REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Újra támad a halottnak hitt fejlesztő/kiadó cég - Az Interplay vezetősége ma megerősítette, hogy több korábbi nagy címmel kívánnak visszatérni a játékiparba!
565 0 0 Tech Izé
"A másik bringám egy Stradivarius". ;)

722 0 8 Autó Izé
Shifty_: A Tour nélkülözhetetlen alakja! Remélem idén is megmutatja magát:):)
tian: hát attól függ milyen szemszögből nézzük:D
eNMi: több? sztem kevesebb! :)
Mind a 8 komment
"A másik bringám egy Stradivarius". ;)

882 1 8 Izé
Shifty_: A Tour nélkülözhetetlen alakja! Remélem idén is megmutatja magát:):)
tian: hát attól függ milyen szemszögből nézzük:D
eNMi: több? sztem kevesebb! :)
Mind a 8 komment
Egy kis malackodás ;) - Nellie, a világ legokosabb cocája. :)

Nellie zongorázik és énekel.
Nellie a Letterman showban.
Valentines Performing Pigs.
2034 3 28 Izé
kotta: Bungle-nak: (Keith Waters, angol amatőr bokszszöv. elnöke) "...létezik még egy népcsoport, ame [...]
brigi_cica: egyem a sonkáját!! :D :D ( dög ) :D
csicsilla: soha nem fogok beszolni egy piszkosul nagy mangalicànak!!!!XD
Mind a 28 komment
Még igazából meg sem jelent, de már elfogyott a GTA negyedik része?!?
5771 0 23 Izé
Mappa: 10x annyi mint itt ! de nem is kell annyira "nyugatra" menni érsd itt usankát már az osztrákokn [...]
xboxbuci: Csak kérdezlek nyugaton menyi az átlag kereset?
RoGeR: nem értem ezeket a hozzá szólásokat hogy "pár éven belül úgyis meghal a pc" és társait. Mi [...]
Mind a 23 komment
Az Xbox World munkatársa, Rob Taylor az első játék újságíró ezen a planétán, aki végigvitte a GTA IV-et. A GamesRadar által készített interjúból szemezgettük ki a lényegesebb információkat.
674 0 0 Tech Izé
Vevő vagy a hírekre? Nemcsak olvasni, de küldeni is szeretnél érdekes és értékes infokat, hogy más is beszéljen róla(d)? Láttál valami megdöbbentőt, amit terjesztenél?

Akkor a hir.ize.hu a Te oldalad! Örömmel értesítünk minden hírekre vadászót és fogyasztót, hogy az ize.hu égisze alatt elindult új oldalunk, a hir.ize.hu, fókuszban napi aktualitásokkal, közérdekű, szórakoztató és színes hírekkel.

Itt megtalálsz mindent, ami számít: hírek a nagyvilágból és itthonról, auto-motor-sport, bulvár - és mindaz, amit Te érdekesnek tartasz!

Olvass, keress és küldj! Szerkeszd Te az oldalt!
3989 3 27 Izé
eNMi: :D hát igen, reggel van még! :)
bungle: Fehér, mi a bajod vele? Ja tudom már, nem frissítettél (ctrl-r vagy shift-r), és biztos cache-b [...]
eNMi: wooowwwwww! a legfisseb és top hirizéknek ki adott ily szép betűszint?
Mind a 27 komment
The beamz Music Performance System

1036 1 2 Tech Izé
Srobi: Az nem baj..lesz amit kitenni buntetesnek az ize.hu-ra:D
<-{st.one}->: ez tök jó! hobby-zenészeknek! csak sajna lehet mégtöbb lesz a "megazenész"...
Szerinted viszket nekik?
21472 3 99 Izé
Lizsu: next level: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=5741
spidy: hát ezek tutti őrült kis csajok de ez bene a jo ijjenekt kel fogni az embernek ha bene vanak az i [...]
LeNore: Oké, ketten már vagyunk a csapatban!! :D
Mind a 99 komment
Vonalkód művészet

És egy kicsit másképp - Scott Blake módra
4286 1 4 Art Izé
r3clbull: -Hogy néz ki az etióp focicsapat? -Mint a vonalkód :D
Belkar: ötletesek nagyon :)
bigyminyő: Ez is egyfajta megközelítése a művészetnek....:)
Mind a 4 komment
Vonalkód művészet

