REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Országos GeneRally Bajnokság

Mela Kehes és a Hungarian GeneRally Team folytatja Bajnokságát!
A nagy sikerű GeneRally F1 Cup mellett csalakozzatok ide és a GeneRally Höylára is!

Aki szeretne csatlakozni, megteheti Mela Kehes GeneRallys oldalán  vagy fórumán.

Ezen kívül a Tények fóruma is vár benneteket, hiszen jelenleg ez a hivatalos HGR Team fórum! Itt egyéb versenytípusokról is értesülhetsz! Pl. Ki mer kiállni Freemy ellen? De létezik egy Pályakészítő verseny is, stb...

Minden GeneRally barát figyelmébe ajánlom, a hamarosan induló Magyar GeneRally Közösség honlapot, ahol minden HGR Team által szervezett és lebonyolított versenyről értesülhetsz, illetve sikeres versenyzés esetén jutalomban részesülhetsz! (címet később!)

Jó versenyzést, kellemes koccanásokat!
Freemy
HGR Tea
6375 2 4 Izé
Freemy: Szia! Ha a linkekre kattintasz, mindent megtalálsz. Természetesen a játék letöltéséhez vezet [...]
Bero: Tökjó hogyha minél többen leszünk... Miért is? Mi ez a játék, hogy is és hol is lehet vele [...]
Freemy: Gyertek minél többen!
Mind a 4 komment
A "Search String" mezőbe beírod, hogy hol laksz (ha nem találja akkor vmi közeli nagyvárost írj), a következő oldalon klikk a városra, majd a "Satellites" részben találsz olyat hogy ISS, Genesis-1, Envisat. Azokra klikkelve egy listtát kapsz, amiből meg lehet tudni, hogy az adott műhold (Envisat, Genesis-1) vagy a nemzetközi űrállomás (ISS) legközelebb mettől meddig és milyen irányban lesz látható az égbolton.

