REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Iony - Logic of space
722 0 0 Zene Izé
Witt + Heppner - Die Flut

Nagyon sötét hangulatú szám és klip, németül tudók előnyben! :)
375 1 0 Zene Izé
Metallica - Fuel (live,szinfónikus zenekarral)
385 0 4 Zene Izé
Lee77: : )
ToMz: Sosem fogom megérteni, hogy miért nem tetszik egyes embereknek annyira a metallica...
Lee77: Sosem fogom megérteni, hogy miért tetszik az embereknek annyira a metallica...
Mind a 4 komment
Himsa - Sleezevil
420 0 7 Zene Izé
CRaPtRaSH: télleg! kösz:]
pepeti: Frei "megmondomazigazatközbenfingomsincsadolgokról" Tamás műsora.:)
Purple: nemtom, valami szlogen :D lusta vagyok emlékezni is és rákeresni is :D leszívott ez a nap...
Mind a 7 komment
Prodigy -Spitfire
346 2 2 Zene Izé
SZIA: Most találtam rá erre a zeneizéére, és az első poszt megnézése után vertem bele a keresőbe [...]
Máln@: ezt szeressem...jó(Y);)
Cyantific - Neon Skyline
Hogy legyen dnb is.
653 0 1 Zene Izé
MStipee: Az eleje nem túl nagy szám.. szerencsére aztán belecsap a lecsóba :) Na majd mutatok én fasza [...]
Akkezdet Phiai: Mivel játszol
paaankok szandálbaaa :D
672 3 4 Zene Izé
Powaflips: "Mindemmás gagyi csak a Wacuumairs a márkás,a mi szövegünktől lesz csak az összes pina nyálk [...]
mtH: Pl. a gépemen :D Egyik kedvenc előadóm Wacuum-ból :P
CRaPtRaSH: én szeretem ezt a zenét. én hallgatom! én ezt kívülrőltudom! :D és büszkevagyokrá!:D
Mind a 4 komment
DragonForce Through The Fire And The Flames című száma!
\m/(>_
1460 1 4 Zene Izé
Hbrex: jaja :D
Balázs: a valley of damned jobban teccik nekem:) nagyon nagy haja van az énekesnek xD
Hbrex: azon kívül is Dragon Force ruleZ :D (amugy jó a guitar Hero is :D de nagyon :D)
Mind a 4 komment
Queens of the Stone Age - No one knows
369 0 3 Zene Izé
CRaPtRaSH: This video is not available in your country. :D
ToMz: hát igen:) elég jó is dob ebben a számban mit ne mondjak:)
M.Andreas: Azé' kellett ehhez a számhoz egy Dév Gról a dobok mögött. Ő a király. Persze a QOTSA is ott [...]
Ha techno akkor Svan Vath
963 0 5 Zene Izé
pityaa: Lfo - Freak felgyorsítva :D
konvejor: http://youtube.com/watch?v=Vei_eL9yzzo
bandee1219: Berlin House korszak :D : http://youtube.com/watch?v=WKod3QMHXbE Eeeez kiiiiirály!
Mind a 5 komment
Santana - Black Magic Woman
722 2 4 Zene Izé
Balázs: Santana egy kissebb isten:)
CRaPtRaSH: sörért?:]
kotta: Ez azért vicces, mert Santana önmagában is mejszter eléggé, de a blekkmedzsikvómen eredetileg [...]
Mind a 4 komment
Simple Plan - When I'm Gone
365 1 1 Zene Izé
Balázs: jófajta:)
Gorillaz - Clint Eastwood
486 2 2 Zene Izé
roland66: ÉN IS!!!!!!! csak az a baj h má "feloszlottak" :( abba hagyta a gyerek :'(
Balázs: imááádom:D
Everlast feat. Santana - Babylon Feeling
720 1 1 Zene Izé
Chino: Látom azért van aki szereti a zenét:D Everlast nagyon nagy... Hoióuse of Pain-nel is nagyot alko [...]
EMinem-Stan
347 0 3 Zene Izé
Fanti: Ki a fene szavazta így le?
Fanti: Na ezt nagyon szeretem, meg Eminemet különben is :D
hodosy: erről se a legjobb képett tettem fel :S
Mindless self Indulgence - Shut me up ( cyberpunk )
másik klipp sem elhanyagolható
Mindless self Indulgence - Straight to Video
437 2 1 Zene Izé
calipunkszabus: esztelen önélvezkedés!:D..őket is szeressük
The Beatles - Here comes the sun
562 2 2 Zene Izé
kasmat: Így igaz. Meglepődtem, hogy nem volt még Beatles poszt...
Purple: Beatles 4evah!!! :))
Eyes set to kill - Liar in the grass
698 1 7 Zene Izé
..NO..sound..: lowok vagytok.... kibaszott jo banda... bar neha a csaj nem kene bele... (L)
Lundgren: de borzasztó rossz,csak a csajok miatt kedtem hallgatni de kár volt...
OZZYka: Szép kijelentés :)
Mind a 7 komment
Venetian Snares - Öngyilkos Vasárnap
470 0 0 Zene Izé
Fankadeli - Gyertek ki a stégre
923 4 1 Zene Izé
«Edyson®»: a erkfilis kiraly ahogy keszult a klipp. Deniz , Gőz , Fanka , Kojsz négyes mindig hülye :D
Bring me the Horizon - Pray for Plagues (Screamo)
572 0 1 Zene Izé
Balázs: jó zene no:)
Hypocrisy  - Eraser
Peter Tägtgren űberkirály bandája egy űberkirály számmal :)
697 0 2 Zene Izé
Sztiki: végre egy műértő :)
Lee77: Lapozgatok, lapozgatok és hát látom van itt jó anyag is! Helyes, csak így tovább!!!
50 Cent - Window Shopper
887 1 0 Zene Izé
Aphex Twin - On