És egy kicsit másképp - Scott Blake módra
4426 11 4 Izé
r3clbull: -Hogy néz ki az etióp focicsapat? -Mint a vonalkód :D
Belkar: ötletesek nagyon :)
bigyminyő: Ez is egyfajta megközelítése a művészetnek....:)
Mind a 4 komment
120 Tri-lens Stereo Camera
1492 0 0 Tech Izé
Simpsonize Me - nézd meg, hogy néznél ki a Simpsons sorozatban.
6337 13 24 Izé
CRaPtRaSH: szegééény *simis szmájli :D
r3clbull: jah...nem jövök be neki
CRaPtRaSH: ohh:D a képeddelvolt baj?:S mer nekem e fogadta el először:D
Mind a 24 komment
Már régen volt nőnap, így a csajoknak kijár már egy Pasizés poszt: 88 éves chippendale bácsi :P
2746 0 11 Izé
LeNore: A csaj attól fél, hogy ráesik??:))) Úgy tartja a kezét, ha elveszti az egyensúlyát, elkaphass [...]
mekszamnojz: Koszonom szepen! Viszont kivanok a mar meglevohoz, tovabbi jokat :) Az esztetikus ferfi latvanya ped [...]
bigyminyő: Részemről szívből kívánom neked,hogy megtaláld álmaid pasiját!...:) Nekem családom van,sze [...]
Mind a 11 komment
Jump Bike - bicaj ugrálós kedvűeknek? :O

2382 0 11 Autó Izé
bubi66: Na azért lehet , hogy nem is egy rossz érzés vele menni . Valami guruló , lebegő , libbenő ... [...]
r3clbull: hát ez megint mija turó? kiváncsi lennék h akadnak az ilyen korszakmegváltó ötletekre..
Laci: A Dire Straits egyik legjobb száma.
Mind a 11 komment
Jump Bike - bicaj ugrálós kedvűeknek? :O

2518 1 11 Izé
bubi66: Na azért lehet , hogy nem is egy rossz érzés vele menni . Valami guruló , lebegő , libbenő ... [...]
r3clbull: hát ez megint mija turó? kiváncsi lennék h akadnak az ilyen korszakmegváltó ötletekre..
Laci: A Dire Straits egyik legjobb száma.
Mind a 11 komment
Videójáték történelem - 114 játék 1972-től 2007-ig.
5206 10 20 Izé
three.d: A Double Dragon 87-es? Mi 93-94-ben nyestük a játékteremben 20-asokkal! Jó sokáig tartott, míg [...]
VS: Hát Mario,DynaBlaster,Sam&Max(régi) mindenek felett
anon: Egyszer láttam egy paródiát a pongról. Kiszálltak meg verték egymást csak az a baj hogy nem t [...]
Mind a 20 komment
Újabb hely a Földön, ahová a többség szerencsére sosem jut el. És éppen ez is Budapesten.
5890 1 5 Izé
kotta: Írok ide hátha ér vmi ranglistapontot. meg mermár nem rúgdosnám. Úgyis ráépül egy ház, a [...]
kotta: Ezeket most széjjelrugdosnám ,amilyen kedvem van. Aztán ülnék ott, és jó volna ha rámomlana. [...]
Sissi: Először azt hittem valami gombás hely lesz:P Nekünk volt kefírgombánk, és az nézett ki így, [...]
Mind a 5 komment
Az 5 éves dél-koreai kislány, Yoo Ye Eun születése óta vak, és ugyan nem tökéletes a zongorajátéka (soha nem vett zongoraleckéket, magától tanult meg hallás után játszani), az előadás megragadó.
4560 5 14 Izé
r3clbull: egyébként a film (Ray) is elég vagány...nekem nagyon tetszik
kotta: Ja. Tán túl fiatalkák vagyunk hozzá: Ray Charles VAK zongorista. Egyik kedvenc vicc (ami őt ism [...]
kotta: A sztori hasonló. Csak három öregember, akik zenélnek, az egyik pár hétre rá már halott. Az [...]
Mind a 14 komment
No, most mondja valaki, hogy nem lát mindent!
5472 7 90 Izé
Pubycsavo: Istentől nem is kell tartanod, inkább a pokoltól, ezt most ne úgy vedd, hogy én azt mondom, hog [...]
Laci: Senkit nem állt és nem is áll szándékomban megsérteni. Az életet én egyszerinek és megismé [...]
Pubycsavo: most olvastam végig minden hozzászólást. Purple Az egyház nem követeli meg az adót, aki jó [...]
Mind a 90 komment
Különleges ezüst ékszerek
2925 4 18 Izé
Tóth József: A hosszú férfiakat, akiknek világos hajuk van, a hosszúhajú férfiakat, vagy esetleg más legye [...]
Purple: csak te... :D meg újabban Crap :D
<-{st.one}->: meg törpülnek is! XD ;)
Mind a 18 komment
58 centiméterével és mindössze 5 kilójával Jyoti Amge a világ legkisebb tinédzsere. A 14 éves indiai kislány apró termete ellenére ugyanolyan életét él, mint egészséges társai, akik elfogadják, sőt imádják Jyotit.
8096 4 20 Izé
Katcz: Májkül a középső a nagyok közül... amugy bujócskában verhetetlen lehet....meg az egész vil [...]
coogy: Keressétek meg kösztük MÁJKÜL DZSEKSZONT
Tóth József: Láttam már olyan (minden sértő szándék nélkül mondom, mert úgy tudom Ők is igy hívják ma [...]
Mind a 20 komment
J&W kontra J&W -- IGP-s alaplapok háborúja

