REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Állatkísérletekben használt beagle kutyákat engednek szabadon. Ezek a blökik egész életüket kutatólaboratóriumi ketrecekben töltötték és most először lépnek a szabadba és látnak füvet és szaglásznak fákat.
7104 1 37 Izé
bungle: Valami rémlik... mintha már postot is küldött volna párszor! :D
Tooni: Kommentel itt valaki olyan néven??? O.O
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/allat-sag-ok/41967_kit-latnal-inkabb-elve?mode=latest&position=28&large= [...]
Mind a 37 komment
 Allergia otthonunkban
199 0 0 Pink Izé
Ouka
3455 2 1 Game Izé
Cezet 350/472: Ez jó! Elvoltam vele. Könnyűnek látszik az elején de nem olyan könnyű. Van benne segítség i [...]
Gyötrelmes húgyúti fertőzések
364 0 0 Pink Izé
Japán gurulda
9105 1 8 Izé
Goppo: Angyalkatol kerek egy ilyent. (egyen hosszabb es szaguldozas :D)
Glocker: Erre csak azt tudom mondani, hogy aki egy ilyen csúszdába beszáll rövid gatyában meg pólóban [...]
Karesz52: Képzeld el, ahogy 120 km/h-val száguldozol a csúszdán, és véletlen a lábad hozzáér az oldal [...]
Mind a 8 komment
Frizura, gyorsan egyszerűen
511 0 0 Pink Izé
Sportolj a leszokásért!
271 0 0 Pink Izé
Csillogás

Nádas Péter író precizitással beszél a klinikai haláláról, de katolikus és buddhista megközelítéssel is találkozunk.
3553 1 10 Izé
termi-nator: az elme így működik: ami nem illeszthető bele a gondolkodási sablonrendszerébe (pl. "nincs sem [...]
purplehaze: Ok ok visszaolvastam:D. De ilyen későn egész nap a monitort bámulva nem vagyok többre képes é [...]
dude: ahhoz, alagút, ismerősökkel, kivetítsen, ebből, egzotikus A vesszőhibákat következő órán [...]
Mind a 10 komment
Transformer bicaj :D
5596 1 5 Izé
Laretta: Nem rossz! :DD
Goppo: A hol is a kameras. ott a tuloltalt megyek is oda csak meg epp megnezem a forgalmat is
karotta: F@sza, de a nyereg úgy látom nem kényelmes chopper üzemmódban :o)
Mind a 5 komment
Hogyan válasszunk lábbelit?
547 0 0 Pink Izé
Hányszor elugattam, ne mássz ilyen magasra!
4205 0 5 Izé
markymango: na, most hogy jössz le haver?
Nusihusi: Mókusnak képzeli magát a kutya:)
Porcelanbaba: Fókakutya
Mind a 5 komment
Menses előtti fájdalom (PMS)
379 0 0 Pink Izé
Kutyakaki lottó Tajvanban - az akciónak köszönhetően lakosok ezrei kezdték megszállottan gyűjteni az utcákról a kutyaszart, annak reményében, hogy ők lesznek a szerencsések, akik 2000 dollár  értékben aranyrudakat nyerhetnek.

Szerintetek ez működne itthon?
1755 0 10 Izé
7sleeper: délkelet-ázsiában újra terjed a SARS csak most kutyákat fertőz viszont hamar átterjed majd em [...]
Cableguy: http://files.blogter.hu/user_files/145469/argor%20casted%20bars.jpg én arany érmének is örülné [...]
ismeretlen: az is lehet hogy nem átlagos aranytömböt adnak, hanem egy kicsit. nem? De mot már mindenki tudja [...]
Mind a 10 komment
Hogyan vizsgáljuk meg melleinket?
399 0 0 Pink Izé
A nap balekja: a rabló egy ketrecharcos kocsiját akarta elvenni. Verés közben még bokán is lőtte magát saját fegyverével. :D
10409 0 17 Izé
norbertvincze: http://index.hu/mindekozben/poszt/2015/09/04/ki_akart_rabolni_egy_not_aztan_kiderult_hogy_profi_mma- [...]
7sleeper: biztos gyónni indult, csak aztán a Kántor megrángatta a harangkötelet, úgyhogy menny helyett a [...]
bungle: http://totalcar.hu/magazin/bologatokutya/2011/12/13/nap_hulyeje_a_sztreccslimo_tolvaj/
Mind a 17 komment
Crashdiet - Rebel (falun 2011)

"I've read the papers I've seen the news
and I just don't know which road to choose"
736 0 0 Zene Izé
Punnany Massif - Élvezd
770 1 0 Zene Izé
Megint bedöglött a klíma! :)
4251 1 4 Izé
markymango: civilizélt kutty :D
Szancso: Én meg azt hittem hogy reluxál.:D
Nusihusi: Aranyos:) Ha csak a postképet néztem volna, azt hittem volna, hogy macska:)
Mind a 4 komment
Marie Kolstad 84 évesen a világ legidősebb nője, aki plasztikáztatta a melleit.

Angol cikk több fotóval.
6429 0 5 Izé
Szancso: Eddig eláll a sz.....ilikon? ;)
komcsi: Én is abban reménykedtem, hogy nem ő fog szerepelni a mai bébz rovatban. :D
Tádi: remélem képeket nem tettek fel róla :O
Mind a 5 komment
Auto Smash
3673 0 3 Game Izé
Mimis: izé... módosítok... marhára bugos... :)
Mimis: Néha kicsit bugos a játék, közelembe nincsen semmi (tank sem lőtt), egyszercsak felrepülök, [...]
Csimby: Nagyon jó kis game :) kis gyakorlás után a ranglistára is könnyen fel lehet jutni ;)
Jeruzsálemben most tudták meg, hogy az RTL Klub ott is vetíteni fogja a ValóVilág c. műsort...
3885 0 22 Izé
Nas: Szerintem félreértették a felhívást, hogy tereljenek össze ötven TEVÉT...
Snipp: Mindenki hozzon magával még egy TÉVÉT!!!
7sleeper: nem kell nekik televízió mert telaviv zsidó..
Mind a 22 komment
Cristina Grosan Sputnik című kisfilmje.

