REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Na erre kérnék egy magyarázatot... :)
11048 2 8 Izé
Luflee: Aszittem biopon kell. a pécsi ildikó azt mondja a reklámban. Illetve van még a vanish, nem? :) [...]
anda89: :D:D:D
Élien: Régi kocsmai "trükk",de hatásos.
Mind a 8 komment
Ez az őrült nőszemély 1981 óta növeszti a karmait!
4317 0 2 Izé
haasinyul: Két lábbal állok a fődön és gyakorlatias vagyok!Vajon ez a macus hogy törli ki a seggét????V [...]
anda89: te jó ég...
Odaülnél-e egy fotó kedvéért? :)
5295 2 11 Izé
Climber73: Simán, gondolkodás nélkül odaülnék.....
Lex: hát...nem ülnék oda, mert tuti leszédülnék :D
Yvette: Ha valaki tudja bizonyitani h stabil, oda ulnek:D
Mind a 11 komment
Nem semmi "szereplés" a kajáért, avagy macik, kik oly emberiek...
4552 0 7 Izé
anda89: ...
ismeretlen: én nem tudom mi a baj ezzel, senki nem veri őket korbáccsal, hogy produkálják magukat. Gondolom [...]
bungle: A japánok sajnos nem csak "eléggé" hülyék, hanem a legnagyobb barmok a világon (voltam Japánb [...]
Mind a 7 komment
Jövőre a mozikban a Rambo IV, amelyben a vietnámi veterán nyugdíja...izé... szadista burmai katonákkal száll szembe.
6973 0 7 Film Izé
bungle: Ramboni Pizza: http://www.youtube.com/watch?v=BYH58jFD3Fk
Yapesz: Ez most komoly hogy lesz még egy rész?... Hajajj
Steve: Tiszta hűlyét csinál magából Stallone :(
Mind a 7 komment
Jövőre a mozikban a Rambo IV, amelyben a vietnámi veterán nyugdíja...izé... szadista burmai katonákkal száll szembe.
7234 0 7 Izé
bungle: Ramboni Pizza: http://www.youtube.com/watch?v=BYH58jFD3Fk
Yapesz: Ez most komoly hogy lesz még egy rész?... Hajajj
Steve: Tiszta hűlyét csinál magából Stallone :(
Mind a 7 komment
Remek kis játékok... az oldalon többféle is választható, sok sikert hozzá!
7107 2 3 Game Izé
ЯRetЯRoboy: Yoo ez az oldal srácok...oldalt válaszsátok ki h melyik verzióval szeretnétek és kész...
Mr. Baszter: mert ez nem jó
anon: Tudna valaki mondani ehhez hasonló oldalakat?
Remek kis játékok... az oldalon többféle is választható, sok sikert hozzá!
6179 8 3 Izé
ЯRetЯRoboy: Yoo ez az oldal srácok...oldalt válaszsátok ki h melyik verzióval szeretnétek és kész...
Mr. Baszter: mert ez nem jó
anon: Tudna valaki mondani ehhez hasonló oldalakat?
Doboz kinyit, leül. :)
1720 0 1 Izé
man_oo: Ezt zenekaroknak találták ki! :-)
Kedves kis játék: 5 perced van, hogy kinyírd magad.
15060 1 15 Game Izé
Tomee95: hát egyszer élünk nem?;)
faszi: Na,és megmondaná valaki hogy hogy kell ezzel játszani?!!
JeLo: 2:58 másodikra. Először nem haltam meg :) A cápa sokat levesz :)
Mind a 15 komment
Kedves kis játék: 5 perced van, hogy kinyírd magad.
14549 5 14 Izé
faszi: Na,és megmondaná valaki hogy hogy kell ezzel játszani?!!
JeLo: 2:58 másodikra. Először nem haltam meg :) A cápa sokat levesz :)
Laci: Béke poraidra!
Mind a 14 komment
Nightwish - Kuolema Tekee Taiteilijan
Újabb bizonyíték a finn-magyar nyelvrokonságra. :)
12859 9 17 Izé
bungle: Na ja, biztos beteg vagyok. Megyek is vissza aludni. :D
Maccoyi: Te meg itt hajnalok hajnalán izélsz??? :P
bungle: Laci küldte: Újabb bizonyiték a finnugor rokonság mellett http://www.youtube.com/watch?v=J9jTJx7 [...]
Mind a 17 komment
Micsoda jelenet! :)
5499 2 12 Izé
Schabee: ez kész XD
karmigran: gyík nagyon be van fékelve valamitől .. amúgy szerintem a faszi már akkor el tudod volna szalad [...]
Laci: Arra gondoltam, hogy írni kellene a DunaTV-nek, két Karádi film ("Hamvadóóó", meg "Ez lett a v [...]
Mind a 12 komment
Ha egy 3,8 cm átmérőjű befőttes gumit 5 méter 46 cm-re lehet kilőni, akkor egy 10 méter átmérőjűt elvileg 1437 méterre, igaz? Na a japánoknak van annyi idejük, hogy ezt kipróbálják. :)
7066 1 7 Izé
Laci: Legközelebb ezt a számtanpéldát ellenőrizzék le: Ha a kis 10 éves Komikumi 1 m-t ugrik távol [...]
