REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
SKA-P - LA ESTAMPIDA
569 0 3 Zene Izé
geree: zsíííír
CRaPtRaSH: jóféle:]
kasmat: Jó! :)
Jewel - Standing Still
(érzékeny embereknek nem ajánlott.. nagyon szép szám..nekem szívig hatol)
511 1 0 Zene Izé
Az ős metalcore, és szerintem a  legjobb!
Az  "As Daylight Dies" albumról
Killswitch Engage - Still Beats Your Name
642 1 11 Zene Izé
rivaul: A nagy számok törvénye alapján elöbb bolondulsz meg a sok nem tetszetős ritmustol :D Vedd a ke [...]
eNMi: a nagy számok törvénye alapján előbb-utóbb lesz kedvencem is :) (pl a friss méz, s más finom [...]
rivaul: Én fogok! Sőt mivel ha csak a fanok küldenek oda zenéket az eléggé eltérhet attol az izlést [...]
Mind a 11 komment
Within Temptation - Stand my ground

Látom, senki se tett tőlük fel számot.. nem szép dolog :D
1232 0 8 Zene Izé
Nadin: ez volt az első szám amit hallottam tőlük, persze ez a kedvenc :D
Fanti: Te természetesen a neverending story, az Ice queen, a memories, a mother earth, mind mind szép és [...]
Fanti: áá, inkáb az ÉNDZSÖL!!! :D
Mind a 8 komment
La Coka Nostra - That's Coke
Egy rapcsapat ami már Worldwide-dá nőtte ki magát.
Olyan nagy nevekkel mint: Sick Jacken, Ill Bill, Everlast...
484 1 0 Zene Izé

A - I love Lake Tahoe

Kis snowboard zene
(mert még mindig mennék...)
265 0 0 Zene Izé
Concord Dawn - Man For All Seasons
342 1 2 Zene Izé
karaj: Chris.SU -s verzió jobban bejön...:)
fül: jóez
Pendulum - Blood Sugar
( Ez se maradjon ki a Pendulum sorozatból :) )
Ráadás: Blood Sugar Live hangszerekkel
522 0 1 Zene Izé
rivaul: Jogos feltöltés! Szeressük :)
Sander Kleinenberg - This is Ibiza
394 3 3 Zene Izé
Fanti: Ibizát én is kipróbálnám, de a szám se rossz :D
rivaul: Ezért is itt a helye ;)
Purple: legkedvencebb kedvenc :))
At the gates - Blinded by fear
Göteborg alapok mindenkinek!
268 0 6 Zene Izé
RokkantTroll: Jaja. Most néztem meg én is. Hát ez mindenesetre egy kellemes meglepetés. Várom, hogy mi sül k [...]
pepeti: Na közben utánanéztem rendesen. Ilyen 2008as nyári reunion van most az eredeti tagokkal. Nem tud [...]
pepeti: Hát pár hete kikerült pár webzinere meg a sziget oldalra is hogy lesz At the Gates. De aztán na [...]
Mind a 6 komment
Sylver - Turn The Tide
759 0 0 Zene Izé
The Ataris - Boys Of Summer
Egy kis feldolgozás...Jóféle amerikai punk :)
347 0 2 Zene Izé
RokkantTroll: Nemrossznemrossz, habár nekem az eredeti Don Henley-féle verzió is tetszik.
Purple: imádom!!! és ezt is: http://youtube.com/watch?v=59keeWOQVRU&feature=related
Samuel Barber - Adagio
613 2 0 Zene Izé
Aranka Szeretlek - Open Stage Székelylend
Véletlenül találtam a következő videót, amin néhány szimpatikus előadó...ő...hát...előad.
360 2 5 Zene Izé
anath3ma: ezek ott laknak tőlünk pár kilóméterre:)))) csíkszeredában.. ide is kikerült... ezek beteg [...]
