REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Boldog Anyák Napját!
2846 3 22 Izé
Schabee: ezek oloyan jók :D lánynak szülni dicsóség asszonynak kötelesség és társaik meg ezek háhá [...]
rozi64: Vagy mégse thy? :)
rozi64: Azt megjegyezném, hogy Vörösmarthy-t thy-nal kell írni, nem pedig úgy ahogy a bal sarokban írj [...]
Mind a 22 komment
Sok kicsi sokra megy...
11577 2 23 Izé
Schabee: biztos örülnek a pénzverdénél :)
Meriamm: Ez marha jó!Sok birka nép probálta felszedni XD XD (Szerintem én is probálkoztam volna vele:D X [...]
Purple: ez mekkora jó már :O :) kell egy presszó, hogy megcsináljam :)
Mind a 23 komment
10 sörös izé
3948 6 5 Izé
Schabee: a szondás gps és a sörbontás számláló egész jó :I
kotta: Ez provokáció. Kérem vezessék ki az urat a teremből. Így nem lehet. Így nem megy. Ez már sz [...]
bungle: Már csak a sör kéne hozzá, ami "valahol" elakadt... ;)
Mind a 5 komment
Carl Dionisio portugál Darwin-díjas wannabe 18.500 gumióvszerből (reméljük nem használtból) csinált magának bungee jumping kötelet. Ennyire talán még soha senki nem félt, hogy elszakad a kotton...
7708 2 50 Izé
Schabee: pfffff az aki hülye haljon meg efektus itt nem működött
Belkar: postszöveg az király :)
Re-Peet: A Ferencváros focicsapata meg is kapja a legkörnyezetvédőbb csapat különdíját. Ők rendszere [...]
Mind a 50 komment
Team Fortress 2 ingyenes hétvége: május 2-4.
(Na ennyit a Shutdown Day-ről.)

Itt egy kis kedvcsináló videó:
1901 1 0 Tech Izé
Na nehogymááááá a cápa húzza a szörföst... :)
6849 2 24 Izé
Schabee: ez egy állat
Laci: ...és ő mégfogjá mozgát ni já zösszés téngéralattmegárót ámelyik van háromszög perisz [...]
Loncsi69: "akinek egy pillanatra is megfordult a fejében, hogy ez egy élő cápa az" nézze szombat este az [...]
Mind a 24 komment
Munka ünnepe ide vagy oda, Hollywood ma sem pihen. Lesz itt Incredible Hulk kedvcsináló, Batman: The Dark Knight plakátmustra és Vin Diesel új blockbustere, a Babylon A.D. is új trailerrel és plakáttal jelentkezett.
5346 0 31 Film Izé
Purple: köszi :DD
Belkar: hulk ha hozza az előző rész színvonalát akkor garantáltan nem lesz harmadik rész :)
Gesa: Nagyon cuki a pónid Drága! :D
Mind a 31 komment
Munka ünnepe ide vagy oda, Hollywood ma sem pihen. Lesz itt Incredible Hulk kedvcsináló, Batman: The Dark Knight plakátmustra és Vin Diesel új blockbustere, a Babylon A.D. is új trailerrel és plakáttal jelentkezett.
5493 0 31 Izé
Purple: köszi :DD
Belkar: hulk ha hozza az előző rész színvonalát akkor garantáltan nem lesz harmadik rész :)
Gesa: Nagyon cuki a pónid Drága! :D
Mind a 31 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a földikutya. Hajdúbagoson rezervátuma is van, de tulajdonképpen minek, mert ott se láthatjuk. Nagyjából sose láthatjuk. Pedig itt él alattunk egy ideje.

Keressük is rendesen, tudósosan.

Ő meg elbújik 3 méter mélyre és röhög. Ez egy ilyen állat.
3290 4 23 Izé
kotta: Hát énmiattam többet is bevállalhatsz, de az már a te dolgod... tudod, a milliomosoknak igénye [...]
Purple: háhhhá :DD ez kész volt :D csak annyit nézel ki belőlem, hogy dekoratívan képviseljem a páro [...]
kotta: Júj, ezt kár volt Purple, tudod én is szoktam agyalni és most elkezdtem tervezgetni. (ahelyett, [...]
