Unod mér a régi rágódat ? Eleged van azokból a fogkrém ízű izékből ?
Akkor próbáld ki a legújabb japcsi fejlesztésűű fekete rágót !
Akkor próbáld ki a legújabb japcsi fejlesztésűű fekete rágót !
1125
0
3
Tech Izé
bandee1219:
Szuper mentol van ráírva, meg amúgy is, nem emlékszik senki a Negro rágóra? Oo
roland66:
lol én is pont ezt kérdezem h akkor ezt most milyen izü is? :D
a szine tetszik! :D
DJ Öcsike:
Na milyen ?