REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
 Sands of the Coliseum
7563 2 0 Game Izé
Lykke Li & Kleerup - Until we bleed
741 0 1 Zene Izé
Ravennë: Ez a szám pont nem tartozik a favoritok közé, de Lykke Li egyik nagy kedvencem, elsősorban kül [...]
Nem mindenkinek telik motoros szánra. ;)
12107 0 5 Izé
brier: lehet XD
Dmckayals: van, aki így spórol a matricával... :D
Élien: Még nincs neki, most vizsgázik! ;)
Mind a 5 komment
Városi fiú lehet ;)
14389 0 15 Izé
jakatta: Volt egy török, Mehemed, sose látott tehenet...:-)
brier: a ló: ez hülye XD
eospower: Szerintem ezek örömordítások, élvezi, hogy a speedje gyorsabb, mint egy bika mobé és közben [...]
Mind a 15 komment
Válogatás a Discovery Channel „Végzetes másodpercek” c. műsorából
12968 1 8 Izé
brier: pff nem semmi
Ravennë: Hupsz, megelőztél.
Ravennë: http://www.youtube.com/watch?v=drzolwYIOe0&feature=related Úgy emlékszem ez volt az.
Mind a 8 komment
Motorozás havas hegygerincen
5052 1 7 Izé
brier: azt megnéztem volna :D
Mage_ster: Én már zúgtam is le bal oldalra! Végignéztem, és én is azt vártam hogy megy le, mikor fogy e [...]
Ravennë: Szerintem ezt úgy vették fel, hogy a motorost kilógatták egy helikopterből...
Mind a 7 komment
Motorozás havas hegygerincen
5834 0 0 Sport Izé
Caro Emerald a nyári hangulatot idéző klippje - ami egy Martini reklám is :) 
1958 1 0 Zene Izé
Mai cukizé: egy aranyos csíkos kiccica :)
4074 1 9 Izé
brier: mért nem ezt csinálja? http://www.youtube.com/watch?v=_n1uI2qjZ88 :))))
Killex: ha "naccica" lesz akkor már ő is zabálna téged...szó szoros értelemben :)
Nusihusi: Nagyon cuki kiscica♥
Mind a 9 komment
A CIA legjobb programja lenne? ;)

Korábbi the Onion álhírek/paródiák.
4232 1 5 Izé
bungle: Lewy küldte (ez is egy Onion álhír/paródia, ráadásul 2011-es): URL: http://www.youtube.com/wat [...]
sahinel: Valsz most sokan használják ezt a nevet, de tény hogy rendesen beszopatták az USA kormányt, és [...]
mandyedi: Az kamu volt hogy feltörik a facebook-ot, ők is tagadták. Ami terjedt videó, hogy fb ellen lesz [...]
Mind a 5 komment
Ember-szabású pók :D
4611 0 17 Izé
Bekomman: Nézze már meg Doktor Úr, mi nőtt a seggemre
7sleeper: pfff. erről jut eszembe. ;-) Taxiba beszáll két buzi.. - Boci, szofőr fiúka! Nem tudom vissz [...]
Tooni: Phűűű :D
Mind a 17 komment
Nong Youhui, a macskaszemű fiú

