REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A kis Bruce Lee :)))
6025 1 7 Izé
Mein.Kampf: aranyos
Szmiri: az a nézés, nagyon komoly! xD
Balázs: .......de nem a legszebb kiskölök:))
Mind a 7 komment
Na lássuk ki a keményebb!!! Fight! :)))))
8992 2 9 Izé
Laci: "azért nem tudta, mert nem tudta, és kész" Ha ilyen "kész" tények elé állítanánal én se tu [...]
bicikli: azért nem tudta, mert nem tudta, és kész
kupak: azért nem tudták eltörni, mert ez igazi amiket ilyen "showkban" láttok, kamutéglák, és minden [...]
Mind a 9 komment
Aranosz kisztita!! :D
7864 4 13 Izé
Joska koma: Igénytelen tetkó erősen igénybevett igénytelen cicapopóról. Egyébként, hogy nem rajtam "DÍ [...]
csicsilla: szerintem rohadt vicces èn sokat nevettem rajta ès nem bizti hogy igazi tetko... kurva jo [...]
wtf: Pedig jól írtad, az van odaírva (photoshoppal persze). http://modblog.bmezine.com/" target="_blan [...]
Mind a 13 komment
Az Angry German Kid legújabb feldolgozása, ezúttal Counter Strike-ozik.
Én konkrétan lefordultam a székről a röhögéstől. :)
12005 7 30 Izé
Laci: Most hasra fogsz esni! Nekem saját időgépem van. Úgy hívják: Lacika. Valahányszor megkérdezi [...]
Luflee: Ja :) Az időutazásról szóló szeminárium meg a múlt héten lesz megtartva :)
kovyfive: Lacinak igaza van, pölö a Dragon Ball-t is ezért tilttták be magyarországon, mert a csöpp kis [...]
Mind a 30 komment
Pislantás kilátással ;)
3414 1 2 Izé
Luflee: egy sima wc praktikusabb is lenne, merthát akkor a férfiak is tudnának nézelődni, ráadás " na [...]
nójika: Elképzelem a női vécét hasonló megoldással...
Na mosmá' kuss legyen, tesókám!! ;)
4640 0 1 Izé
csildi: Hogy meglepődött..de édes istenem :)))
Tudósok - Apa kocsit hajt
7193 3 10 Izé
Nyolan: Nekem tetszett. Asztakúrwa BASZD MEEEEEEEEEEEEEGGGGGGGG VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ XARRÁ [...]
brando: gáz a köbön... ennyi idejük van ilyeneket csinálni? nagyon unatkozhattak
kupak: szar
Mind a 10 komment
A Receptklub mai adásában a 2 mesterszakács különleges alapanyagból készít finomságokat, növelve ezzel a nézők gasztrokultúráját. ;))))
4381 0 5 Izé
moiravoight: A legszebb dícséret:kérek még! :) (Amúgy, mintha vmi olyasmit is mondtak volna a szakácsok, h [...]
Geri: Ennyi zöldből biztos nem csinálnék ilyet!!!Kész pazarlás ez elég lenne egy darabig.Tök kész [...]
metaljesus: na, mostantól nem a szarvasgomba a legdrágább hozzávaló :)
Mind a 5 komment
Pang (klasszikus)
8967 1 6 Game Izé
Mol: Na ez a Cabal benne volt még a top 3-ban. A huszasaim maradék 1 harmadát meg a Street Fighter vit [...]
eNMi: Amiga emulátor inkább!!!!! Arra is megjelent anno, nemegyszer játszottam végig :) a Pang is azo [...]
greg: Apám, ott a pont! Sőt, kettő is: egy a helyes válaszért [ http://en.wikipedia.org/wiki/Cabal_(a [...]
Mind a 6 komment
Pang (klasszikus)
8654 2 6 Izé
Mol: Na ez a Cabal benne volt még a top 3-ban. A huszasaim maradék 1 harmadát meg a Street Fighter vit [...]
eNMi: Amiga emulátor inkább!!!!! Arra is megjelent anno, nemegyszer játszottam végig :) a Pang is azo [...]
greg: Apám, ott a pont! Sőt, kettő is: egy a helyes válaszért [ http://en.wikipedia.org/wiki/Cabal_(a [...]
