REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Az Autogén Tréning: oázis a rohanó világban
345 0 0 Pink Izé
Blue Stahli - Corner [Ad Astra RMX by Neurotech]
566 1 0 Zene Izé
50 kalóriacsökkentő tipp
611 0 0 Pink Izé
Spineshank - Nothing Left For Me

Egy régi visszatérő. Új albumuk a "Anger Denial Acceptance" címet fogja viselni, megjelenése pedig június 18-ra van kitűzve.
569 0 0 Zene Izé
Gary Connery kaszkadőr ejtőernyő nélkül ugrott le 730 méter magasból. Sértetlenül megúszta a zuhanást.
9028 0 17 Izé
eospower: Arcal rásiklott egy sünre
brier: nem de keresek neki valakit :D
Purple: leápoltad volna?
Mind a 17 komment
A jobb oldali elég élethű
4358 0 22 Izé
a janek: És a gyár: (NSFW) http://sobadsogood.com/2013/07/14/a-disturbing-look-inside-a-california-sex-dol [...]
Nope: Ráadásul kisebbségi ... két legyet egy csapásra!
7sleeper: guminyi? hahahaha :-)
Mind a 22 komment
Szecsődi Karcsi, a tökös csaj
849 0 0 Pink Izé
 Carnage
4975 0 3 Game Izé
swine131: jah és ha azt akarjátok hogy mentsen be kell regisztrálni a mochi games-re!
swine131: Csak fejleszted fel az írányíthatóságát 3-masra és máris olyan jó hogy minden kanyart fék [...]
Aaron: irányíthatatlan....
Mi az ájurvéda?
396 0 0 Pink Izé
Mesés Kacsamesék zenék. :-) (Kommentekbe jöhetnek még kedvenc mesék, mesezenék. ;-))
3194 2 43 Izé
Lucky94: http://www.youtube.com/watch?v=KzdR421Ekv8&feature=related :D bátyámmal mindig ezt néztük Ezt is [...]
ismeretlen: Napok-hetek óta nem jut eszembe, hogy mi volt annak a mesének a címe amit még régesrég a 80-as [...]
majmolom: Hát a Brave Star? Gyereke és Nils Holgerssont sem említette meg senki? http://www.youtube.com/wat [...]
Mind a 43 komment
Arcpirító tranzakció a postással
464 0 0 Pink Izé
- Főnök, összetört a tükör.
- Cserélje ki!
- Nem megy, rajta fekszik az egész kamion.
11092 1 16 Izé
Mol: Mintha zuhanyfülkében állna a sofőr . . .
berobi: ejj, ha ezerrel hátramenetbe teszi, még lehet, hogy meg is úszhatta volna. de így is nagy mák v [...]
Cableguy: A kamion motorházteteje merőlegesen áll a két kocsi között. az autó sofőrje valszeg semmit n [...]
Mind a 16 komment
Bach virágterápia: hogyan működik?
328 0 0 Pink Izé
Storage 24

A katonák még mindig udvariatlanok. Miután lakott területen zuhan le egy űrlényt szállító repülőjük, a területet karantén alá vonják, az ott élőket pedig belekényszerítik egy "B" kategóriás horror filmbe. Legalább elnézést kértek volna. (Erunder)
1729 0 0 Film Izé
Szöget lehet beverni az új Nokiával
2976 0 3 Tech Izé
Nope: Majd úgy fog a tulaja vele járni mint gimis osztálytársam ezelőtt tíz évvel. Kosarazott, kies [...]
Tooni: Mi lesz így a "tervezett" elavulással?Csődbe fog menni a Nokia! :D
bungle: De vajon másra is jó? ;)
Rise of the Animals - a vegetáriánusok vajon biztonságban vannak? ;)
3921 0 6 Izé
nagydee: először azt hittem, hogy az elején a néni azért van hosszú kabátban és papucsban, mert a kab [...]
BlackHawk94: ez öö hogy is fogalmazzam meg állítólag jó bár mint tudjuk ez megbízható forrásból szárm [...]
zizi: Az a vérmókus nagyon morci! XD Remélem leharapja a rendőr tökét! ;)
Mind a 6 komment
Rise of the Animals - a vegetáriánusok vajon biztonságban vannak? ;)
5268 2 1 Film Izé
bungle: 3.2 az IMDb-n... ehh, nem értenek a pontozók a filmművészethez!
Miért érdemes asztrológushoz menni?
337 0 1 Pink Izé
Revanor: Hogy jót mulassunk azon, hogy mekkora elvetemült barom állatok mászkálnak szabadon a világban. [...]
...a nyilaitól ments meg Uram minket!
4905 0 6 Izé
Horvipapa: A "Cupid" helyett jobban illene oda a "Stupid".. ;)
zizi: Már teljesen átázott és le is csúszott! XD
Ravennë: Szerintem még arcra is hasonlítanak. :D http://www.youtube.com/watch?v=Qn7hBqXopr4
Mind a 6 komment
5 éves gyerekét égette a szoliban a szénfeketére sült anyuka (videó)
622 0 0 Pink Izé
A dohányzás tényleg karcsún tart?
454 0 0 Pink Izé
Kilóg a pelenka a rövidnadrágból
563 0 0 Pink Izé
Fáradt szemek: okok és megelőzés
360 0 0 Pink Izé
Szépen haladunk erre... :)

