REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Extreme Creme Control
1417 1 0 Game Izé
ASUS Lamborghini VX5 - notebook teszt
952 1 1 Tech Izé
bandee1219: Szerintem nem ez a post kép kéne.
Red ball 2
4495 2 4 Game Izé
CS1985: passz, másik linkből próbáld megnyitni a játékot, hátha az segít
Beni0503: nekem meg miért fagy meg minden ha az 5ik pályán belelököm azt a kereket abba a kosárba?
CS1985: http://jatekok.oldal.info/play/4090/%C3%BCgyess%C3%A9gi/Red%20Ball%202 próbáld ezzel, hátha sike [...]
Mind a 4 komment
Flashforward

Új sorozatra kattantam rá. Nem véletlenül. Eddig 3 részt lehet megnézni belőle, és ezek alapján nagyon izgalmas.

Az alapsztori annyi, (és ezzel nem fogok nagyon spoilerezni, merthogy az előzetesek is elárulnak ennyit) hogy a világon mindenki elájul 2 perc 17 másodpercre. Ez már magában elég cinkes, ha belegondoltok, hogy MINDENKI 2 percig nem ura önmagának, de ez még nem elég, ugyanis ezalatt az idő alatt az emberek a fél évvel későbbi jövőjükbe tekinthetnek bele.

Ti mit tennétek ha ismernétek a jövőtöket?

Imdb | Wiki
519 1 6 Film Izé
Erunder: Két tipp: (én egy zárt körű oldalról szerzem) http://isohunt.com/ http://thepiratebay.org/ És [...]
Erunder: Ha esetleg valaki elkezdte nézni... Az negyedik részben, azaz a legutóbbiban, szerepel egy magyar [...]
redline001: valaki tudna adni linket h honnan lehet az 1.évadot beszerezni? feliratot már találtam dögivel. [...]
Mind a 6 komment
Vad kislány, akit az állatok neveltek
800 0 1 Pink Izé
süti: :(
The Last Days of April

Egy gyönyörű nő, aki zsoldosként harcolt az iraki háborúban, miután visszatér Amerikába egy ici-picit megkattan. Hát na jó annyira nem is picit ugyanis elrabol és fogva tart és molesztál egy 14 éves fiút, mellesleg mindezt majdnem luxus körülmények közt.

Most mondhatnánk, hogy nincs is annyira rossz dolga a srácnak, csak hát c4el a nyakadban és egy kattant nővel, aki marha nagy shotgunnal mászkál a házban, és vadászik rád, ha nem mindent úgy csinálsz, ahogy azt ő akarja, ez már nem is hangzik annyira faján.

Felkavaró és tabukat döngető téma, izgalmas akciókkal nyakon öntve, és persze szexi színésznővel.

Tuti megnézem. :)
2278 3 0 Film Izé
Tejet akarok! Hülye apa - okos gyerek...
582 1 1 Pink Izé
Kornadidas: ez nagyon béna...
Bow Chief
7887 3 5 Game Izé
gman: ha nem indul: jobbklikk és pipáld ki a play-t ;)
CS1985: http://www.box10.com/bow-chief.html egy másik link, hátha ezzel megy neked is
Tonoic: az még hadjám, nekem el se indul :(
Mind a 5 komment
Born of Hope

A Gyűrűk ura új Fan filmje, 2009 December elsejétől várható!

A film a Gyűrűk Urában csak említett Dúnadánok életét mutatja be...Azon belül is Aragorn szüleiét és az ifjú Aragornét.. (Erunder)

Imdb
1703 0 0 Film Izé
Banán tésztában, forró csokival
459 1 0 Pink Izé
Gyüngyünhungyünhungyünamottgyünaaaamottgyünaaahadgyüjjönhaddhaddhadd...

Kutya hangutánzó. Figyeljetek a kattintás után, mert egyből gyün, gyün és gyün... ;)
6041 3 30 Izé
Pappymaxxy: Igaza van az elöttem szólónak, ez valóban űber idióta szar. Szerencsétlen gyerekeket ezekkel [...]
spytech: Ez férreérthető és ŰBERSZAR volt!
gamemaker: Hát ez nagyonfájt,amúgy nézzétek meg hang nélkül olyan mintha meg***ná szegény gyereket XD
Mind a 30 komment
Beastly

Újabb romantikus horror. Tudjátok mint a Twilight. Ez is egy regény alapján készült, csak ebbe a csajszi nem egy vámpírba szeret bele, hanem egy számomra eddig meghatározhatatlan izébe.

A film Alex Flinn (Akiről eddig nem is hallottam, és amikor megláttam a nevét azt hittem hogy férfi, egészen addig amíg rá nem találtam a honlapjára :)) ifjúsági regényén alapul. A Beastly a klasszikus Szépség és a Szörnyeteg mesét hozza, megcsavarva és egy modern manhattani gimnáziumi környezetbe átültetve.

