REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Szia Tömeg!

Célegyenesben az ENIT! Ami információ van/lesz, azt itt fogod majd megtalálni.
Azoknak, akik esetleg még nem tudnák:
2008. július 26. (szombat)
Első Nemzetközi Izé Találkozó!
Ha jönni akarsz, akkor dobj agyon egy e-maillel, a következő címen: errtu.242@gmail.com. A tárgy - ha nem nagy kérés - az legyen, hogy ENIT.
Eddig kb. 10-12 fő jelezte a jövési szándékát, és reméljük még páran jönnének.

Két lehetséges helyszín jött szóba, az egyiket megtekintheted a post képre kattintva, a másik pedig egy kollektív kivonulás a vadonba. Ez utóbbi esetben lecsófőzés, frizbi dobálás, lányok kergetése, békés járókelők zavarása és molesztálása is a program részét képezné. Az első esetben pl. a lecsófőzés elmarad. :)
Szóval egy össznépi szavazást kellene tartani arról, hogy mi legyen. Meg persze arról is, hogy egy egész napos - reggeltől másnap reggelig - fiesta legyen, vagy egy délutános-estés alkoholizálás. Szóval itt kellene az apróbb részleteket megbeszélni, ill. ismertetni.

Még annyit: jó lenne valami minimalista szervezéssel/igényekkel elintézni az egészet, mert ez esetben más városokban is felhasználhatnánk ezt a project-et a többi találkozó lebonyolításához. Tehát táncosnők, lakodalmas death metal zenekar, stb. nem lesz, ha nem nagy probléma. (bár az ott jelenlévő lányok egy vidám műsort előadhatnának majd :) )
Ha sikerül összehozni, akkor viszont lesz tombola, ahol csodás nyeremények várnak mindenkit:
- bungle szemöldöke
- rezlavor avatárja
- wtf zoknija
- főnyeremény: 5 mp. teljesjogú admin jog az IZÉ-hez, és egy exkluzív regisztráció a szexrandi.hu-ra!!!

Szóval gyertek el minél többen!
4017 9 1666 Izé
lb7: Nincs véletlenül tervben egy tali? :)
Errtu: Ez van sajnos :( Vizsgaidőszak, meló, stb. Túl sok ez most a jóból.
Re-Peet: Nemááá..és a tél kimarad? a jó kis forralt borovicska... meg a langyos Ice Tea.. :D
Mind a 1666 komment
Alex Sandwell Kliszynski "Barbie babái"
12584 0 18 Art Izé
Twister: Nem akarok ünneprontó lenni de ezek szentem sem nagyszám képek... Robos nem rosszak a képek, de [...]
Belkar: ja és azt elfelejtettem hozzátenni hogy a Sucre vs Suresh nagyon jól sikerült először alig vet [...]
Belkar: robos nagyon hasonlíthat az ízlésünk mivel a három kedvenc sorozatom a Dr. House, Heroes, Priso [...]
Mind a 18 komment
Alex Sandwell Kliszynski "Barbie babái"
13428 3 18 Izé
Twister: Nem akarok ünneprontó lenni de ezek szentem sem nagyszám képek... Robos nem rosszak a képek, de [...]
Belkar: ja és azt elfelejtettem hozzátenni hogy a Sucre vs Suresh nagyon jól sikerült először alig vet [...]
Belkar: robos nagyon hasonlíthat az ízlésünk mivel a három kedvenc sorozatom a Dr. House, Heroes, Priso [...]
Mind a 18 komment
Arany billentyűzet a japán Wazakura Koubou cégtől.
2029 3 13 Izé
Laci: Mindég is érdekelt, hogy a japánok (min. 3000 jelet kell megtanulni az újságolvasáshoz) vajon [...]
..NO..sound..: ez egy rakat szar.. kiaf*szomnak kene arany bevonatu billentyuzet??? ugysenem latja senki... egy uja [...]
Bakeyoo: Ha ez ocsmányt akar jelenteni, akkor egyetértek! :D
Mind a 13 komment
Egy 50 éves holland motoros esés közben a traffipaxon.