Mind a 23 komment
A dj robot ( amit nem nagyon kommentáltatok :P) után a festo bemutatja, az Air Jelly névre keresztelt lebegő izéjét. Bár nem tudom mire jó, de egész jól néz ki. :)
Hivatalos oldal!
2952 1 17 Izé
Purple: hűha téged akkor az nagyon kiborított úgy látom :DD
VS: Ez tök jó, nem valami hülye dj robot.
Laci: Ezek a FESTO-k (pl. Leonardo) mindig kitalálnak valamit. :D Tetszik ez a gumidúza s a másik is: p [...]
Mind a 17 komment
A francia Joypad magazin szállította a tegnap hivatalosan is bejelentett legújabb Prince of Persia első információit és képeit.
705 0 0 Tech Izé
Jack Thomsponról,  az erőszakos játékok elleni küzdelem egyik legnagyobb szószólójáról egy különös fénykép látott napvilágot! Tényleg megdöbbentő!
964 0 0 Tech Izé
Blizzard kézen a Diablo3.com domain!
955 0 0 Tech Izé
Eredetileg április 29-től lett volna tölthető a Service Pack 3 az XP-hez, mégsem elérhető a Windows Update és a Microsoft Download Center rendszerében.
819 0 0 Tech Izé
Superstar breakout
3311 1 2 Game Izé
Oláh Dóra: Ej jóóóóó! XD Én a 9. pályáig játszottam vele, aztán már uncsi volt!!!
Zeruel: Nemrossz bár én mág meguntam a 4. pálya után
Canon fotópályázat! Szavazz a magyar résztvevők képeire!
5732 0 31 Art Izé
szpet: Látom bekerült a képed a top10-be. Gratula =)
Olyveria: Erre a pályázatra én is neveztem. http://ta.canon-europe.com/?pg=gallery&cc=hu&lc=hu&photo_id=fot [...]
Cromex: Időközben inkább rendeltem egy Lumix FZ8-at, de azért köszönöm a válaszod :).
Mind a 31 komment
Canon fotópályázat! Szavazz a magyar résztvevők képeire!
5820 5 31 Izé
szpet: Látom bekerült a képed a top10-be. Gratula =)
Olyveria: Erre a pályázatra én is neveztem. http://ta.canon-europe.com/?pg=gallery&cc=hu&lc=hu&photo_id=fot [...]
Cromex: Időközben inkább rendeltem egy Lumix FZ8-at, de azért köszönöm a válaszod :).
Mind a 31 komment
Murphy's Office Laws
13074 2 17 Game Izé
rita01: Fénymásoló alatti szekrényben tinta, azt a kávésdobozba. Mosogató alatti szekérnyben zöld l [...]
rita01: Fénymásoló alatti szekrényben tinta, azt a kávésdobozba. Mosogató alatti szekérnyben zöld l [...]
rita01: Fénymásoló alatti szekrényben tinta, azt a kávésdobozba. Mosogató alatti szekérnyben zöld l [...]
Mind a 17 komment
- Mi a neve?
- Batman...
- Na mégegyszer... Mi a neve?
- Batman...
- Ne szórakozzon! Mi a vezetékneve?
- Suparman...
- Na húzzon el!
5755 6 33 Izé
bungle: http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=13281 Egy tinédzser szuperhősök neveire változtatta a nev [...]
Laci: http://bebesmen.blogspot.com/2008/08/top-nume.html Leendő keresztszülőknek néhány ötlet: http: [...]
Schabee: akár a cigányoknál
Mind a 33 komment
Adora's goth make-up tutorial
Gondolnátok róla, hogy egy 36 éves, 3 gyermekes asszonyka? Mert én nem. :D
9768 1 63 Izé
OpheliaCobweb: hát, én még új vagyok itt, és ez az első hozzászólásom...de eme nő láttán már TÉNYLEG [...]
Schabee: asszem ez télleg vagy negyed óra míg elkészül
szerberusz: mostmár tényleg kéne egy "vers-verseny", mondjuk valamikor a tetoválós után.... amúgy nálam [...]
