REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Veszélyben vannak a netes kalózok! 

Zsarolóvírus került a µTorrentbe.

A zsarolóvírusokról ITT és ITT olvashattok bővebben.
1792 0 6 Izé
sztewe: Én is így vagyok vele, amire kell az benne van, felesleges frissíteni
paganmantis: µTorrent 2.2.1, nincs reklám, nincs crapware, működik jól, még egy trükkel azt is meg leh [...]
bungle: Erről én is olvastam anno: https://ipon.hu/hir/sokaknal_kihuzta_a_gyufat_a_utorrent_meresz_lepese/ [...]
Mind a 6 komment
Őszinte előzetes a Star Wars - Az ébredő erőhöz.

Figyelem, SPOILERES! Reméljük ennyi idő után már senkit sem zavar, ha lelövik a csavarokat.
580 0 0 Film Izé
A vasárnapi nyitvatartásnak a zebrák is örülnek! ;) 

(Állítólag a Tesco közelében táborozó vándorcirkuszból lépett meg egy rövid bevásárlás idejére).
1483 0 6 Izé
norbertvincze: https://www.rt.com/viral/341954-hippo-escapes-circus-spain/
Nusihusi: Jött Zoo csemegét venni:)
Szancso: A zebrán is örülnek neki. ;) Amúgy az egész egy cirkusz!
Mind a 6 komment
Guardians (Zashchitniki)

Avagy, ilyen az ha az oroszok szuperhősös filmet csinálnak.

Magyar cikk
423 0 1 Film Izé
Erunder: Újabb előzetes, sok új jelenettel az orosz szuperhős filmhez. https://www.youtube.com/watch?v=Ws [...]
A Suicide Squad, mint a Jóbarátok 

A tapsolós résznél feküdtem. :)
3581 0 1 Izé
tjunior: https://www.youtube.com/watch?v=MZwsbcW-d-E Nagyon várós, remélem a képregényfilmek piszkos tiz [...]
Code 8

Egy világban, ahol az emberek 4%-nak szuperereje van, nem hősök születtek, hanem bűnözők.

Az Amell testvérek, akiket A zöld íjász, és A Villám című sorozatokból ismerhetünk, az Indiegogo-n közösségi finanszírozásból gyűjtenek arra, hogy a rövidfilmnek elkészüljön az egész estés változata. Érdemes ellátogatni az oldalra, mert amellett, hogy adakozhatunk nekik, forgatási felvételek és egyéb érdekességek is várják a kattintókat.
514 0 0 Film Izé
A Suicide Squad, mint a Jóbarátok. A tapsolós résznél feküdtem. :-)
3940 0 0 Film Izé
Posztoló farok, hogy a kutyád se maradjon le a Facebookról!
979 0 1 Izé
Szancso: "Posztoló farok" :D Szerintem nincs egyedül...;)
Nagyi és a robotpilóta ;)
2919 0 5 Izé
bungle: Tesla Model S adaptive cruise control crashes into Van www.youtube.com/watch?v=qQkx-4pFjus
norbertvincze: így "ment" közúton a tesla http://totalcar.hu/magazin/hidegindito/2016/04/20/aprilis_20/
lilaflexninja: Én is így ülnék egy önvezető autóban. Nem bíznék benne. Még a tempomat is para.
Mind a 5 komment
Wayward Pines

A tavalyi év egyik legfordulatosabb sorozata május 25-én tér vissza a képernyőre. Íme az előzetes hozzá.

A sorozat egybként Blake Crouch regényéből készült, és Antal Nimród, valamit M. Night Shyamalan is rendezett benne részeket.
319 0 0 Film Izé
- Nézd már Mari, ez megint itt van, ez megint minket filmez! 
- Ne törődj vele Gyuri! 
- Hogy ne törődjek, hát wellness hétvége, fizetem, ez meg idejön azt filmez?!
1791 1 0 Izé
Szakítani olyan, mint lejönni a kokóról. Legalábbis egy amerikai neurológus szerint.
777 4 0 Pink Izé
Szeretnél jó játékokkal játszani de letölteni nem akarsz, pénzed meg nincs rá? Az Origin jó megoldás erre. Időnként változó ingyenes ajánlataikban még tölthető a Medal of Honor - Pacific Assault, de a Command & Conquer: Tiberium Alliances, és a STAR WARS: The Old Republic is elérhető.
1791 2 3 Tech Izé
Erunder: Ezúttal a Nox tölthető le teljesen ingyenesen az oldalukról. A posztra kattintva egyből az jön [...]
Erunder: Tudod te hogy értettem. :)
defty: Igazából, ezt is le kell tölteni. :DDDDDDDD
Hiánypótló oldal az interneten, ami ellövi neked a filmek csavarjait. Persze mindezt elég kreatívan. Tipp: keressetek rá az Útvesztő második részére!
922 0 1 Film Izé
bungle: Star Wars 7-hez kiírta: "Chewbacca dies????"
Pornósztártól megkérdezni, hogy ki legyen a következő elnök, iszonyatosan szórakoztató videót eredményez. Már ha képesek vagyunk röhögni az emberi hülyeségen, de gondolom nem véletlenül lettek ők ilyen szinésznők.
5094 0 14 Izé
Erunder: Illetve még akkor is megjelenik, ha jobb felül, az NSFW mellől, kiszeded a pipát.
K1l1m6n: Most látom, hogyha bejelentkezek akkor jelennek meg. :D
K1l1m6n: Egyébként mi volt az a nagy topclubos áradat itt a bébz-en ? Meg némelyik a főcsapásba is bet [...]
Mind a 14 komment
Duos Tropical Link
2837 8 0 Game Izé
„Hééé, várj, legalább egy ölelést...”
3305 1 4 Izé
Mataccs: Na ez most mi vót?
hawkeye: Kevés RAM jut nekik, azért.... :)
Peterson: Ezek a CGI-macik mostanában egyre agresszívebbek!
Mind a 4 komment
Combo Crusader
2897 8 0 Game Izé
A kardnyelő őrült mutatványát a Britain’s Got Talent zsűrije is nehezen bírta!
2025 1 2 Izé
Strogg: Mindig a falra tudok mászni a zsűritagok reakcióitól meg a színészkedésüktől. Egyébként i [...]
Szancso: Mikor a rúdra mászott, mindkét keze foglalt volt. Mégis, hova dughatta volna? ;)
The Old New World - mozgó képek a múlt századi USA-ból
1434 1 0 Izé
Crusoe és Oakley, a két hokijátékos :)
1070 1 0 Izé
Gázálarcos vaksi denevér 

