REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Mi történik, ha az ember online szerkeszthető szótárat használ? :D
6577 7 25 Izé
CRaPtRaSH: http://szotar.sztaki.hu/dict_search.php?O=HUN&flash=&E=1&sid=bba5ef275dc47e00dade703d558ee41c&vk=&in [...]
Yocoo: Írd be, hogy please, please me és nézd meg mit ad ki magyar megfelelőnek...
CRaPtRaSH: mért, léciléci van??? :D
Mind a 25 komment
Egy erdei séta - idiótának lenni jó!
6218 14 14 Izé
winkytct: jjaaajjjj szetrohogtem az agyam!!!! nagoyn durva!!!! odabasz!
Tamger: Ennél SZARabbat nég nem láttam
ShitIron: Nagyon komoly!:D
Mind a 14 komment
Killswitch Engage - Holy Diver
Egy nagyon jól sikerült Dio feldolgozás.
405 0 2 Zene Izé
ToMz: KsE forrever!!!
RokkantTroll: Az eredeti nóta is jó, a feldolgozás is jó, a klip pedig LOL.
C-BLOCK - Summertime
369 0 0 Zene Izé
Ki ne ismerné Őket ? :)

Flip Da Scrip - Throw Ya Hands In The Air

1275 2 1 Zene Izé
DeeP®: Dejó, hogy ezt még én töltöttem fel youtubera :D Im bicsak80 :)
Veszedelmes szörnyeteg a stúdióban...
10415 4 58 Izé
Iguana: official gay. rotfl
pápásüni: A meleg front nem csak a térképen vehető észre :D:D
ShitIron: Head shot!
Mind a 58 komment
Dillinja - All Aboard
Ő az, aki a keményebb vonalat képviseli, és (szerintem) elég jól csinálja!
481 0 0 Zene Izé
Das EFX - Baknaffek
Itt még nem a pénzről, csajokról és kocsikról szólt a történet...:)
451 1 1 Zene Izé
Powaflips: ígyisvan:) ráspekt
Shy Fx & T Power feat. Di - Don't Wanna Know
410 1 1 Zene Izé
dns87: meleg zene!
Elektrochemie LK - Shall
612 0 0 Zene Izé
Xavier Naidoo - Sie sieht mich nicht
Asterix és Obelix (1999)

... kolompírnak ;)
394 0 1 Zene Izé
kolompír: :D ;)
Dj Marky & XRS Feat. Stamina MC - LK
322 1 1 Zene Izé
dino: elso hallasra beleszerettem anno...ez volt eletem elso darenbeze...i'm lovin' it...
Regina Spektor - Samson
323 1 0 Zene Izé
Joni Mitchell - Both Sides Now
Love Actually
506 0 0 Zene Izé
American Beauty
Thomas Newman - Any Other Name
708 2 0 Zene Izé
Majom, vagy Michael Jackson? :P Ezt inkább bízzátok Damon Scottra. :)
2546 3 1 Izé
brigi_cica: jót röhögtem megint :D
PC régi videómagnóból
5107 1 11 Izé
csirek: pedig igazán vicces lett volna ha kiderül hogy a te műved :)
Purple: ááh ilyen otromba dolgokat nem készítek... :D (értsd: nem teccik :D )
csirek: ezután meg az jön hogy " jhéé! ezt én csináltam! " :D
Mind a 11 komment
Él-e még vajon Baksa Soós? Milyen fincsi zenéket tudna ő írni még ma is!
"Enyém a Syrius, tiéd a Kex!"

Kex - Elszállt egy hajó a szélben
326 1 0 Zene Izé
A.E. Bizottság - Szerelem
575 1 1 Zene Izé
kotta: Hát eddig ez vót a nap fénypontja. Denksz!
Breeze & Styles - You're my Angel (Original mix)
Itt hallottam először a zenét, és elsőre megtetszett! :)
744 0 0 Zene Izé
Reggae All Stars
by Marlon Asha Feat. Prophet Benjamin, King David, I-Sasha, Million Voice, Levi Myaz, Khari Kill, Jah Bami & Mr. King
532 1 0 Zene Izé
Dead Soul Tribe

A DST tulajdonképpen a multiinstrumentalista Devon Graves agyszüleménye. A San Diegóban született, ám jelenleg Bécsben élő muzsikus a 90-es években került először reflektorfénybe, igaz, álnéven, hiszen 1993-as szólólemeze után a legendás Psychotic Waltz-ban is Buddy Lackey néven bitorolta a mikrofont.