"Egyedülálló, sikeres, harmincas fiatalember, nem keres senkit."
787 0 0 Film Izé
Lusta fossza ;)
4751 0 7 Izé
7sleeper: kördeszkázik
csaty: Szerintem csak fáj az a lába .
Cableguy: épp ezt akartam írni :)
Mind a 7 komment
IN FLAMES - Where The Dead Ships Dwell
898 2 1 Zene Izé
grisin: xu/
Vildhjarta - Dagger
1176 1 0 Zene Izé
THE BEARDS If Your Dad Doesn't Have a Beard, You've Got Two Mums (Ha apádnak nincs szakálla,akkor neked két anyád van)

Fogadjátok szeretettel ezt az örökzöld slágert ezektől az ausztráliai Chubakkáktól! :D
812 1 2 Zene Izé
IMPERIENTE: még szinte a hangja is ugyan olyan
revans: De jópofa.Valamiért emlékeztet a Tenacious D stílusára.
De La Cruz - Lust Fame Money
597 0 0 Zene Izé
LMFAO - Pparty Rock Anthem kicsit másképp :) 

(LMFAO - Party Rock Anthem vs. Green Hill Instrumental - The charleston)
2052 0 0 Zene Izé
Tonetta - Pressure Zone

"Still not as gay as Twilight."
2010 1 11 Izé
Wicked: 5-nél többet nem enged egy kommentben, ezért most csak 5, mind csak innen Izéről: http://www.iz [...]
Enechuel: kérek linkeket
Wicked: Pár perc keresés után belinkelhetnék neked egy tucat videót, amit meg idióta nők raktak fel m [...]
Mind a 11 komment
Tigertailz - Noise level critical

"... When that music comez thru There'z nothin' you can do Cause you're never gonna Turn it down ... "
542 0 0 Zene Izé
SOFI Feat. Skrillex - Bring Out The Devil
1396 0 1 Zene Izé
Balázs: Jó kép, jó zene
Wolfgang Voigt - Kafkatrax 3.2
1465 0 0 Zene Izé
Ha nincs pénz, miért a sok gyerek? Miért vállal annyi gyereket, aki szegény?
7319 1 23 Izé
gumikigyo: Az ötlet akár jó is lehetne ha megspékelnénk azzal,hogy az utalvány csak névre kiállítva,ar [...]
gumikigyo: psmith68 ELNÉZÉST nem neked szól amit írtam hanem sien-nek.
gumikigyo: Válaszoltam de valahova eltűnt,nincs kedvem megint leírni de nem is kell mert psmith68 hasonlót [...]
Mind a 23 komment
Samsung Flexible AMOLED

A Samsung jövő évi nagy dobása talán egy átlátszó, flexibilis tablet lehet, legalábbis ezt mutatja be a Samsung Mobil Képernyő divízió oldalán megjelent videó.
2907 0 1 Tech Izé
T1B3R1U5: Jó ötlet, bár nem hiszem, hogy ilyen egyszerű lesz a dolog! Ez egy kijelző, de mi fogja működ [...]
Mountain bike vs snowboard

A videó megnézése előtt tippelj, melyik ér előbb célba! :)
5008 0 15 Izé
Grandao: Bár nem volt fair, a hosszú egyenes szakasz, akkorra kellett volna a célt tenni, mikor még a boa [...]
Aaron: Nem ők a kemények, hanem a kameraman a szélén aki kamerával a vállán megy mellettük
Mimis: Azért a végén az a kis egyenes szakasz genyó volt a snowboarddal szemben... :)
Mind a 15 komment
Mountain bike vs snowboard

A videó megnézése előtt tippelj, melyik ér előbb célba! :)
5555 0 0 Sport Izé
Lulu, a rúdhercegnő

Youtube csatornája
Itt lehet megrendelni.
4646 0 16 Izé
Bogi22: :D nekem nincs semmi bajom :D makk egésséges vagyok:) jó ebben is igazad van de úgy érzem neke [...]
dude: Mi van husika, a 120 kilós lelkedbe taposott pár komment és ezért keményen lepontoztad őket? B [...]
Bogi22: Szerintem péndás dolog ,mert felvállalja amit csinál ,és nem szégyelli magát. És nem kinevet [...]
Mind a 16 komment
As They Burn - Philosophical Research Society
489 0 0 Zene Izé
Nem engedélyköteles önvédelmi és szabadidős fegyverek!
10359 2 26 Izé
izébigyó: http://www.femina.hu/otthon/birsag_es_borton_is_jarhat_erte_4_dolog_amit_meg_az_otthonodban_sem_tehe [...]
kizcar: nekem egy marui hk ussocom mk 23 stukkerem van, már nem nagyon használom, de az egyik a ritka dolg [...]
bungle: Reklám, ha nem tűnt volna fel...
Mind a 26 komment
Fatüzelésű kocsival át Európán...

Egyéb fatüzelésű autók
3980 0 7 Izé
Tooni: Majd amikor feljebb megy a gázolaj ára, újra megjelennek és versenyképesek lesznek :D
MatyiZeg: Talán pont ezért nincsenek már gőzmozdonyok, nem túl praktikusak.
gumikigyo: Azért ez nem egy mai találmány "Az 1920-as években egy német mérnöknek, bizonyos Georges Imbe [...]
Mind a 7 komment
Régebbi postok...