REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
CallowLily képei
Nem túl ismert, kicsit talán elvont, de nekem eléggé bejönnek a képei. Remélem nektek is tetszeni fognak!
6289 6 22 Izé
CRaPtRaSH: nemtom én ugyanilyet mint cl-é nem láttam még de mindegy:]
Mammut: Nézz körbe a neten, akár csak a deviantarton, rengeteg hasonló stílusú, tartalmú, módszerű [...]
Valerius: Nagyjából akármire rávághatod, hogy sablonképek, elég kevés olyan módszer van, ahogy még n [...]
Mind a 22 komment
The Admirals feat. Seraphina - Männer Sind So Scheisse Sexy
329 0 0 Zene Izé
Flining St.One
2766 0 2 Game Izé
tomi77: szupi játék a kisseb tekivel nyertem 185m
Zeruel: Mókás is game tetszik nagyon
Damian and Stephen Marley - It was written
(egyik legjobb szövegűű dallamú stb reggizene sztem:) libabőr... nem ez a damien jáccott a karibtenger kalózaiban?:P)
719 0 2 Zene Izé
Balázs: Damian-t szeressem
NuttySomeone: ize ezt enis felraktam de nemlattam h teis szal:P upszz...de akkoris imadom ezta szamot
Guano Apes - Open your eyes
(áá ezt nem kell bemutatni szerintem. régicske de ütős)
381 2 5 Zene Izé
ToMz: ez a zene még mindíg üt
Balázs: nagyon jó zene
anath3ma: lórdofdö bórdsz :>
Mind a 5 komment
Atmosphere - Guarantees
(underground usa-hiphop. fankadeli angolban. nagyon ottvan a szöveg. nagyon ottvan a zene.hátmég együtt:D)
838 0 0 Zene Izé
36 crazyfists - Midnight swim
(nem hivatalos klipp, rajongó készítette, és egész jó munkát végzett vele:D)
479 1 1 Zene Izé
Balázs: nagyon jó banda ez is
King Prawn - Depths of my soul
(indiai ska, indie, hiphop, punk, dub keverékegyüttes. abszolút kedvenc)
303 0 0 Zene Izé
Amber Smith-My final plea.
A szövegre is érdemes figyelni.
275 0 0 Zene Izé
Dillinger Escape Plan - Milk Lizard (Napjaink egyik vezető bandája szerintem.)
1159 0 1 Zene Izé
pé e té i: Egyik legjobb külföldi banda! (a sok közül:))
Sepultura - Roots Bloody Roots
Kötelező darab. :)
355 0 1 Zene Izé
Balázs: nagyon nagy zene:)
Jamiroquai - Feels Just Like it Should
738 0 2 Zene Izé
csirek: jíhhá mégegy
Balázs: óó jeeeh:D
Deep Forest - Marta's Song
276 2 1 Zene Izé
Bakeyoo: Imádom!
Csángó népdal nem hivatalosan képzett, de tudása alapján operaénekestől.

(csak meglett e posztnak is a helye ;-))

 
873 2 0 Zene Izé
Kruder & Dorfmeister - Speechless
Kell indok miért? :)
350 2 0 Zene Izé
Benga & Coki - 'Night'
a dub step egyik meghatározó alakja
257 0 0 Zene Izé
She wants revenge - Tear you apart
ill.
 She wants revenge - These things
317 0 0 Zene Izé
This Morn' Omina - Shiftwind (live)
239 0 2 Zene Izé
Errtu: Nincs mit. :)
Bakeyoo: Áááááá :) Köszi ;)
Social Distortion
291 0 0 Zene Izé
A kárhozottak királynője c. film zenéje a wikiből
Pár zene a filmből:
David Draiman - Forsaken
Wayne Static - Not Meant For Me
Disturbed - Down With The Sickness
682 2 3 Zene Izé
Fanti: Szerintem az egész albumot fel lehetne sorolni, imádom ahogy van :)
Balázs: nem tudtam megcsinálni rendesen a linkelést meg csak azokat soroltam fel amik nekem bejönnek, a t [...]
enti: Szerintem Chester Bennington-t kár volt kihagynod a felsorolásból : http://www.youtube.com/watch? [...]
Serj Tankian
(System Of A Down énekese)
Lie, lie, lie
362 3 2 Zene Izé
Fanti: Imádom :D Serj-et is meg a Systemet is :D Jó kis agresszív zenéket nyomatnak :D
Balázs: király muzsika:)
KK Krú
Youtube-on nincs értékelhető cucc,de itt van 1-2 szám,akinek kell,az szóljon:]
491 0 1 Zene Izé
Powaflips: riszpekt Crap!
Ashley Simpson feat. Missy Eliott - L.O.V.E. (remix)
Pörgős, lehet rá táncolni! :D
552 1 4 Zene Izé
Fanti: Nagyon csípjük :D
CRaPtRaSH: veheee igennagy ez enkem kell szedem is :]
Balázs: jóóó nőőő:D
Mind a 4 komment
Zorall - Táncolj!

Öt tagú banda, mely régi magyar slágereket dolgoz fel kicsit másképp hiszen több híres rock illletve metal szám ismert riffjeivel keverik, gyúrják össze a régi magyar nótákat. Ezt a számot például az AC/DC Thunderstuck című zenéjével kevert!