A kínai fiú olyan élesen lát a sötétben, ahogy legtöbb ember még fényes nappal sem. Semmiféle fény nem szükséges, hogy olvasni tudjon. A vizsgálatok szerint a kisfiú leukodermiás, ami miatt kevesebb a szemében a védekező pigment, és jóval érzékenyebb a fényre.
6542 0 17 Izé
izébigyó: Mondjuk én is találtam több 2009-es magyar cikket, mikor rákerestem, pl.: http://www.rtlklub.hu/ [...]
rubigo: http://index.hu/tudomany/2012/02/02/a_rontgenszemu_kinai_fiu_legendaja/
7sleeper: ez már fanatizmus volt? ;-)
Mind a 17 komment
Retro TESCO... a képek nem a 60-as években készültek, hanem 2011-ben. De ezt alig lehet elhinni, annyira részletgazdag munkát végeztek a "kellékesek."
5393 1 5 Izé
brier: jol ragzod a magyarot XD
syl: De pofan ttaposnam azt az britt kurvatt aki vegig pofazza a videott...
Ravennë: Bátyám szereti illetve gyűjti a különleges söröket. Gondoltam nincs is jobb szülinapi ajánd [...]
Mind a 5 komment
Midas
4478 0 0 Game Izé
Lykke Li - Follow Rivers
2616 0 0 Zene Izé
DJ Antoine vs Timati ft. Kalenna - Welcome To St Tropez (Houseshaker Video Edit)
1350 1 0 Zene Izé
Dr. Horváth István a nyolcvanas évek közepén olyan antitestet fedezett fel, ami létfontosságú az anyagcserében: hozzátapadva a "rossz" koleszterinhez a szervezet számára feldolgozhatóvá teszi azt.

Ennek az eredménye lett egy olyan oltóanyag, ami sikeresen szünteti meg az érelmeszesedést, megakadályozva trombózisok (pl. agyi és szívér elzáródás) kialakulását. A szérum 15000 ember életét menthetné meg évente. A találmány 2005-ben aranyérmes lett a genfi világkiállításon. 

A kutatás jelenlegi állása: 2011 szeptemberében a rendőrség minden anyagot lefoglalt, jelenleg ismeretlen tettes ellen folyik eljárás - kuruzslás vádjával.
3224 0 39 Izé
bungle: De hova tűnt Tooni? :)
No komment: http://444.hu/2016/02/08/engedely-nelkul-kiserletezett-embereken-egy-biologus-ket-orvos-es-egy-apolo [...]
csaty: Nekem is volt a teraszon 8 palánt , termett is 1kiló 20-at de annyira eros volt az illat ,virágz [...]
Mind a 39 komment
Lynn Love
2254 1 0 Game Izé
Láttál már gumifüstölést? És lilát?

