REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Frankenweenie

Tim Burton 1984-ben készített egy rövidfilmet (itt megnézheted), melyben egy kisfiú, Frankenstein módra újraéleszti elpusztult kutyáját. Most pedig elkészítette ennek egész estés változatát bábokkal. A trailer alapján úgy tűnik ismét sikerül megteremtenie a rá jellemző baljós hangulatot, ami a legtöbb filmjére jellemző. (És ami az Alice-ban sajnos még nyomokban sem volt meg.) A szereplőknek csupa olyan színész adja a hangját akik korábban már dolgoztak a rendezővel: Martin Landau, Winona Ryder, Catherine O'Hara, Martin Short. Itthon Január 3.-án mutatják be a mozik.
1952 0 0 Film Izé
Celldweller - I Can't Wait (Metal Remix by Jay Ray)
479 1 0 Zene Izé
Oz: The great and powerful

Sam Raimi (Gonosz halott és Pókember filmek) legújabb filmjében megtudhatjuk, hogyan került a kezdő bűvész Oz birodalmába és lett a leghatalmasabb varázsló.
Akárcsak az Alice Csodaországban, ez a film is szép színes lesz, és tele lesz érdekes lényekkel, ami mondjuk nem véletlen, mert a két film producerei ugyanazok. Valószínűleg ugyanakkora sikerre is számítanak. A varázslót James Franco, a boszorkányokat Michelle Williams, Mila Kunis és Rachel Weisz alakítják. Amerikai bemutató 2013. március 8. úgyhogy várhatunk még rá jó sokat.
2347 0 0 Film Izé
Sebastian Eriksson, egy 18 éves srác szürreális rajzai
1142 0 0 Art Izé
Best of Izé - az összes izé egy helyen  

Érkezett a tulajdonosoktól egy kérés, hogy a külföldi Pinterest mintájára csináljunk egy oldalt, ahol az összes Izé + aloldal (Art, Autó, Film, stb.) szerepel, a képernyőt kitöltve. Megcsináltuk. Nézzétek meg, ha valamilyen hibába, problémába ütköztök, legyetek szívesek írjátok meg! Ott egyébként - egyelőre ;) - reklám nélkül meg tudjátok nézni a postokat, talán gyorsabb is, meg nagy képernyőn kényelmesebb...
6490 3 39 Izé
Tooni: novégre! már csak a rádiót kell vhogy buherálnom...
Szancso: El ne kiabáljam,de a 17.0-val eddig müxik az Izé. :)
Tooni: Asszem visszabutítom és ki is kapcsolom az autofrissítését...
Mind a 39 komment
Panasz a strandon: ruhástól mennek a roma nők a medencébe
1185 0 1 Pink Izé
dude: Mi folyik ott Gyöngyösön??!
Bátor kislány megvédi a kiscicát a vérengző fenevadtól! ;)
5119 0 4 Izé
adamka934: Az orosz kislányban már most milyen erő van :D :D Szerintem egy hasonló korú gyerek nem bírna [...]
vnyoc: - Csak tegyenek le.. kettéhasítalak
Szancso: :):) "Kiscica". :)
Mind a 4 komment
Az a rohadék gravitáció!
6913 0 3 Izé
Nusihusi: Dominó-effektus:)
Szancso: :DD Hát nem. Ez simán csak elborul. :)
Ravennë: Ezt legalább nem viszi el a szél. http://www.ize.hu/comments.php?post_id=21970
Orosz artistaképző ;)
5623 1 8 Izé
csaty: Meg ahogy elkapja a láthatatlan kötelet...
Aaron: Amikor utánavetődik az hatalmas :D
Nusihusi: Újabb bájos kacaj:D
Mind a 8 komment
A gyomorégés 8 leggyakoribb oka

Túlevés, kapkodva eltüntetett falatok, zsíros ételek, koffein, csokoládé és fűszerek... Vigyázz, mert gyomorégéshez vagy refluxhoz vezethetnek!
434 0 0 Pink Izé
Justin Bieber kicsit megöregedett, felszedett pár kilót és Peruba költözött...
3721 0 8 Izé
bungle: Köszi, cseréltem a linket.
psmith68: Vazze, itt van HD minőségben. http://www.youtube.com/watch?v=SdqFdW9iMls&feature=player_embedded#! [...]
Szancso: A szövegírónak mi melója lehetett! :)
Mind a 8 komment
Ian Plant fotói
958 0 0 Art Izé
Maru új doboza :)
3042 0 2 Izé
Nusihusi: Nagyon cukorborsó:)
Szancso: -Önöké ez a macska? -ÁÁÁÁÁÁ az nem volt ilyen lapos. :)
[X]-RX - Escalate
416 1 0 Zene Izé
Pomplamoose - Call Me Gotye
6758 0 5 Izé
sahinel: http://www.youtube.com/watch?v=wo_7xtaoOIw&feature=related Ez a legbetegebb feldolgozás amit látt [...]
kukuc: Ez jutott eszembe. http://www.imdb.com/title/tt0362478/
alpha23: Hát ilyen gombot tudnék pár embernek küldeni csak cimke nélkül! Ugye politikus Urak? :D
Mind a 5 komment
Az első személyes találkozás 5 év online ismeretség után
7848 0 14 Izé
Davek: Képzelem mi mehetett 5 éven át skypon. If you know what I mean ^^ De azért aranyosak. A követk [...]
Szancso: A fiú örült az onlánynak,és fordítva. ;)
zodiac: Várhattak volna még pár évtizedet. Az milyen romantikus lett volna, 50 év netes kapcsolat után [...]
Mind a 14 komment
A valódi rasszizmus. Kikészítenek egy kiváló embert, mert az egyik felmenője keresztény volt. A középkorban élünk? Hogyan lehetséges ilyesmi, az Úr 2012-ik esztendejében?
4517 0 53 Izé
7sleeper: hitelbe franko'n :-DD
7sleeper: ha időtlen akkor nincs ám értelme mérni a mit is? ;-)) a rómaiak (megelőzően görögök) nem [...]
Tooni: Ha a lélek örök és időtlen, akkor 0 éves, nem? És a rómaiak ezt nem tudhatták a 0 hiánya m [...]
Mind a 53 komment
A nők IQ-ja megelőzte a férfiakét  