Mind a 6 komment
Ébresztő!!! Röf-röf!! Kész a reggeli! ;)
3655 0 2 Izé
petidobi: EZ KÉSZ! Nem hiszem el,hogy kidob egy oldalast a röfi!!:D Ez már télleg kész! Ennek az lenne e [...]
babapiskóta: Wow, ez nagyon működik, már érzem is az illatokat... ja nem csak épp mikorra letöltődött az [...]
A kecske az nem egy okos állat... :)
4741 0 5 Izé
twitch: de ki a f@szom(és miért) tart kecskét lakásban?
bungle: Az én kutyám tudja, hogy saját magát látja a tükörben... igaz, ő kvantumfizikus egyébként [...]
thorm: kb csak az emberszabású majmoknak van annyi eszük hogy ha tükörbe néznek rájöjjenek hogy mag [...]
Mind a 5 komment
Apronetes hirdetések

"Életed, ha akarod még a végéig élheted..." LOL! :)
Végre neked is lehet szőlődarálód!
Társkeresés felsőfokon
Felnőtt, szám nélküli BKV bérletet keresek!
Szűz lány
Diplomás-e vagy?
1606 1 12 Izé
bungle: Gyorsan vegyétek, amíg még kapható! http://www.expressz.hu/cserebere/hirdetes-23097488/ http://i [...]
Su: csak akkor ha nikotinfoltos:)
Sátánista kiscsávó666: sajnos bugyival nem szolgálhatok... de boxer kell???
Mind a 12 komment
"Tűzoltó leszek vagy kígyóbűvölő..." ;)
7569 0 20 Izé
Dawe: jó arc a kis pankrátor
alphadog: http://www.youtube.com/watch?v=VqDrMpFlNQg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=VqDrMpFlN [...]
Nico: köszönet!:)
Mind a 20 komment
Jégeső Kecskeméten!

(nekem már eszemben sem volt, hogy felkapjam a bukómat, míg a kis tragacsomat takargattam, bokáig a vízben. Durva volt!)
7088 0 6 Izé
Yapesz: Mi hólapáttal hordtuk ki a jeget az udvarunkból.
babapiskóta: Ez durva!!!! A kivitelezés nagyon aranyos! :)
mózesgizmó: nos képzeljétek el ezt másfél órán keresztül, erdőben a mecsek tetején hegynek föl, lefel [...]
Mind a 6 komment
A legnagyobb tömeges vetkőzés

+ képek itt.
11681 0 24 Art Izé
csildi: Ezek sem normálisak teljesen, de ahogy elnéztem a videókon, a férfiak élvezték :D
Szpia: Mekkora gyökerek!!! Bár ha csak jó csajok lennének, akkor elnézegetném! :)
brigi_cica: én a hideg kövön nem birnàm sokàig ::D amugy ez mire is jò???
Mind a 24 komment
A legnagyobb tömeges vetkőzés

+ képek itt.
12286 0 24 Izé
csildi: Ezek sem normálisak teljesen, de ahogy elnéztem a videókon, a férfiak élvezték :D
Szpia: Mekkora gyökerek!!! Bár ha csak jó csajok lennének, akkor elnézegetném! :)
brigi_cica: én a hideg kövön nem birnàm sokàig ::D amugy ez mire is jò???
Mind a 24 komment
Skócia legújabb reménysége. A hangját tömegpusztító fegyverként lehetne használni, a megjelenése pedig nők tömegeit kergeti őrületbe (vagy apácazárdába)... ;)
11120 1 27 Izé
Szpia: Ez tényleg olyan, mint a Muppet Show! :D
kKNd: úúúú ez annyira égő XD ilyet akkor se csinálnék ha fegyverrel kényszerítenének egyébkén [...]
twitch: ember ilyen mozgásra nem képes!!!
Mind a 27 komment
Megasztár!!! :)))
(a változatosság kedvéért most a románoktól)
5963 1 14 Izé
Ahős: Szándékosan nem írtam fordítást, mert tudtam h így vki beleköt, és lesz miről beszélni XD [...]
eNMi: byGreg(5): Jaaaa, igy könnyű!!! :) bungle(6): persze, ez természetes!
