REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Havat eszik, aztán tömbökben kikakilja. :D
Honnan máshonnan, mint Japánból... :)

4590 1 3 Izé
Balázs: hólapát4ever :))
Su: veszek egy olyan pikacsust, a hülyének is megéri ennyiért
metaljesus: jó lenne hozzá több kép :( de azért nem rossz :)
Kis izéket lehet növeszteni, pitypangot lehet fújni és szemcsepp is van... :D
5611 2 6 Game Izé
Ketya: :D
Izzie: ne látod benne a fantáziát...:D:D:D:D
Luflee: milyen kert?! Neked hol nő a kertedbe pislogó szem? meg kis ventillátor?! Meg ha szarik egyet a k [...]
Mind a 6 komment
Kis izéket lehet növeszteni, pitypangot lehet fújni és szemcsepp is van... :D
5242 4 6 Izé
Ketya: :D
Izzie: ne látod benne a fantáziát...:D:D:D:D
Luflee: milyen kert?! Neked hol nő a kertedbe pislogó szem? meg kis ventillátor?! Meg ha szarik egyet a k [...]
Mind a 6 komment
Állatira jól festett kövek...
4471 0 4 Art Izé
Schabee: ezek qrva jók
Tündérke: Gratula az ötlethez..nagyon eredeti!Tök ügyi volt bárki csinálta is.
Balázs: télleg faja az első a legjobb :))
Mind a 4 komment
Állatira jól festett kövek...
6208 3 4 Izé
Schabee: ezek qrva jók
Tündérke: Gratula az ötlethez..nagyon eredeti!Tök ügyi volt bárki csinálta is.
Balázs: télleg faja az első a legjobb :))
Mind a 4 komment
"Dance, I'm kitty cat... and i dance dance dance dance dance dance...."
3577 1 3 Izé
Kicsigyerek: a suliba az 1ik osztálytársam szinte minden órán ezzel idegesített
Balintka22: Nagyon szar...
Luflee: :D:D:D
Mai illúzió: közelítsetek a képhez és az ábra közepén lévő fekete lyuk tágulni látszik ! :D
8176 0 2 Art Izé
koffein: hátén átéreztem és valóban
Balázs: Hát még nem tágult ki eléggé :))
Mai illúzió: közelítsetek a képhez és az ábra közepén lévő fekete lyuk tágulni látszik ! :D
8502 6 2 Izé
koffein: hátén átéreztem és valóban
Balázs: Hát még nem tágult ki eléggé :))
Miss Universe, 2006-os felhozatal......hááát izéé, van egy két érdekes 'szépség' :)
25990 0 4 Izé
papa3624: miss puertorico-nak jo nagy szopos szája van de én összeszednék ezeknél 666x jobb nőket!!!
Balázs: miss usa-t dugnád mint a lopott biciklit :))
Gergely001: Szemüveget a bírónak!!
Mind a 4 komment
Szenzáció: feltekerhető kijelzős mobiltelefon!
4891 0 11 Izé
Su: :D
Nogee: Fasza lehet, amikor fúj a szél, az az izé meg ott lobog a szád előtt mint a trikolór... :)
Su: rossz lesz az a jövő, ahol mindezeket a hiábavalóságokat ilyen drágán kell megfizetni
Mind a 11 komment
Hárdkór tökjó hotel fanok, vagymi. Elmeroggyant osztály kiszabadult? Mai tinikorosztály? Beszarás.
10126 2 51 Izé
rullet2002: NEM BAJ KIS LÁNYOK CSINÁLJATOK TOVÁBB AMÍG MEG NEM UNJÁTOK! MAJD HA VÉN PICSÁK LESZTEK AKKOR [...]
Cheebeeke: xD A jövő nemzedéke :S Ahogy elnéztem, az volt a legnormálisabb aki azt mondta "Én nem szólok [...]
Schabee: vér szánalmas
Mind a 51 komment
Crippled Masters - a kung-fu filmek gyöngyszeme. :)
Két harcművész - az egyik lábak, a másik karok nélkül - összeáll, hogy egyesítve erejüket bosszút álljanak az őket megcsonkító gonosz mesteren. Oscarra vele! :D
8511 0 2 Film Izé
pisti: Bizonyára remek film a "műfaj" kedvelőinek.
after: nemár, ez undorító:S :)
Crippled Masters - a kung-fu filmek gyöngyszeme. :)
Két harcművész - az egyik lábak, a másik karok nélkül - összeáll, hogy egyesítve erejüket bosszút álljanak az őket megcsonkító gonosz mesteren. Oscarra vele! :D
7033 2 2 Izé
pisti: Bizonyára remek film a "műfaj" kedvelőinek.
after: nemár, ez undorító:S :)
Védd a fejed! Kottonsapival.
2081 0 4 Izé
csicsilla: na mèg felveszi hozzà azt a polot aminek a nyakànàl kèt szörös here van a [...]
attti: ez tényleg f "szfej lehet
pisti: Ha valaki ilyet visel, akkor ne csodálkozzon, ha azt mondják rá f*szfej. :D
Mind a 4 komment
Miután közel 600 millió forintot már ráköltött és 18 hónapot várt, Nick Skilton hetekre volt attól, hogy beköltözhessen remek kilátással rendelkező, elegáns, új luxusotthonába... :D (bocs, tudom nem szép dolog a káröröm, de ha egyszer olyan jól esik :)))
11274 0 5 Art Izé
Balázs: legszebb öröm a káröröm :))
Senkise: Szépet fog csúzdázni az a ház a szakadékba.
Élien: Pénze van ,de esze nincs! Ilyen helyre építkezni nagy baromság és felelőtlenség. Kb. olyan ,m [...]
Mind a 5 komment
Miután közel 600 millió forintot már ráköltött és 18 hónapot várt, Nick Skilton hetekre volt attól, hogy beköltözhessen remek kilátással rendelkező, elegáns, új luxusotthonába... :D (bocs, tudom nem szép dolog a káröröm, de ha egyszer olyan jól esik :)))
12046 0 5 Izé
Balázs: legszebb öröm a káröröm :))
Senkise: Szépet fog csúzdázni az a ház a szakadékba.
Élien: Pénze van ,de esze nincs! Ilyen helyre építkezni nagy baromság és felelőtlenség. Kb. olyan ,m [...]
Mind a 5 komment
" ...nem bírtam a feszültséget, össze kellett vagdosnom magam. Folyt a vér, akkor megnyugodtam."
..na ennek nem lennék a szomszédja!!

