REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Jó étvágyat! :)
4399 0 10 Izé
Élien: Pacalt !!!!
.::JunKieEQ::.: Most ütöttem agyon egy pókot... Kéri valamelyikőtök...?
Balázs: hát az is igaz................
Mind a 10 komment
Egy kis pénzkereseti lehetőség ;)
10323 0 3 Izé
attti: nem semmi,igy atejteni az embereket
worx: egyszer ki lehet (ki fogom) próbálni.. tényleg annyira nem sejtik ezt az emberek.. meg maximum j [...]
mtzolee: ügyes!:)) kíváncsi vagyok nálunk ez menniyre jönne be!:)
Sufnituning hullámvasút ;)
Még pár videó: [1] [2] [3]
Itt látható, hogy készült...
4307 0 1 Izé
mtzolee: hát azért nem szívesen tenném próbára,h mennyire biztos,h nem borul fel... szépen beletúrná [...]
Egy-két fájdalmas löket...
7668 2 3 Izé
Balázs: akkor mennyél ki egy magyar bajnokira.........
Mage_ster: Focin ennyit már rég röhögtem!!!
mtzolee: hmm.. van egy-két pofás védés! :))))))
Hírességek kisméretben...
8300 2 2 Izé
Máln@: jaja...........de akk is jót röhögtem ezek közül is páran........:)
metaljesus: hát a worth1000 csinált már ennél jobbat is
FlexibleLove - moduláris ülőke

Másik videó
4345 1 6 Izé
Mage_ster: Tényleg nagyon kreatív, de kíváncsi lennék, hogy az én gyengécske 120 kilómmal meddíg üln [...]
Gouranga: szerintem nagyon kreatív, nem tudom miért csak a hiábit kell azonnal keresni...
Su: itt nem az a kérdés, hogy mennyire kényelmes, hanem az, hogy mennyire kényelmetlen.
Mind a 6 komment
Poros szélvédők művészien kezelve...
3998 1 4 Art Izé
Balpar: Ezentúl én sem mosok kocsit hátha egy ilyen jólelkű művész megtalálja
bandee1219: Valamelyik olyan komoly, mint állat, de egy pár csak "elnagyolt", de szeretnék így rajzolni.
Ficánka: Nem is kicsi!
Mind a 4 komment
Poros szélvédők művészien kezelve...
4134 6 4 Izé
Balpar: Ezentúl én sem mosok kocsit hátha egy ilyen jólelkű művész megtalálja
bandee1219: Valamelyik olyan komoly, mint állat, de egy pár csak "elnagyolt", de szeretnék így rajzolni.
Ficánka: Nem is kicsi!
Mind a 4 komment
Rosszcsont kiskölykök...
7334 1 3 Izé
Ijász!!!: Benyomot neki rendesen.)))
attti: igen jo,nézzétek meg
Luflee: A könnyem is kifolyt :D
Kínai vasútállomás
5049 0 0 Izé
Francia fejlesztésű tankelhárító-rakéta teszt... :D
14280 7 11 Izé
bandee1219: http://www.youtube.com/watch?v=RpDEO6sPdJI
Wicked: http://www.youtube.com/watch?v=A8iqfGn0FQ0
platonista: Ennyit a Napóleon utáni francia hadseregről.
Mind a 11 komment
Fasza kis Dub selector, 9 féle dubszettel.....
4349 2 2 Game Izé
tian: nekem is tetszett:)
Luflee: Nekem bejött :)
Fasza kis Dub selector, 9 féle dubszettel.....
4223 1 2 Izé
tian: nekem is tetszett:)
Luflee: Nekem bejött :)
Lehet hogy már egy kicsit lejárt, de még mindig nagyon kemény...
5953 3 0 Izé
Tojgli és Kulagép kalandjai
4477 4 1 Izé
csicsilla: a legalson sirtam ,nekem nagyon bejön !!!
Maria Moral Pena egy becsomagolt házat kapott Valentin napra. Te mit kaptál? :)
2411 0 3 Izé
Lako: Kikosarazást...
attti: leht hogy csak valentín napra kapja?
man_oo: Vajon mit kap karácsonyra? .............elkényeszteti a csajszit ...ha csunya lesz meg öreg akk [...]
Habitat '67 - Montreal, Kanada

