REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
146 üveg után bárki meg tudja csinálni..
10902 7 9 Izé
rebecca: fantasztikusan jó
Szancso: Ez jó! :)
brier: jol tele pakolták a szobát üvegekkel...a takarítónő örülhetett a sok vissza váltható üveg [...]
Mind a 9 komment
Top 10 immunerősítő
642 0 4 Pink Izé
szűzirónia: köszi,lehet kipróbálom akkor.Hát igen az íze az egy másik dolog ,próbáltam egyszer már a gr [...]
eerix: én már használtam, szerintem jó dolog, viszont az íze borzalmas még hígítva is!
szűzirónia: http://www.avilaglegjobballasa.hu/teafaolaj.html
Mind a 4 komment
Karácsonyi cicajódli
4302 5 5 Izé
xLallerx: ijesztő
cripio: Ehhez nincs mit hozzáfűznöm...
Vik\'otroT: Né'... A jobb szemére sántít.
Mind a 5 komment
Ment a hűtlen nehéz fejjel…
864 0 0 Pink Izé
5 tipp a hátfájásra
650 0 0 Pink Izé
Karácsony Artúr
667 0 0 Pink Izé
Készülj a síszezonra!
533 0 0 Pink Izé
Bár a Mikulás már múlt héten lelépett, télanyó még lenyom nektek egy laza sztriptízt... csak mert rosszak voltatok! ;)
15009 4 18 Izé
Vik\'otroT: Nyugi, a "virgácsot" szerintem el tudja intézni...
Nusihusi: Akkor már inkább a virgács, vagy a szén-.-
scripter: félek megnézni, belőletek kiindulva valszínű fájni fog :)
Mind a 18 komment
5 hazugság a rákról, amit szeretnének, hogy elhiggy!
780 0 1 Pink Izé
vangelina: A kép lehetne jellemzőbb
Szerencsére Mexikó elég messze van... hátha nem szivárog be hozzánk ez a betegség! :D
6332 0 26 Izé
bungle: De. Kolumbiában. ;)
Ravennë: Csak nem fodrásznál voltál?
bungle: Khmm... ;)
Mind a 26 komment
Eközben egy ausztrál bárban... a sör meleg, a hangulat fagyos, a bárzongorista/énekes meg egy dingó.

A mentoroknak nagyjából tetszett a produkció.
5672 1 7 Izé
xLallerx: Tehetségesebb mint én
Szancso: A Sidney Hall dirije már szerződést ajánlott neki. :)
MatyiZeg: Dingó ding dong. Itt csak a sör meleg. Csonka András előadásában meg nem csak a sör.
Mind a 7 komment
Már megint egy UFO az oroszoknál? (a Telegraph szerint).

Nope. Csak Dmitry Chistoprudov fotóz.
5996 0 4 Izé
Aaron: Nem csoda h ennyi birkából észrevette valaki a kis mütyürt
donfoto: tádáááááámmmmm: http://korzik.net/uploads/posts/2011-12/1323707697_podborka_47.jpg
Turmion Kätilöt: Hátha az idegenek helikopterrel járnak...
Mind a 4 komment
Dolce vita – Dolce Gabbana
679 0 0 Pink Izé
Montage Of Destruction - FPSRussia barátunk újabb videóval jelentkezett
6790 0 8 Izé
drgore: Valószínűleg call of duty-n nőtt fel. Szívesen lődöznék én is azokkal a fegyverekkel.
digi: G.I. Jurij !!! :D
Anthraxia: Beteg egy figura, de jók lehetnek a kapcsolatai O_o xD
Mind a 8 komment
A játék végetért.

Köszönjük, hogy megint ilyen sokan játszottatok!
 

A nyertes Lalee85, őt hamarosan e-mailben értesítjük.

----------------------------------------------------------------------------------------

David Guetta játék!

Szeretnél egy páros jegyet a szombati David Guetta bulira?

Küldd el a jatek@ha.hu címre a nevedet, izé user nevedet és annak a 2 dj (formációnak) a nevét, akik fellépnek Guetta előtt és után a bulin.

Ne felejtsd el lájkolni is az izé Facebook oldalát, mert  csak akkor nyerhetsz, ha ott is a barátunk vagy!

Izé Facebook oldala

(A megfejtéshez segítséget a képre kattintva kaphatsz...)

