REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Kristina Makeeva fotói
949 0 1 Izé
Nusihusi: Magyon jók ezek a képek, főleg a havas tájak:)
Kristina Makeeva fotói
1116 6 0 Art Izé
Il Ferro sztori folytatódik, csak kicsit másképp ;) 

Amerikában tarol az ötlet, amivel itthon hat év börtönt sikerült elérni 

Angol cikk
2752 0 4 Izé
rermo: Ok ... ezt is értem , de akkor ha ez akkora ötlet hogy na ... miért nem működött Magyarország [...]
norbertvincze: azért, mert így építik fel a hype-ot, plusz megnyomják a cég értékét. Aztán a második kö [...]
rermo: Csak én azt nem értem , hogy ha ez valós tevékenység ( reklám ) akkor miért kell tőkebefekte [...]
Mind a 4 komment
Cicka a „drogériában” ;)
2096 0 9 Izé
bungle: Korábbi gyöngymentás (macskamenta) post: www.ize.hu/comments.php?post_id=3212
Nebel: Amin fetreng az a macskamenta. Ez egyfajta ajzószerként és drogként hat a macskákra. A kis műa [...]
Nusihusi: Beszabadult a mennyországba:)
Mind a 9 komment
Egy brazil nő rajtakapta férjét, amint éppen megcsalja, ezért a szeretőt elrángatta egy hídig, majd ledobta onnan
4621 0 7 Izé
Nas: Ezt én sem értem, hogy miért nem a kedves párját veszi elő ilyenkor sok ember. Nem a szerető [...]
fenevad: Felháborító, civilizálatlan viselkedés. Gerinctelen az aki megcsalja, a másikat legyen az nő [...]
lilaflexninja: Én nem mernék az ilyen nőnek visszapofázni. Még a végén bedobna a csatornába. Amúgy sosem [...]
Mind a 7 komment
Az idei Oscarra jelölt filmek plakátjai kicsit máshogy ;)
2537 1 3 Izé
bungle: "Én sem értem miért nincs több fekete jelölt az Oscar gálán. A gazdáik most biztos nagyon sz [...]
norbertvincze: kulisszák mögött: visszatérő https://youtu.be/pJfTfsXFbLk
bungle: http://i.imgur.com/Zo0xWfm.jpg
Nem bejelentett taxistüntetéssel indult a hét Budapesten 

Mi bajuk a taxisoknak? 
Addig tüntetnek a taxisok, amíg letölthető marad az Uber 
Itt vannak az Uber miatt tüntető taxisok követelései, és ez az egyik legerősebb szöveg, amit idén olvastál
1087 2 136 Izé
bungle: http://444.hu/2016/06/13/doentoett-a-parlament-blokkolhato-lett-az-uber-alkalmazasa
bungle: http://24.hu/belfold/2016/03/08/megint-utlezarasra-keszulnek-a-taxisok/
bungle: http://24.hu/tech/2016/03/03/kiprobaltunk-egy-uber-baberjaira-toro-taxis-alkalmazast/ És a taxis r [...]
Mind a 136 komment
Ezek a mai fiatalok... ;)
3497 1 0 Izé
Klasszikus zenei mashup :)
2209 1 2 Izé
Szancso: Schubert update hajdn'...;)
Csádi: Kegyetlen jó!!! Főleg ezek a hangjegy fejek! :DDDD
Mai cukizé: Ellie, a kiselefánt és németjuhász barátja, Duma :) 

Hasonló történet
1875 1 0 Izé
Szelfi cica
1918 1 0 Izé
Tinédzser fiát már nem ölelgetheti, ezért kötött magának egy új fiút az anyuka
1649 1 4 Izé
Hantaboy: Kötözni való bolond... :D
Szancso: Kötődik hozzá na. Kevlár szálból lehet, mert állítólag a családi szálak eltéphetetlenek. [...]
T1B3R1U5: Te mindenbe BELEKÖTSZ? ;)
Mind a 4 komment
Kutya jó hajdivat! :) 

