REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Columbo bekattant?
10503 1 36 Izé
Schabee: szerintem csak megkérték h jáccon el még egy részt a colombóból és azérrt lett ilyen
r3clbull: jah...komolyan kérdeztem..láttam többször rímelve kommentelgettél...szerintem ez tök jó, nek [...]
Laci: Lehet, egy kicsit szószátyár voltam. Egy-két pohár után megesik. Egyébként ez már másokkal [...]
Mind a 36 komment
Vetkőzős póker ;)
24869 4 12 Izé
Schabee: ez mekkkora
Gabi69: ÓHHHH na neeee! Ez LOL!!!!! Hahahaha
bigyminyő: Nekem tetszett ahogy van! Humoros és meglepő a végén.Valahogy nem erre számítottam.....:)
Mind a 12 komment
Az X Factor tehetségkutató műsor brigádja előadja: The Show Must Go On.
A hallójáratok károsodásáért nem vállaljuk a felelősséget! :D

(bár a Meat Loaf utánzat szerintem egész jól nyomja a végén!)
6371 3 40 Izé
csokioroszlán: Mert eredetileg ez egy Queen szám...
Laci: Valahonnan ismerős a melódia; a Queen egyik számára emlékeztet.
mekszamnojz: jajj, neked mar ilyen koran brummog a maci? :O hat akkor joejt :(
Mind a 40 komment
Egy újabb Steampunk kreálmány: Steampunk Victorian All-in-One PC
4041 6 16 Izé
Schabee: nagyon tetszik
bigyminyő: Ez az alkotás nagyon szép! Lehet,hogy csak nekem tetszik?Nem baj nem veszünk össze rajta.....:)
mekszamnojz: semmi baj, majd megszokod te is :DD
Mind a 16 komment
The Real GhostBuster Car
4299 0 11 Autó Izé
Belkar: valaki előrelátó volt: majd hogyha lesz egy gb-s film a közeljövőben ne keljen akkor csinálni [...]
Laci: Csicsás egy autó, de mi célból készült? 1. Valakiknek volt humora, pénze, ideje, stb. 2. Üz [...]
papaluige: szépen megépítették az biztos!
Mind a 11 komment
The Real GhostBuster Car
4465 3 11 Izé
Belkar: valaki előrelátó volt: majd hogyha lesz egy gb-s film a közeljövőben ne keljen akkor csinálni [...]
Laci: Csicsás egy autó, de mi célból készült? 1. Valakiknek volt humora, pénze, ideje, stb. 2. Üz [...]
papaluige: szépen megépítették az biztos!
Mind a 11 komment
Ha a kő-papír-olló már túl unalmas lenne... :D
5878 15 40 Izé
süti: DE nem lehetetlen értelmezni!!!!!!!!!!!!!
Schabee: jujj biztos hogy normális volt aki ezt kitalálta?????
ZeroO.: én már megis tanultam:D
Mind a 40 komment
Az elmúlt két napban apróbb, de annál érdekesebb részletek láttak napvilágot a soron következő Prince of Persia-ból.
751 0 0 Tech Izé
Az augusztusban debütáló "Davis" névre keresztelt frissítés több szempontból is történelmi újításokat eszközöl majd a Burnout Paradise-ban.
628 0 0 Tech Izé
Smokin Barrels
4600 3 10 Game Izé
tomi77: Már majdnem mindenhol Errtu! :)
Grábor: én legjobban a kockapókerezést bírom benne meg a lovaglást
tomi77: oda vagyok érte!
Mind a 10 komment
Earthworm Jim visszatér!
863 1 1 Tech Izé
gvereb1: juhuhuuuuu, egyik kedvenc játékom volt :)
Soil - Pride
Egy jó szám, érdekes klippel. :)
Soil - Halo
868 0 0 Zene Izé
Static-X - Dirthouse
929 2 11 Zene Izé
BoshI: ÚÚÚÚ de régen hallottam már!!!El is felejettem milyen jóó!Köszi,hogy eszembe jutattátok!:) [...]
Balázs: azt hittem az csak BB mániája xD
Hbrex: Cicás Post 4 evah :D Amugy állat haja van a csávónak XD
Mind a 11 komment
Still D.R.E. - Dr. Dre feat. Snoop Dogg
999 2 0 Zene Izé
Sabine Wild fotói
4127 0 2 Art Izé
r3clbull: nekem tetszenek...olyan festménynek tünnek így az épületek..
mekszamnojz: beleejtette a neni a vizbe a gepet szegeny X)
Sabine Wild fotói
4319 2 2 Izé
r3clbull: nekem tetszenek...olyan festménynek tünnek így az épületek..
mekszamnojz: beleejtette a neni a vizbe a gepet szegeny X)
A biciklizéstől jobb lesz a szex - ezzel a gondolattal kampányol a kormány a bicikli mellett.