Ja és az előző oldalon van egy kis földgömb. Azon pedig az űrállomás jelenlegi pozíciója látható.
4510 4 1 Izé
tibz: ez régi lehet már jól! veszprémnél még felszabadulás lakótelepet ír :D
Egy kis világtörténelem a közelmúltból...
12134 10 9 Izé
tecchnoo: jó lett
cinic: de nagyon amerikai. amúgy Hitler előbb indult nyugatra mint Oroszországba...
tian: ez tetszik, tényleg nagyon jó!!
Mind a 9 komment
Karatéjozós táncolós - avagy a parkett Chuck Norrisa...
6011 0 9 Izé
Nyolan: Szerintem ez tényelg azt hitte, hogy ő a menő verőlegény. Sajnos ismerek ilyen arcokat. Közös [...]
Tomiie: Odab@sz!:)
armedarmy: a fő, hogy ő jól érzi magát...
Mind a 9 komment
Masszázs kígyókkal
6941 0 3 Izé
bungle: cancer1 küldte: Snake Massage at Israeli Spa http://damncoolpics.blogspot.com/2008/10/snake-massage [...]
Tóth József: Ez valami shock-terápia? A csaj néha nagyon kapkodta a levegőt. Kár, hogy nem mutatták közeleb [...]
Angello: Én sokkal jobban csinálnám mint azok a Rohadt Kígyók:-)
Egy kicsi torna senkinek sem árt... ;)
2740 0 2 Izé
Nico: De jó fej..ráizgult a rozmárra:)
Maccoyi: csak ne felejtsék el kivenni az elmet a torna után! :X) D
Most kezdődik a most kezdődik a most kezdődik a tánc... :-§)
11139 0 8 Izé
tian: :))
Szmiri: http://www.youtube.com/watch?v=EJ9SvgISEvE ez egy mix, de van benne pár kellemes csaj bunyó is :D [...]
Szmiri: 1ébként elég gagyi csaj bunyó, sőt sztem kamu:) itt egy jobb: http://www.youtube.com/watch?v=hW [...]
Mind a 8 komment
Vladimir Kush képei
3249 0 1 Art Izé
Tims: Erre nem lehet mász mondani, minthogy szépek, mert azok :)
Vladimir Kush képei
3522 5 1 Izé
Tims: Erre nem lehet mász mondani, minthogy szépek, mert azok :)
Kínában egy cicamama adoptált egy kisegeret :D
2445 0 2 Izé
Su: előrelátó. mivel az egér szapora fajta, így később is lesz a kölyköknek mit enni.
Tóth József: Fordítva sokkal érdekesebb lenne. Egérmama cicával.:-)))
Igyál VIZet! :)
A kupakja azért ötletes...
5874 1 3 Izé
ecki: ez egy energia ital!
Angello: Igyál vizet láb vizet ha ha ha
mr.sugar: Igyál Vizet, mr.sugar FIZET!!! XD
Top 10 "tudományos" kísérlet (pl. "krumplival táplált" mp3 lejátszó, stb. :))
7028 4 6 Izé
Laretta: Ezen hatalmasat nevettem :D
lori: "na mari matol pityokaval halgassuk a televizort s kukkoljuk a komputert"
MAGura: Közbe gondolkodtam..bisztos az egyik meg van főzve :D
Mind a 6 komment
Vision Museum - újabb kiszabadulós játék
8333 3 22 Game Izé
Uriel: Hali Tudja valaki, hogy mi a pass amit a weben kell keresni és be kell írni, de ha jol olvasom i [...]
-Mr-: bocs, nem jártam erre mostanában :) A válasz ott van a 2. hozzászólásban.
mekecske: -Mr-, te profi vagy! Kérlek segíts! Köszi.
Mind a 22 komment
Vision Museum - újabb kiszabadulós játék
7122 1 23 Izé
Lyra_Milian: Bocs, van még 1 piros könyvem...
Lyra_Milian: Hy! Elakadtam... itt állok... van egy PDA-m, van egy mobilom, van egy kubakból kivett izém, amire [...]
-Mr-: bocs, nem jártam erre mostanában :) A válasz ott van a 2. hozzászólásban.
Mind a 23 komment
A kis nevetőgép. Aranyos! Hahaha :-)
5467 2 10 Izé
bungle: http://www.liveleak.com/view?i=b01_1255748722
bungle: LiSa10 küldte: http://youtube.com/watch?v=YwgxiUbDGws
Schabee: nem semmi a gyerek
Mind a 10 komment
Itt a vég! Ronaldinho még az üres kapuba sem talál be 16m-ről!!! :D
8877 3 12 Izé
Balázs: mit nem lehet ezen érteni!!!!nyilatkozta hogy kamu!!!!!ennyi
KABALL: Hm...ezt a trükkös dolgot nem vágom de ugyanabba a pozicióba visza pörgetni azért nem egyzser [...]
KABALL: Senkit nem zavar hogy a háló nincsen leengedve...? Legalább is én szerintem logikus hogy nem lö [...]
Mind a 12 komment
Szerintem a "BIRDS" az egyik legjobb (lásd: kép), de találtok itt még 11 másik agyaveszett művészeti alkotást is.
Zenés klippek, meg olyan izék is, nem tudom máshová tenni őket, itt lesznek a videósdi menüben..
QuickTime lejátszó előny.
3325 2 1 Izé
mészy: nah ezt a BIRDS-t szeretném én leszedni... hoogy?
Jancsi és Juliska modern verziójának fő kelléke, a mézeskalács SLI PC :)
2250 0 1 Izé
bubi66: És a kábelek ....meg a kondenzátorok ..... ????? gondolom medvecukor .
Amikor a manga mánia kézügyességgel párosul...
7586 0 1 Izé
Balázs: ez a manga már kikészítő szentem..........
Yanick Dusseault - visual artist
Többek között a Star Wars (Episode 3), War of the Worlds, The Two Towers (The Lord of the Rings), Terminator 3, The Island filmek látványvilága fűződik a nevéhez.
7735 1 1 Art Izé
Balázs: nagyon fasza csak kár hogy rákell menni minden képre hogy rendesen lásd!!!!
Yanick Dusseault - visual artist
Többek között a Star Wars (Episode 3), War of the Worlds, The Two Towers (The Lord of the Rings), Terminator 3, The Island filmek látványvilága fűződik a nevéhez.
7535 2 1 Izé
Balázs: nagyon fasza csak kár hogy rákell menni minden képre hogy rendesen lásd!!!!
Aerogél - Az eddig ismert legalacsonyabb sűrűségű szilárd anyag
(Olyan gél, amelyben a folyékony részecskéket gázrészecskék helyettesítik.)

