REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Helló, Graph Search, viszlát, magánélet! 

Lassan a Facebookot angolul használó magyar felhasználóknak is megérkezik a Graph Search, amellyel minden eddiginél könnyebben nyerhetünk ki részletes információkat barátainkról és azok barátairól. Új fegyvert kapnak kezükbe a féltékeny barátok, szülők. Vannak vicces, de félelmetes találatok is.
6394 1 16 Izé
GreenHell: Welcome to the interweb, adjatok hálát, hogy még mindig elég fos a fb kereső algoritmusa :D
k.zsolti: Bocs, hogy off-olom :) a topicot, de Stickhorse felvázolt gondolat menetében egy-két szó gondolk [...]
Rejtő: Az a bajom, hogy szinte naponta változik az fb adatvédelmi szabályzata és hiába állítom be, h [...]
Mind a 16 komment
Audi A7 - a szőke nők sofőre? ;)
4887 2 16 Izé
bungle: lb7-nek (és más Audi rajongóknak): www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2263896/Audis-swarm-ta [...]
lb7: Én nem kategorizálnám a helyedben nőkre a dolgot, mert van 1-2 férfi akiknél én speciel jobba [...]
eospower: Akkor ha lúd legyen kövér, beül és a telefonon benyomja a go home gombot, azt csá :D
Mind a 16 komment
Akció! Dráma! Izgalom! Csak egy gombnyomásra! Ezúttal Hollandiában. 

A múltkori akció Belgiumban.
7311 5 4 Izé
Laci: Bocs, nekem a vicces kedvű pásztor jut eszembe. "Jön a farkas, segítség!". Ismeritek a sztorit? [...]
Porcelanbaba: Én is akarok ilyet egyszer! :D
vérnyúl: Összefosnám magam aztán szívinfarktust kapnék.A sorrend nem biztos.
Mind a 4 komment
Björk - I Miss You
997 2 1 Zene Izé
jollakott_napkozis: nagyjából értem a videó szimbolikáját, de a végén Björk mér tép szét egy csirkét??? :D
A sajtó munkatársainak is bemutatkozott Krumpligombóc, a hat hetes lajhármaki csütörtök délelőtt. Magyarországon egyedül a Szegedi Vadasparkban találkozhatunk ilyen makival: 15 éve nem is született egy sem, az egészséges utód így hatalmas öröm.
2889 0 18 Izé
Ravennë: LOL! Nem erre számítottam. :D
bungle: Szegény krumpligombóc, megtámadta egy vérszomjas fenevad! http://youtu.be/pXk8BH592lI
justil: *más is
Mind a 18 komment
Szerintetek lehetséges, hogy egy négytagú család a XXI. században több hónap alatt mindössze egy marék háztartási hulladékot termeljen?

Igen, ennek neves példája a Johnson család.
4022 0 31 Izé
bungle: www.origo.hu/nagyvilag/20130425-rossano-ercolini-aki-szemet-nelkuli-vilagrol-almodik.html
termi-nator: "rohadjak meg, ha nem tömöm tele minden héten a szemeteskukát" mintapéldája az átlagember hoz [...]
bubi66: Teljesen igazad van ...ZOVIRAX .
Mind a 31 komment
Thomas Allen világa
825 0 0 Art Izé
A z(s)ámolyi láncfűrészes :)
7139 3 16 Izé
Tooni: Baloldalt a keresés CNC szóra ki is dobja http://www.ize.hu/comments.php?post_id=16995
loloppo: Na igen, ez mar valami. Vagy ott volt az a masik video,hirtelen nem talalom, ahol cnc esztergaval eg [...]
Élien: Ja, bocs akkor tényleg a sámli a lényeg, nem pedig a robot kihasználhatósága.
Mind a 16 komment
Anna and the Barbies feat. Kiss Tibi - Márti dala
863 0 0 Zene Izé
Voyager - The Meaning of I
683 1 0 Zene Izé
Mit művel egy online marketinges?

Ha összedobsz egy blogposztot, újságírónak nevezheted magad. Kedvenc dalod refrénjének megértésekor átfut az agyadon, hogy fordítónak kellene állnod. Pontosan kettévágott zsömléd pedig a mérnöki pálya lehetőségét villantja fel előtted. De „online marketing specialistának” szegődni a legkönnyebb, mert ahhoz csak Facebook meg Google szükséges.
498 0 0 Pink Izé
Szenvedélyes párok 

Azt hinnénk, hogy akinek különleges, már-már visszatetsző hobbija van, az nehezen talál partnert magának szenvedélye kiéléséhez. Vagy mégsem? A "fruitáriánus" Aloma Shamanatrix sikerrel vette rá párját a nagyvárosi kukákban talált romlott gyümölcsök fogyasztására; az ebrajongó Liliane olyan szerencsés, hogy barátja, Jen hajlandó emberi kutyusként pórázvégen sétálni vele a parkban; Jessie párja feltűnésmentesen távozik, mialatt élete szerelme prostituálként más férfit kényeztet; Matt pedig boldog, hogy Casey osztozik vele a testre feszülő ruhák iránti rajongásában.
5370 0 21 Izé
7sleeper: így továbbnézve - változatlanul ő az. mikor leprüszkölte a Kraken..
7sleeper: az alacsonyabbik gyümidióta tiszta Jack Sparrow.. :-o
eospower: Mert mégis mit gondol a kukába honnan dobják ki és mikkel együtt hever az ott......... ááá n [...]
Mind a 21 komment
Hollywood Hírügynökség

