REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
 Tippek a dús hajért
627 0 0 Pink Izé
Kittie - We are The Lamb
651 1 0 Zene Izé
Minek az ünnepe karácsony?
264 0 0 Pink Izé
 A szemöldökszedés szabályai
637 0 0 Pink Izé
Biciklis kirándulás Ausztriában.
Amatőrök, múltkor egykeréken mentem itt végig. Motorral. ;)
8033 1 13 Izé
norbertvincze: fuzzy wazzy was a bear, fuzzy wazzy had no hair,...: )
Tooni: How much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck testa?
FireBird: ha Chuck Testa velük lett volna 1-2 medvét is lelőttek volna :)
Mind a 13 komment
Kis karácsony a nagy világban
324 0 0 Pink Izé
Okos kutya megsétáltatja magát.
3324 1 8 Izé
serci: horrd el magad!
eNMi: magam uram... a gazdim nem szedi a prostamolt, most is ingere van
Ravennë: Már miért tenné? Nem látott még rá példát.
Mind a 8 komment
 Állj ki magadért a munkahelyeden
466 0 0 Pink Izé
Rúgdalózunk, rúgdalózunk?
10771 0 8 Izé
MatyiZeg: Nálunk a szurkolótársak rugdalnák össze az olyan embert, aki kárt próbál tenni a saját stad [...]
Peterke91: milyen bena
fatproduction: Látjátok, ezért nem szabad a szurkolókat idegesíteni, mert ez történik :)
Mind a 8 komment
Amanda Lepore - Cotton Candy
567 0 0 Zene Izé
Mayloo - Rosszban a jó
943 2 0 Zene Izé
Hiába a burzsujság csúcsa, valahogy a Rivale mégis inkább vonzó, mintsem ellenszenves. Talán a remek ajtómechanizmusa miatt, vagy csak azért, mert tetszetős gondolat nyitott tetővel végiggurulni vele az Andrássyn, miközben a Ballad of Chasey Lain szól a hifiből..
2971 0 0 Autó Izé
Dyamorph - Hydroforce 
488 0 0 Zene Izé
Chook - Optimus Prime 
519 0 0 Zene Izé
Hamarosan itt az újévi malacok ideje... vegáknak meg itt egy marcipándisznó. :D
3726 0 4 Izé
Szancso: Ez mellément Sorry!
Szancso: Azoknak akik nem vegák. 18+ http://greymatter.heyrocky.com/files/images/1161_large.jp :D
Enechuel: áá csak kár,hogy nem valami sütire csinálta, mert igy a tömény marcipánnak nincs értelme... [...]
Mind a 4 komment
Thy Catafalque - Kék ingem lobogó

