REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Újabb kijutós (pontosabban most bejutós) játék
9119 3 36 Game Izé
fightercat: hahó nincs itt senki??? egymagam vok ??? merre van a konyha?
fightercat: nem tok kimenni a fürdőből .(
fightercat: Sziasztok! én még nagyon kezdő vok most jutottam ba a házba vki Pls segítene h merre lehet inn [...]
Mind a 36 komment
Újabb kijutós (pontosabban most bejutós) játék
7984 5 46 Izé
VeeCa: Letölteni nem lehet?
VeeCa: köszi...
lorem_ipsum: http://games.gamershood.com/swffolder/StoneOfAnamara.swf
Mind a 46 komment
Megint egy kijutós játék
5098 2 29 Game Izé
mámor: üdv, azaz elem nekem csúnyán elbújt :D az volt a legnehezebb..kösszi a komment, Mimis, grat ne [...]
Mimis: Nincsmit. :) A kódot úgy tudod meg, hogy a filmesdoboz alján vagy egy internet cím. Beírod egy [...]
DeeT: köszi Mimis! amúgy jóhogy az a kód, de honnan lehet megtudni? kíváncsi vagyok rá...
Mind a 29 komment
Megint egy kijutós játék
4380 1 29 Izé
mámor: üdv, azaz elem nekem csúnyán elbújt :D az volt a legnehezebb..kösszi a komment, Mimis, grat ne [...]
Mimis: Nincsmit. :) A kódot úgy tudod meg, hogy a filmesdoboz alján vagy egy internet cím. Beírod egy [...]
DeeT: köszi Mimis! amúgy jóhogy az a kód, de honnan lehet megtudni? kíváncsi vagyok rá...
Mind a 29 komment
Jól küldi a csávesz! :) Kis élő dnb. :)
6804 9 5 Izé
karmigran: jó az, amit csinál, szó se róla .. de a feje úgy néz ki, mint egy komolyabb hasmenés közben [...]
brando: nagyon jol nyomja és még jol is néz ki a csávo...azok az izmok:):):):)::P:P
armedarmy: állat! ilyen dobos kell a zenekarunkba!!!
Mind a 5 komment
Élő akasztófa!
Kicsit morbid.
23479 6 6 Game Izé
Tomi-Angi: BrutálXDXDXDXDBasszus eddig 6 éjjel volt rémálmom!!!XDXD:'(
Janó: edig csak egy szót tudam kitalálni:D
Mo: helyesbítek: Z, 4, Q, Q, Q, és a batman embléma. :) nagyon nagy! :D:D:D:D
Mind a 6 komment
Élő akasztófa!
Kicsit morbid.
23196 9 9 Izé
bungle: Köszi, módosítottam a linket.
gyerek80218: háthh elméletileg itt megtaláljátok: http://www.devstars.eu/library/hangman/#
norbi hun3: bazzeg most akaram kiprobálni de elszarodott a link xd
Mind a 9 komment
Steve Ballmer remix - Hafanana - karatekutya, f...szom :)
3294 0 1 Izé
peet: Ballmer túlzottan USA. Ehhez mi túl európaiak vagyunk. Legalábbis én biztosan. De nagyon jól c [...]
VV Anett csöcsei :)

