REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
10 optikai illúzió 2 percben
12241 13 39 Izé
godzsy: köszi szépen
bandee1219: Egy összegyűrhető..., rituálisan elégethető...? Nem tudom, nem tudom. XD
dude: Köszi, de szerintem sok embernek még sok is egy anyós otthonra...
Mind a 39 komment
Simfy - zene végtelen mennyiségben. Hallgasd mások megosztott zenéit!

Zenehallgatás + közösségi oldal. Hallgathatod a saját feltöltött zenéidet (korlátlan tárhely), vagy ismerőseid mp3-ait!
3689 11 7 Izé
sansz: ha jól tudom a Napster fizetős!
SSly: jajj csorikám, nem elég régen volt a napster :)
Butapraszt: Na azé!
Mind a 7 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunk szereplője egy sajnos már kihalt állat, az erszényes farkas vagy tasmán tigris.
A kenguru, a tigris és a farkas közös génállományából jött létre. ;) Érdekesség, hogy az állkapcsait közel 180°-ra tudta kinyitni.

Próbálták "feltámasztani" klónozással, de nem jött össze.

Az utolsó ismert pédány, Benjamin a hobarti állatkertben, 1933-ban:
1597 1 159 Izé
dude: Óránként három faj pusztul ki a Földön http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=1996
Biguli: A rejtélyes, erszényes tasmán tigrist az 1900-as évek elején pusztították ki vadászok MILERI [...]
Biguli: Milerik!!!Vitáznél veled még 1 kicsitXD (nem veszekedni,vitázni:P) Az afrikai dolog tudom h csak [...]
Mind a 159 komment
A japán riporterek stresszes élete...
7681 2 19 Izé
Laci: Ezek az ázsiaiak (hú... de nehéz volt leírni 4 magánhangzó is egymásmellett), szóval ezek az [...]
fungusfunk: Sajnos sehol nincsen név. Igen erősen gyanítom, hogy különböző embereket látunk...
skaterpunktomi: am az is lehet hogy direkt festette a ahját higanyszökére!!:P
Mind a 19 komment
A 2008-as Miss Hawaii szépségverseny
65722 3 38 Izé
Savitra: Én most voltam hawaiion. Ahogy már írtam, az őslakos csajok elég erős csontozatúak, mellesleg [...]
Savitra: Örülj neki! A hawaii őslakos csajok akkorák, mint egy kétajtós szekrény...
typhoone: haggyaddmár,hogy néznek kii.........kicsit jobban ki is néznének és az ablakon dobálnák ki ő [...]
Mind a 38 komment
Na ezt a gyerkőcöt tuti hogy a Gyurcsány-féle táncos videó ihlette meg! :D
5418 0 16 Izé
calipunkszabus: sztem ezt a gyereket is mákteával nyugtatták kisebb korában...
skaterpunktomi: bazz próbáljátok ki hogy hangot leveszitek és vmien HÁCÉ számot alá ugy a igazi!! :D
godzsy: volt egy pillanat mikor azt hittem: a holdra nyüszítve átváltozik farkasemberré... vagy mint P [...]
Mind a 16 komment
Autómosás másképp!
18675 2 16 Izé
Iguana: wow Én vártam mikor jő a csaj... Beszoptam...
enti: muhahhahaaa (666) :D
Purple: na jó ezt nem bírtam végignézni :D de a zene jó :D electric six :)
Mind a 16 komment
Chilli, az óriás szarvasmarha

Pár napos hír, hogy szellentési adót kell fizetni az észt parasztoknak a teheneik után, ugyanis a marhák bélgáza hozzájárul a Föld légkörében az üvegházhatás erősödéséhez. Ezek után Chilli kész természeti katasztrófa a Földre nézve? ;)

9024 5 30 Izé
bungle: A kedvedért kiegészítettem egy videóval. Most már max. azt írhatod, hogy videósopppp. ;)
mekszamnojz: meg nem irta senki hogy fotosopp :D en ugyis ritkan irom, ugyhogy most akkor: FOTOSOPPPPP :)
Belkar: :P
Mind a 30 komment
Lehet ez feledni?
Seal - Kiss from a Rose
(Mindörökké Batman)
605 1 1 Zene Izé
kotta: Ez most tényleg tökéletes befejezése egy büdösül fárasztó napnak. Jókor, jó helyen poszt [...]
Nina Simone - Sinnerman ( Miami Vice filmzene)
646 0 1 Zene Izé
fül: ez a szám hatalmas!!!!!
Autószimulátorokhoz! Akinél nincsen hely! ;)
6103 3 9 Izé
CsabiBp: http://youtube.com/watch?v=BbVX83sqGSM inkább egy ilyen:)
bandee1219: Kicsit igénytelen megoldás, de nem rossz amúgy :) , nálunk, a 3on biztos örülne az alattunk la [...]
sanchez: Sztem. kicsit alacsony lett a szimulátor...
Mind a 9 komment
In Flames - Free fall
Nem találtam normális klippet, ezért egy amv-t raktam fel. Aki meg nem szereti a véres animéket, annak itt egy konzervatívabb.
342 2 6 Zene Izé
RokkantTroll: Én is bírtam őket a Whoracle albumig, aztán elkezdtek kísérletezgetni. Na az már nem nagyon j [...]
bone_lord12: In Flames we trust! :)
fül: jóféle svéd zene
Mind a 6 komment
Ez egy olyasmi dallam, amit biztosan mindenki hallott már, csak általában nem tudjuk, hogy kinek is a műve. Rengeteg netes videó, tévés összeállítás háttérzenéje, nekem most pl. ez tetszett meg.
És most üljünk ki a verandára pipával és vörösborral, és merengjünk egyet, mert az jó.

