REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Soulfly feat. Corey Taylor - Jumpdafuckup
324 0 0 Zene Izé
Egy másik remek reklámzene(lehetne ilyen kategória is) Pink Martini - Sympathique
383 1 0 Zene Izé
John Frusciante - Song to sing when I'm lonely
543 0 0 Zene Izé
Chevelle - Family system
312 0 1 Zene Izé
NuttySomeone: aaaaaa Chevelle:D enis kirakom a kedvencem, remelem beveszik:*
Argo

Kowalsky meg a Vega - Balul sül el
942 1 4 Zene Izé
hodosy: jaja ez nagyon joóóó
Bakeyoo: fúú ez mekkora film + zene!
Balázs: már aki :)
Mind a 4 komment
NOX - Százszor ölelj még!
A klippje nagyon nagy! :)
725 3 15 Zene Izé
kotta: Francba, ha még gondolkocc is rajta, az már régen rosszat jelent... Felhívok vki gazdagot,h seg [...]
Purple: ezt vehetem úgy is, hogy ez úgy volt punk'n'klasszikus, mint az állat?? :DDD kérek egy mélyteng [...]
kotta: :(((((((((( Eddig neked csak mélytengeri világító kukaccal lógtam, de most meg valami szabadon [...]
Mind a 15 komment
Blur - Song 2
264 0 1 Zene Izé
enti: örök sláger az mán biztos!
Korpiklaani - Tuli Kokko - nem éppen mulatós, inkább misztikus-borzongós
510 2 0 Zene Izé
Joey Jordison Drum Solo
433 2 1 Zene Izé
Metalvarju: Ki-be baszott jóóóó!!!!!!
Korpiklaani - Wooden Pints - kocsmametál (és nem a boldog kis kocsma :P )
462 1 3 Zene Izé
vandk: ez mekkora király szám + klip! a szám után mindig rámjön a sörivási kényszer :P
Fanti: Nekem ez tőlük a kedvencem :D
Balázs: ....hanem egy másik király számuk:D
Bangbros - Stampfen
340 0 0 Zene Izé
Klubbingman - No Limit On The Beach
404 0 0 Zene Izé
Pakito - Blue Moon City
421 0 0 Zene Izé
Brian Tyler - Aliens versus Predator Requiem
849 0 0 Zene Izé
The Fray - Look after you
lassu szám de igen jó
itt van mégegy 
391 0 0 Zene Izé
Az Army of Two c. játékhoz nem kisebb zenekart kértek fel zenét csinálni mint a Mastodont. A szám eredeti verzióját a Three Dog Night játszotta. Szerintem arcpirítóan zseniálisra sikerült.

Mastodon - One
541 1 2 Zene Izé
pepeti: Köszönöm Pörpül^^
rivaul: Csak be adtad a derekad :D
Noha - Tu cafe
(jó pörgős szám..stílusát nemtom meghatározni pontosan)
736 3 7 Zene Izé
Notimeforlovepony: ja nagyon bejovos albumuk. foleg a Lunatica c. szam....szerintem kicsit beteg a szam de ettol teccci [...]
NuttySomeone: te szereted az ijet? :)) :-o
fül: ez tényleg jó
Mind a 7 komment
303 Project - Make Some Noise (ezt csak ide készítettem s tettem fel youtubra) ;)
649 1 41 Zene Izé
Mesy: köszikösziköszi,imádom (L)
rivaul: Nézd csak el bátran ;)
Purple: zacsi XDD na jóvan még agyalok, h elnézzem-e :DD
Mind a 41 komment
Finntroll - Trollhammeren
Ha már volt Korpiklaani mulatós, akkor legyen egy kis tánczene troll módra.
452 3 8 Zene Izé
Shinobi: jó lesz ja! haverjaim mennek is, én nem tudok :S
bence: nyáron jön a finntroll a pécsi rockmaratonra! :) jó lesz:)
Balázs: de ha kocsmának vesszük akkor értelmesebb szentem:)startlapon néztem és ott volt a kocsma is:)
Mind a 8 komment
Omni Trio - Renegade Snares (High Contrast Remix)
356 1 0 Zene Izé
Fatboy Slim - Right Here, Right Now
319 0 1 Zene Izé
Dávid9: ez jó szám :)
Republic - Szállj el kismadár
350 3 0 Zene Izé
Volt már itt cicás poszt? ;-)

(fetbojszlim:dzsóker)
314 0 0 Zene Izé
Marilyn Manson - This is the New Shit
307 2 4 Zene Izé
jenki67: szerintem Mansontól vannak jobb szémok is keressétek meg youtubon, most nem akarok linkelgetni:D [...]
Fanti: Ez a kedvencem tőle :D
ToMz: pont az én MM postomat kell mindíg kihagyni?:)felháborító:) akkor belinkelem ide: http://youtu [...]
Mind a 4 komment
Dj Hixxy  - Music is My first Love (cars and girls)
388 0 0 Zene Izé
Öld meg Rómeót!
Aaliyah - Try Again
570 2 0 Zene Izé
2Pac & Notorious B.I.G. - Runnin'
Respect!
485 0 1 Zene Izé
hodosy: ez is naon joo
Knight Rider - A sorozat (nagy A-val)
762 3 1 Zene Izé
hodosy: ez is nayon-nagyon jóóóóó
Schindler listája (számomra az egyik legszebb filmzene)
Zeneszerző: John Williams
Hegedű: Itzhak Perlman
1032 3 2 Zene Izé
Bakeyoo: Igazából bárhonnan le tudod :)
NuttySomeone: aaaa nagyon odavagyok a zijen filmeker..letoltottem csakmeg nemvolt idom megnezni..nemtudod hol kapo [...]
Black-out - Szabadlábon
242 1 1 Zene Izé
M.agnus: Fősulit el se tudtam volna képzelni Black-out nélkül.
Disco Express
Saját magukat sem veszik komolyan, poénos átdolgozás "érdekes"( ;) ) szöveggel!!!

Na még egy ráadás!! ;)

Honalp
403 0 0 Zene Izé
I am X - Spit it out
eléggé érdekes..nekem tetszik
270 0 1 Zene Izé
NuttySomeone: lehet nyalasnak nevezni meg buzi nyalasnak is de snztem jolenekel a gyerek:P
16 stitch - Fallout
369 0 1 Zene Izé
NuttySomeone: ehh egymasutan kovetkezunk;):> :*

Ska-P: Mc Dollar

Ide komment nem szükséges!!

Alapmű!!
671 0 1 Zene Izé
Fanti: Naggyon jóóó, köszi :)
Rage Against the Machine - Sleep Now in the Fire
224 1 0 Zene Izé
Címe szabad fordításban :"papa kérek egy farmot"
317 0 0 Zene Izé
Hit Makers-Set me Free

  
382 0 0 Zene Izé
Madness - Our house

(ide a számok címét írjátok... köszi! - Purple)
552 0 1 Zene Izé
Fanti: Na ez se rossz :D Csomó jó zenét felfedezek :D
Tenacious D - Beelzeboss (The Final Showdown)
484 2 1 Zene Izé
fujiwara: Ez nagyon nagy film!! Szétröhögtem rajta az agyam! A zenéje egyszerűen csúcs!!
Snoop Dogg - Gin & Juice (egy kis oldschool nektek :D)
369 3 0 Zene Izé
Régebbi postok...