A játék szerda (dec 14.) 12.00-ig tart!
2718 1 3 Izé
Lalee85: Köszönöm a jegyeket! :) Nagy buli lesz! :D
GreenHell: én egy duplacsövűt szeretnék nyerni, és az első sorba kérném ;]
dacoska: kommenteltem, hova küldjem az adataimat? :D
Princess - nem egy hagyományos mesebeli hercegnő. ;)
8898 3 6 Izé
Eraa: nekem is rögtön ez ugrott be:D
Szancso: Ja! Nem a haján mászott fel a henceg.;)
brier: a ló a legnagyobb arc benne XD
Mind a 6 komment
Rémálmok és jelentéseik
772 0 0 Pink Izé
Mutasd a gardróbod, megmondom ki vagy!
656 0 0 Pink Izé
A világ legmagasabb felhőkarcolói 2020-ban
10717 0 11 Izé
scripter: Ez már lassan Holdkarcoló
Laretta: Sztem lesz ennél magasabb és nagyobb is hajaj :D
Laretta: Kb olyasmi mint egy termék ami akkor elavult amikor kijön a gyártósorról
Mind a 11 komment
A stressz öregít és összeomláshoz vezet
361 0 0 Pink Izé
Tökelétes aláfestő zene böngészéshez, és a körülötted lévő emberek őrületbe kergetéséhez.
4510 1 4 Izé
kiisb: És valaki próbált rákattintani a macsekra? Eltűnik! Aztán hozza a tesóit is: http://kepfeltol [...]
lorem_ipsum: ez semmi! ez mar vmi: http://nyanit.com/nyanit.com/nyanit.com/nyanit.com/nyanit.com/nyanit.com/nyani [...]
focuskoma: Egy hete nekem még nem működött az izé előtt. :O
Mind a 4 komment
Ez jól fején találta a szöget!

Magyar cikk: Százas szöggel csillapítja fejfájását
6066 0 9 Izé
Kampec: "It might be dangerous, but he does have a point." :DDD
Nusihusi: Nekem az is fájt, amikor néztemO.o
Vik\'otroT: Hát a kihullott hajat valahogy pótolni kel...
Mind a 9 komment
Divat 2011/2012: New pop!
677 0 0 Pink Izé
Szép álmokat!
10044 6 18 Izé
Dandelion: Én pl a mai napokban akkor alszom a legmegnyugtatóbban, mikor dörög...szoktam is csinálni, ha p [...]
revans: Én is találtam egy oldalt ahol környezeti zajokat lehet keverni relaxációhoz csak nem küldtem [...]
Sörfi: tényleg, már emlékszem erre a posztra. kösz!
Mind a 18 komment
Lady Gaga őrült házassága
833 0 0 Pink Izé
Szex az első randin?
408 0 0 Pink Izé
 Smink minden alakalomra
392 0 0 Pink Izé
Olajcégek vs Föld

Os Gemeos és Blu graffitije
986 0 0 Art Izé
Milyen időjárás lesz 2012-ben?
612 0 0 Pink Izé
Strollin
4181 1 1 Game Izé
Cezet 350/472: Ez 1 nagyon idegesítő játék!
Karácsonyi rénszarvas süti
502 0 0 Pink Izé
Dub FX - Intentions (Mongoose RMX)

Aki nem ismerné
1444 0 0 Zene Izé
A legkeresettebb magyar divattervezők
648 0 0 Pink Izé
Orális szex
949 0 0 Pink Izé
Vedd pozitívabban!
381 0 0 Pink Izé
Cica jógaoktató felügyeli tanítványa mozdulatait ;)
7990 1 8 Izé
Nusihusi: Hihetetlen ügyes a macska:) Kíváncsi vagyok, hogy hány karmolás lett a nőn:D
Mamicska: Nekem kertész felügyelő a macskám. :D Nyáron, ha gyomlálok, vagy bármit tevékenykedek lehajo [...]
xLallerx: Jonnyfiu A macskát vagy a hölgyet? (vagy mindkettőt)
Mind a 8 komment
iLaunch Thunder - gondolom már csak ez hiányzott az asztalotokról... ;)
2510 0 1 Tech Izé
Peterke91: s ez mire jo?
Odasüss, mit tojt a nyuszi! És még énekel, meg gitározik is!
4770 0 11 Izé
7sleeper: ez nem hippi, hanem krisnás Hare Krisna, Hare Krisna, Krisna Krisna, Hare Hare :-D
Nusihusi: A postszöveg nagyon jóXD Remélem, a nyúl is kap a jóból:)
digi: Nyúltagy :)
Mind a 11 komment
Leszámolás a Futrinka óvodában!
9587 0 14 Izé
BusKeyCome: Azzal is végződött, mivel lepadlóztam tőlük.:)
7sleeper: Up + Start Player 1: Back + Run + Back + Run + Low Kick + Back + Run + Jump + Low Kick + Low Kick + [...]
Csádi: Meglátszik a kommenteken, hogy sokaknak kell az a 20 ezer forint. :D
Mind a 14 komment
Vízi tűzoltóbalett
7358 0 6 Izé
Nusihusi: Elsőre balett helyett balesetet olvastam:)
Szancso: Nekik még ez nem megy. ;) http://www.funpic.hu/hu/kategoriak/fura-emberek/41705_nyilvanos-seggmosas [...]
xLallerx: Valaki Mario-nak képzeli magát http://www.youtube.com/watch?v=3GEaFT2FwOU
Mind a 6 komment
Régebbi postok...