Laci: Elsőre azt akartam válaszolni: ha meg akarod tanulni a nyelvet települj ide, meg eszembe jutott e [...]
Mind a 14 komment
Amikor először láttam, azt hittem fénykép :)
(érdemes megnézni a többi képét is)
16080 0 3 Art Izé
endemon: Cocktát ittatok már? Igazi szlovén különlegesség...:P
Bizsu: :D kofola foreva! nem is mindig coca cola...
bandyka: nyam nyam van egy kofolás kép is :D
Amikor először láttam, azt hittem fénykép :)
(érdemes megnézni a többi képét is)
16501 1 3 Izé
endemon: Cocktát ittatok már? Igazi szlovén különlegesség...:P
Bizsu: :D kofola foreva! nem is mindig coca cola...
bandyka: nyam nyam van egy kofolás kép is :D
Disneyland Kínában? :)
(persze nincs szerződésük a Disney-vel, de azt mondják: "Ez nem Miki egér, hanem egy "macska" (?)  nagy fülekkel".)
2778 0 3 Izé
oberst: Mellesleg übergagyi xD
metaljesus: nem, ezek azt gondolták, mindenki vágja, de úgysem tud senki semmit tenni ellene
oberst: Ha azt gondolták hogy ez senkinek nem tünik majd fel, akkor gyökerebbek mint gondoltam.
Egy kicsi torna senkinek sem árt... ;)
7399 0 5 Izé
peet: Ennek mi köze a harcművészethez? Az üveg átugrásosnál az egyik szépen tudott kigurulni, de a [...]
zoleee: ezek betegek!!
PHS: Ezt még nézni is fájdalmas... Nem tudom hányan szabdalták össze magukat mondjuk az üvegtörő [...]
Mind a 5 komment
10 különleges templom
11835 1 13 Art Izé
bandee1219: Ami nagyon jó: Notre Dame, Las Lajas Cathedral, a Crystal Cathedral is de ez modern a másik 2 qrva [...]
Balázs: hát igen!!!mondjuk tetszik is.....!!!a hit meg egy bonyolult kérdés szentem de csak tisztelni tud [...]
Laci: Pedig az ember fiának sok minden eszébe kell jusson, ha csak rá néz erre a képre. Például: az [...]
Mind a 13 komment
10 különleges templom
12339 5 13 Izé
bandee1219: Ami nagyon jó: Notre Dame, Las Lajas Cathedral, a Crystal Cathedral is de ez modern a másik 2 qrva [...]
Balázs: hát igen!!!mondjuk tetszik is.....!!!a hit meg egy bonyolult kérdés szentem de csak tisztelni tud [...]
Laci: Pedig az ember fiának sok minden eszébe kell jusson, ha csak rá néz erre a képre. Például: az [...]
Mind a 13 komment
Impossible Kid - te jó ég, ez nagyon kemény!!!
8723 1 17 Izé
Nyolan: Csak az idegesít, hogy a készítők ezt komolyan gondolták. Szánalmas. Ráadásul beraknak egy o [...]
philpo: Ezek az ütés hangok! HÁDZS!
Akai: Impássziböl iz nászing. (:
Mind a 17 komment
Igyál valamelyikből és garantáltan kigyógyulsz az életből is... ;)
4220 0 6 Izé
Disy: Befröccsölni műanyagpohárból.. az lenne meseszép.
Laci: Nem meginni kell az ilyet. Viszont nagyon dekoratív tud lenni az üvegszekrényben, ha a walesi her [...]
űrhajós: asszongya a felirat snake wine....baszki....
Mind a 6 komment
Elég élethű mozgású bowling, nem túl könnyű, nem túl nehéz.
13778 1 23 Game Izé
Connektor: szal,amikor rakattintasz a golyora,hatra megy,utana az egeret megprobalod minel egyenesebben,minel g [...]
Laci: Egyszer bowlingoztam 1 órát. Másnapra olyan izomlázam volt, hogy alig tudtam járni. A kezemnek [...]
tian: Fogalmam sincs az igazit, hogy kell játszani, de itt jó gyorsan el kell gurítani a golyót, és [...]
Mind a 23 komment
Elég élethű mozgású bowling, nem túl könnyű, nem túl nehéz.