Kuma (japánul macit jelent) instagram oldala
663 1 0 Izé
Az egyszemű cica, aki állítólag szeret szörfölni :)
1680 0 6 Izé
közlegény: egy szemtelenül jópofa szörfös mac(sk)a :)
szomi1: Most akkor ő egyszemű vagy félszemű ?
Nusihusi: Igazi vagány cica:)
Mind a 6 komment
Magyar nőbe magyar spermát!
4865 0 14 Izé
lilaflexninja: És így születnek a terminátorok.
norbertvincze: Spermabot a megoldás https://youtu.be/Ww-x-VIFh-Q
zed911: Ez a kép most készült németben? Kezdem érteni ide mért csak férfiak vándorolnak majomföldr [...]
Mind a 14 komment
Tolvaj majmok újabb epizódja :)
1800 0 0 Izé
Mai cukizé: vidrabébi anyukája ölelésében :)
3965 1 2 Izé
Philo: Made my day. :)
Nusihusi: Ez tényleg nagyon cuki:)
Felvidéki „magyar” beszéd
3187 0 7 Izé
lilaflexninja: Abszolút egyetértek magával az írással. Már hogy így satnyul a magyar nyelv, és veszik át a [...]
MADve: http://srbija.blog.hu/2015/03/02/vajdasagi_magyar_szotar
bungle: :DDD
Mind a 7 komment
Gandalf, a világutazó cica :)
1291 0 1 Izé
közlegény: ez jól sikerült: https://www.instagram.com/p/-mdhRnyDV_/
Modern ősember ;) 

Angelo Mastropietro megvett egy 700 éves barlangot és kialakította belőle saját otthonát. 

Fotók
3110 0 2 Izé
izébigyó: Miért, az ősembernek talán volt gyémánt vágókorongja? ;)
Stickhorse: Azért gyémánt vágókoronggal követ vágni a fejed felett nem a legeredményesebb és legbiztons [...]
Valaki kiírta a gondolataimat... ;) 

„Ezt a kövér kurvát, és felveszi azt a szűk szart.”

„Már megint a majom gyerekük.”

„Na, megint egy közgazdász-politológus nácihuszár.”

:D
3435 0 34 Izé
Ravennë: "Otthoni LED lámpás PEROXIDMENTES fogfehérítés 4 egyszerű lépésben. GYORS, BIZTONSÁGOS, FÁ [...]
bungle: Kinek nincs még pilótalátása?
Ravennë: Tudtátok, hogy ma van a barátság napja? -.-"
Mind a 34 komment
Most rabolt ki egy állateledel boltot! XD
2015 0 1 Izé
sergi: Ebben az álarcban jobbképü volt
Megszökött a forgatásról? ;)
3011 0 10 Izé
Traveller_x: Valóban. 10mp után instant hányingert kaptam a rikoltozástól. Nem is tudom mi idegesített jobb [...]
DemJan: Az egyetlen ésszerű magyarázat, h senki nem jutott el addig a videóban, amikor villant
Traveller_x: Ha figyelmesen hallgatjátok akkor hallani hogy: "ekszöszájzbúk".
Mind a 10 komment
Sith kisúr ;)
2454 0 0 Izé
Így kell markolót mosni ;)
3074 0 4 Izé
rullet2002: ekkora köcsög fejeket meg nem láttam!
Zellergumó: Igazad van,vízbemarkoló történet.
rermo: Szerencsétlenek ..... csak sajnálni lehet őket . Úgy is csórók , összehoznak valahogy egy m [...]
Mind a 4 komment
Fánk 29000 Ft-ért - nem véletlen „aranyáron” ;)
2045 0 4 Izé
Drawen: ● Vidman-féle Instant Depresszió Generátor: https://goo.gl/tUIt7Q
közlegény: a fánkevést sem szabad túlzásba vinni, a fogorvosok rémálma ;) http://www.abc.net.au/news/imag [...]
Nusihusi: Ebbe beletörne a fogam:)
Mind a 4 komment
Hiába nyomja egy majom az exponáló gombot, nem illeti meg a szerzői jog 

Ez elég sok Kovács Pistike Photography kategóriájú „profi fotóst” fog elszomorítani! ;)
1978 0 0 Izé
Hogy ne döfjék le egymást a zsidók, amikor arabnak nézik a másikat, kifejlesztettek egy döfésálló mellényt. Kisebb-nagyobb sikerrel... ;)
3028 0 4 Izé
Zellergumó: Ez már döfi!
Szancso: A hátbaszúrásnak van másik módja is. Az ellen még nem fejlesztettek ki védőcuccot.
deyso: http://militaria-nagyaruhaz.hu/hu/termek/taktikai-es-bevetesi-eszkozok/szurasallo-melleny mar eleg [...]
Mind a 4 komment
Sieger 2 