(Az erősebb idegzetűek figyelmébe ajánlanám a Rubber Johnny-t is, szintén Aphex Twin zene szól alatta - Purple)
506 4 9 Zene Izé
pityaa: Wáá a Radír Dzsót annyira nemszeressük :D
NuttySomeone: na ez be a kedvencekbe:D toltom is mar a szamot
NuttySomeone: oooooooo ez nemigaszsag ok a kedvenceim:P enis raktam fel posztot :D szerensce nem ez a szamjuk:>
Mind a 9 komment
Goodbye horses bootleg!
Shop Stop 2 és a Bárányok hallgatnak betétdala kicsit másképp...
923 0 0 Zene Izé
Michael Jackson - Smooth Criminal
960 1 2 Zene Izé
Dawe: de csúnya feje van xD
Balázs: íjjj de nagy zene :D:D:P
Bee Gees - Stayin' Alive
727 0 0 Zene Izé
Hupikék Törpikék - Cicunak Máj
Pörpülnek sokszeretettel!!!! :D

(utállak :DD - Pörpül)
1283 3 11 Zene Izé
Disy: fantörpikus (bár nem hiszem hogy meghallgatnám ezt vagy atöbbit)
ZeroO.: hallod ő meg felnőttes ennyi erővel:] HUPIKÉKEK POWAA!!! xD
Máln@: ez am felér egy zeneizés cicásposztal :)))
Mind a 11 komment
Magashegyi underground - Szeplős váll
524 1 1 Zene Izé
kasmat: Kellemes szám. :)
Soulja Boy Tell Em - Crank That
405 1 4 Zene Izé
Kiscipő: De a mi a jó benne, arra tényleg kíváncsi vagyok.
eNMi: és ezért van az, h bárki küldhet be zenét. akár olyantot is, ami csak neki/magának tetszik. d [...]
Kiscipő: De mi a jó benne???... Szerintem egy kalap...
Mind a 4 komment
Servo.hatred - Genesis
Egy kicsit ismeretlenebb stílus, magyar előadója 
719 1 0 Zene Izé
Bone thugs - Weed song
Nagyon jó kis dallamos zene
616 0 0 Zene Izé
Step Up 2 The Streets - Ain't No Stressin'
613 3 0 Zene Izé
Szerintem a legjobb videoklippek egyike: Chemical Brothers - Star guitar
1069 0 3 Zene Izé
Dawe: a klip még jobb is szerintem mint a zene
pityaa: nagyon fajn!
DaVinci: Nagyon jó zene, és tényleg megy hozzá a klipp.
Rob Dougan - Clubbed to death (Mátrix)
958 2 4 Zene Izé
Kolbi: a videót már leszedték :S
ToMz: nagyon jó zene!nekem is egyik örök fav
SQS: Nekem van ebből egy olyan felvételem, ami nem elektronikus, hanem nagy vonószenekar játszik (plu [...]
Mind a 4 komment
Santana ft. Chad Kroeger- Into the night
781 4 1 Zene Izé
Fanti: Ez is nagyon jó szám :) Mondjuk mi nem az, chad kroegerrel ?XD
Érdekességképp: Four Tet - She moves me
507 1 2 Zene Izé
alaluc: hélo én szeretem
bandee1219: Valóban érdekességképp, de végüli erről szól minden Izé oldal, nem?
DJ Quik - Rise To Glory (ft Bizarre) (CBS NFL Theme Song)
1139 0 0 Zene Izé
Ikon - Signs
657 1 0 Zene Izé
Új izé a láthatáron: zene izé

Purple kedves volt olyan drága és elvállalta az oldal szerkesztését, de természetesen várjuk a segítséget tőletek is, küldjetek be mindenféle jó kis zenéket! :)
Meg ötleteket is várunk, mit szeretnétek még az új oldalra, milyen stílusokat hiányoltok, stb. Rádió pl. lesz, meg pár tervünk még van a mi tarsolyunkban is...
6834 13 356 Izé
Purple: múkodik :D gyertek muzsikálni!
dude: És lám, tényleg működik. Uri bátyánk úgy látszik működésre bírta! :D
eNMi: kitartottam és a gyümölcs is megérett mostanra :) műxik, csak mostmár fogalmam sincs, h mit k [...]
Mind a 356 komment
Régebbi postok...