REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Egy szerény 2 órás Metallica koncert - enjoy it!
5123 6 5 Izé
wtf: http://www.laist.com/archives/2007/03/12/coolest_personalized_license_plate_of_the_day.php" target=" [...]
petidobi: Ősrockerek! Hajazzatok erre rá, tessékcsaktessék!:)
bandyka: ez jóóó egyik kedven zenekarom :)) aki meg nem akar zenét hallgatni, az maradjon a reppnél ;)
Mind a 5 komment
Sas néni (83) háromszáz sast etet a kertjében. Rendes tőle.
3249 1 2 Izé
szlsz: Ő a Sas József felesége
Balázs: így van!!!
Na ide nehéz lesz hazamenni a kocsmából... :D
6025 0 3 Art Izé
Laci: Az anyjuk kínát a kínjai komingtangistáknak is! Nálunk is elvettek szép nagy kertes házakat f [...]
wtf: Fejlemények: http://news.bbc.co.uk/2/hi/asia-pacific/6520317.stm
Laci: Talpalatnyi föld. Se víz, se villany, se út...
Na ide nehéz lesz hazamenni a kocsmából... :D
6231 1 3 Izé
Laci: Az anyjuk kínát a kínjai komingtangistáknak is! Nálunk is elvettek szép nagy kertes házakat f [...]
wtf: Fejlemények: http://news.bbc.co.uk/2/hi/asia-pacific/6520317.stm" target="_blank">http://news.bbc.c [...]
Laci: Talpalatnyi föld. Se víz, se villany, se út...
Lehetetlen kocsik
5086 0 0 Autó Izé
Lehetetlen kocsik
5030 0 0 Izé
Kávés cigis gyűrű
1654 0 2 Izé
krémeske: Szerintem nagyon ÁLLAT!:)
Tóth József: Ha gyürü nem kereknek kellene lennie?
Ritkán látható gyönyörű kiütés az amatőr mérkőzésen. A dolog szépséghibája, hogy a szenvedő fél a ringbíró. Ha nem is gyakran, de ez is előfordul!
3822 0 1 Izé
mtzolee: szegény bíró... nekem úgy tűnik ez volt az utolsó összecsapás amit Ő vezetett!:)
Tai Chi mesterek küzdelme. Nagyon kemény, csak erős idegzetűeknek!!!
9941 1 7 Izé
Laci: Paródia nem teljesen amatőr színészekkel. Lehetett volna jobb is.
Turmion Kätilöt: Jobb mint gondoltam, nagyon jó ötlet volt ezt megrendezni.
Yocoo: Ez is annyira van közel a valódi tai-chi-hoz, mint Will Smith a Hófehérke szerepéhez.
Mind a 7 komment
Közeli nagyítások (egy kis "hackeléssel") a google map-en!
13648 3 8 Izé
meszoltan: trukk, vagy nem trukk,ez nem muholdas felvetel... minden masodik ember felfele nez, nem hiszem h oly [...]
metaljesus: a ház formája két utcával lejjebb
Turmion Kätilöt: Mi az érdekesség benne ?
Mind a 8 komment
Wim Hof - aki már futott egy fél maratont mezítláb és rövidnadrágban a sarkkörön, valamint 6 perc 20 mp ideig tartózkodott a jeges vízben - arra készül, hogy egy szál gatyában megmássza a Mount Everestet.
2291 0 4 Izé
Laci: A Nepáliak nem fogják felengedni, a hő amit termel lavinát indíthat el a hegyről.
Baci: Vigyázzá! menni fog neki!
alphadog: Az a durva, hogy állítólag (ezt írják) tudja szabályozni a teste hőmérsékletét, mint a tib [...]
Mind a 4 komment
Mi a teendő zombitámadás esetén... Hasznos kis film. :)
5172 2 10 Izé
bungle: http://vimeo.com/72641324
bungle: gamma21 küldte: http://de.youtube.com/watch?v=_l9ocz8jlKs
Su: a dolog egyetlen szépséghibája, hogy mégis a másik kontinensen van belőlük a több:)
Mind a 10 komment
Fickó félbevágta a házát... így kell elválni. ;)
3829 0 0 Izé
Pirx kalandjai 1.
2965 1 7 Izé
Laci: És hogy szomjaztuk, vártuk a folytatást! "Those Were the Days", azok a szép napok!
szlsz: Nem hiszem el, hogy ilyen tényleg volt :-)))))))))
rozi: Amikor ez készült nem volt még Star Wars, meg Star Trek, csak az Alfa holdbázis. Megjegyzem, hog [...]
Mind a 7 komment
FluidEffect
Ajánlom a Before/After képeket...
23150 3 7 Izé
bungle: cancer1 küldte: Before and After Photoshop http://freshpics.blogspot.com/2011/06/before-and-after-p [...]
Schabee: ez a fotóbolt
Balázs: a megpusztuláshoz is lassan tölt!!!
Mind a 7 komment
Fizess oszt tekerj... (hát persze, hogy Japánban).
6559 1 4 Izé
babus: Kár hogy nem látszik milyen gyorsan megy!!!Ha gyors akkor király!
wtf: Lesz is. A négyes metró helyett.
katus: Pöppet összeizélném magamat. Sztem veszélyes!
Mind a 4 komment
Ben Heys fényképész képeiből egy kis gyűjtemény...
13049 1 2 Art Izé
attti: tényleg jó képek
Opra: Egy ilyen fotóshoz még a barátnőmet is elengedném, mert iszonyat jó képei vannak. No persze c [...]
Hapland 3.