Egy kis ízelítő a zenéjükből:


És egy élő felvételük:
479 2 10 Zene Izé
babapiskóta: 1: nem ebbe a csoportba tartozok xD 2: hát pl onnan, hogy pl ami kis nyomi paintes kép, a valósz [...]
bungle: On the day I die Don't pray for me Soulstealer In the place I lye Set me free Soulstealer Take you [...]
Purple: 1: akkor küldjetek "igazi" postokat. sokan még egy kép, jutublinket sem bírnak összerakni... 2: [...]
Mind a 10 komment
Apollo 440 - Lost in space
Stop the rock
269 0 1 Zene Izé
csicsilla: http://www.youtube.com/watch?v=rbYsCaCpoQ4&feature=related talàn még ez ismerös... :)
Jan Hammer - Crockett's Theme
Szerintem nem igényel kommentárt....
569 0 0 Zene Izé
Avantasia - Another Angel Down
Az Edguy-os Tobias Sammet projektje.
321 0 0 Zene Izé
Derek Sherinian - In the summer time
És egy régebbi változat: Mungo Jerry - In the summer time 
344 1 0 Zene Izé
The Strokes - You Only Live Once
304 0 0 Zene Izé
The Bravery - The Ring Song 
289 0 0 Zene Izé
Kyuss - Demon Cleaner
280 1 2 Zene Izé
M.agnus: Gondolkodtam én is rajtuk, de örülök, hogy megelőztek!
nemtombaje: Az utóbbi idők EGYIK legjobb posztja!!!
Robert Randolph And The Family Band - I Need More Love
Hihetetlen a srác...
Honlap
881 0 0 Zene Izé
Queens Of The Stone Age - 3's & 7's
253 0 0 Zene Izé
Nonpoint - In The Air Tonight
Szerintem kegyetlen jó dallama van...Miami Vice soundtrackjéből!
391 0 2 Zene Izé
wowbagger: egyetértek...pl a lassabb számok is(moby,mogwai)
fül: az egész OST úgy jó ahogy van
Sasha - I feel lonely
354 1 0 Zene Izé
Van pár darab a képen látható könyvből, amit szétosztanék közöttetek, feltéve ha a következő három kérdésre helyesen válaszoltok:

1. Mi a IV. Magyar Képregényfesztivál helyszíne és időpontja?
2. Volt-e korábban önálló kötetként megjelent műve a rajzolónak, Futaki Attilának?
3. Melyik galériában volt a Műgyűjtők Éjszakája alkalmával a Spirál bemutatója 2008 május 8-án.

A válaszok beérkezési határideje kommentként legyen mondjuk hétfő 0 óra 0 perc.

Azok akik tudják a helyes és pontos választ és lelövik a poént, szankcionálom destruktívan. :)

És akkor ünnepélyes keretek között kihirdetésre kerül a helyes megfejtés és a nyertesek neve:

1. Gödör Klub, 2008. május 17-18.
2. Nem.
3. Erdész & Makláry Fine Arts Gallery.

A válaszadók jelentős része elvérzett a második kérdésen, miszerint a post képben látható Spirál című május 8-án megjelent kötet előtt volt-e önálló kötete Futaki Attilának (NEM), ami jelen esetben azt jelenti, hogy senki sem találta el mind a három választ, így a könyvek itt maradnak nálam.... Szomorú vagyok nagyon.
2341 2 60 Izé
szpet: Fenébe! Hogy kiment a fejemből ez a verseny! Azt nem tudom, hogy tudtam-e volna a válaszokat, de [...]
livy: pedig én szerettem volna :(
rezlavor: szomoru vagyok igy hetfo reggel.... rovidesen post update
Mind a 60 komment
Jason Becker (az arpeggio királya) - Cacophony Solo
Az a baj, hogy nem tudott gitározni... :D
305 0 0 Zene Izé
Alice in Chains - Junkhead (live)
"A drogok mellettem állnak..."
R.I.P. Layne Staley
730 1 1 Zene Izé
Chino: R.I.P. Layne. hihetetlen hang távozott vele. AIC a legnagyobb bandák egyike...
SKYplay
6364 1 8 Art Izé
Katcz: Minden képen, amin van, öreg kezet vélek felfedezni... szerintem egy öreg narkós bácsi képei. [...]
wiltz: az faszántos :)
anon: Fantáziadús :)
Mind a 8 komment
SKYplay
6519 17 8 Izé
Katcz: Minden képen, amin van, öreg kezet vélek felfedezni... szerintem egy öreg narkós bácsi képei. [...]
wiltz: az faszántos :)
anon: Fantáziadús :)
Mind a 8 komment
Flatbread  express
Csinálj megint  szendvicset jól.
2636 1 0 Game Izé
DOES - 曇天
[sajna klipje nincs, csak képek, de úgyis a zene a lényeg]
Ennél viszont, inkább ne lett volna klipp: ;D DOES - Shura
337 0 0 Zene Izé
Régebbi postok...