Eric Satie: Gymnopedie No.1
1146 3 10 Zene Izé
kotta: Nagyon szép, és nagyon köszönöm. (remélem köszönJÜK: kedves többiek, javasolt az ilyen muz [...]
Laci: Szép a videó. Is, tegyem hozzá. És még: nagyon emlékeztet Ravel 1-ső, G-dur zongoraversenyén [...]
kotta: De az nekem négyévi keresetem... :OOO Meg repülnék vele a fenébe. Inkább a haverokkal nyomjuk [...]
Mind a 10 komment
Sebastien Leger - Bad Clock
448 0 0 Zene Izé
Múltbéli önmagaid (nem elírás, többesszám) segítségével szerezd meg az időgéphez szükséges alkatrészt, hogy visszajuthass a saját idődbe.
2244 3 10 Game Izé
Dawe: gyűlölöm ezt a játékot
eol: Kár, hogy ilyen rövid, összesen 40 pálya a bónuszokkal együtt.
Szamooca: 6.pálya csak -.- áhhh.....ez sok nekem a mai komp.felmérés után -.-' =]
Mind a 10 komment
Seether - Truth
285 0 0 Zene Izé
Senser - Don't lose your soul
State of mind
Age of panic
Eject
Switch
293 0 0 Zene Izé
Roxette - Listen to your heart
(Ők se maradjanak ki! :D)
427 3 4 Zene Izé
roxstar: A Roxette újra Magyaroszágon! http://roxette-hungary.fw.hu
fül: gyermekkorom legszebb élményei közé tartoznak :)
anath3ma: na mégecce. előbb elcsesztem kvínofrejn: http://youtube.com/watch?v=U3--JrsrguM enivan: http://yo [...]
Mind a 4 komment
Imogen Heap - Hide and seek
395 0 1 Zene Izé
NuttySomeone: ezs non szep szam .
Covenant - Call the ships to port
(Igazából EBM, de mivelolyan stílus nincs itt, ez állmég hozzá a legközelebb.)
278 0 0 Zene Izé
Yellow Spots - Oké Májkül
Egy kis agymenés. :D 
901 2 4 Zene Izé
Dj Wolan: Hát ez kurvanagy xd Ki lehet ekkora fasz??
higany: ez faja!:)))))))
csicsilla: uuuuuuuuuuuuu ez az ami HORZSOL!!!!jok a meglàtàsaid màjköl!ez nagyon nagy!XD
Mind a 4 komment
Destroy the runner - Saints
294 0 0 Zene Izé
Enter Shikari - Sorry you're not a winner ( Hardcore , Trance , Rock )
458 0 4 Zene Izé
kenny00: ott tomboltam én is nagyon adttaaa (Nyírbátor nagyon szééép és fincsi volt a giros os szendvi [...]
Skullman: Jönnek Magyarországra koncertezni!!!! Pont a mi városunkba az Azfesztre.
..NO..sound..: en pl imadom ezt a bandat.. nagyon lehet ra porogni bmx kozben.. :D
Mind a 4 komment
Antonio Vivaldi - Négy Évszak
Cakó Ferenc homokanimációi

Tavasz

Nyár
Ősz
Tél
761 1 5 Zene Izé
Bakeyoo: Jó ötlet volt, néha kell ilyen is :)
eNMi: megbocsájtunk! :) ez a 20perces vezeklés elég volt :)
kotta: Nem Czakó! Én kérek elnézést! Komolyan, ezt nagyon csúnyán "benéztem". Megyek Janikát hallg [...]
Mind a 5 komment
Edvard Grieg - Peer Gynt

Solvejg dala
(csak a zene)

Reggeli hangulat
1586 0 3 Zene Izé
Purple: megoldottam :)
eNMi: viszont itt meg én rontottam :( a 2. zene pontos cime: Reggeli Hangulat pls, javitsa vki!!!
kotta: Az egyik legjobb tanárom mind közül a gimis énektanár volt. Véletlenül jutott a feladat, h Gr [...]
Sziámi : Boldog - boldogtalan
356 2 0 Zene Izé
Seasick Steve - Cut My Wings
Déli blues, három húron.
1174 3 4 Zene Izé
omgwtfpwnzor: már az a rózsaszín pólós fekete pöttyökkel... de természetesen maga a szám is nagyon atom. [...]
omgwtfpwnzor: a háttérben azért az a csaj befigyelős....
weedjay: ja, nem télleg 3 :D
Mind a 4 komment
Ossian-Hangerőmű