"...ez nem minősül gyorshajtásnak, hiszen a képen nem ül a motoron. Nincs törvény arra, hogy gyalogos nem csúszhat 137 kilométer/órával."
12447 0 26 Autó Izé
sphott: így korrekt... a törvény az törvény
bandee1219: Na, ezen beszartam a röhögéstől, főleg a legutolsó bekezdés miatt! XD Hallottam már hasonló [...]
..NO..sound..: ja.. bunny-zunk kocsival.. xD es lesz belole repulo.. xD xD xD xD L(O.o)l
Mind a 26 komment
Egy 50 éves holland motoros esés közben a traffipaxon.

"...ez nem minősül gyorshajtásnak, hiszen a képen nem ül a motoron. Nincs törvény arra, hogy gyalogos nem csúszhat 137 kilométer/órával."
11969 5 26 Izé
sphott: így korrekt... a törvény az törvény
bandee1219: Na, ezen beszartam a röhögéstől, főleg a legutolsó bekezdés miatt! XD Hallottam már hasonló [...]
..NO..sound..: ja.. bunny-zunk kocsival.. xD es lesz belole repulo.. xD xD xD xD L(O.o)l
Mind a 26 komment
Armin Van Buuren - Sail

Tudom, hogy van fent már egy pár zenéje, de nekem ez a kedvencem!
499 0 0 Zene Izé
Tomii - Nézem a szemed

Magasfokú költészet:
"Jó ez így, hisz a basszus szétfeszít,
Arrébb csúszok mert egy csaj a fülembe visít"

Aki szeretné a hallójáratait terrorizálni és a maradék agysejtjeit feláldozni, annak még egy kis repeta: Hajnali 4 ill. Rengeteg titok
7107 0 58 Izé
Dieselboy: Nem tudom minek erőlteti ez a hülyegyerek...
Kopaszfavágó: Ohh "sajnálom" hogy az én anyám apám nem teszi alám a kocsit a lakást mint annak a szarnak... [...]
Errtu: volt pár ember a történelem során akinek erről valahogy más véleménye volt. elnézve a tag f [...]
Mind a 58 komment
Apparat - Arcadia
302 0 0 Zene Izé
Zsiborás Zsolt fotói
2777 0 11 Art Izé
eNMi: ahh, félek már az elsőt elrontanám! :) ugy járnék, mint a gonosz kismalac a jótündérkével: [...]
Destroyer666: Oks. Ezt megdumáltuk... Milyen aranyhalra gondoltál? 2-őt vagy 3-at akarsz kívánni:D???
eNMi: nem gond! ha szerzel nekem 1 profi aranyhalat, 100x jobb gépet kapsz
Mind a 11 komment
Zsiborás Zsolt fotói
2379 0 11 Izé
eNMi: ahh, félek már az elsőt elrontanám! :) ugy járnék, mint a gonosz kismalac a jótündérkével: [...]
Destroyer666: Oks. Ezt megdumáltuk... Milyen aranyhalra gondoltál? 2-őt vagy 3-at akarsz kívánni:D???
eNMi: nem gond! ha szerzel nekem 1 profi aranyhalat, 100x jobb gépet kapsz
Mind a 11 komment
714 fémgolyó zsinóron mozgatva a nemrég nyílt BMW múzeumban.
8181 1 26 Art Izé
stroppy: mekszamnojz! Honnan szerezted a post-hoz a képeket? Tudnál linket küldeni? Köszi, H.
papaluige: na ezt sem a németek csinálták meg az biztos!
Schabee: nagyon király! de szerintem nem egyszerű ezt megvezérelni :S
Mind a 26 komment
714 fémgolyó zsinóron mozgatva a nemrég nyílt BMW múzeumban.
8210 10 26 Izé
stroppy: mekszamnojz! Honnan szerezted a post-hoz a képeket? Tudnál linket küldeni? Köszi, H.
papaluige: na ezt sem a németek csinálták meg az biztos!
Schabee: nagyon király! de szerintem nem egyszerű ezt megvezérelni :S
Mind a 26 komment
A Microsoft új egeret tervezett laptopokhoz. Összehajtható, így szállításnál praktikusabb, valamint súlya is kisebb. Vezeték nélküli, így egy kis USB-s jelvevő egység is jár hozzá, ami olyan apró, hogy a laptopba dugva fel sem tűnik, hogy ott van, és akár állandó jelleggel benne is felejthetjük. Megjelenése az ünnepi szezonra várható, és kb. $60 lesz.
1247 0 0 Tech Izé
Áll-arcok
2965 0 5 Art Izé
mekszamnojz: hehe ez komoly? :D
bungle: bearney küldte: Válaszul az állas postra ahol állak vannak felöltöztetve! Potato-nak csak szem [...]
anon: Ezt még nem hallottam. Tetszik :D
Mind a 5 komment
Áll-arcok
2961 1 5 Izé
mekszamnojz: hehe ez komoly? :D
bungle: bearney küldte: Válaszul az állas postra ahol állak vannak felöltöztetve! Potato-nak csak szem [...]
anon: Ezt még nem hallottam. Tetszik :D
Mind a 5 komment
Escape Artist Game
3980 1 23 Game Izé
livy: aranyos volt
luise: jah mostmár nekem is meg van:) amugy Yugo én a másik jobb oldalira gondoltam:)de azért thx
MVS: hát ezt most csináltam meg, de nagyon kis frappáns és aranyos volt!! köszönöm! :D
Mind a 23 komment
2000-Sydney 200m női mellúszás döntő