Mind a 63 komment
Mai második ismeretterjesztő rovatunkban a Vultur gryphus, másnéven az Andoki kondor (vagy Kondorkeselyű vagy Andesi Kondor). Nem éppen szép példánya az amúgy sem gyönyörű keselyűknek, mondhatjuk nyugodtan, hogy az egyik legrútabb.

1731 1 22 Izé
ottokar: A Kaliforniai Kondor veszélyeztetett faj és ennek az egyik legfőbb oka hogy annak a lábai gyeng [...]
ottokar: Azt honnan veszed hogy egy dögevő nem fog meg élő állatot? Ha nem talál dögöt éppen akkor [...]
Jorg: Alpakkát elragadni?Ugye ezt viccnek szántad? 2 okból is fals. 1. A Kondor,mint minden keselyű,d [...]
Mind a 22 komment
Snot Put
5905 1 22 Game Izé
Oláh Dóra: Hát ja!
Drummer: Csukló csukló csukló!:) Nagyon aranyos bár nagyot kell rántani az egéren hozzá! 5610
klewy: 4509-nél nem tudok nagyobbat dobni...hogy lehet 6000 fölé menni?
Mind a 22 komment
Spirit Of The Inca - Otavaleno
2982 0 0 Zene Izé
Ashlee Simpson - Outta my head (Ay ya ya)
1141 0 4 Zene Izé
Muttley: az eredeti valtozat nem jon be annyira ... a (dave aude radio edit) http://zene.ize.hu/click.php?id= [...]
NuttySomeone: nekem meg kicsit Gwen Stefani utanzosnak tunik a klipp meg ahogyan felvan oltozva:P de lehet en vok [...]
CRaPtRaSH: nekem nem jutott eszembe rola. de aztán lehet csak én vok béndzsóóó :P
Mind a 4 komment
1390 0 2 Zene Izé
kotta: Hááát a zenélye... nemtom. De a filmet nagyon szerettem. És ebben bizti benne vót a zenélye i [...]
M.Andreas: Anyám! :D Nem gondoltam volna, hogy erre emléxik még valaki, pláne Mo.-n... Szinte naponta megh [...]
Mouthface - Antonin De Bemels videója
5260 2 15 Izé
gyerek80218: Lejött már nekem is, csak lusta voltam beírni ide :D Végül akadt seeder, aki megosztotta velem [...]
Schabee: ebböl kimaradok nem jön be a videó :S
p.L.u.c.K: Már tárgytalan, beálltam seedelni, és most jött le...Remélem neked is lejött már gyerek80218 [...]
Mind a 15 komment
Szerintem photoshop!
7090 5 35 Izé
Schabee: jújj de félelmetes
Powaflips: ez elég beteg:)
Laci: Egyetértek. Tajgetoszogatnám őket lefele.
Mind a 35 komment
A főként minőségi hűtéseiről ismert Zalman az elmúlt napokban mutatta be legújabb gépházát, mely igen meggyőző külsővel és belsővel kecsegtet.
1475 0 0 Tech Izé
Ez az ördög ördögien gonosz! :D
5620 6 22 Izé
bungle: cinnamongirl küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=VCetJgGPoLs Szöveg: "Amikor a kisördög [...]
Schabee: wáháháhá ez nagyon király :)
Tádi: köszi, valahogy így gondoltam:DDD! Kotta ez észhez térített, mingyá' be is fejezem!
Mind a 22 komment
Hogyan szivasd meg a kutyádat.
3243 1 16 Izé
Belkar: amúgy most jobban megnézve sztem ez ps-el van megcsinálva...
Dawe: nekem egy fekete pulim van szóval elég sok fehét temperát rá kéne kennem hogy valami hansoló [...]
ZeroO.: Ja...de legalább könnyebben elkapja a labdát xD
Mind a 16 komment
A Született feleségek nyitó képei, kortárs amerikai festőktől.
