REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Kia Optima - álomautó :)
5381 0 14 Izé
Randal Graves: nagyon is sok hasonlóságot fedeztem fel a reklámok között: száguldó kocsi, intenzív motorhan [...]
bungle: adi226 küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=vrW68jCy9pc Szöveg: "Az múltkori poszthoz. Jó [...]
superxaba: Hmmm, biztos nem Mondeo-koppintás... 1:21
Mind a 14 komment
Férfivé válni nem egyszerű
778 0 0 Pink Izé
Telefonszexet akar a barátom
808 0 0 Pink Izé
Autóvezetés: a bukottak esélyesebbek a bukásra
444 0 0 Pink Izé
Farkasmama és kicsinye :)
3762 0 8 Izé
Zolibaba24: A kis cica megtudta mi az indián neve: Farkasokkal nyávogó
7sleeper: szerintem már elég hízott a kutyus a fogyasztáshoz :-)
Nusihusi: Nagyon aranyosak együtt:) Még nem eszi meg, előtte jól felhízlalja:D
Mind a 8 komment
Jégváros Kínában

2020 0 10 Izé
lilaflexninja: http://www.crossconnectmag.com/post/113717764313
Ravennë: http://inthralld.com/2013/01/led-lit-ice-slides-at-the-harbin-ice-festival-in-china/
brier: hihi ^^
Mind a 10 komment
BubiFoci - pattog a labda és a játékosok :D
6082 2 8 Izé
brier: ezt nagyon kiprobálnám :)))
Zolibaba24: Ronaldinho hamar kirágná magát belőle :)
7sleeper: pedig japánok, csak elsápadtak és kigúvadt a szemük. ;-)
Mind a 8 komment
BubiFoci - pattog a labda és a játékosok :D
7165 0 0 Sport Izé
Eközben a Szent-Bernát hegy tetején... ;)
4009 0 7 Izé
Cableguy: Vagy a Beethoven 23. epizódjára készülnek vagy a kínaiak jöttek rá hogy gazdaságosabb nagy t [...]
Porcelanbaba: Beethoven egyik részében volt az, hogy álmodott a pasi ezer kiskutyáról, amint szaladtak le a l [...]
Lewy: nekem erről a sok hörgésről a Stephen Kinges cujo jut eszembe :-/
Mind a 7 komment
Az öt leggyakoribb hiba, amelytől feszült lehet egy új kapcsolat
857 0 0 Pink Izé
Néha elfelejtünk mosolyogni és örülni annak amink van, amíg egyszer csak túl késő nem lesz
5462 1 9 Izé
MDylan: Nagyon megható! Hálát adok Istennek, hogy olyan szüleim vannak, akik sokat neveltek, és most í [...]
Öcsi: Nagyon jó! :) Sajnos ma már egyre több korombelinél látom, hogy lesz@rja a szüleit, szidja ő [...]
bungle: Nekem meg erről ez: www.youtube.com/watch?v=2kpLDkWg5DA
Mind a 9 komment
Színeset ásítanak
3906 0 10 Izé
brier: http://nemkutya.com/wp-content/uploads/2012/01/szines-fust.jpg kb ilyen lehetett... XD
7sleeper: és amilyen szerencsénk van az első kapavágásnál lekörözzük ewingékat..
purplehaze: nembaj.. majd ha elfogy az olaj megyünk vissza szépen kapálni, nem lesz időnk hülyeségekre
Mind a 10 komment
5 tipp: hogyan fogyjunk 2012-ben?
521 0 0 Pink Izé
A fától (portól) nem látja az erdőt (utat). :D
Picit ideges sofőr feszültséglevezetése.
3832 0 0 Autó Izé
Ma 6 órától, 66 évnyi csaknem folyamatos működés után nem szálltak fel a Malév repülőgépek.

Majdnem mindenkit kirúgnak a Malévtól
3644 1 98 Izé
bungle: ety küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=pELnwlS0Oig&feature=related Szöveg: "E magyar jel [...]
bungle: Lazarusz küldte: URL: http://www.portfolio.hu/vallalatok/1000_milliard_forintjaba_kerulhet_az_allam [...]
izébigyó: Tovább dől a Malév-dominó Megszünteti szezonális budapesti járatát az American Airlines (AA) [...]
Mind a 98 komment
Boksz (vagy inkább kalimpálás) bekötött szemmel!
921 0 0 Sport Izé
Állítólag megtörtént szellem história képregény formában.