263 1 0 Zene Izé
Bruce Springsteen - Streets Of Philadelphia
475 3 2 Zene Izé
kotta: Egy kedvenc kilőve...:( (Azért annyira nem bánom ám... :DDD) Pedig a filmet nem is láttam.
CRaPtRaSH: imádom a számot is meg a filmet is!:]
Yeah yeah yeahs-Turn into

Az összes számuk zseniális, de ezt ismertem meg tőlük először.
370 0 1 Zene Izé
SickBigG: http://youtube.com/watch?v=4aZms4P93yA én csak ezt a számukat ismerem. Gold Lion. :)
Songza - zenék minden mennyiségben. Youtube videók hangsávjaiból dolgozik.

Ha regisztráltok (tök egyszerű, kb. 10 mp), akkor saját playlist-et is összeállíthattok, amit aztán megoszthattok (írjátok a kommentekbe), pl. így: http://www.songza.com/bungle
2417 12 36 Izé
bungle: icccuss küldte: URL: http://www.technet.hu/techtud/20090311/15_evesen_borsot_tor_a_youtube_orra_ala [...]
Máln@: köszi :) Úgy szeretem a fia07 zenéjét,a Trash.Inc -től a Punk rock chick -et (L) thanks
bungle: De lehet. Ahogy az összes youtube videót.
Mind a 36 komment
B-52's - Love Shack
497 0 0 Zene Izé
Snow Patrol - You're All I Have
A klipp háát nem tudom, de a zene aaaaaaz  igen!
240 0 0 Zene Izé
Szolgáld ki az alkoholistákat... izé... vagyis a vendégeket  jól... :)

(de csak most az egyszer! a nevét viszont a jövőben mindig kéretik feltüntetni. a címkékben is! ez azért fontos, hogy ha valaki küldeni akar, akkor rá tudjon keresni, hogy beküldtél-e már előtte, vagy sem. - errtu)
7042 4 4 Game Izé
Szamooca: Köszi errtu... :))) ....és ok,odaírom majd ;] ÖRülök hogy tetszik nektek!!!...Végre az én [...]
JeLo: Az a baj, hogy ezzel egyedül játszni nem lehet. A tutorial, amit nem értek, a játék egészét e [...]
eol: Ez nagyon jó játék, tisztára el lehet szórakozni vele függetlenül attól, hogy azt csinálod- [...]
Mind a 4 komment
Dawn landes - Straight lines...Na melyik reklám zenéje volt? ;)
562 2 6 Zene Izé
Laci: Visszaadta valamelyest az életkedvem. Még sincs talán minden veszve, van még dal a világon. :)
Kremy: Jaja,az Axe reklám... Megunhatatlan ez a szám..(=
ZeroO.: kellemes. :]
Mind a 6 komment
Aki a Panterát szereti, rossz ember nem lehet. Aki a Downt is, az egy állat! :D Na, stonerkedjünk kicsit...
817 3 8 Zene Izé
tonto: zseniális...
weedjay: Hát igen, Layne pótolhatatlan, minden szempontból. Anselmo meg egy beteg állat :D Koncert közep [...]
Chino: jajaja. nagy volt, bár mondjuk az a szám Staley-vel az igazi... de ha nem veszem figyelembe akkor [...]
Mind a 8 komment
Egy igazi gyöngyszem, a magyar grunge világban mérföldkőnek számító együttes, a Polly is Dead, Kincs c. száma.
672 1 3 Zene Izé
csakén: hmmm favourite
Newtonheat: mit vársz, h ők ezt ismerik? örök best!
weedjay: a nagy peldakep... semmi velemeny?
Jimi Hendrix - Voodoo Chile live
A legenda, és egyik leglegendásabb száma... :)
755 3 7 Zene Izé
weedjay: nagyon durva, koszonom szepen! :)
SQS: jobbklikk, save as...
weedjay: nem műk. :(
Mind a 7 komment
Távvezérelt paintball ágyú - a'la Sakál! Na ez a nem gyenge...

1269 0 7 Tech Izé
Soul_Deprived: hehe. Nok:)
Purple: jahh tom, akartam venni airsoft fegyvert, de áhh... ha már annyi pénzem van úgy is elshoppingolo [...]
bandee1219: Mire vársz még? Menjél, ott Veszprémben van jó paintball és airsoft lehetőség is, tök izgal [...]
Mind a 7 komment
Mauro Picotto - Komodo

és a klipp folytatása
396 0 0 Zene Izé
Régebbi postok...