A videó: America's Got Talent - The Nut Mutilation Guy (Igényes szórakoztatás, USA, 2012)

2819 1 13 Izé
bungle: Egyre butul az emberiség http://index.hu/tudomany/2012/11/13/egyre_butul_az_emberiseg/
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/fura-emberek/42788_kep
bungle: "erre" link a szövegben? ;)
Mind a 13 komment
„Viszpömájném”

Kampókéz, Kampó.. izé.. Repedtfazék, Repedtfazék, Repedtfazék...
4809 0 12 Izé
cheemas: önbizalom az van!
Atsutane: ... szegény csaj. Mennyit gyakorolhatott rá.
közlegény: Jövőre akár még képviselheti az oroszokat az Eurovíziós Fesztiválon (addig megtanul énekeln [...]
Mind a 12 komment
Felnőtt „játékszerek” orosz játszótereken
4338 1 5 Izé
Cableguy: és nem voltál egyedül :)
Nomax: anno a mi sulinkban is volt egy t34-85 :D (type59 egy cheater tank, csak úgy a wotosoknak)
Ditto: Ez volt az első reakcióm :DD IS Power!
Mind a 5 komment
Elsősegélydobozt vagy életet!
527 0 1 Pink Izé
Lacci: Végre szereztem egy 10-éveset , tettem rá egy cimkét ,hogy érvényes 2015-ig ,és hogy hiteles [...]
Seal Wars - az Animal Planet 1 órás megrázó dokumentumfilmje. (The Cove -hoz hasonló, csak fókákkal.)
3092 2 14 Izé
sztewe: egy kicsit off volt bocs. Amúgy ha nem lenne annyi gazdag ribanc aki a jódógában azt se tudja ho [...]
sztewe: Nagyon le vagy maradva. A legtöbb helyen hentest hívnak, az meg pillanat alatt végez vele, gázpu [...]
kenderice: A legfőbb ok az, hogy igény van az állatok szőrére-bőrére. És amíg ez az igény nem csökke [...]
Mind a 14 komment
Ehető szakácskönyv ;)
1896 0 1 Izé
Szancso: Mi minden nap szakácskönyvből eszünk.Csak már kevés lap van benne. Nem baj,süteményes könyv [...]
Egy dataszexuális fiú reggele
640 0 0 Pink Izé
DJ Károly herceg
3011 0 8 Izé
7sleeper: :-DDD Toodi
Purple: "Feneséges Henceg" :D alias Henci :DD
grmindenyssa: Őfelsége a királynő (vagy a király). A herceget (és hercegnőt, hercegnét) a fenség megszól [...]
Mind a 8 komment
Egészséges a hálószobád?
481 0 0 Pink Izé
A magyar női magazinok miért gagyibbak?
586 0 0 Pink Izé
Magyar orvosi szenzáció. Gyógymód az izomsorvadásos betegségekre.
447 0 0 Pink Izé
Hipster színek

A pillanat legszebb színei
6187 3 22 Izé
Szancso: Záróvonal tört fehér.Vagy amilyen szín tetszik. ;)
Falles: Gondolom mindenki talált magának szép színeket, de nálam ezek viszik el a pálmát "Van benne e [...]
Falles: Nekem nem túl nagy a képzelőerőm, szóval ti milyen színt tudnátok ehhez a szóhoz elképzelni [...]
Mind a 22 komment
Mindenkire rámásznak a pofátlan tanácsadónők
561 0 1 Pink Izé
CrazyLime: Csak megsúgom az nem tanácsadónő volt, hanem koordinátor... Azért azon elgondolkoztam, hogy [...]
Tükröm,tükröm mond meg nékem ki a legszebb a vidéken?! Lányok és az önértékelés.
544 0 0 Pink Izé
Hódítanak a színes skinnyk!
603 0 0 Pink Izé
Csak a spermánkra van szükségük...
4754 0 18 Izé
velo: ebből azt emelném ki - ami mellesleg a legnagyobb probléma az egésszel - hogy ha egy hetero pár [...]
komcsi: Zsidó buzi, halmozottan hátrányos helyzet. Én inkább steinert írnám kisbetűvel Magyarország [...]
Ytsro: Főleg, hogy Tel-Aviv-i már a férjével együtt, vagy hogy kell írni a várost... :P:) Vagy ez v [...]
Mind a 18 komment
Gyönyörű dualitásaink
456 0 0 Pink Izé
Régebbi postok...