Gary Myers bemutatója az asztruál Summernats fesztiválon.
1772 1 0 Autó Izé
Csak egy átlagos japán reklám...
6134 0 6 Izé
brier: -.- huje kocsooog
Errtu: Ez csak egy próba komment. Bungle tudja miről van szó! ;-)
gangbot: Ez a Yeti 2 traileR?...
Mind a 6 komment
Kaylee, a gyertyafújás szakértője ;)
8491 2 14 Izé
eospower: Lehet neki szívva jobban menne az oltás XD
a janek: vagy így: http://www.youtube.com/watch?v=QpcjE3d0hu8
a janek: nekem ez jutott eszembe erről : https://www.keptelenseg.hu/keptelenseg/gyertyas-tortenet-50221
Mind a 14 komment
- Józsi bácsi, nem megy az idegeire ez a nagy zaj?
- Nemm-nem-nem-neemmmmmmmm!
5706 0 12 Izé
bungle: www.youtube.com/watch?v=xgFDsrqeToE
Paapi: Hála az égnek nem. :)
7sleeper: nem vagy véletlenül rabbi? ;-)
Mind a 12 komment
A rút kiskacsa felnőtt korában ;)
4794 1 7 Izé
winben: Rút kiskacsa?? Ez egy varnyúúú?! :D Amúgy: - Mi az, kicsi, sárga és óriási hatalma van? - [...]
brier: tök jó "arc" XD nekem kell egy ugyanilyen varjuuuuuuuu :D
Ctx Twin: Ez egy szobavarnyú?
Mind a 7 komment
Ezek soha nem tanulják meg? Nem hosszába, keresztbe!
9146 0 14 Izé
Bandika: Azért a szerelvény felénél felemelhette volna a fejét, hogy lássa hol a vége :)
Slarioux: A vonat elhaladása után elsőre nem jött össze neki a vagánykodó pózolás:D
brier: ha ilyen lett volna akkor tuti nem vigyorog igy a végén XD amugy ezt nem büntetik? vagy az csak n [...]
Mind a 14 komment
Két éve indult útjára, s most megérkezett: itt a Csillagok háborújának első (negyedik) része, 15 másodperces jelenetekből összefoltozva!
3524 1 5 Izé
Nope: Annyira szar, hogy az már fájdalom ... mondom ezt úgy, hogy a Star Wars meg tetszik, tehát nem a [...]
syl: van ember aki ezt megnezi!?
Tooni: röviden http://pic.epicfail.com/wp-content/uploads/2011/12/dafuq.jpg
Mind a 5 komment
Két éve indult útjára, s most megérkezett: itt a Csillagok háborújának első (negyedik) része, 15 másodperces jelenetekből összefoltozva!
4284 0 0 Film Izé
2011 legjobb, legrosszabb, legviccesebb, stb. poszterei.
1642 0 0 Film Izé
Super SOPA Bros
4946 0 3 Izé
Németh István: ez a 10-es skálán : 1-et kap mert nagyon rósz
brier: ebbe most ez mire jó ez? o.O
Aaron: nekem nem ugrik... :( máris vesztettem a SOPA ellen Some Overpowered Political Assholes
Batman - így kezdődött.
6792 1 14 Izé
7sleeper: akkor az ellenségei száma gyarapodna ;-) (egyszerúbb ha a haverja - a bruce wayne - megveszi az e [...]
eospower: Ezért batman biztos, hogy az éjszaka folyamán kiszúrja a gumijukat XD
brier: válTság? O.O mellesleg aranyosak de váááá gyááááá blöeeeeee pfffff
Mind a 14 komment
 ZomBlast
5182 0 0 Game Izé
Mondd, bajusz nélkül mit érek én!
4763 0 1 Izé
hawkeye: Dali esetében egy köznapi ember arcát. Érdekes, hogy Chaplin jellegzetes személyiségén alig [...]
- Józsi bácsi, nem megy az idegeire ez a nagy zaj?
- Nemm-nem-nem-neemmmmmmmm!
7052 0 0 Autó Izé
 Super SOPA Bros
7544 0 2 Game Izé
Kuly: Ez kajak! :-)
unumunu: ez jó :)
Crowdburn - Scary Monsters And Nice Sprites (Skrillex Cover)
1066 0 0 Zene Izé
Vodafone „akció” a bukaresti tüntetés alatt
6512 0 14 Izé
szűzirónia: ilyenkor érzem ,hogy az emberek mégiscsak állatok,ja nem mégsem, az sértené az állatokat. saj [...]
MatyiZeg: Új értelmet nyert a maroktelefon.
Tádi: korlátlan lebeszélhetőség XD
Mind a 14 komment
Motorizált usb elosztó
1755 0 0 Tech Izé
Skrillex - Rock n' Roll (Will Take You to the Mountain)
863 0 0 Zene Izé
Közlekedés Csecsenföldön
12196 0 17 Izé
brier: ezt már majdnem ugyanebben a formában ellőttem :))))
Nusihusi: Kuss, én így közlekedek!:D
winben: Azta, hogy lebannolták a ladást... gyááá :D
Mind a 17 komment
Majdnem otthagyta... :D
9424 0 7 Izé
eospower: lehet így akartak tőle megszabadulni, csa ka sofőr elkúrta XD Amúgy nálam még mindig kérdé [...]
szaboistvan007: in soviet russia...
szűzirónia: de ha megfigyeled milyen jól odaillik a zene
Mind a 7 komment
Elf íjász lány - level 100 ;)

„I used to be an adventurer… until I met her.” :D

+ bonus videó: Karahun íjászedzés és tecnikai részleteket bemutató
11479 3 14 Izé
Emerond: tudom milyen érzés, először Visegrádon lőttem Reflexíjal. kb 1,5 hetig latszott egy tenyérny [...]
7sleeper: a bizonyíték, hogy legolasnak megvolt gimli
X10: A rossz tartás miatt volt. Ha olyan valaki mutatja meg, aki ért hozzá, sosem csap meg és még eg [...]
Mind a 14 komment
Régebbi postok...