Imdb

Előzetes még nem jött ki, csak ezt a videót lehet megtalálni a fimről.
1135 1 2 Film Izé
Purple: tipikusan irritáló felkapott szar, csupa jóképű és szupercsini szereplővel... blee gyomorforg [...]
snake6: kár hogy a szőke olsen csajt utálom
NE OLTASD BE MAGAD! Ezért!
768 0 0 Pink Izé
Végülis hihető, nem? :D
11874 13 22 Izé
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=1NhSQARojp0
Kapitány: Kegyetlen! :D
Gabi69: ÓÓ bémeg!:D:D
Mind a 22 komment
Fred Bowers - 73 éves breaktáncos. Nem az öreg lett a legjobb, de az biztos, hogy a tisztelet mindenkitől kijár neki.

Van, akinek fiatalon sem megy. :D
8038 2 16 Izé
sf: ... hát... bevallom az őszintét, én is sokkal többre számítottam.... egyrészt erre bármit r [...]
Nusihusi: Respect neki:) Ő a világ legidősebb break táncosa:) A fiatal meg jól arcra esettXD
farezozo: szerintem egy 73 éves embertől ez is nagy dobás...
Mind a 16 komment
Több, mint 150 betegséget kezelhetünk vele
502 0 0 Pink Izé
Szexmentes házasságok - 9 tipp a felturbózásra
825 0 1 Pink Izé
CRaPtRaSH: hát ezt a két fejet... XD
WET - Eliza Dushku benne lenne egy filmverzióban?
1020 1 1 Film Izé
Erunder: Banyek ezt holnapra akartam időzíteni csak már fáradt voltam és a dátumra nem figyeltem. :S
Telefon 12 MP-es kamerával és optikai zoommal
2718 0 5 Tech Izé
superxaba: dilisek ezek a japánok!
PictureMaker: Ez így van. A "sokmegapixel" kiváló marketingalap az igazi fényképezőgépeknél is. Kompaktokn [...]
sztewe: Jó rakjanak szuper kamerát fényképezőgépbe, de akkor ne villogjanak vele a hülyegyerkek a fot [...]
Mind a 5 komment
Theodor Severin Kittelsen (1857-1914) norvég művész volt, hazájában immár az egyik legnépszerűbb. Természeti képeivel, tündérmesék és legendák illusztrációival (főleg trollokéval) vált méltán híressé.

Érdekesség: A közelmúltban számos black metal zenekar használta fel képeit lemezborítóként, például a norvég Burzum a 'Hvis Lyset Tar Oss' és 'Filosofem' albumokhoz.
1177 1 0 Art Izé
10 drog, amit nem kéne vezetés előtt használnod. - Nevess csak! ;)
1245 1 3 Pink Izé
Mr.T.: Nekem is rémlik... Jaaa, hát én küldtem ;) :D
CRaPtRaSH: baasssszameg az a nyuszi mekkora jó :D
1nessa: ez mar volt izen:) de attol meg ugyan ugy jo:)
The Ugly Chick

A rút kis kacsa csirke esete :)

Hasonló animációkért ellátogathatok ide.
780 0 0 Film Izé
Karmaball
2792 0 0 Game Izé
Ne ess pánikba a sertésinfluenzától!
342 0 3 Pink Izé
szűzirónia: de én pánikbeteg vagyok!!!!!!!
Mr.T.: Ne ess pánikba, és kitesz egy ilyen postképet :D jóhogy pánikba esek.
tndrkrlylny: oké, nem esek. szerintem senki más sem.
Aki kávézik, az igyon is
476 0 0 Pink Izé
Nekem ez jelenti a fogyókúrás postot... Van aki szerint ez szép?
8546 3 47 Izé
Purple: de durva, nagyon bizarr, mint vmi elvont rajzfilm :DD félelmetes, de bejön
bungle: www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=105355
bandee1219: http://smilepanic.com/index.php/design/52-products/381-47-unusual-shoes.html
Mind a 47 komment
Minden idők legjobb animációs filmjei
1021 2 0 Film Izé
QR-kód - az új őrület Japánból.