Érdemes megnézni a videót (katt a képre)!
10890 3 14 Izé
metaljesus: leginkább hőszigetelésre
Balázs: mire jó pontosan??
Tóth József: Ezt az anyagot olyan formában (állagban?) is tudják gyártani, mint a pókháló. Ha jól tudom k [...]
Mind a 14 komment
Ukrán szoba - a szokásos kattintgatós-kijutós játék

Kezdetnek annyi, hogy vedd ki a hagymát a gramafon tölcséréből, majd a lemezeket az ágy jobb lába mellől és cserélgesd a lemezeket, miközben begyűjthetsz néhány tárgyat... a folytatást rátok bízom. :)
22382 3 22 Game Izé
bleacher: ja megvan 364 a kód nálam is probálj átok emg sztem az mindenkinek!
bleacher: miaza bináris konvertálás? xd
Sütyy: nem tudom a piszkavasat húzogatni a liszt fellett HELP!
Mind a 22 komment
Ukrán szoba - a szokásos kattintgatós-kijutós játék

Kezdetnek annyi, hogy vedd ki a hagymát a gramafon tölcséréből, majd a lemezeket az ágy jobb lába mellől és cserélgesd a lemezeket, miközben begyűjthetsz néhány tárgyat... a folytatást rátok bízom. :)
14438 1 18 Izé
BleedingDante: Hol van az ágy jobb lábánál a lemez? Megpróbálok a jobb ágylábhoz mközel menni akk ott az a [...]
peet: Az én üzleteimben nagyon nehéz....de csak erre alapozhatsz...néha a legérdekesebb...egy albán [...]
mekecske: Sajnos ez van...nem tudom hová lett az a híres "magyar becsület"...Hátha még van valahol mag be [...]
Mind a 18 komment
10 dolog, amiben van valami közös :D
5153 0 3 Izé
Lilu__cica: Az egeret én is beküldtem egyszer!
tecchnoo: jah az lenne a megfelelő név !!van olyan is hogy patkány az is nagyon komoly
manó: A kedves párom ettől is jobbat talált ki. A neve talán az lehetne h punciegér...
A fenevad megszületett! Az utolsó képen látható, amint a vérszomjas bestia pár naposan máris egy harci kutya torkának esik... megrázó jelenetek!
9520 1 4 Izé
Tóth József: Ha jól látom, rókamanguszta.
Elison: Na de mi ez ?? De amúgy ari ahogy "szószerint" taknyanyála egybefolyik... hihihi..
Tóth József: Hűha. Ez nagyon veszélyesnek tűnik.:)))
Mind a 4 komment
CO2 kvóta-szerzés

Az ötlet egyszerű, de remek: végy egy (vagy több) tonna CO2 kibocsátást, és ne add el! Ha tartod a pozíciót, akkor kiveszed a felhasználási keretből, ezt már nem lehet felhasználni. A technikai lebonyolítást egy alapítvány végzi, lásd a honlapot.
2191 1 1 Izé
metaljesus: azért kíváncsi vagyok ez igaz-e, vagy ez is olyan mint a holdtelkek
Büro North
Egy ilyet kérek az íróasztalomra... ;)
3976 0 4 Art Izé
pitteee: de kafa :D
Mimis: Mi az az íróasztal? Valami halvány sejtelmem van, hogy egykoron nekem is volt valami ilyesmim, de [...]
Mage_ster: Bár ennyi hely lenne az íróasztalomon :)))
Mind a 4 komment
Büro North
Egy ilyet kérek az íróasztalomra... ;)
3891 1 4 Izé
pitteee: de kafa :D
Mimis: Mi az az íróasztal? Valami halvány sejtelmem van, hogy egykoron nekem is volt valami ilyesmim, de [...]
Mage_ster: Bár ennyi hely lenne az íróasztalomon :)))
Mind a 4 komment
Először volt az Air Guitar, most a japánoknak köszönhetően már van Air Sex! :)
3488 0 5 Izé
mtzolee: ezeket egy airgitárral jól szétverni... vagy a harci pszichopata bácsival összeengedni őket... [...]
Sthro: Egyeseknek mennyire nincs normális elfoglaltságuk.
Szmiri: és a real sex-nél :D
Mind a 5 komment
Amikor a kreatív igazgatók ötlettára kifogy... azaz lopások a reklámiparban.
5853 0 3 Izé
bungle: Kicsit túlterheltük a szerverüket a hirtelen sok látogatóval. ;)
mtzolee: The gallery is temporarily unavailable due to technical reasons. Meanwhile you can visit our Blog. [...]
Dartagnanx: Kreatív igazgató? Olyan lehet egy gyárnak is, de a reklámügynökségeknél csak kreatívigazgat [...]
Egy vélhetőleg teljesen józan lány, amint a véleményét részletesen kifejti a fesztiválról...
10675 1 13 Izé
Skylynx: Szerintem se tud valami jól angolul, legfeljebb érti, mit kérdeznek tőle, de beszélni már nehe [...]
Pati01: Így hogy már harmadszorra nézem, kezdem azt érezni, hogy ettől a csaj is very nice:)
Luflee: it's nice. Nice. Very Nice. I think.. nice..
Mind a 13 komment
Egy kis Photoshop tutorial :) Érdemes megnézni a válasz videókat is... :)
6010 1 10 Izé
brigi_cica: ha tudsz akkor légyszi csinàlj valami ilyesmit és tedd fell ize-re :) tök jò lenne :)
kupak: ilyet én is tudok, nem nagy szám
brigi_cica: oda van irva hogy 3 òràba telt az egész :)
Mind a 10 komment
Yanagiryuken mesterrel van az erő.

