REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ugrás a sötétbe. Bevállalnád?
5303 0 16 Izé
Laretta: Én tuti csak becsukott szemmel merném... vagy még úgy se :D
nearo: Gondolkodás nélkül bevállalnám! Ha elkezdenék gondolkodni, lehet meggondolnám magam...
gezola: a 12.-es komment erre volt :D
Mind a 16 komment
Eddzük a gerincünket!
445 0 0 Pink Izé
Khat - Jemen legális drogja, ami ott olyan, mint a délutáni tea.

A növény a könnyűdrogok kategóriájába tartozik, az országnak a mindennapi élet egyik alapját képezi, mivel a lakosság minden nap délben abbahagyja a munkát, és beszív (berág).

Pár cikk a témában:
Khat, Afrika szarvának legális és kedvelt drogja
Itt drog, amott legális
A khat nevű drog használata súlyos következményekkel járhat
Össznépi drogozás miatt úszhatja meg a forradalmat a jemeni diktátor?
3493 0 8 Izé
dettybee: Ühüm, minden kultúrának megvan a legális drogja, és nem hiszem, hogy ott ment a tudatos reklá [...]
ismeretlen: "Észak Jemen jó hely, mindenki katt levélen él. Észak Jemen jó hely, ott van elég katt levél [...]
Élien: Rágj khat-ot és akkor a padlószőnyeget is a fejedre teheted! :)
Mind a 8 komment
A testnevelők tiltakoznak, hogy öt helyett csak heti három óra legyen
276 0 0 Pink Izé
Emberevő banán okozott pánikot
7189 0 5 Izé
Nusihusi: Emberevő drogról hallottam már, de emberevő banánról-.-
Szobabicikli: Postkép odab*sz xD
Tooni: Kannibananizmus sem kizárható az éhező banánok közt.
Mind a 5 komment
Elszállt a GPS. :)
6059 0 6 Izé
cripio: Besz@rás :D Ingyen fuvar holnap kipróbálom
Tooni: SPOILER! A cipellő sarkait is összeütheted.
Ravennë: Azt bárhonnan "...csak mindig a sárga köves úton..." :D
Mind a 6 komment
„Mennyibe kerül a forralt bor?” – kérdezte egyik barátnőm a főváros híres-neves Vörösmarty terén, valamelyik karácsonyi díszkivilágításba burkolt, hangulatos kis bódénál. Azt mondták neki, hogy kétszáz forint per deci. Hirtelen ötlettől vezérelve turistának adtam ki magam ugyanott, és a válasz egy határozott „six hundred” volt.
479 0 0 Pink Izé
Vallásos szüleim miatt lemaradok a szexről
460 0 0 Pink Izé
Azt hittem "vízesés" lesz.
6222 0 5 Izé
Shifty: jó tudni hogy hülyeségből is be lehet már kerülni a "nagy könyvbe"
7sleeper: kém :-D kicsin, sárgán, húzott szemmel könnyű elvegyülni ;-)
Tooni: Az első kínai japán? :D
Mind a 5 komment
Zsíroskenyér készítése: oktatóvideo kezdőknek!
429 0 3 Pink Izé
vangelina: Nem, én a libamájat szeretem:).
zeiksz: ..és most, hogy már tudod a receptjét, "főztél" már zsíroskenyeret? ;) :)~
vangelina: nem zsaroskenyér, hanem zsíros, de már nem tudom átírni, bocs
"Milyen hülye koreográfia..." (iw84u4t)
6666 0 26 Izé
iw84u4t: kezicsókolom :)
bungle: Akkor kihirdetem az eredményt, iw84u4t nyert egy post szöveget, gratulálok! :)
revans: Nekem tetszik a post szöveg. Bocsánat de jobb nem jut eszembe :)
Mind a 26 komment
Hú, de ciki! A szavakkal akár ölni is lehet
733 0 0 Pink Izé
Tetoválás eltüntetése
434 0 0 Pink Izé
A fiúk és a smink
497 0 0 Pink Izé
Pedig biztos jól játszik a furulyán... ;)
1236 0 0 Zene Izé
A körülmetélésről
2404 0 0 Pink Izé
Virágok jelentése
455 0 0 Pink Izé
Frizura trendek idén ősszel és télen
629 0 0 Pink Izé
Afro tech mods -  modding és elektronika óccsón!
5814 0 0 Tech Izé
A kutya megy ilyen időben sétálni!
6461 0 7 Izé
scripter: Leejtőn még a gazdit is megelőzi ;)
brier: milyen csodálatos látvány lehet egy 23 éves nőt hazafelé vonszolva látni hulla részegen :))) [...]
SirObrew: Mintha a saját kutyánkat látnám néha :D
Mind a 7 komment
 Karácsonyi dekoráció ötelek
540 0 0 Pink Izé
Divattippek vékony lányoknak
507 0 0 Pink Izé
60 éves "rokkantnyugdíjas bácsika". ;)
10244 1 13 Izé
bungle: Volt itt is 2 éve: www.ize.hu/comments.php?post_id=13103
Szobabicikli: 74?! Aztamindenségit neki. Már ettől a 60 évestől is egy puhapöcsnek éreztem magam, de ettől [...]
brigi_cica: zsákot a fejére, és olyan jól el lennék vele hogy csak na :D
Mind a 13 komment
4 kg méreganyag van szervezetedben! Szabadulj meg tőle!
352 0 0 Pink Izé
Új módszer a hús tartósítására - mindig csak annyit vágnak belőle, amennyi kell. :D
5934 1 10 Izé
lacikej: Úgy látom van cigány bűnözés!!!!!!!!!!!!:) XD
Vik\'otroT: Ja! A kerekeket én is jó ötletnek tartom.Felháborító milyen emberek vannak.Komolyan, ha az emb [...]
KillHates: Kezdi Kínában megbosszulni magát a nagy környezetterhelés. Egyre több torzszülött állatról [...]
Mind a 10 komment
A sárgarépa nagyon egészséges! :)