E cikkünkben két integrált grafikus vezérlővel ellátott alaplapot, és azok IGP-it küldtük a ringbe, egy Gainward 8400 GS-sel megfűszerezve. A termékek általános képességeik és tulajdonságaik mellett arra voltunk kíváncsiak, mire elég ma egy alaplapi ''videokártya''. A válaszokat megkaptuk...
674 0 0 Tech Izé
Sword and Sandals 2
5081 7 11 Game Izé
tomi77: fogyatékosoknak való
tttt: Már legyőztem(15 hp-val)
tttt: Légyszi segítsen valaki! Hogyan lehet legyőzni a harmadik "boss-t"? Nekem sehogy sem sikerül!
Mind a 11 komment
Forgatható multifunkciós bútor.
803 0 0 Tech Izé
- Régóta akartál tetkót, de még nem szántad rá magad?
- Nincs meg a kellő anyagi motiváció?
- Nem tudsz választani a sok forma közül?

Mi adjuk a mintát és a pénzt is!

Ha Te is a szabás-varrás szerelmese vagy és bevállalod, hogy bármelyik testrészedre, bármekkora (de minimum 3x3 centis) IZE.HU logót tetováltatsz igaziból, mi adunk hozzá 100 ezer forintot. (Meg egy hivatásos tetoválót!)

Jelentkezés, további infók kattintás után.
6736 5 382 Izé
[conejillo]: én megcsináltattam volna :D kár hogy csak most láttam.. :P
Vikka: TV felvétel????? Meglesz a következő Fókusz témája :D:D
bungle: Lásd a 62. és a 124. kommentet. Úgy tudom minden dokumentálva lesz és még tv felvétel is kés [...]
Mind a 382 komment
Vándorkövek

Wiki cikk.
10808 7 45 Izé
crassus88: Oh. Köszi, akkor utána nézek, mert én csak a gleccseres verziót tanultam :D
pepeti: Még mindig jobb mint olyan tudálékosak akik nem tudják megmagyarázni csak leírják vmiről hog [...]
winkytct: nem, nem nezek TV-t... de nem is hiszem h koze van a TC-nek a hulye emberekhez ... nah mindegy ... [...]
Mind a 45 komment
Hamarosan új faj jelenik meg az akváriumainkban és vízeinkben. A neve: Robohal. ;)

Valamint a bologatós kutyáinkat is ideje lesz lecserélni erre.
2953 1 14 Izé
Dawe: valyon mekkora lesz rá a méretkorlátozás?
ezekiel20: Én simán etetném pl szárított kondenzátorral, meg memória aprólékkal.
dega44: Hja....a bólogatós blökihez nemkell felengedni az ótó vízzel...:-D
Mind a 14 komment
Felix Baumgartner bázisugrása a Taipei 101-ről.