Kovács Ágnes tiszteletére ez a poszt, ugyanis Ági ma úszta le pályafutása utolsó 50 méterét.

Cikk
556 0 0 Sport Izé
Aladdin (1992) c. animációs film egyik betétdala - A whole a new world

Imdb

Wikipedia



Több Dal a filmből:

Arabian Nights

One step ahead

Friend like me

Prince Ali

(Tudtátok hogy Aladdin karakterét és arcát Tom Cruise -ról formázták?!)
720 3 1 Zene Izé
Winetu: Köszi Már mindenhol kerestem!!!
Figyelem! Gyengébb idegzetűeknek NEM ajánlott!

A halál 1000 arca

Az 1978-as, John Alan Schwartz által rendezett A halál ezer arca a világ egyik legismertebb botrányfilmje. A nyolcvanas években Magyarországon is hódított az illegális, narrátoros VHS-kópiák korában, ám hivatalosan soha nem lett bemutatva hazánkban, hiszen sok más országgal együtt itthon is tiltólistára került. 2007-ben azonban végre nálunk is lehullt a lepel, és a nyilvánosság elé került ez a méltán hírhedt kultfilm.
A sokkoló dokumentumfilm emberek baleseteit, emberi életek pillanatok alatt történő elmúlását mutatja be mindenféle félrebeszélés és finomkodás nélkül. A később sorozattá váló A halál ezer arca kendőzetlenül és brutálisan mutatja meg, mennyit ér az életünk – mennyi halálos veszély leselkedik ránk a világban.

(Azt viszont szeretném még hozzátenni, hogy .::JunKieEQ::. által hallottam a filmről, úgyhogy őt tessék szidni érte... és persze engem, mert beküldtem! ;) )
3645 2 69 Film Izé
Endrehun: ajj basszus és a véres jeeneteknél (némelyinél)annyira vidám zenét tudnak berakni mintha tele [...]
Endrehun: Hát szerintem akkor is ha nem igazi jelenetekkel van dúsítva akko is durva egyébként meg igazad [...]
dude: http://www.snopes.com/horrors/madmen/snuff.asp Numerous compilation films in which death scenes - bo [...]
Mind a 69 komment
Krisiun - Hatred Inherit

Stílusok: Death Metal
Alapítva: Brazília, 1990

Kings Of Killing

Murderer

Vicious Wrath

Conqueros Of Armageddon
333 0 0 Zene Izé
Bullet For My Valentine - Scream, Aim, Fire (lemezkritika)

Hivatalos Oldaluk

All These Things I Hate (Revolve Around Me)

