REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Monty Python - Lumber jack song
470 1 0 Zene Izé
Johann Sebastian Bach:
A-moll hegedűversenyének I. tétele (allegro)
635 1 0 Zene Izé
Static-X - The Only
404 6 3 Zene Izé
Purple: legjobb numetal banda!
fül: egyetértek! :)
quky535: Static-X nagyon jó! A Cold című számuk az egyik nagy kedvencem (Kárhozottak királynője filmze [...]
Ne Fogazz - Szólj anyádnak
506 0 0 Zene Izé
Cansei de Ser Sexy  - Let's make love and listen death from above
352 0 1 Zene Izé
geree: ez a bringa rohadt jó:D
Sandra Nasic (GuanoApes)-The name of my Baby
401 1 0 Zene Izé
Space Jam Soundtrack - Hit em high

Másik Soundtrack:
Quad CIty Dj's
586 2 0 Zene Izé
®AGAR - Eastern Sugar
Szezon filmzene
591 1 2 Zene Izé
Kremy: Ne már és nem néztem...:((( Kedvenc filmjeim egyike.. Zagar meg zseniális ezt tudjuk...
zuckerfrei: tegnap ment a tv2-n, azaz ma hajnalban 01:40-kor kezdődött.. nem normálisak, miért ilyenkor adj [...]
Luniz - I Got 5 On It

287 0 0 Zene Izé
Erik Sumo - This Is Where It Began
316 0 0 Zene Izé
Soilwork - Rejection Role
Az ügyesebbek egy pár ismerőst is találhatnak a klipben:)
321 0 3 Zene Izé
RokkantTroll: Trigger
fül: mókás ez a két klip. mi is az In Flames-es számnak a címe? :)
Cement: In Flames tagok:D elcseszegetik egymást a 2 klippben :D
Ektomorf - Testvérdal
Amikor még magyar számokat csináltak. Nekem ezek jobban tetszenek, kár hogy nem értékelték őket eléggé itthon...
Farkas Zotya (az énekes) a Fókuszban
497 0 9 Zene Izé
pepeti: Csak az a kár hogy kibaszottul el van szállva magától Zotya.
Cement: jah legalább sikerült befutniuk valahol és valóban jó zenét tolnak a srácok:D
Kornadidas: hu ezen most ne vesszünk össze:))jó zene és kész:D
Mind a 9 komment
A "sokarcú" Will Smith - Summertime

Getting jiggy with it

Miami
386 0 5 Zene Izé
Bakeyoo: Ez már azért eseménydúsabb, de megint mi ez az óvodás superman-es story?:( Na, azért majd meg [...]
karaj: Hancock http://www.youtube.com/watch?v=rZQQgvhn4jg
Bakeyoo: Melyik melyik?
Mind a 5 komment
Solid Base - Mirror mirror


296 0 0 Zene Izé
Moby - Why Does My Heart Feel So Bad?
Ez egy nagyon jó kérdés.
346 1 0 Zene Izé
Outlandish - Walou
Egy másik sikeres számuk:
Guantanamo


301 0 3 Zene Izé
latzee: És a Kom Igen? :) nekem az bejön FIFA '07 zene
karaj: Na jó,az tényeg lemaradt....:) Szorrri!!!
Bakeyoo: És az Aicha?!? Ejnye bejnye...
A Hip-Hop királynője:
Missy Elliott - She's A Bitch
342 3 0 Zene Izé
Sepultura & Pavarotti - Roots Bloody Roots

Ajánlom azoknak is, akik nem szeretik az ilyen zenét, akkor lehet rajta röhögni, tetszeni fog! ;)
651 0 0 Zene Izé
Shadows fall - Redemption
Ütős klip, ütős hanggal, meg a csaj is kinéz valahogy. ;)
550 0 0 Zene Izé
Potential Badboy feat. Yush - You're Mine (Hype Special)
471 1 5 Zene Izé
MStipee: Mindegy végülis, a lényeg hogy józene :))
yoman3d: nekem igy van meg egy "Drum & Bass Essentials Mixed by DJ Hype" cimu 3 lemezes albumon...
MStipee: Ez nem DJ Hype mjuzika véletlen? vagy csak ő mixelte? Lemezén rajta volt az ő nevén, semmi Pote [...]
Mind a 5 komment
Non Phixion - Say Goodbye to Yesterday (remix)