Cikk.
4808 1 9 Izé
mekszamnojz: XD hevesen csendbe bologat XD
Belkar: igenis kell bántani zsolti gyereket hiszen nulla tehetséggel a magyar adófizetők pénzén szeren [...]
rmx rider: szerintem ő sem akarta bántani.. Mindenki tudja hogy bejutni a forma 1-be eleve szép teljesítm [...]
Mind a 9 komment
Minas Tirith (Lord of the Rings) fogpiszkálóból. Valakinek már megint sok ideje volt.
4902 0 27 Art Izé
<-{st.one}->: bizony! van mit ragasztgatnia!XD
Samure: Minas Tirith-nek 7 szintje volt ugye? Mert akkor még jókora munka lesz mögötte!
<-{st.one}->: ja látom tényleg az egyik képen már megvan a 3. szint. :)
Mind a 27 komment
Minas Tirith (Lord of the Rings) fogpiszkálóból. Valakinek már megint sok ideje volt.
5290 4 27 Izé
<-{st.one}->: bizony! van mit ragasztgatnia!XD
Samure: Minas Tirith-nek 7 szintje volt ugye? Mert akkor még jókora munka lesz mögötte!
<-{st.one}->: ja látom tényleg az egyik képen már megvan a 3. szint. :)
Mind a 27 komment
Miss England 2008 - honnan tudtak összekaparni ennyi, aránylag mutatós csajt a szigetországban? :O
33174 0 48 Izé
power9: Az biztos h a magyar nők a legjobbak, de ha jól kinyitom a szemem, mindenhol találok "kedvemre" v [...]
Geri: Hehehe ez oltás!!!Miss Surrey nagyon kegyetlen!!!Egy haverom kinn él és azzal ámít hogy mennyi [...]
VS: Nekem nem tölt be :(
Mind a 48 komment
Csinálj magadnak szuper képregényhőst!
3988 15 11 Izé
Baal: :DDDDDD
Belkar: http://www.giantitp.com/comics/oots.html
Baal: Belkar, a Belkart te találtad ki? Tökjó amúgy.:DD
Mind a 11 komment
Zombi sztriptíz Jenna Jameson szereplésével

A nem túl távoli jövőben egy titkos kormányzati projekt által kifejlesztett új vírus szabadul ki, és Nebraskában köt ki, egy föld alatti sztriptízklubban. Amikor a vírus elkezd terjedni, a sztriptíztáncosnők átváltoznak "Szuper Zombi Sztriptíztáncosokká"...
11000 0 8 Film Izé
Dralisz: :D szerintem poén bár már minden film zombis szinte... "kicsit" unalmas
VS: Szerintem maradjon a pornónál
Sztiki: de ez most komoly???
Mind a 8 komment
Zombi sztriptíz Jenna Jameson szereplésével

A nem túl távoli jövőben egy titkos kormányzati projekt által kifejlesztett új vírus szabadul ki, és Nebraskában köt ki, egy föld alatti sztriptízklubban. Amikor a vírus elkezd terjedni, a sztriptíztáncosnők átváltoznak "Szuper Zombi Sztriptíztáncosokká"...
11575 3 8 Izé
Dralisz: :D szerintem poén bár már minden film zombis szinte... "kicsit" unalmas
VS: Szerintem maradjon a pornónál
Sztiki: de ez most komoly???
Mind a 8 komment
Csak két látványos videó a kilövésről:

761 0 1 Tech Izé
rmx rider: Nagyon szépek! :)
A képek magukért beszélnek. 
627 1 1 Tech Izé
Ágii: Atya úristen....:S:D
Mennyiből hozhatunk ki egy Intel Skulltrailt? 710 ezer már elég is lesz rá!
1005 1 0 Tech Izé
Húsvéti ökörségek HOC módra - Az első fotók a 2008-as Need for Speedből
1179 1 0 Tech Izé
Vándorolj mag (növény) formában
2056 1 11 Game Izé
Nornertoo: ez tökjóó:D
MVS: Szerintem egyszerű és szórakoztató volt... Köszönöm
Purple: én nem használtam, ha ez megnyugtat :DD közepe felé megnéztem, mert nem tudtam mivan, de nem tu [...]
Mind a 11 komment
Régebbi postok...