REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Új betegség: stresszorexia
221 0 0 Pink Izé
Mennyi idő után hatásosak a fogamzásgátló tabletták?
697 0 0 Pink Izé
Apollo 23: “Elbúcsúztunk a színpadtól”
343 0 0 Pink Izé
Herb Williams zsír szobrai zsírkrétából
586 0 0 Art Izé
Ne add fel! 10 indok, hogy miért eddz!
454 0 0 Pink Izé
Te melyik évszak vagy?
696 0 0 Pink Izé
Yungas "repülő emberei"

Egy korábbi hasonló post.
8466 1 4 Izé
sahinel: Kocsit azon a területen max dísznek használhatnád ahogy elnézem:D
SteveK: Nemtom csinálnám-e havi 180 dollárért... :-/
palinkaman: Az ehhez hasonló hajmeresztő ötletek vitték eddig is előbbre a világot. Szerintem a lakosok so [...]
Mind a 4 komment
Delfinek egy bukaresti folyóban ;)
4899 0 39 Izé
tiha_m: A bukaresti Dambovita folyo olyan koszos szarle nemhogy a delfin de meg a beka is megdoglik benne!! [...]
termi-nator: már az gyanús volt, ahogy túljátszák a szerepet
Killer81: Pingvin ha mondom. Amúgy elírtam. Fáradt voltam kissé. :D
Mind a 39 komment
Züllésbe visz a Facebook?
289 0 0 Pink Izé
Robot macipárna - ha horkolsz, arréb löki a fejed. :D (persze hogy Japánból).
3297 0 2 Izé
Laretta: Még egy kövön is jobb egy kis mohával.... :D
bungle: Inkább aludnék egy fatuskón: www.amazon.com/Kikkerland-Micro-Bead-Head-Cushion/dp/B005SVZ02O/
Szakíts, ha bírsz!
307 0 0 Pink Izé
Így nehéz előrelépni: mindössze 3,5 millióan fizetnek adót Magyarországon
3882 1 3 Izé
serci: Én rendesen fizetek adót,már vagy 16 éve,és mindig örülök,amikor látom,hogy a befizetett p [...]
rebecca: attol nem leszel gazdagabb, hogy egy nullat irnak minden szam moge eleg moriczkas elkepzeles... ha e [...]
bubi66: Hát ...ja , én akár még az a minimális 1 300 000 000 ft után is szívesen fizetnék adót . [...]
Az egyensúlyozás mestere?

(Nope, it's just Chuck Testa ;))
3993 0 0 Izé
Hát nem szép hát? ;)
8456 0 23 Izé
subarus: Egy kis pálinkával kéne borogatni...
Laretta: Afrikában is csinálnak am hegtetoválásokat ott nagyobb a hagyománya az ilyesminek :)
Nas: A postképes szépen ki van dolgozva, de amúgy hüleség az egész. Addig látszik csak rendesen a [...]
Mind a 23 komment
XXIT

A Blade Runner által inspirált időutazós sci-fi kisfilmben a Szülcsifelcsiből ;) ismert  Nicollette Sheridan egy menekülő klónt játszik. A 11 perces rövidfilmet a Stargate Studios készítette, akik pl. a Heroes, a 24 és a The Walking Dead spéci effektusain is dolgoztak, látszik is, hogy nem egy amatőr alkotás.
4136 2 1 Izé
barker: ööööö wow!!!!
XXIT

A Blade Runner által inspirált időutazós sci-fi kisfilmben a Szülcsifelcsiből ;) ismert  Nicollette Sheridan egy menekülő klónt játszik. A 11 perces rövidfilmet a Stargate Studios készítette, akik pl. a Heroes, a 24 és a The Walking Dead spéci effektusain is dolgoztak, látszik is, hogy nem egy amatőr alkotás.
4269 0 0 Film Izé
Jeffo's Dream - Twilight
853 0 0 Zene Izé
Készülj fel az influenza és a megfázás ellen!
254 0 0 Pink Izé
Twin Jet Engine Harley Davidson
2030 0 2 Autó Izé
witti007: Like
rebecca: ez meg mire jó? lángszóró?
The Box Tops - The Letter
1246 1 0 Zene Izé
Pattanj nyeregbe!
254 0 1 Pink Izé
nagydee: http://www.womenshealthsa.co.za/sex-relationships/better-sex/sex-positions?pos=5
Napi egy nagy pohár friss tehénhúgy a hosszú, egészséges életért! Egészségetekre! ;)
3529 1 12 Izé
E.Dé.i.eN.A: Hal istennek nincs, nem is nagyon dijaznam.... :S Itt a tehenek alul lukasak... :))
Nusihusi: Köszi, de én maradok inkább a tehéntejnél:)
dude: Lyukas teheneitek is vannak? http://www.ize.hu/comments.php?post_id=6945
Mind a 12 komment
Michael Meets Mozart - Jon Schmidt 1 Piano, 2 Guys, 100  Cello Tracks- feat. Steven Sharp Nelson