Tök jó, hogy lehet kapni!
10375 0 11 Izé
Dzsedáj: Hát ez LOL!!És lesz aki megfogja venni!Gyökerek!250 cc?akkor inkább egy KTM mint Anett mellei ( [...]
CaRBoN: http://youtube.com/watch?v=0nl3liQ0VyA
Su: ne adj ötleteket, arra is biztos akadna jelentkező:)
Mind a 11 komment
Készíts saját South Park figurát.
8866 4 10 Izé
bungle: Imiapu, ez már volt.
Purple: áááá ez baromira nem vicces... :( de: http://youtube.com/watch?v=7pYxmoJatqQ&feature=related tu [...]
Tomiie: Köszi twitch!
Mind a 10 komment
Barlangból kijutós gémizé, félemetes hangokkal tűzdelve
8208 1 10 Game Izé
ice: Megcsináltam,nem egy nagy kaland.Szar az irányitás idegesitő a zene.
Nico: Most nekem is szuperál.Egy újabb rejtély...:)
PHS: Végigvittem. Nem túl extra. Nagyobb füst mint láng szerintem. Azon kívül hogy viszonylag jól [...]
Mind a 10 komment
Barlangból kijutós gémizé, félemetes hangokkal tűzdelve
8189 2 10 Izé
ice: Megcsináltam,nem egy nagy kaland.Szar az irányitás idegesitő a zene.
Nico: Most nekem is szuperál.Egy újabb rejtély...:)
PHS: Végigvittem. Nem túl extra. Nagyobb füst mint láng szerintem. Azon kívül hogy viszonylag jól [...]
Mind a 10 komment
Kodomo no nomimono - japán sör gyerekeknek
(mondjuk én is imádtam a nektársört kiskoromban) :)
2833 1 21 Izé
Cromex: Vajon lesz tőle sörhasuk?:)
Szmiri: tényleg, azzal altatták el a kisbabát ha nagyon sírt xD
Su: a pálinkás kenyér már régi találmány:)
Mind a 21 komment
Azt mondják a fák mindent megesznek... ;)

Érdemes egyébként szétnézni az oldalon, van egy-két izés fa...
6787 1 7 Izé
barracuda: legalább nem lesz vashiányos
Nico: Akkor sorry.Mindig tanul az ember!!:S
Su: nem jól tudod
Mind a 7 komment
Darth Vader maszkok - kicsit másképp
4055 0 4 Izé
penzado.uw.hu: Hát ez nagyon nagy:D
edypapa: Meg ne tudjam,hogy a Nagyurból csúfot űznek!!!!!!!Legközelebb beirok az ellenőrzőbe:-)
pitteee: Nekem a Skleleton Vader teccik a legjobban :D
Mind a 4 komment
Szokásos kijutós játék, szokásos fejtöréssel, és mindez eleinte a sötétben :)
7712 2 15 Game Izé
Vándorholló: Érdekes. Tényleg nem megy tovább de az időt számolja Biztosan kell lennie folytatásának
csildi: Elég egyszerű, de jó. A gyengébbek kedvéért itt a megoldás. Bár sztem ezeknek a játékoknak [...]
ice: Hali! Hogy kell lekaparni a képet??......
Mind a 15 komment
Szokásos kijutós játék, szokásos fejtöréssel, és mindez eleinte a sötétben :)
6862 4 14 Izé
csildi: Elég egyszerű, de jó. A gyengébbek kedvéért itt a megoldás. Bár sztem ezeknek a játékoknak [...]
ice: Hali! Hogy kell lekaparni a képet??......
shane: Hát ez nem volt valami nehéz... :(
Mind a 14 komment
Battle City - egy kis retro-feeling
11450 2 13 Game Izé
Aszka: mennyi idő alatt nyitotta meg nektek?mer nekem sok idő
Aszka: meddig kell várni h megnyissa????
Führer: 2 playerrel toltam fejlődtem és lőttem! Marha retro de marha jó!!!!
Mind a 13 komment
Battle City - egy kis retro-feeling
9385 7 15 Izé
Laci: Tényleg nem megy. Annyit ír ki, hogy "Battle City 100", aztán semmi. Jó játék volt. Az akkori [...]
BleedingDante: Erre emléxek még a régi szép Nintendós évekről... Kár h nekem valamié nem indul de attól m [...]
Schabee: qrvajóóóóó
Mind a 15 komment
Flexibilis kis nézhető izé!
5718 0 4 Izé
MAGura: Nem ez az első ilyen kijelző. Már egy jó ideje készítenek ilyen OLED kijelzőket, TFT utódja [...]
metaljesus: először azt hittem valami kamu aztán http://www.sg.hu/cikkek/52623/hajlithato_kijelzot_keszitett_ [...]
Split: nem semmi, de már valahol láttam ilyet... mindenesetre le a kalappal a tudomány előtt!
Mind a 4 komment
Halakat etető kiskacsa
4462 0 5 Izé
regua: Már a halat vagy a kacsát?
three.d: Egyemmeg!
sansz: :) minden kacsa így eszik.
Mind a 5 komment
Phosphor - online fps gémizé! Telepíteni se kell. :)