Bécsben ötször annyi bicikliút van, mint Budapesten, de a kormány szerint nem csak útból van kevés, kevés a kerékpáros is. Ezért akart a minisztérium - ahogy fogalmaztak - "ütős, figyelemfelkeltő kampányt". A Gazdasági Minisztérium szóvivője azt mondta, nemcsak azzal foglalkoznak, hogy több út épüljön, több biciklis is kell. Erről szól a mostani kampány, amiért a minisztérium 3,2 millió forintot fizetett.
13838 9 34 Izé
Schabee: hát ez állat XDXDXDXD
Dawe: attól csaknem kapok hererákot hogy néha felülök a szakadt bmx-emre
Villa27: Igaz! Férfiaknál a biciklizés inpotenciát okoz! Miért nem olvastak utána azok akik ezt a kamp [...]
Mind a 34 komment
Az id Software évente megrendezett több napos LAN-partija, a QuakeCon az idei esztendőben is megrendezésre kerül.
561 0 0 Tech Izé
Spencer Tunick már szerepelt itt pucér akcióival jó párszor, most itt az oldala.
12272 0 12 Art Izé
bungle: hotspot küldte: http://hotspot.blogbugs.org/7589566/All-Spencer-Tunick.html
r3clbull: de hát honnan akad annyi meztelen test?? vagy mija fasz??
Wicked: Drága az építőanyag.
Mind a 12 komment
Naga Jolokia, az indiai paprika, mely a világ legerősebbje, 850 ezer Scoville-egységgel (SHO).
6664 5 28 Izé
AVIREX: ezek a paprika,már a kutyapöcs is szerintem nagy mennyiségben elveszik az ételek igazi valódi [...]
Schabee: szerintem nem is csíp XD
Findzs: ez jo :) a neve miatt kérdeztem
Mind a 28 komment
A sok-sok videó és videóinterjú után végre kézzel fogható információkra is fény derült a Midway autóüldözéses, The Wheelman alkotásáról.
732 0 3 Tech Izé
Chilly: szerintem még mindig jobb, mint ha nem lenne kinn semmi friss infó órákon át.
Shifty_: Esetleg mi lenne, ha neki állnál mondjuk tech témában posztolni és akkor nem kellene fanyalogni [...]
dude: Nem kéne átnevezni a tech izét játékok.hu-ra?
Human Snake - vicces kis videó, és a zene is jó hozzá. ;)
9536 6 14 Izé
Schabee: húúú de király, régi midis gémekre emlékeztet a zenéje, és nem kis meló lehetett ezt össz [...]
rivaul: Ez megválasztott keményen :D
Vin Dieselke: Ez jóó:D Azért kellett hozzá 1 kis idő amíg ezt így összehozták.... Egyes embereknek de sok [...]
Mind a 14 komment
Az első látványtervek és in-game kép után hamarosan megérkezik az első Gears of War 2 in-game mozgókép is.
515 0 0 Tech Izé
Az Activison feje, Bobby Kotick egy interjúban úgy nyilatkozott, hogy a negyedik Guitar Hero-ban a Rock Band által kitaposott ösvényen próbálnak szerencsét.
459 0 0 Tech Izé
Az Activision gondozásában készülő Marvel-hősöket felvonultató Marvel: Ultimate Alliance 2 biztosan nem kerül a boltokba idén.
497 0 0 Tech Izé
A korábban már nálunk is látott, kissé gyenge minőségű STALKER: Clear Sky DX10 videóbemutató a mai nap folyamán egy bővített verzióval és szebb minőséggel tűnt fel az éterben.
751 0 0 Tech Izé
Dropclock - letölthető screensaver óra
8924 7 23 Izé
Schabee: nekem nincs is képernyővédőm és nem is kell :)
somlo: fatal error:):) inkabb nem is rakom föl... lehet jó de inkabb kihagyom
hamilton: Én feltettem beállítottam...minden oké...de ha villámnézetet tolok vagy elindul akkor csak sö [...]
Mind a 23 komment
Újabb jó téma nem csak sátánistáknak és világvége hívőknek... ;)
Elvileg májusban éri el a Föld lakossága a 6 666 666 666-ot.
8666 1 81 Izé
bungle: Krys küldte: URL: http://emaninagar.com/populationc.htm Szöveg: India lakosságának növekedése [...]
Laci: Nem igaz, hogy CSAK 14 éves vagy! Figyeltem a kommentjeidet, tetszenek. :)
Máln@: :9 de gyorsan szülnek :P :) 6,669,670,009
Mind a 81 komment
Álmában szambázik egy picit...
4680 2 7 Izé
Schabee: aranyos
BoshI: Jáááj de édi!:)
Szmiri: háh xD
Mind a 7 komment
Imádott német filmrendezőnk, Uwe Boll ezúttal az MTV-nek adott interjút, melyben elárulta, hogy a Blizzard nem rég kikosarazta őt.
610 0 2 Tech Izé
Tuthanchamon: Esetleg a" Warcraft the movie" rendezoszekebol kosaraztak ki ? ha tudtok vmit a filmrol irjatok lecc [...]
kKNd: és milyen jól tették... szánalmas egy ember...
Hírességek és az ő középső ujjaik. ;)
13565 1 26 Izé
Schabee: a kedvencem Queen Latifah XD olyan kis bálna XD
közlegény: Ahogy elnézem Avril-nek van a legnagyobb gyakorlata ebben, már-már kötelező, ha punk-osdit ját [...]
Revanor: A "sztárok" is rohadtul érdekelnek ez meg pláne ... :/ Nem rajongani kellene azért is ha Tom Cru [...]
Mind a 26 komment
Dobjuk fel a lakásunkat pár post-it fecnivel! ;)