Nagyszerű zene, nagyszerű előadóktól!
1695 0 0 Zene Izé
Ijesztően hizlaló őszi ételek
362 0 0 Pink Izé
Pursuit of hat 

2. rész
11826 5 3 Game Izé
HoPpY: Mielőtt ide kirakták végigvittem egyébként a képen is látszik hogy van a jobb felső sarokban [...]
CicaMáj: Ti hogy léptetek túl az első ágyús pályán?
nagydee: ez nagyon beteg
Tudsz-e olyan gyorsan futni, ami ahhoz kell, hogy megnyerj egy maratont? Na persze nem egész távon, csak 20 méteren...
7196 0 17 Izé
7sleeper: akkor nagydeenek már nem sok hiányzik ahhoz, hogy J (nagy j - bocs ;-)) testvére legyen..
7sleeper: nem is igaz! csak egy M van.. 8-)
Szancso: A srác trikóján csak 3méter van.Hogy is van ez?;)
Mind a 17 komment
Alexander Lyamkin szürrealista festményei
1313 1 9 Izé
Purple: Ugyanezeket akartam irni, de mondom ugyis felesleges.. :D akkor mas festo is majmol mast, mert pl em [...]
Ravennë: Ez butaság. Nem kérdés ki inspirálta... de szerinted nincs olyan híres festő, több 100 évre [...]
debo: Igneon-nak teljes mértékben igaza van... csak törölje le a habot a szája széléről. :) nem ke [...]
Mind a 9 komment
Kávészünet - Szerelem miért múlsz? (Wolf Kati) MR2 Akusztik
675 0 0 Zene Izé
Hajápolási tippek a hideg időszakra
410 1 0 Pink Izé
Alexander Lyamkin szürrealista festményei
1184 0 0 Art Izé
Vajon mi érdekeset láthat?
5078 1 17 Izé
bungle: Macska?? Ugyan hol? :D www.funpic.hu/hu/kategoriak/allat-sag-ok/36193_?categoryId=3&position=&large= [...]
Nas: Bár a 11. komment képe alapján valóban eléggé összetéveszthetők...meg ott van ugye a macska [...]
Nas: Mer' macska-fixált vagy, azé'... :D
Mind a 17 komment
A kínai sivatag rejtélyes "képződményei"

Magyar cikk.
Angol cikk.
5550 1 7 Izé
Békatallér: Na innen repült át a ruszki nő hűtőjébe a lyú. ef. ó. :)
Tooni: Kínaiakat én is láttam már. Amúgy lőtér. Ufóknak. Há nem is a hadseregnek, mit hittetek???
kiisb: David Vincent látta őket! http://youtu.be/zNtsgXRuU5M
Mind a 7 komment
Veszélyes hulladék: a mobil
607 0 0 Pink Izé
MC Xander - Save a Bit of Light
813 0 1 Zene Izé
HoPpY: Hangulatos!
 Dirty Dogs - Itt van az idő
802 1 2 Zene Izé
tatraicsabi: Újra " ITT VAN AZ IDŐ " megnézni,meghallgatni!!!
tatraicsabi: Második album "FEKETE MÁMOR" is jól sikerült.www.dirtydogs.hu
Yogi feat. Ayah Marar - Follow You (XILENT Remix)
899 0 0 Zene Izé
Insom - Danger 
501 0 0 Zene Izé
Subsonik - Sensor (InsideInfo Remix) 
626 0 0 Zene Izé
Billain - Horus 8 
430 0 0 Zene Izé
La Phaze - Nouveau défi 
458 0 0 Zene Izé
Régebbi postok...