A hivatalos oldala.
4483 0 9 Art Izé
bandee1219: Csak vonalzója volt a tervezőnek?
tecchnoo: ez létezik??
tecchnoo: ez azért 1 picit túlzás
Mind a 9 komment
Habitat '67 - Montreal, Kanada

A hivatalos oldala.
4741 1 9 Izé
bandee1219: Csak vonalzója volt a tervezőnek?
tecchnoo: ez létezik??
tecchnoo: ez azért 1 picit túlzás
Mind a 9 komment
1 Click Award - mozgasd az egeret a szürke kör fölé és nézd a hülye japókat, mit művelnek már megint... :D
15621 3 2 Izé
tian: mekkora egy barmok!:D mikor lesz már külön rovat nekik?:))
kisdead: Ezek aztán nagyon pihentek :D
Kicsit pech?
7036 0 4 Autó Izé
majerfeco: Ezt megszívta!
Chino: egy a lényeg nem ő volt a hülye.a qrva anyukáját annak aki ilyen trehány módon képes letenni [...]
sai: azt árulje el valaki hogy ezt hogy hozta össze?
Mind a 4 komment
Kicsit pech?
7052 1 4 Izé
majerfeco: Ezt megszívta!
Chino: egy a lényeg nem ő volt a hülye.a qrva anyukáját annak aki ilyen trehány módon képes letenni [...]
sai: azt árulje el valaki hogy ezt hogy hozta össze?
Mind a 4 komment
Pink Panther kocsi az eBay-en... gyönyörű ;)))
2700 0 1 Autó Izé
qukac: A kislányom imádná,nagy Pink Panther rajongó.
Pink Panther kocsi az eBay-en... gyönyörű ;)))
2669 1 1 Izé
qukac: A kislányom imádná,nagy Pink Panther rajongó.
Egy szép stadionrobbantás - Kína készül az olimpiára...
6170 2 1 Izé
nyehőce: A következő e-mail terjed, nem tudom mennyire igaz (a 7. LOL, a 9. meg elég hihetetlen): Hogyan [...]
Oroszország, Szentpétervár, izgalmas kereszteződés. ;)
13050 1 6 Izé
Tomiie: Ennyit az Oroszokról!
tian: Az oroszoknál rengeteg ilyen keresztezödés van. Van ahol két nyolcsávos keresztezi egymást és [...]
man_oo: Oda kell vinni az orosz jogsi tanonc fiatalokat vizsgázni.............:P :D
Mind a 6 komment
Szép színes hologram, mozog is jól...
4464 0 0 Izé
Ez a Volvo XC90 több mint tízezer lego kockából épült...
3760 0 5 Autó Izé
bandee1219: Bocs, most megnéztem, tényleg, de a multkor már nem volt jó a hivatkozás v. csak nem akart bej [...]
dude: Pedig ez nem PS, ez nagyon is LEGO Volvo a LEGOLAND California-ban.
bandee1219: Remélem világos, hogy ez PS. Vagy valami más program effektje, nem pedig legó.
Mind a 5 komment
Ez a Volvo XC90 több mint tízezer lego kockából épült...
3903 1 5 Izé
bandee1219: Bocs, most megnéztem, tényleg, de a multkor már nem volt jó a hivatkozás v. csak nem akart bej [...]
dude: Pedig ez nem PS, ez nagyon is LEGO Volvo a LEGOLAND California-ban.
bandee1219: Remélem világos, hogy ez PS. Vagy valami más program effektje, nem pedig legó.
Mind a 5 komment
3 éves kínai kiscsaj simán kirakja a rubik kockát!
4148 0 10 Izé
man_oo: Igazad van :D....Csak elkapott a lendület :D ......................
Connektor: man oo : bocs,csak megin kötexem,amugy teljes mértékben igazat adok Neked,de az a 3 perc az 117 s [...]
man_oo: Hogy te mekkora hülye vagy!!! A kocka kirakásához külömböző methodusokból kell ismerni a le [...]
Mind a 10 komment
Játssz Te is kupidósat és lövöldözz szívecskéket, gyárts szerelmes párokat. Woohoo Valentin nap!
5757 0 1 Game Izé
dzsininumberone: Nagyon fain ez a játék! Imádom azt a pihentagyút aki rálelt a hálón. Vagy nem tom. :) De mind [...]
Játssz Te is kupidósat és lövöldözz szívecskéket, gyárts szerelmes párokat. Woohoo Valentin nap!
6068 0 1 Izé
dzsininumberone: Nagyon fain ez a játék! Imádom azt a pihentagyút aki rálelt a hálón. Vagy nem tom. :) De mind [...]
Upsz, hát ez fájhatott egy kicsit... durva!
12661 0 12 Izé
Élien: Végre valaki!!! :)
Luflee: :)))))))) Kár hogy mostmár meg lehet nézni a videot.. De azért ez jópofa volt :)
Izzie: de ez hol van? vagy élőben láttátok? mármint a TVben? vagy mi?
Mind a 12 komment
Így kell vízzel rajzolni - Jeep marketing.
6463 1 3 Izé
Élien: Koponya volt az ötletgazda !
Su: nagyon látványos
Bakeyoo: hihetetlen vazzze, h mit ki nem találnak... nagyon yoo, teccik! kéne itthonra is :))) meg 1 Jeep i [...]
Ami jó az jó, még akkor is, ha valami hülye céges honlapon van elrejtve. Az AXE gombnyomásra nyögdécselő ajkaival simán el lehet játszani negyed órát, lehetőleg bekapcsolt hangfalakkal, hogy a környéken mindenki egyformán remekül szórakozhasson.