Rebecca Murtaugh munkái.
Utcai emlékeztetőnek sem utolsó...

Post-it animáció:
2662 0 10 Art Izé
M.agnus: Remek, eredeti megoldás, újra virágzik a popart, igaz modernebb formában.
roland66: hát igen sztem is a szar fajtát veszed! :D a rendes post it kicsit drága! mármint nem éri meg d [...]
Purple: szerintem is! nekem mondjuk baromira teccenek ezek a retro stílusú falmatricák. ilyen jóó nagyo [...]
Mind a 10 komment
Dobjuk fel a lakásunkat pár post-it fecnivel! ;)

Rebecca Murtaugh munkái.
Utcai emlékeztetőnek sem utolsó...



Post-it animáció:
2754 7 10 Izé
M.agnus: Remek, eredeti megoldás, újra virágzik a popart, igaz modernebb formában.
roland66: hát igen sztem is a szar fajtát veszed! :D a rendes post it kicsit drága! mármint nem éri meg d [...]
Purple: szerintem is! nekem mondjuk baromira teccenek ezek a retro stílusú falmatricák. ilyen jóó nagyo [...]
Mind a 10 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a Monodon monoceros vagy ismertebb nevén a narvál, ami az emlősök osztályában a cetek rendjéhez, ezen belül a narválfélék vagy fehérdelfinfélék családjához tartozó Monodon két faja közül az egyik (a másik a beluga).

A faj érdekessége hogy a hímek agyara 2-3 méter hosszúra is megnőhet, és még senki nem tudja, hogy mire való igazán...
2244 1 25 Izé
szabina666: Találtam egy oldalt a cetekről.Nem rossz:): a lényeg benn van http://www.cetek.freeweb.hu/
bungle: reokra küldte: http://www.youtube.com/watch?v=ykwqXuMPsoc Egyébként ez weebl cucc, amiből volt [...]
Belkar: mind1 délen is meg északon is jég van meg hideg meg ugyanolyan mind2 és mind2 el fog pusztulni f [...]
Mind a 25 komment
Egy új, és szuper Videoklip néző portál! Napról napra bővül és növi ki magát!!
896 0 3 Tech Izé
Dr.V.: Itt a közvetlen link ha nem jön be a frame miatt: http://vidbay.extra.hu
dude: Nagyon komoly oldal lehet, ha az extra-ra raktátok... "szuper"!
Dr.V.: Itt a közvetlen link ha nem jön be a frame miatt: http://vidbay.extra.hu
A párbaj
5950 13 17 Izé
Schabee: hát ez qrvakész XD
Mimis: Bármi jobb akármennyi percben, mint a Vuk2. :DD
zuza: steampunk ! ÉS milyen igényes ! :D nagyon nagyon jó !! hét percben jobb mint a vuk 2 l!!! ol
Mind a 17 komment
Szemet gyönyörködtető in-game jeleneteket felvonultató mozgókép érkezett a Neon motor hajtotta Race Driver GRID-ből.
708 0 1 Tech Izé
Menyet: Tényleg jó game ;)
Top 10 ősi fogamzásgátló szer és tévhit: a menyéthere, az ópium, a kólás fürdő és a krokodilkaki...
6517 0 3 Izé
Schabee: hát na...
Belkar: "top 10 ősi fogamzásgátló szer és tévhit: kólás fürdő" pfff :)
Re-Peet: aki pedig nem tud angolul.. http://velvet.hu/szex/foggatl08040/
Valakinek már megint túl sok ideje volt...
3758 0 11 Izé
chocolat: Hát nekem kell egy ilyen [:
Schabee: kész, nekem teccik :)
bandee1219: http://funpic.hu/hu.picview.php?id=34120
Mind a 11 komment
Van aki nem csak védekezésre használja a karatét...
9354 2 27 Izé
Schabee: józsi a qrva anyádat, megint kiszöktek a csirkék!
Zsolt86: golyót a fejébe!!!
Mimis: No problem.. ;)
Mind a 27 komment
Régebbi postok...