Ha a gyerekeddel együtt netezel, akkor inkább hagyd!
12267 2 25 Izé
Laretta: Am. nem rossz!
Laretta: Ez koreai (a hangul 한글 írásforma miatt) :))
7sleeper: azért egy kis lidércnyomás van benne.. ;-)
Mind a 25 komment
Téli allergiák
656 0 0 Pink Izé
 Droplem
4225 3 0 Game Izé
7 tonnás taxi

Magyar cikk a videóhoz
5554 0 8 Izé
scripter: Na, ilyen taxival kell melóhelyre marlborot hozatni ;)
ismeretlen: A kuruc infón már rég észrevették volna a dávidcsillagot a háttérben. amúgy ötletes ez a [...]
Szancso: :)
Mind a 8 komment
Miniszterek diploma nélkül: elég egy érettségi a karrierhez?
384 0 0 Pink Izé
A szifilisz tünetei, kezelése
1248 0 0 Pink Izé
Csak hogy jól aludjatok...
4120 0 21 Izé
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/fura-emberek/42103_kep?mode=latest&position=17&large=1
scripter: Dr Zoidberg :)
MatyiZeg: Márpedig a víz erős ital. Malmokat hajt meg és hajókat hordoz a hátán.
Mind a 21 komment
Túl heves szex: pénisztörés lehet a vége
1539 0 0 Pink Izé
Több tinilány kerül kórházba lerészegedés miatt, mint fiú
551 0 1 Pink Izé
MethalMercy: Vajon miért??? -.-"
Tilos a dohányzás a zárt légterű helyeken
334 0 1 Pink Izé
zeiksz: Egy jól szellőző panel is annak számít?
Bari a szigeten

2. rész
1494 0 2 Film Izé
barker: az gáz, hogy azon drukkoltam h valami megegye ezt kis girnyót...:P
Anthraxia: Azért az angol szöveg: Sheep in the island Csak nekem tűnik furcsának ez a "Bari a szigetben"?
Mai cukizé: mi cukibb egy lajhármakinál? Kettő!

Korábbi lajhármakis postok.
4249 2 6 Izé
Szobabicikli: NSFW kategória ;D
Nusihusi: Nagyon aranyosak együtt, nekem kellenének^^
dettybee: koboldmakikat akarunk! a lajhármakik már uncsik :DD
Mind a 6 komment
Nem lehet elég korán kezdeni... ;)
1308 0 0 Sport Izé
Természetes mellnagyobbítás: hatásos?
922 0 0 Pink Izé
Kortárs magyar dráma az Új Színháznál

Nektek mi a véleménytek erről a tüntetésről?

Az Index videója: Mocskos zsidók, mocskos nácik!
3387 2 34 Izé
7sleeper: "Hoffer Józsi"-t láttam egy pár perces szerepben pár éve azt a morajlást a nézőtéren.. :-D
kotta: :DDD http://www.uploadstation.com/file/ZbbeBv5 - és nem is ismerjük egymást ;-)
dude: Nem tudod véletlenül, melyikben játsszák a "Barátok közt" vagy a "Való Világ" darabokat? Úg [...]
Mind a 34 komment
Hasznos tippek „született” házi tündéreknek
551 0 0 Pink Izé
Vízisí világrekord - egy hajó mögött egyszerre 145 síelő

Magyar cikk másik videóval

2467 0 6 Izé
Nusihusi: Csoda, hogy nem akadtak össze:D
Szobabicikli: Degecc lenne bevinni őket a tenger közepéig, és elvágni a kötelet? ;)
Szancso: Hajóvonták találkozása tilos! :)
Mind a 6 komment
Vízisí világrekord - egy hajó mögött egyszerre 145 síelő

Magyar cikk másik videóval

2807 0 0 Sport Izé
BARIkád, avagy a birkaciklon :)
3785 0 8 Izé
Nusihusi: Mért nem dudált rájuk?:)
Szobabicikli: Ezen besírtam! :D
dettybee: Mi van ezekkel? :D Meg vannak zeberedve? :D
Mind a 8 komment
Vér fröccsenhet, geci nem!

Visszadobta a megrendelő a Shame c. film magyar plakátját, mert ondónak látszó anyaggal volt a cím egy meztelen női hátra felírva.
3261 0 0 Film Izé
Vízesés étterem a Fülöp-szigeteken
5827 0 6 Izé
Szancso: Itt nem csak a waterfal(l). ;)
7sleeper: Interkontinencia Hotel étterme
Tooni: Mosogatni is minek, csak megemelik a vízszintet.
Mind a 6 komment
A legjobb családi programok téli napokra
659 0 0 Pink Izé
Azt hiszed tudsz partizni? :)
9128 2 7 Izé
adam10603: télleg ilyen egy buli? :l
Szancso: Elöntött a sárga irigység. ;)
Zolibaba24: Vajon a futrinka utcából, Cicamicának is így telnek a napjai? :)
Mind a 7 komment
A kerti slag egyéb felhasználási módja
7141 14 11 Izé
Cableguy: fenomenális
Killer81: Kicsit nekem olyan Gorillaz-os a hangzása. :D
Oci: Agyam eldobom! :-D Jó féle!
Mind a 11 komment
Régebbi postok...