Korábbi post ezekről a "dögökről". ;)
7449 0 7 Izé
rubigo: furcsa ez a bug szó az angolban... jelent bogarat, poloskát, és a poszt alapján szöcskét is... [...]
rubigo: Om nom nom
Ravennë: De hiszen ez csak egy nyuszi.
Mind a 7 komment
Én, a másik felem és egy pasi
447 0 0 Pink Izé
TOP 10 legtréfásabb sci-fi - 2. rész.

Itt az első rész!
2281 0 0 Film Izé
Varga Tímea: Eddz velem!

Te is edzenél vele? :)

Videók: 1. rész, 2. rész, 3. rész, 4. rész
9301 2 22 Izé
bungle: Akkor nem kell ilyen intenzitással kifesteni: www.youtube.com/watch?v=6lReX1dAUAE&t=12s ;)
Tooni: Huu, rázzad, bébi :) Mellesleg a vastag szempillák nem állnak jól...
bungle: focuskoma, ezen beszarsz! ;D Delicious Whey Protein készítése: www.youtube.com/watch?v=WtIu2Dcmoc [...]
Mind a 22 komment
Varga Tímea: Eddz velem!

Te is edzenél vele? :)

Videók: 1. rész, 2. rész, 3. rész, 4. rész
7356 0 0 Sport Izé
A víz nem oltja a szomjúságot

A dicsőséges EU parlamentje nemrég hozott egy olyan törvényt, miszerint mendenről klnikai vizsgálattal kell kimutatni, hogy milyen hatással van az egészségre. Mivel a vízre senkinek sincs több milliárdja ezek elvégzéséhez, ezért többé nem használhatják rá, hogy oltja a szomjúságot, míg a kólára, egyéb cukros üditőkre igen.
3569 0 27 Izé
Laretta: Mit igyon az ember? Tiszta szeszt? :D
eMTé: Szerintem a lényege az lett volna, hogy a víz persze általában igen, de nem az általuk forgalma [...]
pitteee: Akkor valaki meg szóljon az Orbánnak hogy a pénz nem oldja meg a gazdasági válságot!!!
Mind a 27 komment
Égető kérdés - Reflux
656 0 0 Pink Izé
Indián olimpia

Cikk.
3860 0 5 Izé
bungle: Ő meg postképet készít: http://href.hu/x/glnb ;)
Ravennë: Ááááa... csak macro-t készít a szeméről. :)
bungle: Még mindig jobban csinálják, mint 1-2 sápadtarcú: www.funpic.hu/hu/kategoriak/fura-emberek/3172 [...]
Mind a 5 komment
Indián olimpia

Cikk.
3355 0 0 Sport Izé
A vonzó külsőért cserébe lemondanál a szexről?
401 0 0 Pink Izé
Túró Rudival marasztalják itthon a friss diplomásokat
495 0 0 Pink Izé
Íme a pop királyának, Jackónak a szerény háza.

R.I.P.
8194 0 16 Izé
Laretta: Azért a szobáért gyerekként mit nem adtam volna :D
dude: Persze persze tudjuk... Nem hörög a paraszt, ha nem bántja a szél. A játékszobáról már itt [...]
sien: nem. ez a pedofil dolog elég nagy baromság, azt hittem már kiment a divatból. itt nem mutatták [...]
Mind a 16 komment
Ribizlis kocka
443 0 0 Pink Izé
A tökéletes alapozás
267 0 0 Pink Izé
Az irodában is formálhatod a lábaid
410 0 0 Pink Izé
Régebbi postok...