1. rész
2. rész
3. rész
4352 0 15 Izé
yushuf: ez döbbenet
DeadSnow: pedig milyen jó is lenne nekünk ha tele lenne az utódaival az országunk, gondoljatok csak bele, [...]
wtf: Igazad van, végülis az, hogy valaki elmebajos, annyira relatív, neki lehet, hogy a normális embe [...]
Mind a 15 komment
Egy igen komoly sportot szeretnék most megismertetni mindenkivel, amire ráadásul hatalmas fogadásokat kötnek: Hörcsög verseny :)
3764 1 1 Izé
izébigyó: http://www.dailymail.co.uk/news/article-1304773/Hamster-racing-Lewis-Hammy-Jenson-Button-Nose-Hamste [...]
Most komolyan nem értem, mi a baja... egér vagy csirke, nem mindegy? Kínai kaja, mit várt... vagy talán vega? :D
3473 0 2 Izé
Luflee: Ez így van sai barátom :)
sai: hm.. ezek után +gondolom hogy fogok e még Kínai kaját enni.. :P bár eddig mind1ik finom volt :P [...]
Kihalt üdítőfajok ;)
2800 1 3 Izé
mtzolee: intresting... very intresting:D)))))
senzu: ez hihetetlen durva
after: nem csodálom, h egy kettő kihalt...:S
Egy kis nosztalgia: Voga-Turnovszky
A többi videó...
5751 5 7 Izé
Luflee: Ez kész :) Zotya Te meg benézted... :)
Élien: Nem kötözködésképpen,de a Bochkor Gábor nincs a videón !!!:)
wtf: Pedig jól írta iZeMiZe, az első videó elején Boros (is) látható, ő van középen, még a nev [...]
Mind a 7 komment
Teljes kör szivárvány
4643 2 7 Izé
Mage_ster: Tényleg nagyon király. Egyszer én is lefilmeztem az ablakból, nyílván csak egy "félkör" volt [...]
dergeist: Egyébként gyönyörű! De így elgondolkodtat. (Mivel így még nem láttam) A szivárvány tövé [...]
dergeist: Mármint mit? Ha pont nem esik az eső és nem süt a Nap akkor nincs szivárvány? Szívesen. De le [...]
Mind a 7 komment
Letartóztattak egy mexikói postást, mert 10 tonna kézbesítetlen levelet találtak nála (1999-től gyűjtögette)... de durva!!! :))
2602 2 2 Izé
Élien: Kár,hogy nem szippantós volt a tag.
Su: összegyűjtötte amit más eldobott volna. igazi környezetvédő:)
Nagyikának karácsonyra?
1961 0 3 Izé
attti: csúcs
Balázs: nagyon ott van :))
pisti: Nagyon jó. :D
A Super Bowl alatt vetített összes reklám egy helyen (csak megjegyzem, félmilliárd Ft-ba került egy-egy félperces spot).
A Bud Light már megint iszonyat jó reklámokkal jött, évről évre a kedvenceim...