14296 8 23 Izé
Connektor: szal,amikor rakattintasz a golyora,hatra megy,utana az egeret megprobalod minel egyenesebben,minel g [...]
Laci: Egyszer bowlingoztam 1 órát. Másnapra olyan izomlázam volt, hogy alig tudtam járni. A kezemnek [...]
tian: Fogalmam sincs az igazit, hogy kell játszani, de itt jó gyorsan el kell gurítani a golyót, és [...]
Mind a 23 komment
Star Wars fanoknak kötelező! :)
3586 0 2 Izé
kupak: lol
Skylynx: Szóval DV Guinnesst iszik és Írországban született.. 'Sok-sok évvel ezelőtt, mikor még Íre [...]
Nokla és társai! Támadnak a kínaiak!
11164 3 16 Izé
bungle: cancer1 küldte: http://freshpics.blogspot.com/2007/11/chinese-fake-brands.html
Su: ez nem becsapás, csak megtévesztés:) mint ahogy az is amit a márkás cuccok reklámaiban láthat [...]
Skylynx: Jogos :))
Mind a 16 komment
Cicamama és az ő kiscsibéi
2968 0 2 Izé
Mol: A kicsinének neveli a baromfiudvart? A tv-ben volt egy kiskacsa, ami egy kiskutyát tekint a szül [...]
erterkos: Jééé...! Ez egy kékcsibe a Magditól. :)
Bájos kacaj 2

(az első itt található)
15659 1 11 Izé
Nicole3: Ez kurva nagy, először azt hittem h a telefonból jön, de nem mert a csajbólXD
Laci: Mindegy nekem miről szól, csak végre kisimúljon a szőnyegem, az agytekervényeimről nem is bes [...]
wtf: Vagyis azt szeretnéd, ha találnék egy videót mondjuk a társadalombiztosításról? :)
Mind a 11 komment
Kaja kilátással :)
6071 0 0 Art Izé
Kaja kilátással :)
6169 5 0 Izé
Dobosunk küldte ezzel a szöveggel: "Remélem most te is így fogsz vezetni a hétvégén... :)))"
3676 2 4 Izé
Kuly: Én is átszerelem az autómat ilyenre! Legalább unalmamban gyakorolnék.
Laci: Szerintem nem a sofőr játszott. Amúgy nem rossz. A zene (nem a film).
mekecske: oszt egy rendes közuti baleset esetleges túlélése után mondja : hoáát táccik tudni, sámmit [...]
Mind a 4 komment
Kötelező :D

(Hehh, ez meg hogy került elő? Lehettem vagy 20 éves, mikor ez "sláger" volt és erre roptuk ;)) - bungle)
6516 0 2 Izé
Zsóti: Még mindíg nagyon király :))
babapiskóta: király! XD egy huszonéves...
Volt már ilyen meg olyan felhős összeállítás, de mind közül nekem ezek tetszenek a legjobban...
6844 0 14 Art Izé
Hajni: http://cloudappreciationsociety.org/gallery/index.php?x=browse&category=20&pagenum=1
bungle: cancer1 küldte: http://damncoolpics.blogspot.com/2007/09/worlds-rarest-and-most-beautiful-cloud.htm [...]
bungle: Jó kis video: http://www.youtube.com/watch?v=RLrJADfkd1I
Mind a 14 komment
Volt már ilyen meg olyan felhős összeállítás, de mind közül nekem ezek tetszenek a legjobban...
6974 10 14 Izé
Hajni: http://cloudappreciationsociety.org/gallery/index.php?x=browse&category=20&pagenum=1
bungle: cancer1 küldte: http://damncoolpics.blogspot.com/2007/09/worlds-rarest-and-most-beautiful-cloud.htm [...]
bungle: Jó kis video: http://www.youtube.com/watch?v=RLrJADfkd1I
Mind a 14 komment
A japánok már megint valami fantasztikusat alkottak: virtuális kutyasétáltató játék. Agyad eldobod...
3728 0 2 Izé
tian: megérdemelte már az oldal ezt a rovatot:))) köszi bungle:)
PHS: Lehet ugatás kakilás kombót csinálni? Mert anélkül nem ér semmit a cucc... Ha jól látom val [...]
Régebbi postok...