Mage_ster: Én azt hittem, kilövik föld körüli pályára. Csalódott vagyok :(
Laci: Nem a japánok, én voltam a bolond! Azért, hogy végignéztem.
Mind a 7 komment
A jövő érintőképernyős monitora, amihez hozzá se kell érni? Nézzétek meg a videót...
9817 1 3 Izé
mtzolee: huhh... ez nekem nagyon nem tetszik! a multitouch nagyon megveri!
Maccoyi: Szerintem a srác a JEDI képzöbe járt. :)))
Disy: nem rossz
David Letterman lebetegedett, így Adam Sandler beugrott helyette és hozta Matzoball nevű kutyáját is.
3824 1 1 Izé
Balázs: http://www.youtube.com/watch?v=4rD64aqSGJs
Inside The Firewall - a szokásos kattintgatós-kijutós játék
6798 0 16 Game Izé
blabla: tv melletti szekrényből nem tudok kivenni semmit. és az, h enable sec. power és katt rá, meg DO [...]
SG: Másodszorra már tényleg ott volt mikor újra kezdtem, viszont előszőr nem:(
HONDÁS: 00:05:44
Mind a 16 komment
Inside The Firewall - a szokásos kattintgatós-kijutós játék
7571 2 17 Izé
Deathy: naon komoly rekordom:35:05 elsőre
blabla: tv melletti szekrényből nem tudok kivenni semmit. és az, h enable sec. power és katt rá, meg DO [...]
SG: Másodszorra már tényleg ott volt mikor újra kezdtem, viszont előszőr nem:(
Mind a 17 komment
Egy család 30 éve képekben
5791 0 6 Art Izé
csildi: Hát én nem tiudom ki hogy gobdolja az egészet, de az apukán nem nagyon fogott az idő, talán az [...]
freedgar: mi ez valami zenekar?
mózesgizmó: mennyi amigo egy rakáson...
Mind a 6 komment
Egy család 30 éve képekben
6085 3 6 Izé
csildi: Hát én nem tiudom ki hogy gobdolja az egészet, de az apukán nem nagyon fogott az idő, talán az [...]
freedgar: mi ez valami zenekar?
mózesgizmó: mennyi amigo egy rakáson...
Mind a 6 komment
Leopard Hills Private Game Reserve - szerény kilátással az afrikai szavannára
9297 0 11 Art Izé
bandee1219: Nagyon szép hely, csak fel ne faljanak!
bandee1219: Ma már elég venned egy Sony mobilt ehez, bár tudom, rég írtad ezt
alphadog: Ne zavarjon, de ez egy szálloda, nem magánház...
Mind a 11 komment
Leopard Hills Private Game Reserve - szerény kilátással az afrikai szavannára
9322 2 11 Izé
bandee1219: Nagyon szép hely, csak fel ne faljanak!
bandee1219: Ma már elég venned egy Sony mobilt ehez, bár tudom, rég írtad ezt
alphadog: Ne zavarjon, de ez egy szálloda, nem magánház...
Mind a 11 komment
Meg tudod különböztetni a nőket a transzszexuális férfiaktól? Mert manapság egyre nehezebb...
19886 2 21 Izé
anda89: eléggé megrendített...
brigi_cica: dehogy :) azzal még rà érek :)
szlsz: Akkor elnézést és gratulálok Brigi cica! Gyerkőcöd van?
Mind a 21 komment
Jó napot kívánok, kérnék 2 pálcával a friss ropogós skorpióból és 1 pálca százlábút...
3374 0 6 Izé
Angi: A szeretet arad beloled.....
petidobi: Áh,hogy a balta állna a japókba! Adok én nekik fehérjét!:DDD Megízlelnék még az életet is! [...]
JackSlater: ugy ahogy mondod ! hát de állítolag ezek az ízeltlábuak tele vannak fehérjével, de kell a fa [...]
Mind a 6 komment
Üvegszilánkokkal borított Maserati.
Luca Pancrazzi, egy olasz iparművész nem kevesebb, mint 800 kg üvegdarabot ragasztott az eredetileg Pininfarina által tervezett autóra.
4723 0 11 Autó Izé
gaalcsaba1: nekem is nagyon teccik, azon felul nem kicsit eletveszelyes, eleg ha rosszul szalsz be, es mar szetv [...]
bandee1219: Ennek meg mi az értelme?
emma690101: Ezt hogyan mossa le...? :S
Mind a 11 komment
Üvegszilánkokkal borított Maserati.
Luca Pancrazzi, egy olasz iparművész nem kevesebb, mint 800 kg üvegdarabot ragasztott az eredetileg Pininfarina által tervezett autóra.
4782 1 11 Izé
gaalcsaba1: nekem is nagyon teccik, azon felul nem kicsit eletveszelyes, eleg ha rosszul szalsz be, es mar szetv [...]
bandee1219: Ennek meg mi az értelme?
emma690101: Ezt hogyan mossa le...? :S
Mind a 11 komment
"Sokak szerint a legütősebb, a legerőteljesebb reklámot készítette el az Egyesült Államokban, az elnökjelölési kampányban Hillary Clinton egyik riválisa."

