REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
101 ismerős hang egy embertől jól! :D
14253 9 12 Izé
kotta: A világ legjobb szinkronja: Hókuszpók - Haumann Péter (német ismeretségek halálra nevették m [...]
Valerius: tényleg vannak nagyon jó magyar szinkronok, de nagy részük eléggé pocsék :/ amúgy meg szerin [...]
Valentino: Ezt megcáfolnám, mert a magyar szinkronok díjnyertesek :)! (tudomásom szerint )
Mind a 12 komment
A Luc Besson és Yann-Arthus Betrand egyedülálló együttműködéséből született Home című film végigkalauzolja a nézőt a bolygón, bepillantást engedve a Föld mindennapjaiba, ugyanakkor előrevetítve a bolygó jövőjét is.
5244 17 29 Izé
AVIREX: 2100-ra a jelenlegihez képest 5,2 C° -kal fog emelkedni a Föld átlaghőmérséklete.. és? -érd [...]
MG: na ja, a felismerésen emberi léptékben szerintem már túlvagyunk. az egyetlen valódi gát amit [...]
Geist: "Sajnos a gyerekemnek (ha majd lesz) halványlila gőzöm sincs, mit fogok ezekről a dolgokról mon [...]
Mind a 29 komment
A Luc Besson és Yann-Arthus Betrand egyedülálló együttműködéséből született Home című film végigkalauzolja a nézőt a bolygón, bepillantást engedve a Föld mindennapjaiba, ugyanakkor előrevetítve a bolygó jövőjét is.
6531 3 3 Film Izé
Jokker: Hűha... most egész nap ennek a filmnek a hatása alatt leszek.
guti73: HMMMMMMMM...... Nem véletlen imádom Luc Besson munkásságát!
szomoja: nah ez simán megérte másfél órámat!:D
Megfogadtam, hogy többé nem postolok Pendulum-ot, ímhol a kivétel..

Pendulum Live at Brixton (2008 december 4)

Egy jól sikerült kedvcsináló a június 15-én megjelenő koncert CD/DVD-hez..
920 1 2 Zene Izé
vöri: még anno voltam pachában pendulumon, talán 2004-ben, az egy egész jó buli volt zeneileg, de az [...]
Miri Z: wow
Egykezes kézenállós fekvőtámasz (jól).
1151 1 1 Sport Izé
Balázs: mer egykezes lábon álló fekvőtámasz is van?!:O:D
Jót tesz a füleidnek!

Enduser - Dubplate #12

Breakcore / Jungle
 
1007 0 2 Zene Izé
fari.tro: Breakcore.....istenségességes zene......imá-imá-imá-dohoooooom!!!!! Nekem mondjuk Venetian Snar [...]
Bandey: hasonló: Enduser - M16 http://www.youtube.com/watch?v=X7_a_fzaD40 Ha érdekel, hogy mégis mi az a [...]
Egykezes trükkök jól.
767 0 0 Sport Izé
Job For a Cowboy - Embedded

Elég kemény szám és hozzá elég kemény klip:D
1258 1 3 Zene Izé
ruddi: a klip télleg baromi jó
pepeti: Ízlések és pofonok :D Mellesleg sztem kurvajó, nemsokára kész az új album.
Wald: es eleg szar is :D
USB polip jól :]
994 2 1 Tech Izé
eerix: Ezért nem adnék 20 000Ft-ot, amikor házilag össze lehet dobni 6-7000-ből, de amúgy nagyon tets [...]
Spongebob's Band - Knee Deep (Job For a Cowboy)

Szerintem elég mókás kis videó... :D
1073 2 0 Zene Izé
Ha egy delfinre rájön a szerelmeskedhetnék,

jobb, ha menekülőre fogod, mert nem válogat... :-)
1364 0 1 Pink Izé
spider86: valóban általános probléma a mai magyar társadalom számára :D amúgy meg a bocsait védő ba [...]
USB Retro porszívó jól!
1670 0 1 Tech Izé
Purple: áhh, ez nem jó semmire :D az én asztalomon a legkisebb kosz is fennakadna benne :DDD
Leguán és cica együtt napoznak. :)
2814 1 3 Izé
Balázs: cukik:)
közlegény: jaja, nekem is inkább a leguán kéne
Ghavin: A leguán cukibb. :P
Jonas Sulzbach
1163 2 5 Pink Izé
vöri: nem a gatyó a lényeg.. az ugy is lekerül :D
Sissi: Elég sokan, de nem hiszem, hogy emiatt szakítanék a barátommal, mert fúúújjj fecskét hord:D [...]
orsyka_001: ez még jobb is, mint a hagyományos "fecske". Ez jobban hajaz már a boxerra...Nem olyan rossz ez, [...]
Mind a 5 komment
Bad Lieutenant: Port of Call New Orleans