Minden eddiginél több klikkelési lehetőség... :)
13245 3 19 Game Izé
mc villam: ÚÚÚÚTÁLOM A ROHADT LEGYEKET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kicsigyerek: nekem 1ik Haplandat se hozza be :S
anon: Ráklikkeltél a csőre, hogy elferdüljön?
Mind a 19 komment
Hapland 3.

Minden eddiginél több klikkelési lehetőség... :)
11153 7 18 Izé
Kicsigyerek: nekem 1ik Haplandat se hozza be :S
anon: Ráklikkeltél a csőre, hogy elferdüljön?
csildi: Hát nekem nem lövi szét az ürhjót, vagy 20x cvsináltam, újra, de egyszerse mégcsak megközel [...]
Mind a 18 komment
Hapland 2 - újabb kihívás

Mindenre klikkelni, hogy a várban található két fáklya kigyulladjon... persze továbbra sem mindegy, milyen sorrendben.
9437 4 8 Game Izé
brigi_cica: fuuu rosszab vok mint az amerikaiak :D hejj amugy nem vok szöke :DDD
greg: :)
Kal-El: Nagy bölcsesség: google :P ottpedig beírod, hogy Hapland walkthrough és kiadott pár jó kis old [...]
Mind a 8 komment
Hapland 2 - újabb kihívás

Mindenre klikkelni, hogy a várban található két fáklya kigyulladjon... persze továbbra sem mindegy, milyen sorrendben.
8153 7 8 Izé
brigi_cica: fuuu rosszab vok mint az amerikaiak :D hejj amugy nem vok szöke :DDD
greg: :)
Kal-El: Nagy bölcsesség: google :P ottpedig beírod, hogy Hapland walkthrough és kiadott pár jó kis old [...]
Mind a 8 komment
Hapland

Klikkelj mindenre! De tényleg, mindenre! Egyes dolgokra akár többször is... aztán már csak a klikkelés helyes sorrendjét kell eltalálnod, hogy a nagy karikán található két fáklya kigyulladjon.
11458 3 15 Game Izé
avril100: Én mindegyiket megcsináltam
brigi_cica: jeeeee megcsinàltaaaam:D kösz hogy a szàmba ràgtàtok :DD
greg: Na, azt hiszem ezt rövidre zártuk... :)
Mind a 15 komment
Hapland