6710 0 40 Art Izé
Schabee: ez tök jó, már is többet tok :)
papaluige: Aljas kúszóbab: Széllel szemben az album címe,ha minden igaz! :) van még pár jó dalocska az a [...]
kotta: Valamér' ez a kedves dalocska ANNYISZOR eszembe tud jutni az utóbbi időben... :DDDDDDD Amúgy a m [...]
Mind a 40 komment
A Született feleségek nyitó képei, kortárs amerikai festőktől.
6780 6 40 Izé
Schabee: ez tök jó, már is többet tok :)
papaluige: Aljas kúszóbab: Széllel szemben az album címe,ha minden igaz! :) van még pár jó dalocska az a [...]
kotta: Valamér' ez a kedves dalocska ANNYISZOR eszembe tud jutni az utóbbi időben... :DDDDDDD Amúgy a m [...]
Mind a 40 komment
Kendő kódok
"Ezen az oldalon az általánosan elfogadott "Hanky Code" -okat (kendő szín kód) találod, ahol a megfelelő színű kendőt bal vagy jobb zsebbe téve fejezed ki az szexuális beállítottságodat."
5986 6 42 Izé
Lundgren: Hol lehet korall színű kendőt kapni?
Purple: "katona" zöld.. vagy foszöld ha úgy jobban teccik :DDD
Lilu__cica: A keki az milyen szín? Mert én ilyenről most hallok először...
Mind a 42 komment
Szolgálati közlemény: meg kellett változtatnunk a NSFW (Not Safe For Work, akik még mindig nem tudják...) kapcsoló alapállapotát. Vagyis ha minden posztot szeretnél látni, akkor ki kell kapcsolnod (gy.k. üresen maradjon, ne legyen pipa mellette). A belépett felhasználókra ez nem vonatkozik, nekik változatlan maradt, ahogy hagyták.
Köszönjük a megértést. ;)
1193 0 15 Izé
Schabee: jah mivel én kicsi vagyok akkor bekapcsolom, árthat némelyik poszt a gyermeki lelkemnek XD
Maccoyi: ami jár, az jár :D
Purple: nehogy alulkultúrált maradj itt nekem :DD
Mind a 15 komment
Több száz online rádió van rajta.
15683 51 24 Izé
Schabee: nagyonjó
Spike: Örülök, hogy tetszik nektek.
Purple: na én ezt most kezdtem el használni, nagyon áállatt!! asszem rászokom :D
Mind a 24 komment
Saw Soundtrack - Hello Zep
Mudvayne - Forget to remember
1102 3 4 Zene Izé
NuttySomeone: felelmetes:P
CRaPtRaSH: imááádom
csirek: ez állati jó szám, nagyon király!!! pont kb egy hete láttam a 4-et
Mind a 4 komment
Jamiroquai - Space Cowboy (David Morales Club remix)
906 2 6 Zene Izé
Ganja Master: ejjj Balázsku tesa, nem tudtad, hogy a Jami az funky? pedig mennyit nem hallgattuk....
Balázs: akkor oks:)hmm pedig már régen csipázom őket:)
Purple: juj dehogy :)
Mind a 6 komment
Tegnap jelentették be a Stalin VS Martians-t, ami olyan szintű agymenésnek ígérkezik, hogy nem bírtuk ki, hogy kicsit jobban utánna ne nézzünk.
880 0 0 Tech Izé
Egy elég bizarr rituálé Indiából. :O
8858 1 46 Izé
lakikiki: De potyognak ám a gyerekek...XD
Schabee: ha indiai akkor nem érdekel
wtf: Ó, igen, éljen a kultúra. A six-year old Dalit girl was set on fire by a man in Mathura because t [...]
Mind a 46 komment
Shutdown Day 2008. május 3.-án. Kibírod 24 órán keresztül számítógép nélkül? (én igen, poszt se lesz :D - bungle)
3869 2 117 Izé
Schabee: kibírtam és a fényképezőm is lemerült :D
CRaPtRaSH: reszkessetek,este 7től visszatérek vehhehe :DDD mellesleg sto üdvözöl mindenkit!:]
mekszamnojz: aaa az mar csak egy lapat lett volna a tuzre ;)
Mind a 117 komment
Régebbi postok...