Valerius: Ez nagyon állaaaaat:D betegbetegbeteg :D egyébként ezt tök komolyan csinálták szerintetek?
Purple: asszem volt ott is. :D de nem bizta
Mind a 5 komment
Nirvana - Smells like teen spirit
476 2 16 Zene Izé
Newtonheat: a Spirit a legjobb,bárki bármit mond,max szebb számaik vannak,az is max 1-2. de kécségkivül a [...]
Chino: közel nem a legjobb számuk. annyi h ezzel futottak be. de azért az hogy a legjobb az erős túlz [...]
Newtonheat: ez a legnagyobb szám a földön,egyszerre kemény és gyönyörü,és teljess, egyszerüen eleget t [...]
Mind a 16 komment
Balaton Sound 2008 Zamárdi
Kötelezőőő! ;)
556 0 2 Zene Izé
zoliséf: ja...kötelező.....jövőre is megyek...:)
Conscripter: Armin van Buuren, David Guetta, Mylo, Fatboy Slim ezekre tuti megyek:-)
Herbert Von Karajan - Beethoven 9. szimfónia 1. tétel
771 1 0 Zene Izé
Slipknot - Before I Forget
(megj.: Hogy "rendes" Slipknot is legyen fent)
652 4 3 Zene Izé
Mordred: egyik legkedvencebb számom és klipem
Airwalk: 2x
Purple: ez egy jó szám :)
Deep Purple - Smoke On The Water
389 1 5 Zene Izé
M.agnus: Már vártam.
koocos: kösziiii
Purple: ja párral ezután jöttél te :) vígasztaljon, hogy a te képed nekem jobban teccett :D
Mind a 5 komment
Nirvana - Heart Shaped Box
383 0 2 Zene Izé
konvejor: ez a kedvencem tőlük, a come as you are is felkerülhetne.
Airwalk: legnagyobb
SX-10 - Heart Of A Rebel
Egy kis hardcore a műfaj kedvelőinek :)
A csapat frontembere a Cypress Hill-ből jól ismert Sen Dog...
511 1 3 Zene Izé
Purple: privátban intézzétek el légyszi :) meg mindenkit kérek ne reklámozzatok itt torrenteket! kösz [...]
David187: Nekem is bejön nagyon :) Amúgy van egy albumuk, ha lehet akkor belinkelem ide a letöltést...
Valerius: hmm... jó, ötvözi a zenei ízlésem két peremvidékét .D
Némi jóféle őskor mindenkinek:
Sweet - Fox on the run
és
Sweet - Ballroom blitz
és
Sweet - Little Willy
247 1 0 Zene Izé
Max Romeo - I Chase The Devil
Örök klasszikus, a rasztazene egyik legnagyobb képviselőjétől...
677 3 0 Zene Izé
Los Lobos y Antonio Banderas - Cancion del Mariachi(a Desperado zenéje)
3108 3 0 Zene Izé
Funkdoobiest - Rock On
Ez is ékes bizonyítéka annak hogy a kevésbé ismert előadók is tudnak színvonalas zenét csinálni... Nekem nagy kedvenceim...
Amúgy újra összeállt a banda, az új lemez nyár elején jön ki :)))
Respect Son Doobie-nak, Tomahawk-nak és DJ Ralph M-nek!!!
443 1 0 Zene Izé
Scars On Broadway - They Say
Daron Malakian (System Of A Down) bandája
370 0 4 Zene Izé
Balázs: Köszi
Purple: javítottam :)
fül: kéne javítanod a linket mer most egy "w" hiányzik-> ww.scarsonbroadway.com csak szólok
Mind a 4 komment
Az uj sp3 is problémás... "Nem megy ez mostanába a microsoftnak"
1444 0 12 Tech Izé
Gaben: A VISTA EGY SZAR!! XD Nekem is aránylag jónak mondható gépem van: X2 6000+ Gainward GeForce 960 [...]
rivaul: Ezt a leopardot próbálnám ki nagyon :(
techadmin: hackint0sht mindenkinek!