A Kátai Tamás (ex-Gire) vezette Thy Catafalque újra zseniálisat alkotott a nemrég megjelent Rengeteg című lemezével. Külföldön és belföldön is kivétel nélkül mindenki "lájkolta" lemezt, ami nem gyakran fordul elő magyar zenekaroknál. Metálos, szintis, ambientes, népies, dallamos, jó.
793 2 1 Zene Izé
jollakott_napkozis: Nagyon bejön!
Gumikacsa Project - Start the Dance
522 0 0 Zene Izé
Cairo, a múltkori sivatagi kergeróka egy másik videója. Elég jól bírja benne a tartós elem. ;) Ja, és már nem csak a képzeletbeli barátját láthatjuk... :D
5733 1 9 Izé
Zolibaba24: Fürge róka lábak...
cripio: Most gyorsabban teper mint az előző videóban. Ott bezavart a csúszó parketta. A macska meg mint [...]
eNMi: környezetkimélő, tisztán zöld (fotel) energiával hajtott. a végére ráfér egy full töltés [...]
Mind a 9 komment
Don Cherry és a láthatatlan zongora ;)
4771 3 5 Izé
sien: Erről Antal Imre anekdotája jut eszembe, amikor a főiskolán a szünetben azt játszották hogy l [...]
kenderice: És a láthatatlan hó: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=SWzbEn-aXMQ#!
revans: Ez de jópofa :)
Mind a 5 komment
Little Life
3174 0 2 Game Izé
nagydee: nem vesztettél semmit...
Anthraxia: Nekem el se akar indulni semmilyen böngészőben.
Lehet régebben egy hóember csúnyán megrépázta... valahogy így. o_O
8569 0 15 Izé
Purple: http://balloonlady.biz/images/balloon_snowman.jpg :DD egyébként teljesen egyetértek. érteni nem [...]
kiisb: A fiamnak volt lufifóbiája úgy négyéves koráig. Elég volt csak látnia egy lufit, és reszket [...]
7sleeper: valójában a regisztrációtól és a hozzászólástól (pedig ígyis-úgyis el van tárolva minde [...]
Mind a 15 komment
2011 legjobb zenéi (??? b.) 5 percbe sűrítve
4519 3 12 Izé
Randal Graves: jaja manapság is akad jó zene, de nehéz ráakadni :) ami a rádióban megy, sztem kuka (asszem a [...]
bungle: Ohh, köszi, örülök, hogy teccik némelyik! :) Nálam is egyébként hangulatfüggő, épp mit ha [...]
Tooni: Jaj szerencsére dehogy van igazam! Sátán kolléga amit írt nemrég azok tetszettek, már régót [...]
Mind a 12 komment
Pencz Tamás neve nem hiszem hogy sokatoknak ismerős lehet, pedig nyugodtan állíthatjuk, hogy kiemelkedő munkát nyújt animációk készítésében.

Ha esetleg láttál Zöld Galamb epizódot vagy VV Minit (pl. VV4 Éva és Gigi párbaj), akkor már te is ismerheted. De személyes kedvencem a Dumaragu "műsorvezetője" Simon, aki megmondja a tutit!
Extra: Interjú Pencz Tamással
5123 3 6 Izé
bungle: suvomi küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=6YDOohir_Tk Szöveg: "Csak, nehogy a végén őt [...]
bungle: beautylov3r küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=jT66cPKp3jw Szöveg: "Te farkas,mondjd má, [...]
Anthraxia: Nekem tetszik. Már van egy új rész ami csak egy "POD-Cast".
Mind a 6 komment
Rew
2385 0 2 Game Izé
otricsi: Mindenesetre érdekes...
Tooni: Fú, hát ez...szar volt :D
Culmination
5638 0 7 Game Izé
swine131: Szerintem ilyen játékot csak böngésző alapon gyártanak mert elég egyszerű maga a játék! pe [...]
Tonoic: És nem online os játékot ami ilyen játék ?
swine131: Az Armed with Wings széria is nagyon jó! a játékmenete kb ugyan ez csak ott tudod magadat fejles [...]
Mind a 7 komment
Angry Gran 2
4216 0 1 Game Izé
swine131: Black Knight másolat csak rosszabb a reagálása!
2011 legjobb előzeteseivel kívánok mindenkinek Boldog Karácsonyt!
1930 0 1 Film Izé
kovacslacka: Empire: http://www.empireonline.com/features/best-trailers-2011
Rocket Santa
6487 0 6 Game Izé
blint: s
blint: g
blint: a
Mind a 6 komment
Necronator II
7339 0 0 Game Izé
Dibbles 2 Winter Woes
3727 0 0 Game Izé
Cukorbetegeknek nem ajánlott.

(Boldog Izés Ünnepeket mindenkinek, viszlát az ünnepek után... bungle)
6622 4 28 Izé
Vik\'otroT: Az állatkínzós anyjukat.Legalább kara'csonkor hagynák rá...
Tóth József: Ja, és boldog szülinapot!!!! :)))
Tóth József: Te meg mit rinyálsz? Te már feltámadtál! :))) Boldog karácsonyt!
Mind a 28 komment
Bázisugrás