1984
4704 0 3 Izé
wtf: http://inforadio.hu/hir/kulfold/hir-111525" target="_blank">http://inforadio.hu/hir/kulfold/hir-1115 [...]
mtzolee: kicsit olyan fallout-os a háttérzene!:) lehet,h azért lesz más mert már túl leszünk egy két [...]
Mage_ster: Én nem mondanám, hogy ez új. Ez már kész volt, csak át kellett montázsolni a photókat.
A csimpánz és a lusta kutya :)
5200 2 0 Izé
Hát ez nem egy hangulatos kosármeccs - brooklyn-i fekete csávók összecsapása - az utcán is.
4361 1 1 Izé
Élien: ...és már megint a bőrük színe tehet mindenről !
A japánok nagyon értenek ahhoz, hogy kell eladni ilyen baromságokat... LOL!!!
6168 1 9 Izé
Laci: Jó, nevezzük hintalónak. Versenyt lehetne kiírni egy jó kereskedelmi névre, ha netán Magyaror [...]
Tomcsika: ez akkor valójában a hintaló leegyszerűsített,még is modernebb változata??!!
Yaneek Ulalume: Én se látok. De attól még hogy nem látunk, az még nem jelenti azt,hogy a japánok "hírét se [...]
Mind a 9 komment
MILK - azoknak, akik nem szeretik a rendetlenséget az asztalukon (vagyis nem nekem készült :))
3983 2 2 Izé
mtzolee: dettó!! dolgozni nem is nagyon lehet máshogy... még játszani talán!:))
Mage_ster: Szerintem az, aki rendszeresen használja a pc-jét, nem nézhet így ki az asztala, mert ziher, hog [...]
Pár luxushotel medencéje pazar kilátással
6961 0 2 Art Izé
csildi: Csatlakozom az előttem szólóhoz...:DD Még annyit hozzátennék, h eszméletlen .)
qukac: Most miért kell a szegény ember nyálát csurgattatni???
Pár luxushotel medencéje pazar kilátással
7161 7 2 Izé
csildi: Csatlakozom az előttem szólóhoz...:DD Még annyit hozzátennék, h eszméletlen .)
qukac: Most miért kell a szegény ember nyálát csurgattatni???
A rendőrségnek két kamion kellett, hogy elszállítsa az egyik fővárosi lakónegyedben talált 205 millió narkodollárt.

A hír folytatása...
8239 3 12 Izé
Errtu: Picit több kép: http://www.gold-producers.com/MEXICAN_DRUG_LORD.html
Laci: Erről eszembe jut egy vicc: Kisebbségi kiabálja a piacon, hogy "Dollár eladó!" Jön a rendőr: [...]
nyehőce: Öööö... izé.. a "narkodollár" az narkoország valutája? ;) (gratulálok a Magyar Nemzet "újs [...]
Mind a 12 komment
Koen Hauser Photography
6983 0 2 Art Izé
Laci: József Attila "Óda" című verse jut eszembe: "(...) Az örök anyag boldogan halad benned a belek [...]
koffein: hátez nagyonrossz
Koen Hauser Photography
7340 0 2 Izé
Laci: József Attila "Óda" című verse jut eszembe: "(...) Az örök anyag boldogan halad benned a belek [...]
koffein: hátez nagyonrossz
Kerékpár lopásgátló ;)
5979 1 13 Izé
mekszamnojz: Tovabb terjeszkednek a szornyetegek http://www.dailymail.co.uk/news/article-1022495/Pictured-Caterpi [...]
mekszamnojz: latod hogy jo a memoriam?! :D :D csak epp rossz helyre kattintottam :D ( picit ciki )
eNMi: egészen pöttyösen 2007.03.19 -én volt 1x ;)
Mind a 13 komment
Nyugodt kereszteződés
5118 1 2 Izé
Laci: Fejlődő ország. A gyalogátkelő helyeket már szépen megcsíkozták.
rozi: Mint a hangyák!
Kellemes ünnepet, jó koktélozgatást! ;)
3442 1 16 Izé
Luflee: Nem tudtam feljelentést tenni mert nem láttam a rendszámot, sajnos azzal voltam elfoglalva hogy a [...]
Laci: Remélem, később azért tettél feljelentést? Az autót is érte sérülés. Egy karosszérialaka [...]
Luflee: Egyébként nekem meggyőződésem, hogy vidéken sokkal normálisabbak az emberek. Akárhányszor j [...]
Mind a 16 komment
Egy szerény 2 órás Metallica koncert - enjoy it!
5123 6 5 Izé
wtf: http://www.laist.com/archives/2007/03/12/coolest_personalized_license_plate_of_the_day.php" target=" [...]
petidobi: Ősrockerek! Hajazzatok erre rá, tessékcsaktessék!:)
bandyka: ez jóóó egyik kedven zenekarom :)) aki meg nem akar zenét hallgatni, az maradjon a reppnél ;)
Mind a 5 komment
Régebbi postok...