Egy hétrekész (mainstream) filmkritikai platform, ami messze nem olyan komoly, mint a mondat első fele.
3311 1 10 Izé
bungle: http://index.hu/kultur/2013/04/16/tokeletes_film_nem_letezik/
bungle: www.vg.hu/kozelet/tarsadalom/igy-lehet-penzt-keresni-a-youtube-on-400818
Szobabicikli: Hogy ez nekem miert nem jutott eszembe elobb, marmint, hogy bekuldjem. Nagyon nagy forma, nem olyan [...]
Mind a 10 komment
Jonty Hurwitz tükörhengeres anamorfózisai
4638 2 3 Art Izé
ssscsaba: ez nagyon jóóóó
clownessa: marhajók!
bungle: Ezek is jók tőle: http://youtu.be/W3SIEt37FjI http://youtu.be/Z3hAojDjNhA
Jonty Hurwitz tükörhengeres anamorfózisai
3710 0 2 Izé
bungle: lilaflexninja küldte: http://art.ize.hu/comments.php?post_id=2919
Ravennë: Marha jók, elismerésem. Ezekhez nem elég egyszerű kézügyesség, agyilag rendesen képben kell [...]
Kazinczy utca: megszoksz, vagy megszöksz 

A Belső-Erzsébetváros pár év alatt Budapest első számú buliközpontjává vált, de a lakók egy része szerint élhetetlenné vált lakhelyük. Létezik-e kompromisszum kecskék és káposzták között?
5958 1 5 Izé
syl: A sotet haju szemuveges no tuti nem kap ..szt rendesen az a baja.
Jozeph: Két dolgot vettem le ebből az egészből... ma Magyarországon, Budapesten azok költik el a legt [...]
hawkeye: :)))
Mind a 5 komment
Az első lépések ;)
4884 0 8 Izé
eospower: Ez az, hogy az embereket, főleg a nőket, gyerekekkel lehet rávezetni dolgokra a leghatékonyabban [...]
Laci: Megint bocsi, hogy nem értek valamit. Mit felejtettek el az ELIT-hez tartozók? Valamiféle elektro [...]
bungle: Gyorsan kiszállították! ;) (csak hogy Szancso poénjára is kontrázzak :))
Mind a 8 komment
Ablakmosás - rosszul csinálod!
5485 0 9 Izé
Cableguy: Ahogy Hofi mondta: Képzeld el, az idők szavára hallgatva, március 30-án a fürdőkádat te [...]
közlegény: fokozhatatlanul szőke, ez tetszik :)
nandras01: nem hiszem el, hogy ez nem megrendezett. ennyire hülye senki sem lehet, még a fokozhatatlanul sző [...]
Mind a 9 komment
Több mint 53 millió forint összköltséggel valósult meg a Kiskunsági Nemzeti Parkban az Alföld egyedülálló látványossága, egy 8 méter magas szánkódomb.
5130 0 31 Izé
bungle: Igen, a pöttyökre megjelenik a szöveg, de arra kattitva nem csinál semmit.
Maccoyi: Honlap és flash játék egyben. Mi ezzel a baj? ;D
Maccoyi: Mondtam én, hogy nem?
Mind a 31 komment
Jason Seiler ismert illusztrátor humoros karikatúrái
1284 0 0 Art Izé
Amazing Superpowers!
4481 0 6 Izé
Tooni: Átlagos nap egy magyar kávézóban/fórumon http://www.amazingsuperpowers.com/2014/03/small-talk/
Tooni: Degeci fater 2 http://www.amazingsuperpowers.com/2013/06/picnic/ :D
bungle: www.amazingsuperpowers.com/2013/02/lassie/ :D
Mind a 6 komment
Kell még sofőr? Legfeljebb azért, hogy felülbírálja.
9036 1 15 Izé
thisisreal: A Volvók már maguktól vonatoznak az autópályán. :D
TeeJay: az a Volvo komoly nagyon, ha tényleg megrakták agyig és úgy áll meg pár méteren belül akkor [...]
watchup: Mondta már valaki hogy FAKE?
Mind a 15 komment
 Mit művelt a boldog kongói kapus?
1432 0 0 Sport Izé
 Michael Hussar bizarr festményei
794 0 2 Art Izé
clownessa: Vagyunk még ezzel így egy páran : )
Ravennë: Uhh nagy gondok lehetnek a festővel... meg velem is amiért tetszenek az alkotásai.
Tényleg jobban dug egy fiatal pasi?
1282 0 0 Pink Izé
A szürke 50 árnyalata
1995 0 0 Autó Izé
Apáddal - anyáddal gyere!
1448 0 33 Izé
Misibá: Kedves hawkeye! > "Nekem az a kínos, amikor tizenévesek szájába való szövegeket hallok trotty [...]
hawkeye: Semmi gond, nem baj ha egy dologról másként gondolkodunk! Azt azonban sajnálom, hogy te sem ar [...]
kotta: Pár órája már írtam egy választ, de gondoltam, minek is. Rövidre és lényegre törőre vesze [...]
Mind a 33 komment
Veszélyes fenevadak téptek szét egy ártatlan macskát! Majdnem. ;)
5241 1 2 Izé
Nusihusi: Ezek tényleg veszélyesek, vigyázni kell velük:)
zizi: Tündérmacikák! :)
Nem leszek rabszolga, én nem szülök gyereket!  