Szerencsére a felvétel alatt intelligens létformának nem esett bántódása!
1830 0 6 Izé
a janek: És ez megy superman ellen...
Nusihusi: Ez marha égő:D
Csádi: Batman szülei?!?!?!?! :D
Mind a 6 komment
A boltok után a mozikat és az éttermeket is bezárhatja vasárnapra a kormány?
1710 0 14 Izé
lilaflexninja: Na és az egy százalékkal kisebb szja, a pár ezerrel megemelt bruttó minimálbér, meg a csökke [...]
hawkeye: Kommentjei alapján fogalma sincs róla, hogy mit mondasz neki....
hawkeye: Ekkorát dühöngeni a Simicska-média provokatív kérdésén.... :( Legalább olvastátok volna [...]
Mind a 14 komment
Ez a lány a cicájával akart arccserét játszani, amikor nem fogod elhinni mi történt! 

Mai kattintásvadász hülyecímünket olvashatták...
4304 0 1 Izé
közlegény: ekkora egy jóképű, kétarcú macskát, akinek ilyen boszorkány gazdasszonya van!
Ezt kínos volt végignézni. Van még lejjebb?
2567 0 6 Izé
lilaflexninja: Mert nem tudták, hogy fingások lesznek? Mert annyira élőben megy? Mert nem adott neki erre senki [...]
bungle: www.borsonline.hu/20160425_kiruga_a_tv2_a_fingos_idojost
Traveller_x: Azokban a bizonyos körökben használatos diplomák mögött ilyenkor látszik micsoda hatalmas sze [...]
Mind a 6 komment
A hangos kipufogók hívei gyakran saját biztonságukat hozzák fel ürügyként, át sem gondolva, hogy a környezetük miként reagál egy-egy gázfröccsre. A most induló ellenőrzés elejét venné az ordító csöveknek. 

Ti mit gondoltok a témáról?
4249 0 6 Izé
niof: Helyes! Utálom a zajt. Még egy fűnyíró is zavar, nem hogy egy motor, vagy quad!
lilaflexninja: Én egyszerűen megoldanám a helyzetet. Akinek kocsik repedt / sport kipufogója van, illetve a nag [...]
eMTé: Nagyon helyes ... most már csak a betonszállítókat, hétvégén reggel fúrókat-flexelőket, be [...]
Mind a 6 komment
Még a végén rászokom a komolyzenére! :)
3646 0 14 Izé
thisisreal: Igen, ez igazából komolytalan! :D
Nebel: A komolyzene nem a hangszerektől az szóval ez _nem_ komolyzene.
Ravennë: Ez viszont marha jó, Lindsey-nek amúgy is nagy rajongója vagyok! Itt tetszik, hogy nincs megerős [...]
Mind a 14 komment
„Mert olvasni jó!” ;)
2315 1 3 Izé
Szancso: A 2. rész :) https://www.youtube.com/watch?v=2LyVVbhvStk
közlegény: elég higgadtan fogadják, én kb. fetrengve röhögnék, mert akkora poén :)
norbertvincze: van még playboy? és fhm? vagy ckm?
Izgalmas közvetítés... a Kék Golyó utca vakvágány ;)
2819 0 4 Izé
Nusihusi: A videó és a postszöveg is jó:D
jjc: a legjobb videó, amit ma láttam
Ravennë: A Forma1-nél izgalmasabb. ;)
Mind a 4 komment
HotelsCombined - egy mobil alkalmazás, amely egyetlen helyen összegyűjti a legfontosabb szálláskereső oldalak, mint például a Booking.com, az Expedia, az Agoda, és még sok más szálláskereső weboldal ajánlatait.
551 0 0 Tech Izé
Rogue One: A Star Wars Story (Zsivány Egyes: Egy Star Wars-történet) 