(csak épp Shockwave plug-in kell + még vmi kiegészítő is, már látom a sok levelet meg kommentet, hogy "nem megy" - bungle)
17345 2 8 Game Izé
bandyka: jé multi...tényleg...csak nem igazán jöttem rá,hogyan lehet multizni:)
MAGura: legfaszább amugy hogy van benne multiplayer...nna maj melóhaelyen lesz nagy 'dikkmeccs'
bandyka: sztem tiszta jó csak néháy pálya meg iylenek kellenek és aztán fasza lesz
Mind a 8 komment
Phosphor - online fps gémizé! Telepíteni se kell. :)

(csak épp Shockwave plug-in kell + még vmi kiegészítő is, már látom a sok levelet meg kommentet, hogy "nem megy" - bungle)
16460 6 9 Izé
Schabee: biztos jó.. de mien durva dolgokat lehet már böngészőbe is csinálni 10 éve a szeme közé rö [...]
bandyka: jé multi...tényleg...csak nem igazán jöttem rá,hogyan lehet multizni:)
MAGura: legfaszább amugy hogy van benne multiplayer...nna maj melóhaelyen lesz nagy 'dikkmeccs'
Mind a 9 komment
Miért nem nekem jutott eszembe rovat:
Remek ötlet a roller és a babakocsi keresztezése ;)
2878 0 6 Izé
Powaflips: remélem első fék van rajta...
Su: ez nem egy Bugatti, meg gondolom álatok a garázsban sem áll belőle néhány.
.::JunKieEQ::.: Olvastad lejjebb a Bugatti-s postot...? :)
Mind a 6 komment
Frank's Adventure
Mászkálós gémizé 18 éven felülieknek

A Boobs illustrated bajban van. Nincs elég képük a következő számhoz. Rajtad áll, hogy a magazin megjelenhet-e. Szerezz képeket az újság részére!

A sorozat következő epizódjai:
Frank's Adventure 2 - Ebben a részben a Boobs Unitedet kell kisegíteni pár képpel. :)
Frank's Adventure 3 - Ebben a részben földönkívüliek a megbízók.
Frank's Adventure 4 Gold - Ebben pedig egy királyt kell kisegíteni a képekkel.
8767 5 23 Game Izé
bikarbona: hogy tudok mérgezett répát szerezni a negyedikben?
Mo: nem kell a csajt vinni, csak a csajnak odaadni a karkötőt. a srác utána is hiányolja a csajt, d [...]
maja: na hol a csaj akinek elveszett a karkotoje,nemtuom melyik az,és hogy fejezem be teljesen.sráchoz h [...]
Mind a 23 komment
Frank's Adventure
Mászkálós gémizé 18 éven felülieknek

A Boobs illustrated bajban van. Nincs elég képük a következő számhoz. Rajtad áll, hogy a magazin megjelenhet-e. Szerezz képeket az újság részére!

A sorozat következő epizódjai:
Frank's Adventure 2 - Ebben a részben a Boobs Unitedet kell kisegíteni pár képpel. :)
Frank's Adventure 3 - Ebben a részben földönkívüliek a megbízók.
Frank's Adventure 4 Gold - Ebben pedig egy királyt kell kisegíteni a képekkel.
8965 1 22 Izé
Mo: nem kell a csajt vinni, csak a csajnak odaadni a karkötőt. a srác utána is hiányolja a csajt, d [...]
maja: na hol a csaj akinek elveszett a karkotoje,nemtuom melyik az,és hogy fejezem be teljesen.sráchoz h [...]
Mo: Paris Hiltonnal kéne valamit csinálni meg a kiscsajjal a hídnál aki csak szép napot kíván :S [...]
Mind a 22 komment
Mario, kínos helyzetekben :)))