Az intelligenciahányadost mérő IQ-tesztek évszázados történetében először lett nagyobb a nők mutatója, mint a férfiaké.
683 0 0 Pink Izé
Nem is tudtam, hogy Michael Bay Oroszországban forgat!
5270 0 6 Izé
Nusihusi: Úgy megijedtem, hogy majdnem összeestem, ezek meg vihorásznak:(:D
Ravennë: Csak tudnám mi benne olyan vicces nekik. Vagy én nem értem a poént?
HoPpY: Ott is vetítik a Jégkorszak 4-et?:O
Mind a 6 komment
Born Of Osiris - Recreate
556 0 0 Zene Izé
Heimataerde - Unter Der Linden [Opus Dei Mix]

Industrial folk-medieval elemekkel keverve
443 1 0 Zene Izé
Legalább gumit használnak ;)
7512 2 10 Izé
lacikej: kurva jóóóóóóóó!!!
Eliminator: A post képen szereplő szöszi nagyon rutinosan vette fel a pozíciót! :)
waste: kisgyerekek a háttérben külön priceless :)
Mind a 10 komment
Öööö... hölgy tönkön pörög.
4225 1 9 Izé
IGe: Látom sokaknak jobban tetszene, ha vibrálna:-)
vnyoc: Nem szivesen találkoznék vele az erdőben:D van benne egy kis kőr effektus..
Szancso: "A Vidrócki híres lánya Csörög-pörög a Mátrába, Csörög-pörög a Mátrába, Mert Vidróck [...]
Mind a 9 komment
Kutyaarisztokraták ;)
1341 0 0 Izé
Az embert manapság már pihenni sem hagyják rendesen a teherautó hátuljában...
6622 2 14 Izé
adamtheripper: ez kúúrva jó :D
Nusihusi: Úgy megijedtem, hogy majdnem leestem a székről:(:D
Szancso: Köszi! :)
Mind a 14 komment
 The Magnetic Cat
2086 0 0 Game Izé
Ad Inferna - Ad Inferna
388 1 0 Zene Izé
Nikos Vasilakis fotói
4852 1 0 Art Izé
20 elképesztő párnafelhő (vagy lencsefelhő?) (Altocumulus lenticularis)
2604 1 4 Izé
bungle: http://i.imgur.com/D3Lvj.jpg
Tooni: Nem is mert párából van...meg vattacukorból ^^
bungle: Köszi. Ámátőr felhőbuzi vagyok még, bevallom. ;) De legalább már ezt is tudom... www.origo. [...]
Mind a 4 komment
Amikor a méz házhoz érkezik ;)  

Angol cikk képekkel.
5101 1 1 Izé
Szancso: Jönnek a mézeshetek. ;)
Ez a kis kínai elindult fingani; több mint jól sikerült, jobb keze beszarult.. í¤|=[Í||  

(A szipphantósok kiszabadították..)
5744 1 22 Izé
websterhp: Remélem a véres kezével vérmérgezést kapott, és meg is halt, aki ilyen hülye....
adamtheripper: ha már homokos a szar...meg se eszi
arabiata: Mi a szart keres a tag?
Mind a 22 komment
Újra elővennék a halálbüntetést - a Bándy-gyilkosság egyik mellékszálaként hétfőn a Jobbik és a Fidesz néhány politikusa is újra előállt a halálbüntetés újbóli bevezetésének lehetőségével.  

Ti visszaállítanátok a halálbüntetést?
3259 1 135 Izé
bungle: Rosszabb a halálnál? - Életük helyett a rabok a reményt veszítik el http://hvg.hu/itthon/20130 [...]
7sleeper: :-) lehetne konc-cert - terem is..
bungle: Végülis az a neve, hogy büntetés-végrehajtási intézet. ;)
Mind a 135 komment
Dirk Dzimirsky német művész rajzai
951 1 0 Art Izé
 Nojza - Fata Morgana
643 0 0 Zene Izé
TEDxSUMMIT - The Power of X
408 0 0 Art Izé
Ferry Corsten ft Aruna - Live Forever (Shogun Remix)
724 0 0 Zene Izé
Ezt a Dubstepet 3 hete készítettük tesómmal! Eddig jó véleményeket kaptunk, de mindenféle kritikát elfogadunk. :)
794 1 1 Zene Izé
Thayer: Ezt nagyon eltaláltátok! :)
Gyík zenekar - Nyugalom a hegyeken

Új magyar élőzenés rap.
548 0 0 Zene Izé
Serj Tankian - Figure It Out

A hamarosan megjelenő albumról.
794 1 0 Zene Izé
Boba Fett & Bobakrome - Nagyárpi
706 0 0 Zene Izé
Régebbi postok...