Werner Herzog így nyilatkozott legújabb filmjéről a Cahiers du Cinéma-nak:

- Van egy új filmem, New Orleans-ban forgattam. Ebben teljesen megújítottam a bűnügyi film műfaját…
– A Mocskos zsaru remake-jéről van szó?
– Nem remake-ről van szó, ez is olyan, mint az Oroszországból szeretettel. Az utolsó James Bond sem a remake-je vagy a folytatása a megelőzőnek, hanem önálló mű. Egyébként sohase láttam a Mocskos zsaru című filmet, amit – hogy is hívják – Ferrero vagy valami Ferrari forgatott…
– Abel Ferrara
– Fogalmam sincs, ki is volt ez az Abel Ferrara. Annyit tudok, hogy vannak más filmjei is, de egyiket se láttam. Úgyhogy bízvást mondhatom, az én filmem autonóm alkotás, az én munkámnak semmi köze az övéhez. Egy dolog közös csak a két filmben, a cím, mivel a producer megvásárolta a jogokat. A producer keresett meg az ötlettel, talán mert volt valami, ami már a kezdet kezdetén mellettem szólt: Nicolas Cage világosan értésére adta a producernek, csak akkor írja alá a szerződést, ha én is ott leszek a fedélzeten. Nem ismertük egymást személyesen – találkoztunk ugyan egyszer, ő akkor még tizenkét éves volt, de mindketten elfelejtettük már –, és nekem is az volt az érzésem, hogy ezt a filmet nekünk együtt kell tető alá hozni. A Mocskos zsaru egyszerre vígjáték és bűnügyi komédia. Ezt azért emelem ki, mert a humort eddig nem nagyon vették észre a filmjeimben.

(Mellesleg megjegyezném, hogy mostanában nagyon megy crack a filmekben.:))

Imdb
907 0 0 Film Izé
Pink - Sober (Bimbo Jones Edit)

pinkspage
1318 4 0 Zene Izé
Melyik napon született a pasid?

Ezért fog megnősülni
1287 0 0 Pink Izé
Válogasd össze a pénzérméket jól!
3317 4 0 Game Izé
Kacsa

A Kacsa Gépember amatőr rövidfilmje.

Azt, hogy mennyire vicces, vagy jó, azt döntse el mindenki saját maga, én nem akarok senkit se befolyásolni, de én jót mosolyogtam rajta. :)
944 0 0 Film Izé
A Zero7 és Jose Gonzalez zenéje jól

Aki egy kicsit maga alatt van ne halgassa meg.
625 0 0 Zene Izé
The Cat Empire - The wine song
Egy kis Ska Ausztráliából jól :D
652 1 1 Zene Izé
Rájmó: ez adja :D
Cheese Rolling 2009, avagy sajtfutás a dombról lefelé jól. :)

[2008]

[2007]
1104 0 0 Sport Izé
Kraak & Smaak - Squeeze me ( A Skillz Remix )

Kraak & Smaak a nevétől eltérően nem két, hanem három producer figurát takar. A Kraak & Smaak koncertjein a három producert (Mark Kneppers, Oscar De Jong, Wim Plug) hátul hús-vér ritmusszekció, elöl a mikrofonoknál pedig Rose Spearman énekesnő és MC Seb segíti. A funk-kal, jazz-zel, breakbeat-tel és sok-sok vokállal operáló zenék teljesen ellazítják az embert egy fáradt nap után. Tényleg színvonalas, minőségi produkcióval van dolgunk.

A-Skillz még csak 27 éves, de már fellépett az Egyesült Királyság és a világ legnépszerűbb klubjaiban a funk-ot, hip-hop-ot és a break-et egyedi mix és szkreccs stílusával ötvöző zenéivel.
2003-ban jelent meg a Finger Lickin‘ kiadásában a Krafty Kuts-al közös Tricka Technology című első albuma.