Egyetlen negatívumként a magyarítás hiányát tudnánk említeni, a francért nem lehetett néhány billentyűre valami magyar lihegést rákötni ("szeress, te állat!").
10876 2 5 Game Izé
norbertka1997: mi ennek a játéknak a cime?
szamaba: szupi
Szama: ez cool
Mind a 5 komment
Ami jó az jó, még akkor is, ha valami hülye céges honlapon van elrejtve. Az AXE gombnyomásra nyögdécselő ajkaival simán el lehet játszani negyed órát, lehetőleg bekapcsolt hangfalakkal, hogy a környéken mindenki egyformán remekül szórakozhasson.

Egyetlen negatívumként a magyarítás hiányát tudnánk említeni, a francért nem lehetett néhány billentyűre valami magyar lihegést rákötni ("szeress, te állat!").
10291 5 4 Izé
szamaba: szupi
Szama: ez cool
Ketya: a G meg H betü a legjobb:)
Mind a 4 komment
HTML kódok a mindennapi életben
6011 0 0 Izé
A miskolci Vadasparkban készült képekből egy kis válogatás.
2202 0 1 Art Izé
Mage_ster: VIVA la Miskolc
A miskolci Vadasparkban készült képekből egy kis válogatás.
2370 1 1 Izé
Mage_ster: VIVA la Miskolc
Akvárium a képben...
2746 0 2 Izé
Su: szerintem kb 16-20liter, de tényleg nem sok értelme van.
bubi66: Nagy találmány ,és a halak is biztos jól érzik magukat a 6 liternyi vízben . Szerintem egy kom [...]
Lost fanoknak kötelező! ;) Dharma termékek...
3439 1 3 Izé
Balázs: a kólát jónak nézem :))
metaljesus: először azt hittem tényleg előálltak ezekkel :D pedig nagy pénz lenne benne az tuti :)
Balázs: mekkora isten vagy:))kösssz:)) Dharma tampon :)) Dharma koton a lakatlan szigetre :))
Régebbi postok...