Sieger - Rebuilt to Destroy
Sieger
5093 7 0 Game Izé
Amikor megindul a jeges hó a magasból...
3845 1 2 Izé
MADve: végülis... az is okozhat életveszélyt
thisisreal: "ice bucket challenge" :DDD
Egy személyiségzavaros vak nő képes látni, ha másnak képzeli magát
2783 0 0 Izé
Láttátok már ezt a képet? 

Katt a képre és kiderül az igazság!
5253 0 11 Izé
leha: bazmeg! a gmo (genetikailag módosított szervezet) mit jelent? meg egyáltalán miért van? egésze [...]
jakatta: Én magyar vagyok, magyar ésszel. Tehát ha be szeretném bizonyítani, hogy a GMO-s kaját jobban [...]
közlegény: traktálják itt őket kukoricával, mogyoró helyett
Mind a 11 komment
Mai cukizé: a kutyámajom után itt a cicámajom :D
1216 0 0 Izé
A macskáknak se könnyű az iskolatáska! ;)
1818 1 0 Izé
Zacher Heisenberg Gábor: „Alkoholistákból olyan utánpótlás-nevelés van, hogy a Puskás Akadémia kutya füle” 

"Dicsértessék!" ;)
1440 1 5 Izé
Sztumi: Az alkoholista az, aki ugyan annyit iszik mint mi, csak nem szimpatikus. Különben is mi bulizni j [...]
lilaflexninja: - minden hétvégén berúgok - minden hétvégén bulizok - nyaraláskor berúgok - ha megkínálna [...]
tjunior: Azért arra kíváncsi lennék mit takar a nagyivó kifejezés, mert akkor ezek szerint minden 4.mag [...]
Mind a 5 komment
Én a kivit majszolom így ;)
3484 1 5 Izé
közlegény: csakis az sok vitamin bírja fenntartani őket a levegőben :)
bungle: Meg a rétisasban... ;)
bungle: Egész jó étvágya volt: https://twitter.com/theschibecsta/status/683234334241767424/photo/1
Mind a 5 komment
Tudom már milyen finomsággal várom legközelebb az anyósom... ;)
5286 2 13 Izé
vadonka: Nekem kiskoromban akadt meg a torkomon a hurka burka. A fele lecsúszott a fele fentmaradt a torkomb [...]
hawkeye: Egy szem? :)
Nusihusi: Jól néz ki ez a desszert:) Nekem egyszer a ribizli akadt a torkomon:)
Mind a 13 komment
VertiGo - falmászó robot a Disneytől
3376 1 4 Izé
majmolom: Valószínűleg kutatórobot. Vagy könnyített fegyverekkel "search and destroy"?!? Vagy postásdr [...]
Botos Vendel: eképzeltemahogy ahammert nyomja 4 tonával a házfalra!!!!!4444 belenyomodna a höszigetelésbe a k [...]
hawkeye: Kérdés, hogy a légcsavarok teljesítménye mekkora tömeghez elég. Nagyobb méretben vajon műk [...]
Mind a 4 komment
Marton Ádám Márton Star Wars adaptációja
1584 8 2 Art Izé
clownessa: Igen, amint beküldtem, pár percre rá megtaláltam a linked (nem is értem, miért nem előtte né [...]
Ravennë: Bár már volt itt kommentben, de köszi a postot. :) http://art.ize.hu/comments.php?post_id=2926
50 állati jó kép 2015-ből
2669 0 3 Izé
Nas: Ki nem hagynánk egy Critical Nyuszimass felvonulást. (Az enyém mondjuk van akkora troll, hogy kih [...]
Ravennë: Ő nem vallásos, de hát mit tudott volna csinálni, a nyuszi biztos könyörgött neki, hogy vigye [...]
bungle: Látom Nas is képviseltette magát az "emeld a magasba a háziállatod" rendezvényen! ;)
Régebbi postok...