Itt pedig fölényes helyzetben.
11966 4 14 Izé
Beni0503: Az elsőröl az jut eszembe hogy "Te jóég kinyírták Kennyt,SZEMETEEEEEK".
Csercsa: ellehet rajta mosolyodni :D
gyuriéslaci: érdekes :D
Mind a 14 komment
Hűsítő képek a nagy melegben
4062 0 0 Art Izé
Hűsítő képek a nagy melegben
4211 3 0 Izé
Rubik kocka (??) kicsit megbonyolítva
2176 1 7 Izé
bungle: CRaPtRaSH, ez már volt, töröltem a tied...
FanTasY: www.rubikkocka.hu :DD akit érdekel 2007 október 5,6,7 Jövő háza----> Budapest II-ker Millen [...]
Gergely001: Csak meg kell tanulni a folyamatott, hogy kell kirakni. Bárki megcsinálhatja . :D Neten fenn van [...]
Mind a 7 komment
Adatmentés haladóknak. Jó, ha mindenki tudja...
Pl.: anyu letörli a 6 éven keresztül gyűjtött pornófilmjeinket. :)
8634 3 9 Izé
Su: ez így ebben a formában nem fedi a valóságot, de tény, hogy akiknek misztikus a dolog, azoknak [...]
kovyfive: Amikor törölsz egy fájlt a winchesterről, akkor nem fog eltűnni örökre, ahoz ugyebár teljes [...]
Toomyka: na de ezt hogy csinálja?
Mind a 9 komment
Így készül a Rubik torta
2246 0 2 Izé
szlsz: Na már megint ez a Rubik kocka.....
Balázs: egy "így készül(t) Rubik Ernő" is érdekes lenne:))
Kicsi templom egy nagy kődarabon
2842 0 1 Art Izé
bandee1219: Hangulatos, de ki jár ide?
Kicsi templom egy nagy kődarabon
2911 0 1 Izé
bandee1219: Hangulatos, de ki jár ide?
Huhh, hát ez kicsit közel volt...
8108 1 32 Izé
tian: :DDDD
Mimis: Akkor Veres Zoli biztosan megdícsért a MOVIT-es tippedért. :)
tian: :))) Éljenek bizony!!! Ja és a Veres Zoli üdvözletét küldi mindenkinek:)))
Mind a 32 komment
NewsBreaker
Játssz és közben olvass híreket... ;)
5931 0 0 Game Izé
NewsBreaker
Játssz és közben olvass híreket... ;)
5358 1 0 Izé
Fejes a kádba - a srác már biztos nem szomjas ;)
10904 0 9 Izé
Laci: Gyerekkoromban, ha valami hülyeséget csináltam, azzal védekeztem: "Jóska mondta, hogy csinálja [...]
tian: Egy poénnak szántam:)) De a másik srác ("az operatőr") ha jól értem csak olyasmiket mond neki [...]
Laci: És ha csak egy ostoba fogadásról volt szó? Értette valaki amit bozsevált a krapek? Én nem ér [...]
Mind a 9 komment
Kész a kazetta...izé...pirítós
1990 1 3 Izé
csicsilla: ès ha kettöt veszel attol megpirul a màsik oldala is a kenyèrnek?
Laci: Csak az egyik oldalon pirítja meg a kenyeret. (Ezért kell kettőt venni belőle)
loloppo: Oldschool pirító kicsit modernizálva...Sőt, a régibe 2 oldalt lehetett tenni :)
Bunny Kill

2. rész
3. rész
6512 12 9 Izé
ZomBeeZ: kurvajó ez az egész sorozat :D
pitteee: hogy tud neked erről az egyik legKEDVESEBB mese az eszedbe jutni
szlsz: Ki volt ez az elmebeteg állat, aki ezt megcsinálta?
Mind a 9 komment
Régebbi postok...