/Biker Boyz Soundtrack/
374 0 0 Zene Izé
Team Sleep-Formant
A Deftones énekesének, Chino Morenonak másik bandája.
341 2 1 Zene Izé
Chino: Chino itt kiélte kicsit művészibb énjét, de ezzel is nagyot alkotott. mondjuk a Deftones Adrena [...]
Sokan nem ismerik a gumimacik anatómiáját... nekik nyújt segítséget Jason Freeny. ;) Ajánlom még a lufikutya belső szerveit is megtekintésre...
6109 0 310 Art Izé
bungle: Tutorial Jasontől: http://www.digitalartsonline.co.uk/tutorials/index.cfm?featureID=1722&page=1&pag [...]
kotta: Ok (mármegintbocs,főnök! :DDD)
bungle: Mind a két félnek igaza van, szóval jó lenne valami kompromisszum. Szerintem próbáljuk a jöv [...]
Mind a 310 komment
Sokan nem ismerik a gumimacik anatómiáját... nekik nyújt segítséget Jason Freeny. ;) Ajánlom még a lufikutya belső szerveit is megtekintésre...
6382 13 313 Izé
CRaPtRaSH: ignejók :] és tényleg a denevér a legcukibb :]
Purple: Aaaa kelll mind :D denever a legcukibb ^^
bungle: cancer1 küldte: http://freshpics.blogspot.com/2011/07/anatomy-toys-by-jason-freeny.html
Mind a 313 komment
Limp Bizkit - Break Stuff
ALAP!! Aki nem ismeri szégyellje magát! xD
388 2 1 Zene Izé
Chino: ekkor még nagyok voltak. ez az album nagyon nagy volt. kár a h későbbi zenéjük nem lett jó. d [...]
Heaven Street Seven - Márta
296 4 0 Zene Izé
Ill Nino-How can I live
Freddy vs. Jason soundtrackből talán ismerős lehet.
406 1 0 Zene Izé
The Sisters of Mercy - Vision Thing
Inkább alternaív mint alternatív...
A punkot követő dark wave egyik kiemelkedő és meghatározó csapata voltak.
305 0 0 Zene Izé
The prodigy - First warning.
Albumon meg nem jelent, összevagdalt klippes track. Valami film betétzenéje volt. Valaki tudja melyiké? Szerintem odab*szós..
354 3 2 Zene Izé
enti: albumon valóban nincs (én szerintem se) viszont élöben nyomták a Szigeten!! o.O! ÁLLAT VÓT!
yoman3d: Van egy oan film hogy Smokin' Aces na annak a zeneje
- Legnagyobb DNB zene -

Stakka & Skynet - Decoy
605 1 4 Zene Izé
Earl of Helsington: stakka es skynet egyik legszarabb szama, szerintem, eddig csak jobbakat hallottam toluk...nagyon kir [...]
MStipee: Not bad, de azt nemmondanám hogy a legjobb, most dúrtam le a 303 project új albumát, na az odav [...]
Bakeyoo: d(o.o)b
Mind a 4 komment
Roni Size - Brown Paper Bag

 
446 1 2 Zene Izé
vöri: na, most akartam posztolni :D
fül: korrekt szám
Mi jöhet még?! ;)

5427 3 35 Izé
közlegény: egy hóember kettéhugyozást élőben nem pótolhatja
Tóth József: Azt ugye nem akarod, hogy megrepesszük? :DDD
Tóth József: Jó kérdés. :D Bármikor, ha elég sört iszunk,(és nem tudunk állva) vagy nem akaródzik kiszá [...]
Mind a 35 komment
Lloyd - Get it shawty
Jó kis zene!
Először a GTA 4-ben hallotam ezt a számot.
Szerintem hallgasatok bele :)
603 1 1 Zene Izé
Powaflips: a klip helyszíne teccik:)
Mystery Gang - Jungle in the Room
376 0 0 Zene Izé
Pharell feat. Gwen Stefani - Can i have like that
358 1 0 Zene Izé
Stakka Bo - Here We Go

 
237 0 0 Zene Izé
Erik Mongrain - Airtap
28 éves francia kanadai úriember és ezt csinálja a gitárral:


Ami így is tud szólni:


995 2 0 Zene Izé
Nyírbátori Metallica tribute zenekar. Élőben Istenek, de így sem rossz!!!

Ha tetszett nézd, meg a Part II-t is!
307 0 1 Zene Izé
Skullman: Imádom jó zenekar jó emberekkel.:D Tanárúr jó, hogy felrakta mert nem is tudtam, hogy van klip [...]
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a fülesmaki (vagy galágó, angolul bushbaby).

E.T.: "Adod vissza a banánt, te óriásmajom!"
Barry: "Igen, ott még vakard egy kicsit, a hónom alatt is, köszke..."

2015 4 54 Izé
Biguli: nem tudnám bántani....
Biguli: áááá őt nem tudnám bántani...:)
brigi_cica: crapi megnézted a postomat a dudesons-ról ?? :D :D me láttam hogy nem kommenteltél... azt megije [...]
Mind a 54 komment
Robot karmester
A magas kultúra és a csúcstechnológia adott egymásnak randevút, amikor egy robot vezényelte a detroiti filharmonikusokat. Ez volt az első alkalom, hogy nem emberi lény kezében volt a karmesteri pálca.

1234 0 37 Izé
Laci: Ha valakit érdekel a science fiction egyszerűen gépelje be, hogy www.mek.oszk.hu, majd a "téma" [...]
eNMi: én könyvben is olyan vagyok, mint a zenében: mindent, minden témában (habár most a fantasy-ra [...]
Laci: Kösz a linket
Mind a 37 komment
Régebbi postok...