Egy korábbi távolugró mester
13066 6 15 Izé
Oci: Csak én néztem meg mi van aláírva? 2階のベランダ [...]
Spion0025: Ezen besírtam XDXDXDXD
Fabian: Áhh, ne legyél olyan biztos benne, a mi macskánk egyszer véletlenül megcsúszott egy 10 emelete [...]
Mind a 15 komment
Egy újabb szakszerű FedEx kézbesítés ;)

Kipakolás csak óvatosan.
9543 1 9 Izé
jackson841: FedEX:Mi Belföldi és Nemzetközi csomagszállítást vállalunk önnek! A lehető legrövidebb id [...]
a janek: semmi gond ezzel, szállítja?-Szállítja kérem
jethro: hmmmm..én aDHL-ben dolgozok és nálunk ez nem történhetne meg....dehogynem :D
Mind a 9 komment
Prometheus

Kijött az Alien-előzményfilmként aposztrofált Prometheus első előzetese. A filmet Ridley Scott rendezte, a főbb szerepekben Guy Pearce, Charlize Theron és Noomi Rapace (a svéd A tetovált lány-filmek). Az amerikai mozibemutató 2012. június 8-án lesz.
8107 2 70 Izé
Nas: Jaja, ezt én is olvastam. Szerintem valami túltengő szépérzékkel megáldott orvvadász lehetet [...]
bungle: Alien-fejű emberekről :D nekem egy mai cikk jutott eszembe: http://index.hu/tudomany/2015/11/04/ke [...]
Nas: Nekem a mozis tetszik a legjobban, hogy nem látnak a fejétől. :D (Csak tudnám, hogy én miért f [...]
Mind a 70 komment
Prometheus

Kijött az Alien-előzményfilmként aposztrofált Prometheus első előzetese. A filmet Ridley Scott rendezte, a főbb szerepekben Guy Pearce, Charlize Theron és Noomi Rapace (a svéd A tetovált lány-filmek). Az amerikai mozibemutató 2012. június 8-án lesz.
9601 1 3 Film Izé
Erunder: Beküldő: Lobo Szöveg: Megjelent egy hosszabb előzetes a Prometheus című Alien előzményfilmr [...]
kovacslacka: Pont most terveztem beküldeni. :) Mindegy. Ez a jövő év legvárósabb filmje nálam.
uvby: Akarom már most nem akarok fél évet várni még rá :(
Ilyen barát mellett ellenségre már nincs is szükség... ;)
11243 5 8 Izé
Szobabicikli: Degecica
dettybee: mennyé' má! :D
Oci: Lehet nem bírja a lassú munkát és rá segített egy kicsit.:)
Mind a 8 komment
David Attenborough - Wonderful World
4191 4 5 Izé
Ravennë: Ez még mindig a földkerekség egyik legjobb videója!
Sörfi: youtube top hozzászólás: I swear I could listen to Sir Attenborough and Morgan Freeman na [...]
Purple: kurvajó :DDDD hogy rogyózik :D ez ugrik be erről az "arcról" http://guidesmedia.ign.com/guides/9 [...]
Mind a 5 komment
Jézus hét csodája

Itt a hat másik is: [1] [2] [3] [4] [5] [6]
6771 4 12 Izé
IGe: Szórakoztató Valláskritika közösségi oldalunkon megosztottuk a jobb videókat innét https://w [...]
Szergej: éljen a feltétel nélküli hit! éljen a feltétel nélküli humor! én némelyiken majd összepis [...]
Lewy: és a maga ostoros rómaija...
Mind a 12 komment
3 perces animáció arról, hogy hogyan is kellene forgatni az agykerekünket.
6663 5 4 Izé
daveman: Nyugodtan használhatod, amit írtam - csak jelöld meg forrásként, hogy hol találtad, és, hogy [...]
Oci: Üdv. Szinte már megfogalmazhatatlan, hogy mennyire egyet értek veled. Szépen levezetted azt ami [...]
daveman: A kisfilm rohadt jó, és tényleg rámutat a lényegre - életünk három fő sajnálatos irányít [...]
Mind a 4 komment
Street Art Utopia - Best of 2011

(itt pedig a Best of 2010)
1779 2 0 Art Izé
Régebbi postok...