Linkek:

kraaksmaak.com
myspace.com/kraaksmaak
myspace.com/djaskillz
855 1 0 Zene Izé
Bach jól ismert műve elég "érdekes" előadásban. :)
9169 12 9 Izé
bungle: Ott van a címkékben: d-moll toccata és fuga.
s.csuli: mi ennek a zene cime ,hirtelen nem jut eszembe pls elöre is köszönöm
bungle: Human Piano Für Elise http://www.collegehumor.com/video:1912532
Mind a 9 komment
Learn to fly

Pingvinnel repülni tanulós játék jól
7232 3 24 Game Izé
buti Panni: Köszi!
Újév1: Hahó! Én elsőre 100 napnál tartottam...
luise: nekem a rekordom 6798feet:D eddig:)
Mind a 24 komment
Röyksopp - Röyksopp Forever

Az Új album egyik legjobb dala, halgassátok jól :D
961 0 4 Zene Izé
ddora7: Ez nagyon jó szám.Elég erős és felejthetetlen, jól összerakták :D
MStipee: Nekem új albumról a Happy up Here tetszett legjobban, talán mert az a leg-röykösebb
Stofie: És én is ott leszek az első sorban:d
Mind a 4 komment
ATTACK! ATTACK! - You and me
én személyszerint a FOB régebbi zenéjéhez hasonlítanám (figyelni a 2 énekes hangjat), de egy picivel nekem jobban tetszik ;)

myspace
541 0 0 Zene Izé
Csökken a nézettség? Ez kell a népnek?
13790 8 81 Izé
bungle: Erunder küldte (egyébként már punyukli is írta ezt a linket az 52. kommentben, meg hát ugye el [...]
Gegoce: Nehogy már elhiggye bárki is, hogy ezek a pénzért csinálják ezt... Össze kellene szedni, hogy [...]
singer: A megélhetési bűnűzés mellett, most már megélhetési média szereplők is egyben. Maunika é [...]
Mind a 81 komment
"Önmagában unalmasnak találta a jógik életét, ezért úgy döntött: egy kis izgalommal fűszerezi a sportot."
4931 2 15 Izé
Gud: Az nem, de egy jó erős vaku már igen. Nem is kell brutál erős, de azért egy rendszervakunál n [...]
Balugray: Az első képen, amelyiken az első kilépőn áll kitárt karokkal, a háta mögött van a nap, mé [...]
Balugray: nekem is ez volt az első gondolatom. Bár lehet, hogy gimp :D. Sőt van olyan koléganőm, aki core [...]
Mind a 15 komment
"Önmagában unalmasnak találta a jógik életét, ezért úgy döntött: egy kis izgalommal fűszerezi a sportot."
4977 0 0 Sport Izé
Joao Ruas feltörekvő brazil művész képei. Ötvözi a hétköznapi dolgokat a saját fantáziájával, érdemes megtekinteni. :)
2757 0 1 Art Izé
Fireblade1000: Nagyon tehetséges az emberke!!!
Joao Ruas feltörekvő brazil művész képei. Ötvözi a hétköznapi dolgokat a saját fantáziájával, érdemes megtekinteni. :)
3023 3 1 Izé
Fireblade1000: Nagyon tehetséges az emberke!!!
Faboarts - egy Hondurasban élő fiatalember rendkívül aranyos és jópofa képei, melyeket főleg krétával rajzol.
5329 2 7 Art Izé
MStipee: Köszi annak aki kirakta hogy összehozta a többit is a postkép mellé :)
rubigo: Aranyosak, de sajnos mind szomorkás hangulatú szerintem...
Traktorman: Nagyon jó kis képek! Annyira tetszenek hogy nincs szívem lelopni egyet sem! :)
Mind a 7 komment
Faboarts - egy Hondurasban élő fiatalember rendkívül aranyos és jópofa képei, melyeket főleg krétával rajzol.
5419 10 7 Izé
MStipee: Köszi annak aki kirakta hogy összehozta a többit is a postkép mellé :)
rubigo: Aranyosak, de sajnos mind szomorkás hangulatú szerintem...
Traktorman: Nagyon jó kis képek! Annyira tetszenek hogy nincs szívem lelopni egyet sem! :)
Mind a 7 komment
Amanda még nem látta a Star Wars-t, de ez nem gátolja meg abban, hogy elmondja nektek a film történetét jól! :D

