REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A testmozgás meghosszabbítja a várható élettartamot
388 0 0 Pink Izé
„Valakinek már megint elgurult a gyógyszere” rovatunkban: a külső merevlemezekre is rákerül az Artisjus-matrica, amellyel az Artisjus az illegális másolás, zeneletöltés miatti bevételkiesést próbálja kompenzálni (egyelőre kevesebb mint 10 százalékos drágulás).
3660 0 42 Izé
bungle: Mintha mindenki fizetne Fluornak egy sört Elég nagy vita lett belőle, hogy az állam elveszi az [...]
bungle: www.hwsw.hu/hirek/49979/zene-letoltes-ifpi-warez-vasarlas-streaming-kutatas-eu.html
bungle: 2338 százalékkal emelkedett a pendrive-ok adóterhe Németországban http://pcworld.hu/2338-szazal [...]
Mind a 42 komment
Anton Semenov (Gloom82) sötét hangulatú szürreális művei
5305 10 14 Izé
Szancso: Erről nekem meg ez ugrik be: http://cdn.gifbay.com/2013/04/til_there_is_a_hidden_pac_man_logo_in_th [...]
Ravennë: És tényleg, felette a saját logójával: http://i.imgur.com/I7FTB5z.jpg :) (ne kérdezzétek ezt [...]
Ravennë: Egy betűt többfélének látni. Lehet oroszul van. Na mindegy, csak kíváncsi voltam, az ilyen k [...]
Mind a 14 komment
Anton Semenov (Gloom82) sötét hangulatú szürreális művei
7188 2 0 Art Izé
Hamarosan te következel!!!
9295 1 10 Izé
Laretta: Jó a zene alatta (s videófeltöltő többi vidije sem rossz!) :DD
Oci: :) Kivéve azokat amelyikek kis videókon ilyesztgetik a gazdikat! (meg mindenki mást akit tudnak : [...]
isshu: Bollywoodba már forgatják a Gyilkos macskák című horrort tuti :D
Mind a 10 komment
Babonás újévet!
302 0 0 Pink Izé
Nem csak BMW-vel lehet csajozni, hanem pl. Bentley-vel is. ;)

A tegnapi ukrán rövidfilmhez hasonló, bár annál szerintem ütősebb befejezésű kisfilm.
13226 8 19 Izé
BullFrog: Azért is morcos lennél, ha kijössz a szervizből, és x tíz km múlva lerobban az autód megint, [...]
horviee: Én azért morcos lennék a ha X tíz km-el több lenne a kocsimban, mint amikor bevittem olajcseré [...]
Botos Vendel: A csaj nem stopol! hanem csak át akar meni a 10 sávos utcán
Mind a 19 komment
Samsung Smart Window
6341 0 15 Izé
bungle: Megkezdi az átlátszó LCD-k gyártását a Samsung http://itcafe.hu/hir/samsung_smart_window_atlat [...]
crex0203: nem rossz csak a csaj észrevehetné a piktogramot alatta h. dónttáccs :D
Salvus Iulianus: Na erre rohadt nagy szüksége lesz mindenkinek, mert ugye kényelmesebb egy fal előtt állva híre [...]
Mind a 15 komment
Hazel Jones kétszer veszítette el a szüzességét, mivel 2 vaginája van.

A rendellenesség (uterus didelphys) nagyon ritka, jelenleg száznál kevesebb olyan élő nőt tartanak nyilván a világon, akinél a két méhben egymástól függetlenül alakult ki terhesség.
10707 1 29 Izé
Revanor: Googleban néztem képeket és lehet, hogy nem akarjátok látni. :D
Revanor: Ideje bevezetni a 'Triple penetration" fogalmát a pornóiparba.
digi: Kovinál biztosított az elhelyezkedése! Többszemélyes darab!:P
Mind a 29 komment
Káros a sütidiéta az egészségre?
318 0 0 Pink Izé
Fogadalmak: a dohányzás és a fogyás továbbra is sláger
267 0 0 Pink Izé
Gibbets 3
8015 2 1 Game Izé
Kuly: Nagyon szeretem az összes részét! :-) Megmenteni embereket, vagy véletlen fejbe lőni jó érzé [...]
A mellrák korai jelei és tünetei
452 0 0 Pink Izé
A shoppingolás boldogít - a nőket legalábbis
290 0 0 Pink Izé
 SzExtrém helyek
1127 0 0 Pink Izé
A legtöbb kapcsolat az ünnepek alatt és év elején ér véget
389 0 0 Pink Izé
Láthatatlan bosszúságok - a szépséghibák
514 0 0 Pink Izé
All that Matters
3022 0 0 Game Izé
Az öt leggyakoribb hiba, amelytől feszült lehet egy új kapcsolat
456 0 0 Pink Izé
Száraz kezek ápolása
311 0 0 Pink Izé
A tudomány tanácsolja a szerelmeseknek
648 0 0 Pink Izé
Mi kell a nőnek? ;)
11659 15 74 Izé
bungle: www.youtube.com/watch?v=FHfLBfDDJEw ;)
Nas: Ja, de úgy látszik, muszáj még puffogtatni. (Úgy utálom azt hallgatni / olvasni, hogy a nők / [...]
bungle: Tudom, hogy az volt a legelső hozzászólása. A lepontozást arra az előző kommentjére értette [...]
Mind a 74 komment
Na mik a hírek? :)