Reméljük, a miamiak betartották a hatóság kérését, és nem rohantak a WC-re a szünetben. :D
5880 2 3 Izé
Balázs: nekem a scratch(vagy hogy kell leírni) születése a kedvencem de linkem nincs............
Luflee: Ez a kedvencem http://www.youtube.com/watch?v=wV0B3maUK0E :D
Su: jó a cikk is. hiába, EZ amerika:)
Hogyan csináljunk lapos képernyőjű monitort...
4320 0 0 Izé
Swatch Infinity
Karóra beépített mp3 és videó lejátszóval/felvevővel, fotóalbummal...
3581 0 4 Izé
Su: ja, jól néz kis, csak nem sok haszna van. nem éri meg az árát akármennyibe kerül is.
mtzolee: hja... tényleg jól néz ki... és ha még műxik is... lehet be is ruháznék egy ilyenbe:)
petra: ez nagyon kiraly!!! Baromi jol is nez ki.
Mind a 4 komment
Egy kis multitasking... ;)
4672 0 2 Izé
Pipi: Qrva ügyes a kiscsákó!
Su: jól begyakorolta a gyerek a lépéseket......inkább könyvet olvasott volna
Szerezd meg a kék kapszulákat és kerüld el a pirosakat!
6133 0 8 Game Izé
Szamooca: szerintem amit zizi küldött nehezebb mint amit te küldtél...:)
nyehőce: Áhhh, az gyerekjáték, ez a durva: http://www.pepere.org/flash-development_1_3x/flash-game-capsule [...]
Luflee: hát én a 4es pályánál adtam fel :) Addig ami itt a képen van el se jutottam :D Úgyhogy csak g [...]
Mind a 8 komment
Szerezd meg a kék kapszulákat és kerüld el a pirosakat!
6121 1 7 Izé
nyehőce: Áhhh, az gyerekjáték, ez a durva: http://www.pepere.org/flash-development_1_3x/flash-game-capsule [...]
Luflee: hát én a 4es pályánál adtam fel :) Addig ami itt a képen van el se jutottam :D Úgyhogy csak g [...]
Su: egy biztos, sokkal több agresszivitást szül ez a játék, mint a doom:)
Mind a 7 komment
Spongyabob "fű alatti" kalandjai.
4613 1 2 Izé
bungle: atesz91 küldte: Spongyabob Paródia Dr Szabó Tibor vs Zoltán http://www.youtube.com/watch?v=gTn2_ [...]
Cannabis: Nagyon zsír :D van még ilyen ? hol lehet le tőlteni ?:D:)
Hogyan nyissunk ki egy kocsit egy teniszlabdával (ha valaki még nem ismerné ezt a trükköt... persze gondolom csak régebbi kocsikkal működik).
14623 2 9 Izé
Su: hát ha ezt is megmutatta volna, akkor tuti ugrásszerűen megnőtt volna a klientúrája:)
Su: így igaz, a legjobb, ha közben a fejedet be is dugod az autóban, miközben próbálkozol:)
Baci: Ezt az én Trabantommal nem lehet megcsinálni... Az meg már túl régi?
Mind a 9 komment
Küldjél füstjeleket... :)
3935 0 3 Izé
alphadog: :DDD Amerika, persze... ;)
wtf: Eiffel-torony jobb alul... rémlik valami?
bubi66: Na ez a vidék merre lehet ... csak nem amerikában ...??? Tisztára mint a Sim City -ben .
Alacsony költségvetésű vidámpark ;)
3567 0 5 Izé
Tündérke: Szerintem erre felülni egytől egyig életveszélyes...én meggondolnám százszor.
Nogee: Az a hullámvasút frankón tetszik...
Élien: Valahol a GETTO-ban. :)
Mind a 5 komment
Occsó vót a telek ;)

Sümela Kolostor, Törökország
4079 0 3 Art Izé
Jégcsap: jó a kilátás és öngyilkosoknak száló is lehetne ha a fák nem lenénke meg van a bázis ugrá [...]
wtf: És a postás milyen gyakran jár? :D
pi: A metro fél aTtroli oránként jár!!!
Occsó vót a telek ;)

Sümela Kolostor, Törökország
85481 2 3 Izé
Jégcsap: jó a kilátás és öngyilkosoknak száló is lehetne ha a fák nem lenénke meg van a bázis ugrá [...]
wtf: És a postás milyen gyakran jár? :D
pi: A metro fél aTtroli oránként jár!!!
Kommandós vagyok, meg se éreztem!
8116 1 7 Izé
kotla: van ennek egy másik része is: http://www.youtube.com/watch?v=PxZBJKKdFi8 :) sőt, a legenda úgy t [...]
kotla: azt írták, gólyabál előtt, vagy után készült. ez a két videó viszont biztosan a tavalyi ve [...]
mtzolee: hehehehehe...:D:D a régi szép balatoni időket idézi....:D:D:D:D hogy én is hányszor röhögtem [...]
Mind a 7 komment
Kit is akarnak megenni?!
4055 0 7 Film Izé
wtf: Szerintem fotosopp. ;)))
DD: Eddie Murphy bajusz nélkül?
alphadog: Gagyi mami 5? ;)
Mind a 7 komment
Kit is akarnak megenni?!
4080 0 7 Izé
wtf: Szerintem fotosopp. ;)))
DD: Eddie Murphy bajusz nélkül?
alphadog: Gagyi mami 5? ;)
Mind a 7 komment
Jó kutya, rossz kutya... :)
4064 0 0 Izé
Régebbi postok...