Mind a 12 komment
Massive Attack - Teardrop
A Dr. House főcím zenéje
(A Szökésben is hallható volt, egy megható jelenetben, mikor elgondolkodik mindenki az életén a börtönben :) - Purple)
707 4 6 Zene Izé
Conscripter: És itt van élőben az együttes http://youtube.com/watch?v=-4wCtGjl2FI
Purple: öcsém... tud. :O
Errtu: Egy kissé másabb "feldolgozás": http://youtube.com/watch?v=F4fQi41-2eA&feature=related
Mind a 6 komment
Lordi-It snows in hell
393 1 4 Zene Izé
The Crouching TIger: megjelent az új albumuk: Deadache!! nagyon nagy együttes, az egyik kedvencem :) http://www.youtu [...]
Fanti: Egyik legjobb szám ez, de azé vannak még gyöngyszemek :D pl Icon of dominance, Would you love a [...]
ToMz: de neeee,már megiiint? :( :) tegnap is meg tegnap elött is nyomtam egy lordi posztot tegnap egy na [...]
Mind a 4 komment
Egy salsa csemege. Aki ismeri azért, aki meg nem, azért :-) Remélem lesz majd külön tánczenei topic is. Addig ez az egyéb helyen lesz.
371 0 0 Zene Izé
A világ kedvenc sorozatgyilkosa: Dexter és az ő sorozatának főcímzenéje jól
1114 1 5 Zene Izé
dXter: azt hiszem olyanra találtam így az éjszaka közepén, amit a legnagyobb Dexter fanok értékelni [...]
BoshI: Dexter a legjobb!
zuckerfrei: Everybody loves Dexter
Mind a 5 komment
James White képei
6368 1 132 Art Izé
mekszamnojz: hatha meg tudnad hogy irok is! ;)
mumus: nem is tudtam hogy neked ilyen oldalad is van :DDDDD
mekszamnojz: .....AZ ELMOSÓDÓ HATÁROK Aki elkezdi lebontani egyéniségét, mindjobban elveszti a határt saj [...]
Mind a 132 komment
James White képei
6458 7 132 Izé
mekszamnojz: hatha meg tudnad hogy irok is! ;)
mumus: nem is tudtam hogy neked ilyen oldalad is van :DDDDD
mekszamnojz: .....AZ ELMOSÓDÓ HATÁROK Aki elkezdi lebontani egyéniségét, mindjobban elveszti a határt saj [...]
Mind a 132 komment
Ram Trilogy - Screamer
285 0 1 Zene Izé
Chino: á de rég hallgattam. régi szép emlékek:) nyár, este, bulik:D
The Roots and Cody Chesnutt - The Seed
294 1 0 Zene Izé
Állítólag elriasztja a legyeket...
10218 3 26 Izé
Laci: Valamikor, régen, volt olyan, hogy légypapír. Ragadós hosszú papírcsík, amit letekertél s fe [...]
Bizsu: nyáron a dög melegben mikor mozdulni sincs kedved valaki dobta, h a vízbe fullasztott legyet fel [...]
BlueD: Bazki, majdnem lefordultam a székről, hogy te mekkora állat vagy XD Belinkelsz egy ilyen esztéti [...]
Mind a 26 komment
Oasis - Wonderwall

d'n'b cover
269 1 2 Zene Izé
Balázs: király
Valerius: Ez egy nagyon jó szám! Imádom =)
Subscribe - crowd of the nobodies
521 1 12 Zene Izé
Purple: ááá atom jó volt :DDD kettőezerhéét
Purple: köcce :) csekkolom
pepeti: http://www.webcsatorna.hu/page/kornfero Parancsolj! :D
Mind a 12 komment
Axwell - Watch The Sunrise
407 1 1 Zene Izé
Purple: tááncii :)
Royal Gigolos - Happy Song
401 1 0 Zene Izé
Régebbi postok...