Her Voice Resides

Heart Burst Into Fire

4 Words (To Choke Upon)

Cries In Vain

The End

Just Another Star
381 3 3 Zene Izé
Purple: dettó :D
pepeti: Én is, bár én fordítva :D
Vándorholló: Nemtom ki hogy van vele de én megőrülök ha hallom a számaikat. XD Irtó jók
A freestyle motocross két arca. Bámulatos repülések kontra nagy esések, bukások.
1058 0 1 Sport Izé
papaluige: Hát bizony: ez is olyan mint a jó szex,nem mindig jön össze elsőre! :)
Nostalgia 77 - Seven Nation army

Remélem jó kategória, magukat beatnik jazznek definiálják... A Seven Nation army a White Stripes legismertebb(?) nótája, és mivel ez egy TASCKÓ gizdaságos poszt, ők is jönnek.
725 0 0 Zene Izé
Függőleges füvezés :D

És még pár vertkális alkotás.
2710 0 5 Izé
Lako: jah.. :D RGB Gras! :)
tasman: hát ez majd akkor lesz az igazi, ha kék meg piros füvet is tudnak tenyészteni! bár úgy érzem [...]
anon: Nekem még az se megy, hogy csíkosra nyírjam a füvet, nemhogy ez :S :D
Mind a 5 komment
Balzsay Károly kiütötte argentin ellenefelét az ötödik menetben

Cikk
5958 0 3 Sport Izé
Maccoyi: Hamarosan meg lesz az új fejléc, meg a többi dolog, amit még ki kell javítani. ;) Addig is zen [...]
Srobi: nem tudom, miert:|
Srobi: Ha barmelyik oldalt is megnyitom, a zene.ize fejlece jelenik meg..
Benny Benassi - Let it be


Discogs.com
396 1 5 Zene Izé
Balázs: jó akkor neked köszike:D
Purple: ez én voltam :D
Balázs: értem. de azért te találtál szal kössz:)
Mind a 5 komment
Gigi D'Agostino - La Passion
Az egyik legnagyobb DJ szerintem a világon és legalább 5-10 db olyan száma van, ami nagyon nagy sikert aratott Olaszországban és az egész Földön is hallották "páran".

Wikipédia
További számai
445 5 2 Zene Izé
hardslowdj: N.1. italy
Bakeyoo: Bla bla bla rlz!
Dave Armstrong - Make your move (2003)

Wikipédia
420 1 1 Zene Izé
csicsilla: fuuuuuu :") kőszi http://www.youtube.com/watch?v=SMBzt0I8wx4 ezeket a Pointer sistersnek köszönhe [...]
Ursula 1000-Lets go to a disco

Az Ursula 1000 művésznév a legkevésbé sem a Doktor Bubó főnővérét vagy a tengerből kiemelkedő Bond-girlt takarja, hanem egy reménytelenül értelmiségi kinézetű New York-i DJ-t. A polgári nevén Alex Gimenóként törzskönyvezett úriember a kilencvenes évek végén, a hűvös-elegáns-retrós lounge tetőpontján robbant be a keleti parti színtérre, és lett a Thievery Corporation által fémjelzett ESL kiadó egyik kulcsfigurája.

Azóta menetrendszerűen jelentkezik ötletes-szellemes és nagyon táncos lemezeivel, melyeken egészséges arányban keveredik a szving, a mambó, a funk és a diszkó. Ursula 1000 igazi stíluskirály - évek óta tolja New York egyik legfelkapottabb partisorozatát az Aptben. myspace  
383 0 0 Zene Izé
Aranyos hal :D
17915 2 34 Izé
three.d: Nemrég olvastam, hogy a 19. században a 10 kiló körüli példányok számítottak átlagosnak! T [...]
ladyann: aranyooos:D
Tádi: örülök, hogy örülsz. sajnos nem tudom, hogy milyen gyakran tudok visszajönni, mert a főnökas [...]
Mind a 34 komment
Testament - Return To Serenity

Az amerikai Bay Area thrash egyik legkimagaslóbb képviselője a Testament, sikerüket csak a nagy négyes (Metallica, Slayer, Anthrax, Megadeth) múlta felül, de nekik sincs okuk szégyenkezni. A bandát The Legacy néven 1983-ban alakította San Francisco-ban Eric Peterson és Derrick Ramirez.