Kódgenerátor.
6832 6 14 Izé
AmPeX: Ez jo regi dolog mar, nem is ertem hogy miert csak most kattant ra mindenki. A hotdogon is volt mar [...]
lokko: http://video.google.com/videosearch?hl=hu&client=firefox-a&rls=org.mozilla:hu:official&hs=QSf&q=QR+a [...]
Fireblade1000: Azt sem tudtam eddig, hogy mi az a QR-kód!! Nem tudom, hogy mit gondoljak róla. Jó ötlet meg min [...]
Mind a 14 komment
13 tipp az őszi depresszió ellen!
393 0 2 Pink Izé
Mr.T.: +mégegy: Basszál be. :D
CRaPtRaSH: +1: Ne nézz ki úgy, mint a postképen lévő pasi XD
Logo Mashups - Mario Amaya sajátos logó újraértelmezései.
11005 11 10 Izé
lokko: melyik többi ??? és mér ? Nálam is a Photoshop a nyertes :P
Fireblade1000: Jó ez a kis keveredés!!!:))
Lacquo: ha valaki talál hp helyett dp-t, és ASUS helyett ANUS-t, akkor kérem linkelje be :) köszi
Mind a 10 komment
Hajnóczy Soma "Phone act" c. díjnyertes produkciója, mellyel kiérdemelte a bűvész-világbajnok címet.

Az erről szóló cikk.
7781 9 19 Izé
Fireblade1000: Nagyon ügyes, csak ámulok és bámulok rajta!!
Drevway: Néhány ponton elég amatőrnek tűnt, volt amit így elsőre is észrevettem, kár érte :) A kame [...]
I-Dan: Szerintem ez egy trükknek beállított varázslat :)
Mind a 19 komment
Reklámadatbázis - reklámfilmek, reklámzenék, filmajánlók, műsorajánlók.

Ha pl. nagyon keresnéd egy réklám zenéjét, itt megtalálod az előadóját és a dal címét. (Tudom, már volt kommentben itt, de így többen látják).
4294 24 8 Izé
Purple: akkor olvass első 3 hsz-t...
Lacquo: nem újdonság, mindenki ismeri kb., ennyi
bungle: De érted, még a post szövegben is ott a link, hogy már volt régebben a kommentekben. :D Egyébk [...]
Mind a 8 komment
A 148 cm-es kannibál: Issei Sagawa
"...nem tudtam uralkodni a vágyaimon..."

A kannibalizmus és követői (itt az első rész).
13932 8 53 Izé
Patkányka: Gusztustalannak csak azt tartom, hogy képeket mutattak róla, meg hogy fajtársat ölt . ...viszont [...]
Gyurci: hát bocsi amiért nem nyerte el tetszésedet.. nem is az volt a cél .. csak annyira kiborított ez [...]
Kampec: nagy kínok közt dögöljön meg az összes ilyen elmebeteg!!!
Mind a 53 komment
Milyen hatással vagy a férfiakra?

Teszteld!
1103 0 0 Pink Izé
Szeptember közepén egy nagyszabású, VIP buli keretén belül leplezte le az Activision a novemberben megjelenő Infinity Ward fejlesztette Modern Warfare 2 többjátékos módját, így utánajártunk az eddig ismert részleteknek.

Modern Warfare 2 - Multiplayer próbakör
1518 0 9 Game Izé
blint: nézzetek máshol ilyen szarokat mert tök unalmas az hogy 3 oldalon keresztül csak ilyen szar ját [...]
blint: baszki nem tom mi a faszért kell ide ilyen szar játékteszteket felrakni bnem azért jövünk fel [...]
Csolt: Akkor ez esetben ajánlom mindenki szíves figyelmébe a www.onemorelevel.com www.kongregate.com www [...]
Mind a 9 komment
Megérkezett a 2010 júniusában bemutatkozó Toy Story 3 első kedvcsinálója
937 1 1 Film Izé
kovacslacka: Rakás kép: http://movies.sky.com/15-new-toy-story-3-characters-revealed
Két órányi csajbunyó...
1:50-nél és 2:00-nál már láthattok ciciket. :)
12539 4 10 Izé
sf: ... és a csávó hol nyúlkál ? :)
Mr.T.: Ez valahogy vonzóbb mint a videóban szereplők :D http://babesfarm.com/caprice/gal05_boxing02/05.j [...]
vöri: bazz de BÉNÁK :D
Mind a 10 komment
Instant pacsker 
3543 3 9 Izé
bigyminyő: Valószínüleg a gyengén vízálló kategóriába tartozhat a pacsker.... Azért a szőrtüszői i [...]
Fireblade1000: Szépek a körmei!!pff:DD
Davek: Csatlakozom undorítőak a körmei... xD De találékony kis papucs :D
Mind a 9 komment
2012 - káosz vagy felemelkedés?
633 0 0 Pink Izé
Egy kis bünti. :)

Dal a kakiról.
2749 1 10 Izé
Cheebeeke: Úristen!!!Miket ki nem találnak a japánok...elment az étvágyam...főleg amikor a vége felé ot [...]
Fireblade1000: Besz@rás!!!:DDD elmebetegek!!
Nusihusi: XD Ez télleg büntetXD Az elején a légyről azt hittem, hogy űrhajóXD
Mind a 10 komment
Régebbi postok...