(Bocsi azoknak, akik nem tudnak angolul)
854 0 0 Film Izé
1 elég jól sikerült videó, ami betekintést nyújt Monaco és a Formula-1 kapcsolatába. Szerintem elég látványos!!
1310 0 4 Sport Izé
Balázs: versenyt, a forma 1 et
Maccoyi: Travis küldte: Újabb Brawn győzelem, Ferrari fellélegzés. Képek a monaco-i nagydíjról! htt [...]
Killex: mármint mit...? versenyt, videót...?
Mind a 4 komment
Che - Az argentin - Che: Part 1 (Guerilla - The Argentine)

Che Guevara neve negyven évvel halála után is élénken él a köztudatban, talán összes kortársánál pontosabban személyesíti meg a hatvanas évek forradalmi hangulatát. Világméretű márkanév lett, arcképe ott figyel minden sarkon: fiatal, jóképű és idealista, az elnyomottak bajnoka - egyfajta ikon, sokak álmainak, reményeinek megtestesítője. Életrajzi filmje két részből épül fel, egymásra vetítve Che pályafutásának két szakaszát: az első rész az 1955 és 1962 közötti eseményeket eleveníti fel, a küzdelmet Batista diktatúrája ellen, aprólékos részletességgel bemutatva azt a kimerítő gerillaháborút, amit Castro és Che Guevara a kubai vidéken folytatott, mielőtt dicsőségesen bevonultak Havannába.

“Soderbergh filmeposzát nem fűtik romantikus érzelmek, de forradalmi hév sem. Lehet, hogy Che a mai napig abszolút menőnek számít, a rendező hozzáállása azonban még nála is menőbb. Miközben a címszereplő és társproducer Benicio del Toro izzó szenvedélyt visz alakításába, Soderbergh törekvése inkább arra irányul, hogy felfedezze a forradalom rock-bálványának személyisége mélyén rejlő hidegfejű mérnököt.” (J. Hoberman)

Imdb | Előzetes
1528 0 7 Film Izé
Erunder: Mik voltak azok? Én az elmúlt pár napban nem voltam itt, mert elkezdtem melózni.
Bejja: AZ ÉN POSTJAIMAT IS LESZEDTÉK :((((
superxaba: és ki más lenne a főszereplő, ha nem Benicio del Torró.... tá-dá-dá-dáááá
Mind a 7 komment
Laptop/notebook állvány jól.
3985 1 10 Tech Izé
Elison: Leleveleztem : Hi Zmenes ! I am selling directly Nottable with promotional launch price, U$d 135, [...]
Elison: http://eztkeremkaracsonyra.blogspot.com/2009/05/notable-hajtogathato-notebook-asztalka.html
CrazyLime: Nekem is kelll! Orsi apukád nem csinál 1et nekem is ? c(:
Mind a 10 komment
Stop motion malac és a farkas - jópofa darab, érdekes kivitelezésben.
2858 6 8 Izé
Nusihusi: :) Egy kicsit szédültem a végén:P De azért jópofa:)
Fireblade1000: Nekem tetszik, tök 8, hogy hogyan készült!!
Misiandris: [ szerkesztőknek] hmmm. úgy kb. 3 hónapja én is beküldtem, akkor miért nem került fel?
Mind a 8 komment
Adams æbler (Ádám almái)

Egy dán filmdráma csipetnyi humorral a jó és a rossz örök harcáról, hitről, gondoskodásról. A neo-náci Adamot a börtönből szociális munkára küldik egy vidéki kisváros templomához, ahol a mindig optimista és már idegesítően jókedélyű pap Ivan székel. Adamon kívül mások is dolgoznak ott, akik régebben bűnözők voltak de megtalálták Istent Ivanon keresztül. A közösség Adam gondjaira bízza a templomkert büszkeségét, az öreg almafát...

Imdb | Trailer
720 1 7 Film Izé
noiz: Nekem személy szerint nagyon bejött! Csak ajánlani tudom.
pepeti: Majd ha megnéztétek véleményeket kérek!:)
Madarinfluenza: Én jobban szeretem a sötét humort
Mind a 7 komment
Régebbi postok...