Ez az előzetes engem totál hidegen hagyott, ráadásul ez a magyar cím...
1834 1 5 Izé
Szancso: Pont arra gondoltam, miután megnéztem a 7. részt, hogy jó lenne egy előzményrész. :)
drgore: Lehet hogy jobb lesz mint az új részek. Végre egy SW film amiben nem az erő használók vannak a [...]
tjunior: az új remény úgy kezdődik, hogy a felkelők menekülnek a halálcsillag tervrajzaival, na ebben [...]
Mind a 5 komment
Autós vs motoros konfliktus
5048 1 24 Izé
bungle: 2007-es a post, de tegnap hozzászóltam, így megjelent az Utoljára kommentezett postok között, [...]
palinkaman: 2007... az jó régen volt. Újra kiengedték? Am nem lehet, hogy valami vírus a szerveren?
zed911: Tényleg baszki leminuszolt ez a motoros köcsög... :D :D
Mind a 24 komment
Érdekes helyzet alakult ki egy Ohio-i autópályán
4463 1 6 Izé
Mataccs: Helló mínuszos ember! Már hiányoztál!
SilAsh: Talán azért, mert megválogatják arrafelé az állományt, és nem szoicio- vagy pszichopatákat [...]
Ditpet: Szerintem nagyon meg vannak szorítva a fegyverhasználatban...csak szerintem. Ha lelőné, akkor to [...]
Mind a 6 komment
Őrült esküvői fotós
2189 1 1 Izé
Ravennë: Így kell munka mellett időt szakítani a testmozgásra. :D
Orvosolták Magyarország baját, elvették a 84 éves néni virágát
2782 0 17 Izé
bungle: Virágárusbűnöző... http://rtl.hu/rtlklub/hazonkivul/konyortelenul-lecsapott-a-hatosag-a-82-eves [...]
izébigyó: Szerencsére vannak még jóérzésű emberek: http://www.szeretlekmagyarorszag.hu/peldasan-osszefog [...]
izébigyó: Na, az okos rendőr beszél fröcsögésről, aki szerint talán meg se történt az eset. Butaparas [...]
Mind a 17 komment
Mondjuk dobálhatnának vízzel töltött lufikat is...
2438 0 3 Izé
Zellergumó: Még hatótávolségon kívül van, meg kell várni míg a tűz elér a vízig.
Szancso: Nem hülyeség. Ha rossz a szigetelés, szép lassan felszívódik a víz a tűzig. ;D
vater85: Vagy le is pisilhetnék a tetőről.
Összekarcolja azt a szép jeget! :)
2053 1 1 Izé
norbertvincze: eltöltenék ott egy pár órát én is
Kormos Anett: Mit kerestek ti a címlapokon?

Állatira tele van már a hócipőm azokkal, akiknek a születését onnan datáljuk, amikor hozzámentek valakihez, aki gazdag. Hadd érezzek némi indulatot azokkal a seggüket vakargató teremtésekkel szemben, akik meg vannak győződve arról, hogy ők cégvezetők, műsorvezetők, mi több: női példaképek.
3831 1 22 Izé
Tomi Demo: Ebben teljesen egyetértünk. Itt a lényeg abban áll, hogy remek dolog az, ha látod, hogy ezek cs [...]
Gábor-79: Besántikál egy nagydarab ember az orvoshoz. -Doki fáj a lábam. -Hát igen, a túlsúly! Kicsit d [...]
lilaflexninja: Nem úgy gondoltam, hogy ne lehetne a túlzott elvárások ellen ágálni, persze az jó, hanem, hog [...]
Mind a 22 komment
Nagy kamu a test elsavasodása 

Jókora vagyont halmozott fel az orvosi diploma nélküli áldoktor, Robert O. Young az úgynevezett „pH-csoda” teóriájával. Young alapvetése azonban - amely szerint a test elsavasodása teszi képessé a patogén kórokozókat a szervezetben való megtelepedésre - minden tudományos alapot nélkülöző humbug. Könyveivel és a zöld lúgosító porocskáival jókora vagyont halmozott fel. Volt már néhány bírósági ügye, de eddig megúszta a komoly következményeket. Pedig súlyos vádakkal illették, például egy rákos nőt lebeszélt a kemoterápiáról, helyette lúgosítást ajánlott. Az illető emiatt persze meghalt.
1945 1 15 Izé
bungle: Lúgosításról fél percben: http://i.imgur.com/z8XqHzK.jpg Bővebben egy régebbi cikkük: http: [...]
közlegény: egy üveg száraz veresbor után nemtom mennyire számítok savasnak, llehet erre az esetre más sza [...]
norbertvincze: ismered a holotróp légzést? :D stanislav grof állt elő vele, miután tiltottá tették az LSD k [...]
Mind a 15 komment
A két máker túlélő
4034 1 0 Izé
Régebbi postok...