felhőkarcolóra. :)

3144 0 9 Izé
buddha: ha meg bevan tépve,simán fel is repül.
sahinel: http://ize.hu/comments.php?post_id=7659 itt pedig nézel:D a srác mozgása fel sem tünt? ez is a [...]
Nem regisztrált: Csatlakozom.
Mind a 9 komment
Nemrég már volt itt valami hasonló, csak akkor Tisza cipellőket ajánlottunk "jóárasítva".
Az akkori nagy sikerre való tekintettel cseppet továbfejlesztettük az ötletet és ennek lett az eredménye a brands.hu vásárlói klub, ahol folyamatosan változó nemzetközileg is ismert termékekből ajánlunk nektek sokat jó áron.
Jelenleg az Eastpak hátizsákjaiból és egyéb táskáiból vásárolhattok 30-70% közötti kedvezménnyel.
A regisztráció meghívóhoz kötött, de ez ne rettentsen el senkit, regisztráljatok és rövidesen meg fog érkezni a meghívó.
4145 2 45 Izé
|-=O=-|: Olvasd el ezt és ne kérj: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=9756
luddo: szia! légy olyan kedves küldj eggy meghivót nekem ha megteheted. köszönöm szépen
Mia: én is kérek meghívást!;) Mia a becenevem. Köszi!
Mind a 45 komment
Szerintem még ketten nyugodtan beférnének...nyugodtan.

(kicsit hasonló mutatvány, mint ez.)
3227 0 3 Autó Izé
mumus: haT EZ NEM KUTYA!
dergeist: Huhh ez nem semmi.
papaluige: párat biztos zakóztak míg ez a mutatvány kiforrta magát! le a kalappal....
Szerintem még ketten nyugodtan beférnének...nyugodtan.

(kicsit hasonló mutatvány, mint ez.)
3305 4 3 Izé
mumus: haT EZ NEM KUTYA!
dergeist: Huhh ez nem semmi.
papaluige: párat biztos zakóztak míg ez a mutatvány kiforrta magát! le a kalappal....
Ha szivárványt szeretnél a szobádba, most megkaphatod. :]
1254 0 2 Tech Izé
Digo: "projects a beautiful rainbow onto your wall" és "For best results use it in a darkened room agains [...]
Purple: kell :D bár néha ilyen nélkül is besikerül egy pici :) nemtom miről, de visszaverődik a fény [...]
Idén senki nem sérült meg a spanyol Babaátugró Fesztiválon.
3229 0 6 Izé
bungle: cancer1 küldte: http://damncoolpics.blogspot.com/2008/05/baby-jumping-festival.html
Purple: :DDD ezért van ennyi hülye :D
Re-Peet: utána a kölköket elviszik indiába és ledobálják őket.. biztos ami biztos..
Mind a 6 komment
Aki esetleg kiváncsi a jövő héten rajtoló UbiSoft rendezvényre, a UbiDays-re, de sajnos nem lehet személyesen jelen az eseményen, annak jó hír, hogy az internetnek köszönhetően élőben követheti végig a konferenciákat.
1029 0 0 Tech Izé
2009 május 22-re ígérik a Terminator 4. részét (Terminator Salvation - The Future Begins).
John Connor szerepében Christian Bale (!!!), aki mindhárom következő részre leszerződött.
5603 1 27 Film Izé
bungle: Bale kiakad... :D http://www.tmz.com/2009/02/02/bale-went-ballistic/
alphadog: http://blog.wired.com/underwire/2009/01/terminator-dire.html
AVIREX: en ezert fogom kihagyni,van sok jobb alkotas a filmiparban szvsz.
Mind a 27 komment
Régebbi postok...