Enjoy it!^^
\m/(>_
427 0 3 Zene Izé
MOBIL: JÓ EZ A BANDA!
Hbrex: Pedig nagyon jók a számaik nekem bejöttek :)
M.agnus: Egyszer az ablakom alatt koncerteztek. Annyi bőven elég volt belőlük néhány évre.
Itt egy másik :)SlipKnoT-Boten Anna :D
691 1 0 Zene Izé
Meg és JAck White, azaz a The White Stripes
328 0 4 Zene Izé
Fanti: És a Hideghegyben is szerepel :D Bár szerintem oda nem a zenei tudása miatt válogatták be :D
Balázs: ááá hol, nagyon tudnak, Jack pl a rolling stones magazin 100 legjobb gityós listáján a 17. sza [...]
ToMz: nekem ez az egyetlen számuk ami bejön,de elképesztő amit ketten művelnek,kihalljátok hogy nem [...]
Mind a 4 komment
Ignite - My judgement day
( Az énekes srác magyar származású ITT van a weboldaluk.)
267 1 4 Zene Izé
NuttySomeone: majdnem bekuldted placebot is de megse, megeloztelek lalala;)
anath3ma: jee.. téglászoli.. ezt majdnem beküldtem énis:D
CRaPtRaSH: imáááádom! http://www.youtube.com/watch?v=a5TOX8QuiWQ http://www.youtube.com/watch?v=LVEPIbK401s [...]
Mind a 4 komment
Helloween - Laudate Dominum

Egy latin szöveget dolgoztak föl a srácok, nagyon zúzós lett sztem :)
441 2 5 Zene Izé
gnyul: Jajj Helloween...a "Tökös bácsi" :D én de sokat hallgattam 2 éve :)
Hbrex: én most is imádom :) LAUDATE DOMINUM gyerekek :D
RokkantTroll: Na ez egy nagyon mókás nóta. Imádtam annak idején.
Mind a 5 komment
Shawn Crahan bácsi(Slipknot) és az ő piszkos kis nyulai :)
620 1 0 Zene Izé
Kaukázus - Teszkó

A szövege nagyon odavág;) :)
342 3 5 Zene Izé
RokkantTroll: LOL. A legkisebb is számít. Tuskó.
Fanti: télelg marhajó a szövege :D
Oli: Ez nekem is az egyik kedvencem!
Mind a 5 komment
System of a Down - Lonely Day
272 2 4 Zene Izé
Fanti: De azért szerethető :D
Balázs: nagyon jó szám csak a klipje gagyi szentem
fül: Egyetértek!Bár nekem valahogy mindíg olyan "Perfect day" utóérzetem van...pedig tudom, hogy nin [...]
Mind a 4 komment
Macy Gray - Sexual Revolution ( nem csak a zene ,de a klipp is nagyon odavág)
431 0 0 Zene Izé
LYNYRD SKYNYRD - Sweet Home Alabama (Texas Chainsaw vagy ami nekem szimpibb volt, a Forrest Gump)
833 1 3 Zene Izé
csicsilla: most nézem 130 emberke nèzte vagy marhàra azt hitték, hogy ember biztos valami zuzos mer [...]
csicsilla: aha legalàbbis mikor az elején még mit sem sejtve mennek a kocsival és kiderül hogy mi van [...]
csirek: ez a láncfűrészes betyárnak a zenéje? O.o :D
David Jordan - Sun Goes Down
408 1 3 Zene Izé
Luflee: A kedvenc szamom :)
CRaPtRaSH: mi?
nipper: rossz vicc... :)
Faithless - Mass Destruction
659 1 2 Zene Izé
csicsilla: én inkàbb meg hip hop és dance közé, de az nincs és azért nem azt küldtem be mert nekem [...]
Dawe: ha már faithless akkor insomnia 1ébként én inkább trancehez tettem volna...
Turbonegro-Do You Do You Dig Destruction   Ez a banda egyedi stílusban nyomja,melyet "Death Punk"-nak neveznek
482 1 0 Zene Izé
2006-ban, a Kerrang magazin az újság elindulásának 25., illetve a lemez kiadásának 20. évfordulójára megjelentetett egy METALLICA – Kerrang! Remastered (Master Of Puppets Revisited) című lemezt a magazin ingyenes mellékleteként, amelyre ismert mai zenekarok (többek között a Machine Head, a Trivium, vagy a Bullet for my valentine) játszották fel a számokat abban a sorrendben, ahogy az a klasszikus lemezen volt. Minden zenekar külön kapott egy számot, nem egymással közösen készültek a felvételek. Ez is bizonyítja, hogy a Master-rel a Metallica maradandót alkotott.
392 0 2 Zene Izé
Balázs: én tudom:) a szöveget wikiből másoltam:$
ToMz: nem csak a masterrel alkottak maradandót:) szvsz az összes albumuk maradandó:)
BSB - Get down ... I feel in heaven when I look in your eyes ,I know that you are the one for me (one for me)...  hulljon a férgese... lehetne egy ,,régen menő ma már gáz,hogy szerethettem ezt a szart" kategória is XD
442 0 15 Zene Izé
CRaPtRaSH: 2hete stoval végignéztünk egy BSB klipet... :DDDD egyből te jutottál eszembe
csicsilla: Nikket én sem csiptem ö volt a babaarc...Bràjen utàn jöttem rà hogy nekem a nagyfe [...]
CRaPtRaSH: :'(
Mind a 15 komment
Dimmu Borgir-The Sacrilegious Scorn...Szimfónikus black metal Norvégia szívéből
1625 0 6 Zene Izé
RokkantTroll: Szerintem a zene is eléggé gagyi. Sagrath és bandája sosem játszott igazán trúblekkmetált (a [...]
Lee77: Jó zenét játszanak, tetszik is meg minden, de miért kell ilyen irtózatosan gagyi és vicces des [...]
geree: bocs :)
Mind a 6 komment
Egy klasszikus:
Guns And Roses - Paradise City
358 1 2 Zene Izé
csirek: jíhhá
Balázs: ez egy jó számuk de valahogy őket nem igazán szeressem
Régebbi postok...