Klikkelj mindenre! De tényleg, mindenre! Egyes dolgokra akár többször is... aztán már csak a klikkelés helyes sorrendjét kell eltalálnod, hogy a nagy karikán található két fáklya kigyulladjon.
10163 6 15 Izé
avril100: Én mindegyiket megcsináltam
brigi_cica: jeeeee megcsinàltaaaam:D kösz hogy a szàmba ràgtàtok :DD
greg: Na, azt hiszem ezt rövidre zártuk... :)
Mind a 15 komment
Kicsit bogaras lehet, aki ezeket a videókat készíti... ;)
2895 1 0 Izé
A kockásfülű nyúl honlapja
3704 0 1 Izé
Árnyangyal: KEEEEEEEEGYEEEEELEEEEM!!!!
Norvég kilátó
7068 0 4 Izé
Schabee: ez nagyon nagy qrva szép
Laci: Vitán felül gyönyörű a táj. Ám nem értem azt a korlátot. Magyarázza el valaki okosabb. A [...]
Elyon: Hú ez nem a Giranger fjord? Mert akkor ott voltam!! Bár ezek a fjordok elég egyformák....... XD [...]
Mind a 4 komment
Csórikámat jól megszivatják... :)
13332 18 5 Izé
AVIREX: ezen anno emlekszem mekkorákat röhögtem :D
Yoda55: Lehet, hogy csak reklám,de akkor is marha vicces:D
Élien: A hülye gyerek nem veszi észre,hogy ez csak reklám ?
Mind a 5 komment
Fabogár már volt külön, most itt egy (fa)rakás másik fakocsi. :)
3927 0 7 Autó Izé
bungle: http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/motors/article550160.ece
bungle: http://www.dailymail.co.uk/pages/live/articles/news/news.html?in_article_id=451055&in_page_id=1770
Quito: 20-as évek végétől hogy a magyar kocsigyártóipar ne kerüljön bajba, csak az autók futóműv [...]
Mind a 7 komment
Fabogár már volt külön, most itt egy (fa)rakás másik fakocsi. :)
4151 0 7 Izé
bungle: http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/motors/article550160.ece
bungle: http://www.dailymail.co.uk/pages/live/articles/news/news.html?in_article_id=451055&in_page_id=1770
Quito: 20-as évek végétől hogy a magyar kocsigyártóipar ne kerüljön bajba, csak az autók futóműv [...]
Mind a 7 komment
Gitározás kiskanállal
3512 1 5 Izé
Baci: Mi értelme? Nem látod hogy a kanál segítségével helyettesít egy másik gitárost???
victor07: értelme nem sok, de a magyar médiában fellelhető ... hagy ne nevezzem zenének mégkevesebb.
tian: na jó de ennek mi értelme van?:)))
Mind a 5 komment
Bájos kacaj ;)
20720 5 17 Izé
toth_pityu: a ló meg nyerít... :D:D
Nicole3: húú hát, bazd meg, ezen meghaltam, majd nem leestem a székről...XDöhöhöhöhöhöhö
bandee1219: én is erre gondoltam
Mind a 17 komment
Egykezes húzódzkodás. Elég gyenge, én általában tizesével csinálom itthon. Ja, és csak 1 kisujjal... ;)))
7155 1 1 Izé
Élien: Én meg a lóbőrt húzom csukott szemekkel.:)
Van, aki bélyeget gyűjt. Ő kicsit mást...
9620 0 14 Autó Izé
bubi66: Ez a csóka már annyira menő , hogy a sportkocsiban is a hátsó űlésen foglal helyet ... elöl [...]
Disy: Nem nagyon tudnám elképzelni, hogy bepattanok egy elise-be és elrobogok vele suliba bár szívese [...]
Böry: nem tudom megnézni, pedig szeretném
Mind a 14 komment
Van, aki bélyeget gyűjt. Ő kicsit mást...
9596 4 14 Izé
bubi66: Ez a csóka már annyira menő , hogy a sportkocsiban is a hátsó űlésen foglal helyet ... elöl [...]
Disy: Nem nagyon tudnám elképzelni, hogy bepattanok egy elise-be és elrobogok vele suliba bár szívese [...]
Böry: nem tudom megnézni, pedig szeretném
Mind a 14 komment
A szlovák építészet újabb csodája. Az ajtó melletti táblára az van kiírva, hogy élelmiszer. Erre varrjál gombot.
3419 1 8 Izé
Mogyoró: Lehet,hogy mikor épült,még több hó volt,és belepte volna az ajtót..:) Hát az a szemét hó,n [...]
Laci: Ha önkiszolgáló, akkor lehet van is létra, csak le van fektetve, meg talán be is takarta a hó. [...]
tian: hát ha kaját akarsz, viszel magaddal létrát:)
Mind a 8 komment
Boeing a kertben :)
4898 0 6 Art Izé
Su: jól érted, te is vehetsz ilyent. csak fizesd ki a fuvarköltséget
X: Headway 1. könyvében van
wtf: Jól értem, hogy ez egy lakás? :)
Mind a 6 komment
Boeing a kertben :)
5123 0 7 Izé
bungle: www.dailymail.co.uk/news/article-2154028/Fasten-seatbelts-dream-home-The-man-transforming-727-passen [...]
Su: jól érted, te is vehetsz ilyent. csak fizesd ki a fuvarköltséget
X: Headway 1. könyvében van
Mind a 7 komment
Pipsi és Kaksi :D
3585 1 15 Izé
Mr.T.: Csöpp és Potty :D http://www.csoppespotty.hu/
17s: Platonista ez nem demagógia, hanem sajnos az igazság:(
platonista: De, bocs hogy még nem vittem vissza. Már végeztem pedig vele. Talán demagógnak fogok tűnni a k [...]
Mind a 15 komment
Csajok! Itt a nagy lehetőség! A legjobb pasik! És csak Rátok várnak!!! :)

Frissítés: itt az utánpótlás. Aztán itt van Harold és Danny.
4396 0 6 Izé
bungle: Jon Lajoie: Matthew Desp's Dating Service Video Tape :D http://www.youtube.com/watch?v=SulD2NSqG74
Schabee: húha
alphadog: Csajszik, itt az utánpótlás: http://www.youtube.com/watch?v=s3Fzt7EPrI0" target="_blank">http://w [...]
Mind a 6 komment
Haluz - kalandjáték
9574 4 7 Game Izé
bettyke92: a nem tom mi megevet, a gyomrába vok a rádió meg van de a tollal nem tudom mit kell csinálni...: [...]
Kiscsuri: Mit kell itt csinálni?A varjunál tartok.
avril100: játszani!Ja,és télleg rövid!De ha hosszabb lenne még jobb lenne!
Mind a 7 komment
Régebbi postok...