Állítása szerint veretlen, 500K yent kell fizetni hogy harcolhassanak vele, de 1 millát fizet, ha megveri valaki. Megtörtént...
8468 3 13 Izé
mtzolee: bácsinak az air-szexelőkkel kellene próbálkoznia!:) ők bevennék!:)));)
zuza: Hát mondhatom azt , hogy így én is tudok verekedni . Csupán pénz kérdés :D
invad3r: Sztem Yoda mester egyik tanítványával van dolgunk:D
Mind a 13 komment
Visító kismalac...izé...mopszli :D
5547 0 8 Izé
Skylynx: De tényleg, ez ösztönös a mopszliknál.. (talán kisebbségi gondokkal küzdenek). Én csak kett [...]
bungle: Pont egy ilyen videó került most fel a FunPic-re. ;) http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=32037
Skylynx: Aranyosak azért ezek a kis mopedek, amikor valamit le kell nyúlni.. Somfordálnak, gyanakvást alt [...]
Mind a 8 komment
Szökés Rhetundo szigetéről - kattintgatós gémizé
11165 1 16 Game Izé
Szmiri: végigcsináltam xD 12. ugy ahogy mondtam. 13. a középen lévő jobbra mutató nyilat megnyomni [...]
Szmiri: hát irányítani kell azokat a világító "fogakat" az egérrel, folyamatosan előre és egy résb [...]
papa: 1 katt a híd összekötőjén a céltáblára 2 katt a kis képre oldalt, utána az emelkedő tetej [...]
Mind a 16 komment
Szökés Rhetundo szigetéről - kattintgatós gémizé
8845 4 16 Izé
Szmiri: végigcsináltam xD 12. ugy ahogy mondtam. 13. a középen lévő jobbra mutató nyilat megnyomni [...]
Szmiri: hát irányítani kell azokat a világító "fogakat" az egérrel, folyamatosan előre és egy résb [...]
papa: 1 katt a híd összekötőjén a céltáblára 2 katt a kis képre oldalt, utána az emelkedő tetej [...]
Mind a 16 komment
Keith fraktál képei
4560 0 0 Art Izé
Keith fraktál képei
4712 5 0 Izé
Amíg apuci embereket öl, izé... bocs, szóval a megélhetéséért keményen küzd, addig jól jön otthon a gyerkőcnek egy Daddy Doll...
2320 0 5 Izé
Skylynx: Szerintem ezt a dél-keleten "munkálkodók" is tucatjával vennék.. Lőgyakorlatra...
Su: apuci foglalkozását és anyuci elmeállapotát tekintve reménykedjünk, hogy alvás közben felro [...]
jamboria: hihetetlen, mennyi olyan elmeháborodott anyuka van aki ilyeneket vesz/csináltat a gyerekének
Mind a 5 komment
Régebbi postok...