Infó

Trial By Fire

Over The Wall

Souls Of Black

The Legacy

Practice What You Preach

Electric Crown

The Ritual
406 0 0 Zene Izé
Blind Myself - Lost In Time
Go Get A Life
Info
Honlap
Interjú
269 0 1 Zene Izé
Lundgren: Istenek.
Infó a bandáról
Honlap
Idomtalan klipje
238 0 0 Zene Izé
Heaven Shall Burn - Endzeit

Sokan azt hiszik a nevük alapján, hogy vallás ellenesek, pedig nem azok. Sőt a zenekarból 4-en vegetáriánusok. A zenéjükkel és szövegeikkel támogatják az antifasiszta és antirasszista mozgalmakat!

Infók

The Weapon They Fear

Armia

Counterweight
426 1 12 Zene Izé
Ganja Master: (am gyanús az hoszzú ú)
Ganja Master: tom... de a remény bennem volt hogy hátha megtalálom...:(
Balázs: *gyanus?
Mind a 12 komment
Carnifex - Lie To My Face

2005-ben alakult californiai deathcore zenekar. Eddig 2 demójuk és 2 albumuk jelent meg.

Tagok:
Scott Lewis - Vokál
Shawn Cameron - Dobok
Cory Arford - Gitár
Jake Anderson - Gitár
Steve McMahon - Basszusgitár

Zajlik

Slit Wrist Savior
326 0 14 Zene Izé
Derill: most kitaláltam h inkább naponta feltöltöm rádióba a kedvenceimet mer az en molyan macerás mi [...]
Purple: szuper sztáááálin :D kösziii :)
Derill: úgytünik:D tegnapi kicsi megszívásból kis flashback?:D
Mind a 14 komment
Sirqus Alfon

Most Voltak Sopronban a Volt fesztiválon, véletlenül mentünk el rá. Svéd arcok, valami hihetetlen műsorral és nem elhanyagolható zenével. Az egyik legjobb koncert Volt az övék amin eddig Voltam. ;) Érdemes a myspacen hallgatni inkább a zenéjüket és aki teheti az élőben mert az az igazi!

-myspace-

-honlap-
299 0 1 Zene Izé
etele: http://www.youtube.com/watch?v=AzylGKMEw7s&feature=related
Flying Steps - In Da Arena

A csapat eredetileg egy break/electric boogie/hiphop tánccsapat, ám kiadtak egy teljes lemezt, úgymond saját számokkal, ez az egyik közülük.

Wiki link

Hivatalos oldaluk

Kereken tíz break/urban táncversenyen vitték el az első díjat, a világon jelenleg a legismertebb tánccsoport.
716 1 1 Zene Izé
Trooger: Nagyon jól nyomják,de nekem a nagy favoritom a Music instructor!!!!!!!!! http://mp3.wp.pl/p/strefa [...]
Arachnophilia
2740 2 10 Game Izé
xXxÁdámxXx: Végre nekem is sikerült! Aza fej a denevérnek már XD Úgy kell ahogy a képen van csak az aljá [...]
xXxÁdámxXx: Ha adok egy képet megköszönitek? :D http://remarque.org/~ivo/Arachnophilia-Ivo-strategy.jpg köz [...]
xXxÁdámxXx: jöhetne... :D
Mind a 10 komment
All Shall Perish - Eradication

Amerikai deathcore banda Oakland-ből.

Hernan Hemida Eddie - ének
Chris Storey - gitár
Ben Orum - gitár
Mike Tiner - basszusgitár
Matt Kuykendall - dobok

Infók

Wage Slaves

The True Beast

Deconstruction

Never Ending War

The Day Of Justice

The Last Relapse

We Hold These Truths

Interlude

There Is No Business To Be Done On A Dead

 
584 1 64 Zene Izé
Zs.: Király egy szám! Habár a Wage Slaves a favorit erről az albumról! Annak van húzása... Mint eg [...]
Balázs: http://www.myspace.com/allshallperish érdemes lecsekkolni mert két új dal is fent van:)
Purple: már töröltem... :S biggyeszd oda kommentbe.
Mind a 64 komment
Régebbi postok...