Pár régebbi Rube Goldberg gép az Izén.
4349 3 9 Izé
Goppo: :)) ez meg csak 1 oldal volt. Mi lesz a sorsa a többinek?
Laretta: Imádom az ilyen RG masinákat - nagyon pihent ötletek de ötletesek és viccesek - látványnak se [...]
focuskoma: Na és annak a hörcsögnek az álma? :D
Mind a 9 komment
Alvó óriások - 12 elhagyatott magas épület
10399 2 3 Izé
revans: Tök jó ez a postkép ha az ember le föl tekergeti az egérgörgőt és közben a zöld házat n [...]
MihoOo.: így van.. én úgy tudom, hogy Európa legmagasabb lakatlan épülete.
rubigo: ezek közé a pécsi is simán bekerülhetett volna úgy látom...
Szőrtelenítés - ki és hol csinálja?
529 0 0 Pink Izé
Ritka, mint a snowboardozó holló dolmányos varjú
4989 2 9 Izé
bungle: www.ize.hu/comments.php?post_id=11080
szumátrai szuszogó: http://youtu.be/lrYPm6DD44M http://youtu.be/efcIsve5wu8 Kb. annyi lehet az iq-juk mint egy óvod [...]
bungle: "inteligens" http://i.imgur.com/Lt8aS.jpg
Mind a 9 komment
Udvarias rabló
7908 0 7 Izé
isshu: Erőszak miatt nem kap + időt :D
Kornéliusz: Klasszikus :)
közlegény: Egy álomvilágban... -Kérek egy kávét és ötezer forintot. -Tessék. -Köszönöm. -Egészség [...]
Mind a 7 komment
F1 Nagydíj 2012 Austin, Texas állam, Amerika pályabemutató másképpen :)
2749 1 0 Autó Izé
Mai cukizé: Lucky, a medvebocs és haverja, Aijka :)
3180 0 3 Izé
Nusihusi: Nagyon aranyos jószágok:)
Xenophil: Majd mikor megnő és 300 kg -os verzióba fekszik rá a kutyuli-mutyulira :) / katica , katica --> [...]
Szancso: Barátom a medvesajt. :)
Mi folyik ma Magyarországon?
439 0 0 Pink Izé
Jó kis japán kínai (de japán is lehetne) reklám! ;)
3948 0 7 Izé
CS1985: Jó, akkor kínai :-) bár a japcsik szoktak ilyeneket kreálni :-)
KillHates: Jesszus! De sz*r...
Psychonaut: Na de mit csinált a csaj az ágy mellett a padlón?:)
Mind a 7 komment
VV Gergő, téged utál minden magyar nő!
623 0 0 Pink Izé
Only Level 3
2479 0 0 Game Izé
A klímavédelem egy elég sajátságos formája
2358 0 1 Izé
speedbump: Zseniális!
Síelni mész?

Nem felejtettél el valamit? :)
1057 0 5 Izé
Hantaboy: Mennék én, ha lenne miből, meg ha egyáltalán érdekelne a síelés. Amúgy mikor 2 hetet volta [...]
Szancso: :D:D Hogy ez nekik nem jutott eszükbe! :)
Ravennë: Segíts magadon... :) http://www.unnepekaruhaza.hu/grafika/termekek/teli-dekoracio-muho-23041.jpg
Mind a 5 komment
Téli-tavaszi frizurák 2012-re
687 0 0 Pink Izé
Egy kis underground Dunaújvárosból :)
1425 1 0 Sport Izé
 Acai, a legújabb csodagyümölcs?
387 0 0 Pink Izé
Zombies in your Backyard
2621 0 0 Game Izé
Fotoshop by Adobé
5229 0 6 Izé
kiisb: Íme: http://ize.hu/click.php?id=18995&url=http%3A%2F%2Fvadimandreev%2Eru%2F%3Fpage_id%3D35
Shifty: az utolsó mondat mindent visz :)
Cintu: Dehogy nincs. Sminknek hívják.
Mind a 6 komment
Régebbi postok...