„Hogy máshoz igazítsam, mikor megyek szórakozni, fürdeni vagy nyaralni? Hát nem!”

Ti mit gondoltok a hölgy írásáról?
5233 1 136 Izé
bungle: http://velvet.hu/blogok/randi/2013/04/07/a_ferfiak_birjak_rosszabbul_a_gyermektelenseget/
imki: És gondolod azzal, hogy a zsidók között van szép számmal pedofil, és még titkolják is, az m [...]
Laci: Kösz (röhögök, bocs). Nem kell plecsni, miegymás. Isten ments. Csupán azt akartam karikírozni [...]
Mind a 136 komment
Meglepi hajléktalanoknak :)
6074 0 16 Izé
AVIREX: Őőőő, ilyen kaméleon mozgással :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
AVIREX: Én meg leugrottam a boltba, vittem magammal egy kajautalványt is. A bolt előtt kiesett a zsebemb [...]
AVIREX: Vizuális típus vagyok, ezt elképzeltem, hogy lassú mozdulattal nyúl a tízesért a szakadt tag [...]
Mind a 16 komment
Kings Game 2
6044 2 0 Game Izé
Guruló sörösrekesz 56km/h végsebességgel
2471 0 6 Izé
Szancso: Így elvenni a helyet a söröktől! :D Amúgy beerom. :)
sedi: Sajat epites:)
sedi: Youtube.com es ugy keresd:sorosrekesz gokart
Mind a 6 komment
Katonai gyakorlat Mailban. Mivel a hadseregnek nem telik elég lőszerre, a hangeffektek kivitelezése a katonák feladatához tartozik.
6562 2 16 Izé
Cableguy: És benzinre még tellik? nem lenne jobb hogy a soförr ott brummog mintha ő lenne az otto motor? : [...]
Laci: Képzettársítás: Adva van egy létező vállalat, tervező iroda, ami a csőd szélén áll. Ninc [...]
Revanor: Ilyet csináltak Magyarországon is a két világháború között.
Mind a 16 komment
Daryl Banks divatfotói
678 0 0 Art Izé
Így idomítsd a helikopteredet! ;)
3785 1 1 Izé
szaki77: Ígggen. És most képzeljük el ugyanezt egy felfegyverzett apacs helivel vagy valami harci soopyva [...]
Mirror's Edge 2
4946 0 7 Izé
eospower: Egyik baj sem túl esélyes, ilyen esetekben inkább a csukló megy tönkre, és a térd meg boka :) [...]
Nusihusi: A legrosszabb esetben az újjászületés a reloading:D
Szancso: Kézen. :)
Mind a 7 komment
Különös villanásokat láttak Budapesten 

Többen is jelezték, hogy kedden este háromnegyed hét körül ismeretlen eredetű, erős fényű villanást tapasztaltak Budapesten. A villámlást kizárták. Titkos, vagy csak félresikerült kísérletek a XV. kerületben?
7223 0 30 Izé
bungle: http://index.hu/video/2013/01/24/eloben_lattuk_a_titokzatos_villanast/
Johann: Jéééé, egy neutrali...
ace23: A tripodok még nem jöttek elő a föld alól?
Mind a 30 komment
 Matt Duffin komor hangulatú képei
600 0 0 Art Izé
Cicc, cicc, cicc... :)
9843 1 11 Izé
lorem_ipsum: http://www.youtube.com/watch?v=U21MQLC7Ouo hozza van szoktatva latszolag
adamka934: Még a szar is visszafordult bennem o.O hát én tuti nem mennék a közelébe se :D a csávónak na [...]
winben: Egy kb 45 kilós farkaskutya és nemtommi keverék. Valami bazinagy koromfekete korcs... :D
Mind a 11 komment
A Gay Travel kampánya: még a hetero párokat is szívesen várják Las Vegasban. Jobb, ha kezdtek bemelegíteni, mert úgy látszik már ciki, ha nem vagytok vegyestüzelésűek! ;)
2565 0 5 Izé
zed911: Ez nem az a túra, hogy csak a holdra oda, de visszafelé már nem?
közlegény: A Homo Blues Band játssza a talpalávalót, hogy a még heterók jól belemelegedjenek a táncba.
Szancso: Viva fas_ Vegas! Azt hittem a kaszinótojás hidegkonyhai készítmény. ;)
Mind a 5 komment
Régebbi postok...